-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
faktem jest, że piękne:loveu:ale chyba nie myslisz,że ta garstka zdjęć nas zadowoli:diabloti:
-
gass na komendę "nie daj" nie przepuści nikomu:evil_lol::diabloti: a jak Zu buł u nas i właził non stop na wyro(nie było mu wolno:shake:) i miałam dość wywalania go:roll:to powiedziałam czarnej, wrednej żeby załatwiła sprawę:diabloti:dokładnie tymi słowami...oj się dziło:crazyeye:sama byłam w szoku:evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
ucho wymiata:crazyeye:jest fenomenalne:evil_lol:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='AnkaG']Ja też myślałam, że Lump ale kot podobny wielkością z napastnikiem więc jednak Mafia ... No co ... fota nieostra. :diabloti:[/quote] ja aż poszłam sprawdzić pewna swego:evil_lol:ale przyznaje rację:oops: jedno jest pewne fota fajna:loveu:
-
ludzie to TYLKO ludzie:evil_lol:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_04_12/wielkanoc_03.jpg mamuśka się zdenerwowała:evil_lol::evil_lol::diabloti: -
jak ja lubie czytać takie wiadomości:multi::multi::multi: teraz jestem już spokojna i upominam się o te obiecane zdjęcia:loveu::diabloti:
- 21590 replies
-
łał przynajmniej był jakiś odzew:loveu::multi:dzięki:loveu: a ja czekam na Wasze prace:diabloti: masienka dawno nic nie pokazywałaś:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-5.jpg[/IMG]
-
[url]http://img382.imageshack.us/img382/2299/dsc03966z.jpg[/url] radość na mordce wyrysowana:loveu:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
bardzo mi przykro [*]:-( -
[B]WeronikaM,[/B]jakiś nowy nabytek? [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/jjkhk.jpg[/IMG]
-
dziękuję bardzo:loveu:foto jak Lump goni kota super:diabloti::loveu:
-
[B]malawaszka,weszka,[/B]dziękuje:loveu: [B]eria,[/B]ta co wstawia same psy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:muszę się wkońcu nauczyć fotografować przyrodę:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nasz-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/CCCC.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nafoto-1.jpg[/IMG]
-
obróżkowy Off mi zdecydowanie nie przeszkadza:p a ja mam dla Was widoczek:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nafoto-1.jpg[/IMG]
-
[FONT=Calibri][SIZE=3]Mam do sprzedania obroże firmy Ferplast 50cmx2cm[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Moja sunia miała ją całe 20minut na sobie(niestety jest za duża), kolor jest minimalnie ciemniejszy niż na zdjęciu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Chętnych zapraszam na PW[/SIZE][/FONT] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Gass1.jpg[/IMG]
-
jestem z rewizytą i zostaje na dobre:p
-
świetne uszka:crazyeye::loveu:
-
te przeszkody to sama robiłaś? Czy gdzieś kupiłaś?
-
[quote name='eria']ja ich nie chcę widzieć więcej :evil_lol::evil_lol::loveu:[/quote] błahahaha...dobry tekst:evil_lol::diabloti:
-
bratki:loveu:jako dziecko je uwielbiałam:loveu:
-
wiedziałam, że wyjdzie z tego:multi:ale kciuki trzymam dalej:p
- 21590 replies
-
[quote name='AnkaG']Słodkie, grzeczne psiaki. :lol: Co was wszystkich tak na róż wzięło? :cool3:[/quote] e tam:diabloti:mnie wzieło na niebieski:loveu:
-
DOBRANOC [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogozu4.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogozu5.jpg[/IMG]
-
Biedak kochany:-(oby wet coś poradził...tak nie może zostać:shake: TRZYMAM KCIUKI ZA ZDRÓWKO!!!!!!!!!!!!