Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='Unbelievable']Te sznaucery powoli zaczynają wyglądać jak pudle :roll:[/quote] nie zgadzam się:shake: choć to dla mnie przesada:roll: [url]http://i42.tinypic.com/awevs2.jpg[/url]
  2. [quote name='LeCoyotte']a nie wygląda:diabloti:;)[/quote] nie znasz się:diabloti:;)
  3. [quote name='LeCoyotte']kto nie ma...:lol: wiele osób mając alergię, ma też zwierza, więc co to za alergia?;) ja tez mam i jedno i drugie;) [/quote] dla kogoś kto chce tylko psy to spora:eviltong: ale ja kota nie daruje i kiedyś będzie:diabloti:
  4. [quote name='LeCoyotte'] [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Zakopanelipiec2008391.jpg[/URL] jak Ty robisz tą obróbkę? shadows/highlights? albo to [URL]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/3-3.jpg[/URL][/quote] to przeciez prosto z aparatu:evil_lol: [quote name='malawaszka']boszz przeczytałam obróżkę i szukam na tych fotach obroży :mdleje: [/quote] mój TZ w obróżce Ci się marzy:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='malawaszka'] mogłabym te 48 min filmiku oglądać :loveu:[/quote] taaaaaaaaaaa jasne:evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba, że wszystko zamiast pisania:diabloti:
  6. [quote name='malawaszka']to kiedy umawiamy się na odbiór? :cool3:[/quote] TZ ma alergię:placz::placz::placz: choć marzy mi się rudy:loveu:i nie wiem jak to zrobie ale kota musze jeszcze kidys mieć:loveu::loveu::loveu:
  7. nie lubie Cię:obrazic::obrazic::obrazic: jak zwykle:loveu:
  8. [quote name='malawaszka']ale wiecie co? wet jak wet - jeden z wielu niestety konowałów, ale ci ludzie - jak zrozumieć ich? przeciez wiedzieli, że jadą 250 km po starszą sznaucerkę! wiedzieli, że ma za sobą usunięcie guzów sutków - w tym schronisku wszystko jest mówione własnie dlatego, żeby uniknąć zwrotów :-([/quote] ale ludzie niestety sa okrutni:-( białasek zostaje moim ulubieńcem:p
  9. [quote name='Doginka']Starczy to jest uwiąd:diabloti::eviltong: A menelek Gasskowy piękniusi. Moze jutro ją zobaczę;), a najdalej po jutrze;) U nas zaraz burza kolejna będzie, chyba straszna, bo ciemno sie robi jak w d... u murzyna:diabloti: A błyska sie na całym niebie, ale jeszcze nic nie grzmi, tlko straszny wiatr się zrywa:crazyeye:[/quote] o jak fajnie że będziecie:multi: TZ [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/Zakopanelipiec2008391.jpg[/IMG]
  10. o były u Was pucharki:crazyeye:u nas nawet za BOB nie było:shake:
  11. czepia się:diabloti: poza tym jak mogłam tylko Gassuli...jakby mi nagadała, że Gorduś uczulony jest to ok, a tak to się powstrzymać nie mogłam:evil_lol:
  12. no i jeszcze menelek Gasskowy i starczy:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6429-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6304-Kopia.jpg[/IMG]
  13. [quote name='eria']motylkiiiii :loveu::loveu: ciekawe czy one rozumialy po polsku :diabloti: widoki są przecudne![/quote] nie doszłam jeszcze to etapu rozmawiania z motylami:evil_lol:ale jak kupię sobie obiektyw do makro...:diabloti: stara droga na Kotor(niestety pod słońce) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6468-Kopia.jpg[/IMG] po lewej szła droga(widać ją)mozecie sobie wyobrazić jak tam cudnie..foty niestety tego nie oddają:shake: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6470-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6476-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6481-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6484-Kopia.jpg[/IMG]
  14. [quote name='eria']Dzielna dziewczynka z Vesper !!!!! :multi::multi:[/quote] dokładnie!!!!!!!!! Tyle godzin i dała rade:multi:
  15. [quote name='Doginka']No wreszcie zaczyna się coś dziać:multi: Piękne motylki i Lovcen też śliczne:loveu::loveu::loveu: Ale ja baaaardzo proszę o foty z wystawy w Czarnogórze[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_132_6.gif[/IMG]:mad::cool3:[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_132_6.gif[/IMG][/quote] ile razy mam Ci to tłumaczyć:pissed:nie mam ich ani na swoim aparacie ani na swoich kartach!!!:eviltong:
  16. motylki wiadomo dla kogo:p [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6362-Kopia-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6363-Kopia-1.jpg[/IMG] Lovcen [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/a-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6368-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_6379-Kopia-1.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Błyskotka']Psy [U]Klasa championów:[/U] Don Diego Flavago Suki [U]klasa młodzieży:[/U] Integrita Od Kobyliho Potoka [U]klasa pośrednia:[/U] Christmas Holly Grand Calvera [U]klasa otwarta:[/U] Cindy Kostelecky rarasek Cruella Black Grand Calvera [U]klasa weteranów:[/U] Metaxa Black Grand Calvera[/quote] Dziekuję pięknie:loveu::loveu::loveu:
  18. a jak była stawka sznaucera średniego czarnego:modla:
  19. [quote name='Doginka']:obrazic::obrazic::obrazic:[/quote] jak dzis bedzie lało(na co się zanosi:-()to powstawiam cosik;)
  20. Baaj artysta:loveu::loveu::loveu:
  21. głodny głodnemu wypomina:turn-l:
  22. potwierdzam, że Gordon nie jest za gruby;)za to Raputek owszem:evil_lol: Sylwia:Widzisz i pomimo, że Gorduś razem z Gasska zawsze wieczorem dostawali po płucku:loveu: sędzina napisała,że ma obfita brode:diabloti: nie zabij mnie:scared::grins:
  23. teraz jestem juz na nowym wyjeździe i mi się odechciało wstawiać starocie:evil_lol:
  24. [quote name='Doginka']Zanim wyjedziesz, to nagraj mi foty z Czarnogóry - ja wciaż nie wiem jak moje słoneczka sie wystawiały:placz: :cool3::angryy:[/quote] przecież ja tu plyt nie mam:shake:ale to najmniejszy problem,bo ja fot od mamy nie zgrałam jeszcze:evil_lol:a jej aparacisza to ja ze soba nie zabieram bo i po co mi;)
  25. [url]http://i385.photobucket.com/albums/oo291/ewkahaker/stajnia%20lato%2009/IMG_6787.jpg[/url] świetne:loveu: tylko te foty troszku za duże:eviltong:
×
×
  • Create New...