-
Posts
8824 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ariss
-
dobrze, że sytuacja w miare opanowana...teraz już musi być dobrze!!!!!!
-
[B]DorkaWD,[/B]brudasa zdecydowanie widziałam:evil_lol: fot pochodzi ze strony [URL]http://www.flavago.pl/Czupur1.jpg[/URL] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Czupur1_small1.jpg[/IMG] a to juz nasze majówkowe wspominki... [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/21-dogo.jpg[/IMG] eria, kolejne foto do portretu psychologicznego:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/25-dogo-1.jpg[/IMG]
-
a jak ta średnia bida po którą jechałąś do Katowic?
-
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5026677.jpg[/url] miodzio:loveu:skok w ręce pańci:loveu::diabloti::evil_lol: szkoda, że wszyscy mamy tak mało zdjęć ze swoimi psami:roll:
-
i jak Nuka???
-
[B]Doginka[/B],to taki cyck z samochodu, przy 120km i wycyrklowany między dzewami:evil_lol: [B]eria,[/B]typowo wiejska rozlatująca Cię chałupa:evil_lol::diabloti: ale nasz jest ten kawałek podłogi:loveu: [B]Justa,[/B]nie dbamy o nasze Nikusie tak jak powinniśmy:evil_lol: z rńca macie fruwającego TZ:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/14-dogo-1.jpg[/IMG] i gasske brudaske:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/5-dogo.jpg[/IMG]
-
[url]http://img232.imageshack.us/img232/2992/23450305.jpg[/url] śliczna jest:loveu::loveu::loveu:
-
[url]http://i715.photobucket.com/albums/ww158/karolina-nett/P1100154.jpg[/url] bardzo mi się podoba to zdjęcie:loveu:
-
[url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P5026603.jpg[/url] piękne:loveu::loveu::loveu:a jak cudownie by tam Miś wyglądał:loveu:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
ariss replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
bez bicia mówię, że nic nie czytałam:oops:ale fociszcze widziałam:loveu:i żmije:crazyeye: a teraz ide lulu-nadrobie jutro;)- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
ariss replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2009_05_01/09_05_01_11.jpg bardzo podoba mi sie to foto:loveu: myślałam, że się tu czegoś dowiem:diabloti::eviltong: -
przydałoby się je już podrobić:p
- 21590 replies
-
ooooo ide do Was czytać:-o a w tej galerii mówie już dobranoc:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/4-dogo.jpg[/IMG] Edit: wiem, mam syf na matrycy:eviltong:jutro jak obrobie to poprawie,dziś sił nie mam:shake:a jak znajde czas to oddam aparat do czyszczenia;)
-
Ty to nawet sporo tych zdjęć nacykałaś:-ochyba więcej niż ja:evil_lol:
-
[url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/maj%202009/PICT0564_640.jpg[/url] to mi się podoba:loveu: o i Sambulka na pierwszym szczycie:loveu::loveu::loveu:
-
Bardzo mi się podoba na 1 ustawianej focie:loveu::loveu::loveu:
-
wiedziałam, że to ta najciemniejsza, znaczy miałam nadzieję:evil_lol:
- 21590 replies
-
Musicie z nami koniecznie się wybrać na działeczke:razz: do tego kleszczy ani widu ani słychu:multi: To nasz wiejski domek:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/2-dogo-1.jpg[/IMG] a to panienka z okienka:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/1-dogo.jpg[/IMG] radość na pycholku:loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-dogo.jpg[/IMG] a teraz ide Was poodwiedzać:razz:
-
Brawa za wynik:multi:dzieki za sms:buzi::loveu:
-
Czyli każdy ma jakieś złe doświadczenia:roll:oby nigdy więcej takich!!! JESTEM:diabloti::evil_lol: ide do wanny i później może wstawie foty(których za dużo nie ma);)
-
[quote name='weszka']Jeszcze nie mam :cool1: a w Rumunii mieszka siostra Dirki, która rok temu nas odwiedziła w Krakowie to może przyjdzie kiedyś czas na rewizytę :razz: Foty obejrzane :)[/quote] a może jakiś wspólny wyjazd:pjeszcze można Ka-Vange wyciągnąć...wkońcu młoda Koff musi się pokazywać:evil_lol:
- 21590 replies
-
niezłe, ale b&w muchy mi się nie podoba:eviltong:muszę zobaczyć je jak slońce nie będzie nawalać prosto w okno:evil_lol: za to to jużmi się podoba:loveu: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/P4093461.jpg[/url] choć obiekt obleśny:evil_lol:
-
czy to jest ta akita co niedawno byla taka małą kulką?:crazyeye:
-
[quote name='weszka']Wszystko się może zdarzyć bo wiadomo psy są psami ale w takich sytuacjach właściciel musi stanąć na wysokości zadania. A z tym jak widać bywa kiepsko. Współczuję nerwów. Dobrze że nic wielkiego się nie stało.[/quote] pisząc ominełaś foteczki:evil_lol:ale to nic życzę Ci Miłego weekendu jakbyś wcześniejszej wypowiedzi nie doczytała:diabloti:
-
ech okropne to babsko, ale jeszcze jej nie spotkałam:diabloti: Gasska nie będzie miała tego widocznego, nie jest tak źle;)chociaż gdyby nie przepychanki z Magri i siła którą dzięki temu nabrała mogłaby wyglądąć dużo gorzej:roll: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/40---Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/45---Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/37---Kopia.jpg[/IMG] a tu odkopałam stare foto z Budapesztu...ale nie to samo co kiedyś wstawiałm;)inny kadr i inaczej PSute:p:evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/budapeszt1---Kopia.jpg[/IMG] wracam w niedziele wieczorem z działeczki więc na kilka dni znikam;) MIŁEGO WEEKENDU WSZYSTKIM ŻYCZĘ!!!!