-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Ja też jestem i w związku z tym, że najbardziej pilną pracę już załatwiłam zaczynam chodzić na żebry za kasą dla Tinki. Ni eukrywam, że chciałabym ją jak najszybciej już zabrać ze schroniska. Jak będzie ok. 200 zł. deklaracji to sądzę, ze możemy zaryzykować... Jednak jeszcze do tego sporo brakuje... Elisabeta, Jaszka - kochane jesteście, że jesteście :loveu:.
-
Zoś jak ta koleżanka się w Tobie nie zakochała, nawet pomimo tego krzykania, to ona po prostu nie wie co dobre :shake:. Ciebie nie sposób nie kochać :loveu:. Zosiu kochana nie pogniewasz się jak u Ciebie zaproszę na wątek Tiny? Ta suczka siedzi już 10 lat w schronisku, nawet na spacerze na trawce przez ten czas nie była... Bardzo chcemy jej pomóc... Wątek w moim podpisie...
-
[quote name='Jasza']Dzień dobry Tinka! I 50 jednorazowej :-)[/QUOTE] [quote name='magda222']Miałam wpłacać dyszkę na Balbinkę od Sabiny02, ale niestety nic z tego jak zainteresowani jej tematem wiedzą, więc te skromne 10 zł na początek na Tinkę. Stała wpłata oczywiście.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy za dekaracje!!!!!!!! Super!!!!!! Tinko kochana, proszę wybacz mi ale jestem teraz strasznie zarobiona i nie mogę się zająć twoimi sparawami tak jak trzeba :oops:. Ale jeszcze dwa, trzy dni i zbieramy, zbieramy, zbieramy.... Żeby nam miejsca w hoteliku inna sunia nie zajęła :razz:.
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Musisz się tego nauczyć, nie ma lekko :evil_lol:. A wkleja się tak jak obrazek do sygnatury :lol:. Przynajmniej jak masz na innym wątku... -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
A to się biedny Ciapulek doczekał :evil_lol:. Jutro pewnie zapomni o dzisiejszych przeżyciach :lol:. -
Rysiu z ogromną przepukliną około-odbytową prosi o pomoc!
AlfaLS replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie, na razie całkowite pustki w portfelu ale postaram się pamiętać o psince jak tylko się coś pojawi... -
IVA. Wyrwana z psiego nieszczęścia. Prosi o pomoc.
AlfaLS replied to madziakato's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Się melduję, że pamiętam o sunieczce....[/QUOTE] Ja też........ -
Mam nowe wiadomości - rozmawiałam z Kierowniczką Schroniska p. Agnieszką. Super osoba! :lol: Nie ma żadnych przeszkód w zabraniu Tiny do hoteliku :multi:. Schronisko nie ma nic przeciwko temu :multi::multi::multi:. Oczywiście potrzeba jest osoba, która "wyadoptuje" Tinę na siebie ale oni wiedzą, że to hotelik. Tylko w dokumentach musi być ktoś kto będzie za Tinę odpowiedzialny po opuszczeniu przez nią schroniska. Myślę, że to może być Kasia a jak ona nie będzie chciała to Magda222 powiedziała, że ona może to wziąć na swoje barki. Na dobrą sprawę możemy Tinę zabierać już... Teraz tylko od nas zależy czy uda się nam zebrać deklaracje i kiedy... Czy ktoś może mi pomóc w rozsyłaniu wątku? Musimy nazbierać min. 200-250 zł. żeby Tinę zabrać. Na początek resztę powinno się udać zebrać bazarkami ale to min. musi być... Bardzo proszę o pomoc w imieniu Tinki.... Zobaczcie jak ona czeka....:-( [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-prn1/533917_374316262589689_412457297_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/hphotos-ak-prn1/559155_374316235923025_1033442008_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-ash3/557254_374316295923019_1900741044_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-ash2/536303_374316319256350_293925773_n.jpg[/IMG] Na piewszej stronie pozwalę sobie wpisać deklaracje...
-
[quote name='azalia']Ile Tineczka waży mniej więcej?[/QUOTE] Tego jeszcze nie wiem. Przepuszczam, że ok. 14-15 kg. Mam nadzieję, że coś więcej będę wiedziała o Tinie jutro po rozmowie z Kierowniczką Schroniska. Na razie wszyscy, z którymi udało mi się skontaktować w Tychach to ludzie znający Tinę tylko z fotek...
-
[quote name='polubek']widomości naprawdę dobre, kurczę tinka ja nie mam jak ciebie wspomóc tak jak twoich poprzedników i z tego powodu jest mi przykro i głupio :([/QUOTE] No co Ty piszesz??? Już sama obecność jest pomocą :lol:. Zrobiąłś piękne banerki, podnosisz wątek! Przestań pisać głupoty, każdy pomaga jak może :lol:.
-
Kochani - mamy super hotelik dla Tinki - u Kasi Przystał :multi:. Teraz musimy się bardzo poważnie zastanowić czy damy radę ją tam utrzymać. Koszt miesięczny to 350 zł. Plusem jest to że Kasia zgodziła się podjechać do schroniska po Tinkę więc sprawa transportu jest niejako załatwiona. Bo pokrycie kosztów to już łatwiejsza sprawa.... I teraz pytanie za 100 punktów - co robimy :hmmmm:.
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Ciapulek jest super psiak ale ten jego ogonek to jest dopiero coś!!!!! -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za kolejny telefon, taki od osoby naprawdę zainteresowanej Rockim.... -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Oj, bardzo, bardzo mocno trzymamy kciuki za domek dla Ciapulka!!!!!!!! -
[quote name='Elisabeta']Bazarek Jaszy dla Tiny? :loveu: To jest To! :multi:[/QUOTE] Tylko na co ta kasa?????? Jakie przeznaczenie??????? :lol: Ja też zrobię bazarek dla Tiny, z ksiażkami - dostałam od znajomych 4 kartony książek, co prawda takich nie najnowszych a raczej bardzo starszych ale może taki "antykwariat" będzie miał wzięcie? Jutro postaram się zadzwonić do dziewczyby z FB, która dałą mi fotki Tiny, postaram się coś o suni dowiedzieć np. jaka wielkość w porównaniu do człowieka, może coś o zachowaniu, czy można liczyć na współpracę schroniska... [SIZE=1]I co rozglądamy się za DT?[/SIZE]
-
[quote name='Mani2000'] 200x100 [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/2979/j5a4.png[/IMG] 500x100 [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2636/2q4i.png[/IMG] Życzę Tince szczęścia i zapraszam ponownie. :)[/QUOTE] Mamy kolejne banerki dla Tiny. Te są większe więc każdy może sobie wybrać według swojego gustu i miejsca w podpisie :lol:. Mani2000 bardzo dziękujemy!!!
-
[quote name='polubek'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tychów-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinność-Pozna-co-to-wolność"][IMG]http://imageshack.us/a/img822/5806/ax4h.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tychów-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinność-Pozna-co-to-wolność"][IMG]http://imageshack.us/a/img14/1898/6u42.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tychów-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinność-Pozna-co-to-wolność"][IMG]http://imageshack.us/a/img59/1685/4z2h.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tychów-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinność-Pozna-co-to-wolność"][IMG]http://imageshack.us/a/img6/3062/8pkx.png[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tychów-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinność-Pozna-co-to-wolność"][IMG]http://imageshack.us/a/img560/3857/ft42.png[/IMG][/URL] tinka będzie dobrze[/QUOTE] Polubek - bardzo dziękujemy!!!!!!! Ja nie chciałam Ci zawracać głowy i poprosiłam o banerki na wątku banerkowym :oops:. Ale nic to - będziemy mieli więcej do wyboru. A problemów też raczej nie będzie bo tam poprosiłam o większe wymiary, a nawet o taki duuuuuuuuży na 500 pikseli / czy czegoś tam :evil_lol:/. Wstawiam na początek wątku do częstowania się :lol:.
-
Odpowiadam po kolei :lol:. Elisabeta - dasz radę! Kłopot tylko w tym, ze można mieć tylko dwa banerki i trudno zdecydować który wyrzucić, ja tak miałam... Jaszko - nie ma siły - nie odpuścimy Tiny! Tyszaki tak nas ujęły za serce, ze musimy jej pomóc bez dwóch zdań :lol:. Livko - pewnie, jak trafi na cierpliwą osobę, to tak. Na stronie schroniska zachęcają do adopcji, na starym wątku piszą że jest spokojna i chodzi na smyczy... Zawsze bezpieczniej by było żeby gdzieś miała "przystanek" po drodze do DS ale o to trudna a w końcu ten DS jest najważniejszy.... Polubek, kochana, ja na razie nikogo nie zapraszałam na wątek - z braku czasu. Zaproszenie wpisałam dosłownie na trzech wątkach na dogo i tyle cudownych osób do nas zawitało :multi:.