Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. Rozmawiałyśmy o tej sędzinie:diabloti: Trzymam mocno kciuki:bigok: sznupki to pewnie w sobote są;) Ta zniewaga krwi wymaga:evil_lol::diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-7.jpg[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-5.jpg[/IMG] No ale co tu dużo gadać...magri przebiegła po Gass:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-2.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/5-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/6-1.jpg[/IMG]
  2. [quote name='eria']co do ogona-czytałam na e-sznaucerach . Foxi też kiedyś tak miała - dwa dni ogon zwisał smętnie a psu nic nie było , a potem sie naprawiło i wrócił do naturalnej pozycji ;)[/quote] No teraz już wiem, że tak to wygląda...tylko martwiło mnie że ona z dnia na dzień była bardziej osowiała, a zastrzyk dostała, żeby nie bolało:roll: a juz dogadałam się z wetem na ciachanie ogona:diabloti:i przy okazji uszy byśmy machneli:roflt::roflt::roflt:ale bym miała cudo w domu:loveu::diabloti:
  3. [quote name='puzzle']Oj, a co Gassuli bylo? Co te zwierzaki ostatnio tak scina... Jedziesz do Łodzi:cool3:? Ja poki co jestem przerazona:diabloti::diabloti:[/quote] miała wbitego kleszcza i ogon non stop pod siebie, babeszje wykluczyliśmy po badaniu krwi ale ogon caly czas zostawał w dole:roll:Wet nie wiedział co jest grane, a ja przerażona.Karolina Lutomska dopiero na forum mi powiedziała co to może być i faktycznie nie pomyliła się:multi:jeszcze raz dzięki:loveu:Magroza jej coś tam uszkodziła i przez 4 dni tak to właśnie wyglądało.Ale dziś się naprawiło wię jestem szczęśliwa:loveu: Zwierzaki ścina bo byla ceczka:diabloti: do Łodzi nie jadę:shake:po pierwsze będziemy na działce, po 2 Gass jest w samym podszerstku, po 3 moja konkurencja byłaby powalająca:evil_lol:wiedziałam, że tak będzie:eviltong:ale błagam Ci ufoć dla mnie czarne średnia:modla::modla::modla: a czemu jesteś przerażona?
  4. ale ja szukam czarnego:razz:
  5. [quote name='malawaszka']nic nie zdziałałam bo nie odbiera tel :mad: jeszcze się nie denerwuję bo jakby co to i tak go znajdę :diabloti:[/quote] ja to już bym dawno wyszła z siebie:roll:
  6. i jak się rozwineła historia??? Nawrzucałaś facetowi?Co powiedział?:diabloti:
  7. [quote name='eria']dwa ostatnie zdjęcia bomba :evil_lol: sznaucer se nie da w kasze dmuchać:diabloti::mad:[/quote] Oj zdecydowanie sobie nie da:diabloti: czasem ryzukując:evil_lol: macie jeszcze mojego menela brudnego i uciekam;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/z.jpg[/IMG] i ukradłam zdjęcie znajomej, które wgrała na portal więc chyba moge je tu przekleić-bo w sumie nie dostałam jeszcze odpowiedzi czy moge je ukraść:diabloti: by Taida Tarabuła [URL]http://b12.grono.net/185/171/gallery-76026317-500x500.jpg[/URL]
  8. ja już gratulowałam:diabloti:ale zrobie to jeszcze raz:multi: BRAWA:multi::multi::multi:
  9. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogo11.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogo8.jpg[/IMG] czy jesteś pewna tego co robisz? [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogo13.jpg[/IMG] to masz...:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogo14.jpg[/IMG]
  10. :pJestem:p Dzięki Olcia:loveu:mam nadzieje, że wróciłaś na stałe:razz: Nie było mnie chwilke bo Gass była chora, ale już jest duża poprawa więc wróciłam:razz: Groza [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogo5.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogo4.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogo3.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogo6.jpg[/IMG]
  11. jak to kiedy:diabloti:jak tylko wrócisz:razz:jakoś wybacze Ci, że mnie tak zostawiłaś:eviltong:
  12. Ty jak będzisz do tej hurtowni się wybierać to daj mi znać:diabloti: zobacz...napisałam:razz:jesteś ze mnie dumna?:evil_lol: Chciałam najpierw Ci nagadać, że się objasz i nie pracujesz, no ale dobra:eviltong::evil_lol: zapomniałam dodać:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/zmniejszone_DSC_7883.jpg[/url]
  13. eria pierwsze bardzo mi się podoba:loveu:
  14. ale piękny ten Twój Raj:loveu::loveu::loveu: Na majówke jade na działkę:diabloti: Ja bardzo chętnie na ten spacerek, ale we wtorek lub w środe, bo w czwartek mnie już w wawie nie ma:razz: Gass teraz jest w samym podszerstu...no może jeszcze małe poprawki mi zostały, ale palce bolą:-o
  15. wow:crazyeye:masz nowe szkło???:diabloti: kwiaty boskie:loveu: a to fenomenalne:loveu: [url]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/IMG_7117.jpg[/url]
  16. życze zero wbitych potworó i cudownego wyjazdu!!! czekam na relacje :p
  17. wczoraj pisałam tu o tym sznurku w powietrzu:crazyeye: i wcieło gdzieś wiadomość:angryy:
  18. [quote name='puzzle']Dla siebie rowniez wole srebro, ale na wystawach czarne i zolte/rude psy w zlotych lancuszkach prezentuja sie pieknie:loveu:[/quote] czarne psy prezentują sie najlepiej w czarnych łańcuszkach:loveu:niestety ciężko je dostać:-(
  19. i Kamyk w ten sposób został moim ulubieńcem:p
  20. widać że ma stresa jakiegoś...ale jestem pelna podziwu co do poprawy:crazyeye::multi:
  21. [url]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_04_25/20090425_60_resize.jpg[/url] jak ja lubie jak on marszczy nosek:loveu::diabloti: jak się tylko małej czarnej poprawi to mam nadzieję, że na spacerek się wybierzemy:diabloti:
  22. ale brudny paznokieć:eviltong::evil_lol:;)
  23. Twoje dzisiejsze kwiatuszki wyjątkowo bardzo mi się podobają:loveu:
  24. Dzień doberek Wam mówię:p
  25. ja tam już te foty widziałam gdzie indziej:eviltong:
×
×
  • Create New...