Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. faktem jest, że piękne:loveu:ale chyba nie myslisz,że ta garstka zdjęć nas zadowoli:diabloti:
  2. gass na komendę "nie daj" nie przepuści nikomu:evil_lol::diabloti: a jak Zu buł u nas i właził non stop na wyro(nie było mu wolno:shake:) i miałam dość wywalania go:roll:to powiedziałam czarnej, wrednej żeby załatwiła sprawę:diabloti:dokładnie tymi słowami...oj się dziło:crazyeye:sama byłam w szoku:evil_lol:
  3. [quote name='AnkaG']Ja też myślałam, że Lump ale kot podobny wielkością z napastnikiem więc jednak Mafia ... No co ... fota nieostra. :diabloti:[/quote] ja aż poszłam sprawdzić pewna swego:evil_lol:ale przyznaje rację:oops: jedno jest pewne fota fajna:loveu:
  4. ludzie to TYLKO ludzie:evil_lol:
  5. http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_04_12/wielkanoc_03.jpg mamuśka się zdenerwowała:evil_lol::evil_lol::diabloti:
  6. jak ja lubie czytać takie wiadomości:multi::multi::multi: teraz jestem już spokojna i upominam się o te obiecane zdjęcia:loveu::diabloti:
  7. łał przynajmniej był jakiś odzew:loveu::multi:dzięki:loveu: a ja czekam na Wasze prace:diabloti: masienka dawno nic nie pokazywałaś:razz: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-5.jpg[/IMG]
  8. [url]http://img382.imageshack.us/img382/2299/dsc03966z.jpg[/url] radość na mordce wyrysowana:loveu:
  9. [B]WeronikaM,[/B]jakiś nowy nabytek? [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/jjkhk.jpg[/IMG]
  10. dziękuję bardzo:loveu:foto jak Lump goni kota super:diabloti::loveu:
  11. [B]malawaszka,weszka,[/B]dziękuje:loveu: [B]eria,[/B]ta co wstawia same psy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:muszę się wkońcu nauczyć fotografować przyrodę:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nasz-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/CCCC.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nafoto-1.jpg[/IMG]
  13. obróżkowy Off mi zdecydowanie nie przeszkadza:p a ja mam dla Was widoczek:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-3.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nafoto-1.jpg[/IMG]
  14. [FONT=Calibri][SIZE=3]Mam do sprzedania obroże firmy Ferplast 50cmx2cm[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Moja sunia miała ją całe 20minut na sobie(niestety jest za duża), kolor jest minimalnie ciemniejszy niż na zdjęciu.[/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3]Chętnych zapraszam na PW[/SIZE][/FONT] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Gass1.jpg[/IMG]
  15. ariss

    Benek i Hachi.

    jestem z rewizytą i zostaje na dobre:p
  16. świetne uszka:crazyeye::loveu:
  17. te przeszkody to sama robiłaś? Czy gdzieś kupiłaś?
  18. [quote name='eria']ja ich nie chcę widzieć więcej :evil_lol::evil_lol::loveu:[/quote] błahahaha...dobry tekst:evil_lol::diabloti:
  19. bratki:loveu:jako dziecko je uwielbiałam:loveu:
  20. wiedziałam, że wyjdzie z tego:multi:ale kciuki trzymam dalej:p
  21. [quote name='AnkaG']Słodkie, grzeczne psiaki. :lol: Co was wszystkich tak na róż wzięło? :cool3:[/quote] e tam:diabloti:mnie wzieło na niebieski:loveu:
  22. DOBRANOC [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogozu4.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/nadogozu5.jpg[/IMG]
  23. Biedak kochany:-(oby wet coś poradził...tak nie może zostać:shake: TRZYMAM KCIUKI ZA ZDRÓWKO!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...