Jump to content
Dogomania

ariss

Members
  • Posts

    8824
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ariss

  1. [quote name='AngelsDream']Śliczne szczylasy.[/quote] też mi się podobają:loveu::loveu::loveu: [quote name='Doginka']Ewa, byłaś u Kamila? To jego szczylki:razz:[/quote] dokładnie tak:p [quote name='AngelsDream']Bu! Posty przeskoczyły.[/quote] wkurzające:angryy:
  2. [quote name='malawaszka']i nie capią tak jak te rapki z zoologicznego? :lol:[/quote] podczas gotowania capią obrzydliwie:diabloti:
  3. narazie myslę o tym co mi polecałeś:loveu: ale jak np.wygram w totka to Sigme biorę:loveu::loveu::loveu::diabloti::evil_lol::evil_lol:
  4. błahahah...ciekawe czy Kasia Cie wykleła w tramwaju:evil_lol::evil_lol::evil_lol: taki łysol jest okropny:evil_lol::diabloti:ale za to jak juz odrośnie to:loveu:
  5. [quote name='weszka']Pięknie wam było ale się skończyło ;) No i zazdraszczam spotkań wystawowych... i czekam na relację i trzymam kciuki![/quote] skończyło tylko do przyszłego czwartku...:diabloti: [quote name='Doginka']Ewa, będę bardzo mocno zaciskać jutro kciukaski;):loveu:[/quote] Dziewczyny kciukasy mocno zaciskajcie:loveu: [quote name='ewka i haker']wróciliśmy :D:D[/quote] SUPER!!!!!!!!!!! a dziś byłam na szcylowej sesyjce:loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8946.jpg[/IMG] dominacja w wieku 4tygodni:evil_lol:i jaka zadowolona minka:diabloti: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8891-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_92883.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Justa']To co Ewcia? Do zobaczenia w sobotę :loveu: Napisz mi jeszcze o której się zaczynają oceny czarnych średnich no i kiedy Wy wchodzicie ! I czy wystawa jest na stadionie Gwardii i czy mam wysiąść na Wierzbnie :eviltong:[/quote] wszystko juz wiesz:razz::loveu: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8688-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8728-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8707-Kopia.jpg[/IMG]
  7. wow!!!!Super:crazyeye:
  8. [url]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/2009_07_04/09-07-04-03.jpg[/url] foch z przytupem:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:
  9. [URL]http://img20.imageshack.us/img20/1961/dsc0092l.jpg[/URL] ja chcę kota:placz::placz::placz: mieszkam za 12 snopkiem:grins:
  10. [quote name='LeCoyotte']no jasne, ich było kilkadziesiąt w tym kokonie:eviltong:[/quote] dlatego znów zaczeło lać i teraz będzie lało przez kilkadziesiąt dni:evil_lol::evil_lol::evil_lol::diabloti:;)
  11. [quote name='LeCoyotte']nieważne co to, ale jedno i drugie zasługuje na ubicie:diabloti: btw jak te nimfy wyglądają? bo to co widziałem biegało i wyglądało jak pająk[/quote] ubiłeś???:diabloti:
  12. [quote name='LeCoyotte'] a Ty już nie zazdrościsz obiektywu?:diabloti:[/quote] mam nadzieję że w sierpniu przestanę:diabloti:;)
  13. [quote name='malawaszka']no nareszcie :evil_lol: a na długo? :evil_lol:[/quote] do czwartku:eviltong:później będę daaaaaaaaaaaaaaleko;):diabloti:
  14. [quote name='LeCoyotte']horyzont przecie prosty jest, w końcu to w górach:evil_lol: fajnie tam macie...[/quote] ja już w Wawie...:diabloti:
  15. [url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/lipiec%202009/_DSC1015640.jpg[/url] :mdleje: co Wy zawsze o tej zazdrości gadacie:diabloti:
  16. [quote name='anetta']Tak, tak :multi: Dokładnie ta. :loveu::loveu: Jest zajebioszcza :evil_lol: Którego dnia będziesz na wystawie? Hhahah a co to zdjęcia piłki...to zgadzam się z dziewczynami :lol::lol:[/quote] Piszę za Olcie bo ona jest w rozjazdach;) Będzie w sobote razem z piłką:diabloti: Masz jej szukać po 12;)
  17. [quote name='Doginka']Widzę, że Gordonek ma z Gassi wiele wspólnego - oboje targają wielkie badyle:evil_lol::diabloti: Nie to, co cipka Raper:evil_lol::razz: Dobranoc:p[/quote] i do tego jak się lubią:razz: [quote name='eria']Rozumiem że Raper woli maleńkie patyczki ? :evil_lol::evil_lol: Gass w siódmym niebie na tych fotkach:loveu:[/quote] oj tak...chyba musimy się przeprowadzić:diabloti: [quote name='weszka']No proszę! Sucha Gass ;)[/quote] nie było strumyków...życie nie bajka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='AngelsDream']Piękne zdjęcia widokowe, ale i tak wolę Gasskę.[/quote] musimy się jakos spotkać:loveu: teraz foty z idealnym horyzontem:loveu::evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8425-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8427-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8429-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8442-Kopia.jpg[/IMG] i na dobranoc widoczek;) [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8459-Kopia-1.jpg[/IMG]
  18. błahahahah:diabloti::diabloti::diabloti:sznaucery tez tak wyglądaja:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ale wtedy są mega szczęsliwe:loveu::loveu::loveu:
  19. http://images43.fotosik.pl/157/81ad5809e27a8f15.jpg sliczna:loveu:jak zawsze:p
  20. Juz jest lepiej:loveu:dziekuję:loveu: oddawaj mojego kochanego Gordonka:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. Cześć kochana , co tam u Was:p
  22. [quote name='malawaszka']boszzzz do pracy bys poszła a nie tylko sie byczysz :evil_lol: [/quote] mam teraz wolne:eviltong: [quote name='Doginka']Cześć piękna, zmokła, połamana Przyjaciółko:loveu: Znaleźliśmy miejsce w samym Sopocie tuż przy plaży:multi::multi::multi: Pierwszą noc spędziliśmy w Sobieszewie, w Sopocie dopiero od wczoraj jesteśmy. Ewa robisz coraz ładniejsze te foty:crazyeye::loveu: Niech Ci się szybko paluszek zrasta;)[/quote] okazał się że palec jest mocno zbity(tak myślę)choc podobno to łatwo pomylić:roll: [quote name='weszka']Witam w klubie! Mnie palca u nogi złamała Bunia też w kretyński sposób. Bolało jak cholera ale dość szybko się zrósł. Na pamiątkę jest nieco krzywy ;)[/quote] jest co wspominać:evil_lol: [quote name='ewka i haker']SUPER GASS:) Ewa Ty kaleko haha trzeba miec taki talent jak TY haha[/quote] a mi sie zawsze wydawało, że to Ty masz taki talent:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8460-Kopia-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8428-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8621-Kopia.jpg[/IMG] [IMG]http://i444.photobucket.com/albums/qq164/gassira/DSC_8631-Kopia.jpg[/IMG]
  23. [quote name='weszka']Ale oko :razz: To obróżka z którą przyjechała z hodowli ale była nieco szeroka na początku. Teraz już pasuje, a zielona jest w praniu bo koszmarnie brudna więc akurat ma na zmianę ;) [quote] ta zielona jest śliczna:loveu:kiedyś miałam gass kupić, ale postanowiłam że następna sunia(szczylek)będzie w takiej biegała:loveu::loveu::loveu: bardzo pasuje do takich małych szkrabów:loveu:
  24. [B]19/07 – CAC –all breeds[/B] [FONT=Verdana][SIZE=3][B]and[/B][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][B][FONT=Verdana]19/07 – CAC Special – Boxer Club –[/FONT][/B] [B][FONT=Verdana]Bulgaria[/FONT][/B][/SIZE] [B][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=3]20/07 - CACIB[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana] [SIZE=3]*22/07 – CAC[/SIZE][/FONT][/B] [SIZE=3][B][FONT=Verdana]Macedonia[/FONT][/B] [/SIZE] [B][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=3]*23/07 – CAC Monte Negro[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=3]24/07 – CACIB[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=3]and[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=3]24/07 – CAC Special for Black Terrier and Dobermann[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana][SIZE=3]25/07 - CACIB[/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Verdana] [SIZE=3]26/07 - Parade of the champions[/SIZE] [SIZE=3][/SIZE] [SIZE=3]ja dziś od nich dostałam to na mail:p[/SIZE][/FONT][/B]
×
×
  • Create New...