-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Poczęstujemy się na razie starym banerkiem Tiny, ja wstawiam już podlinkowany pod nowy wątek :lol:. [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/707/tinaej2.jpg[/IMG][/URL] I mamy jeszcze dwie fotki ze starego wątku, tak sunia wyglądała 6 lat temu... [IMG]http://images6.fotosik.pl/289/2b122fc57d434c5d.jpg[/IMG] [IMG]http://images6.fotosik.pl/289/fd8be44a24b12bc6.jpg[/IMG]
-
Zajrzałam na ten podany przez Elisabetę wątek - rzeczywiście to nasza Tina :crazyeye:. Tyle lat minęło i nic się nie zmieniło. Tym razem nie możemy odpuścić i musimy jej pomóc. Zobaczę co można przenieść na nasz wątek z tego starego. I na początek "poczęstujemy" się starym banerkiem, tylko się nowym wątkiem podlinkuje. Zamówię jej nowe banerki na atku banerkowym to później będą kolejne :lol:. Ale to wszystko późnym wieczorem, teraz muszę popracować :-(.
-
Kochana, wątek Tary troszkę śpi ale mam nadzieję, że się rozrusza i parę osób do nas zajrzy :lol:. CHciałam dziś zrobić Tarze fajne zimowe fotki na zielonej trawie ale niesety dziś u nas pada i to tak solidnie :-(. Ja mieszkając z rodzicami nie miałam zwierzaków, rodzice się nie zgadzali. Nawet żeby mieć chomika czy rybki musiałyśmy się z siostrą strasznie nagimnastykować.... Dopiero jak zamieszkałam sama to się "zakociłam". Kocham koty za ich niezależność. A moja pierwsza kotka to wogóle była zołza nad zołzy. Była przecudowna!!!!!! Ale tylko dla mnie :lol:. Inni nic nie mogli z nią zrobić, ja wszystko :lol:. Póżniej były kolejne i kolejne... Teraz też w domu są trzy koty i jeden pies czyli Tara. W najtrudniejszym momencie miałam w domu 6 kotów / 4 na tymczasie/ i to było szaleństwo w moim malutkim mieszkanku :evil_lol:.
-
[B]Bo tyszaki to tyszaki i już!!!!!![/B] Ich nie można nie kochać :loveu:. Wiesz, tyskie schronisko to naprawdę dobre schronisko. Tu się psiaków nie usypia, tu się psy leczy i o nie dba. Oczywiście na tyle na ile to jest w schronisku możliwe. Ja byłam w tym schronisku jeden raz i zrobiło na mnie bardzo dobre wrażenie. I dlatego tu jest tyle psiaków "zasiedziałych", gdzie indziej byłyby uśpione, nie leczone a co tam... Tu są i są... Tylko z adopcjami gorzej... U nas w Szczecinie schronisko jest praktycznie w środku miasta, tam poza miastem, nie ma wolontariuszy, psiaki nie mają spacerów. A teraz odkąg [B]grazyna9915 [/B]założyła fundację [B]EDANO[/B] to nawet o dobre fotki i wiadomośći trudniej bo kiedyś ona tam często bywała i tą stroną się zajmowała. Dziś zwyczajnie nie ma na to czasu... A psiaki tam są cudowne, zwłaszcza te co siedzą długo. Tylko brać i kochać... Mam nadzieję, że uda się pomóc Tinie i nie tylko jej ;). Są tam też inne długo siedzące. Kiedyś udało nam się wszystkie takie wyciągnąć, może teraz też uda się coś zdziałać :lol:. W grupie siła!
-
Jasza witamy :lol:. Kochana, na razie chyba nie zbieramy deklaracji... Wiesz, tyle się naczytałąm ostatnio o "kłopotach" z hotelikami że normalnie się boję... A mnie w dodatku się marzy dla niej prawdziwy dom, kanapa, ciepełko... A o domowy dobry hotelik jeszcze trudniej niż o wygraną w totka... Ale nie mówię nie. Po to jest ten wątek żebyśmy wszyscy wspólnie wymyślili jak pomóc ślicznej Tinie ;).
-
Serdecznie witamy pierwsze Cioteczki - Elisabetę i Livkę :multi:. Mam nadzieję, ze uda się jakoś pomóc Tince... Elisabeta a wątek mojej Tary - kiedyś Zuli czytałaś? Bo to od niej się zaczęła cała akcja wyciągania ze schroniska w Tychach psiaków, które siedziały tam tak długo... A było ich, było... Wątek Tary [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/110336-Zula-i-AlfaLS-udowadniaj%C4%85-%C5%BCe-11-o-letnia-p%C3%B3%C5%82dzika-sunia-mo%C5%BCe-zosta%C4%87-dam%C4%85[/URL] Muszę się kiedyś zmobilizować, porobić jej nowe fotki i napisać coś tam na bieżąco... Bo strasznie zaniedbany jest :oops:.
-
[quote name='Marycha35']A jak Balbinka się czuje????[/QUOTE] Też jestem ciekawa... I, jeśli pozwolicie, Kochani, zapraszam na wątek tyskiej Tinki... Ona już prawie 10 lat siedzi za niewinność... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tych%C3%B3w-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinno%C5%9B%C4%87-Pozna-co-to-wolno%C5%9B%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tych%C3%B3w-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinno%C5%9B%C4%87-Pozna-co-to-wolno%C5%9B%C4%87[/URL] Oby miała więcej szczęścia niż Balbinka, oby udało się ją wyciągnąć... Prosimy o podnoszenie...
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Kochani, zapraszam na wątek tyskiej Tinki... Ona już prawie 10 lat siedzi za niewinność... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tych%C3%B3w-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinno%C5%9B%C4%87-Pozna-co-to-wolno%C5%9B%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tych%C3%B3w-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinno%C5%9B%C4%87-Pozna-co-to-wolno%C5%9B%C4%87[/URL] -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Kochani, zapraszam na wątek tyskiej Tinki... Ona już prawie 10 lat siedzi za niewinność... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tych%C3%B3w-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinno%C5%9B%C4%87-Pozna-co-to-wolno%C5%9B%C4%87"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249999-TINA-z-Tych%C3%B3w-prawie-10-lat-za-kratami-Wyrok-za-niewinno%C5%9B%C4%87-Pozna-co-to-wolno%C5%9B%C4%87[/URL] -
Niestety ja mieszkam 600 km. od Tychów - dlatego informacje o Tinie jakie mam są - siłą rzeczy - niepełne. W miarę możliwości będę się starała uzyskać nowe wieści ale nie jest to takie proste... Mam problem z dotarciem do osób, które chcą i mogą pomóc. Sądzę jednak, że wspólnymi siłami uda mam się pokazać Tinę światu i może wreszcie ktoś ją pokocha, tak z całego serca i wreszcie ją zabierze zza tych krat...
-
I pozostałe fotki Tinki, jakie mam... Węszę sobie...;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/528/635d8469fe1d7403med.jpg[/IMG][/URL] Drugą łapkę też potrafię tak elegancko ugiąć, a co...:p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/527/a6f218d18555d52cmed.jpg[/IMG][/URL] Więcej fotek w tej chwli nie mam :shake:
-
Mamy Hotelik dla Tinki - u Kasi Przystał :multi:. Potrzebujemy 350 zł./m-c W tej chwili deklaracje stałe to: Jolanta08 10 zł. Elisabeta 30 zł. Jasza 10 zł. magda222 10 zł./od lipca 2015 zł.30 zł./ Livka i Nikus 55 zł. Dulska 20 zł. MALWA 10 zł. / do czerwca 2014r.- ale jest z nami dalej :-)/ paula_t 5 zł. Mattilu 20 zł. Maruda666 10 zł. agat21 10 zł. AlfaLS 25 zł. certusowa 30 zł Razem 265 zł. Deklaracje jednorazowe: Jasza 50 zł. :lol: Elisabeta 350 zł. na pierwszy miesiąc w hoteliku :lol: :crazyeye: Brak deklaracji stałych 85 zł... Wpłynęło na konto Tiny: deklaracje stałe: Livka i Nikus deklaracja 20 zł. - wpłacone za styczeń-wrzesień 2014; od X 2014 deklaracja 55 zł. wpłacone za październik 2014 - sierpień 2016 Jolanta08 deklaracja 10 zł. - wpłacone za styczeń 2014 - sierpień 2016 plus. dodatk. 30 zł. i plus 20 zł.i jeszcze raz plus 30 zł. paula_t deklaracja 5 zł. - wpłacone za styczeń 2014 - luty 2017 plus dodatkowo 5 zł. MALWA deklaracja 10 zł. - wpłacone za styczeń 2014 - marzec 2016 oraz 100 zł. za m-ce kwiecień-czerwiec 2016 i 50 zł. za m-ce lipiec wrzesień 2016 Dulska deklaracja 20 zł. - wpłacone za styczeń 2014 - sierpień 2016 Jasza deklaracja 10 zł. - wpłacone za styczeń 2014 - czerwiec 2015 / plus 1 zł./ Maruda666 deklaracja 10 zł. - wpłacone za styczeń - czerwiec 2017 agat21 deklaracja 10 zł. - wpłacone za styczeń 2014 - listopad 2016 plus dodat. 2 zł., Elisabeta deklaracja 30 zł. - wpłacone za styczeń 2014 - czerwiec 2016 plus dodatk. 100 zł. i jeszcze raz 100 zł. i jeszcze raz 100 zł. magda222 deklaracja 10 zł. - wpłacone za styczeń 2014 - czerwiec 2015; od VII 2015r. deklaracja 30 zł. wpłacone za lipiec-październik 2016 AlfaLS deklaracja 25 zł. - wpłacone za styczeń 2014 - marzec 2016 certusowa deklaracja 30 zł. - wpłacone za luty 2014 - maj 2017 Jo37 deklaracja 12 zł. - wpłacone za luty-czerwiec 2014 Mattilu deklaracja 10 zł. - wpłacone za styczeń-czerwiec 2015; od VII 2015 deklaracja 20 zł. wpłacone za lipiec 2015 - listopad 2017 / plus 2,23 zł./ RAZEM 8640,23 ZŁ. deklaracje jednorazowe: Jolanta08 30 zł. wpłata styczeń 2014 Jasza 50 zł. wpłata styczeń 2014 Elisabeta 350 zł. wpłata styczeń 2014 - na pierwszy miesiąc w hoteliku :crazyeye: magda222 20 zł. wpłata styczeń 2014 - na paliwo / podróż ze schroniska do hoteliku/ paula_t 5 zł. wpłata w styczniu 2014 Sabina05 50 zł. - wpłata grudzień 2014 Jo37 - 23,65 "Zajączek dla Tinki" RAZEM 528,65 ZŁ. bazarki: Bazarek Jaszy - kwiecień 2014 r. - 730 zł. Bazarek Jo37 - 54 zł. Drugi bazarek Jo37 - 106 zł. Trzeci bazarek Jo37 - 26,50 zł. Czwarty bazarek Jo37 - 62,60 zł. Bazarek AlfaLS z darami od Agat21 80 zł. Piąty bazarek Jo37 - 96 zł. Wydatki 27.01.2014r. Przelew do Kasiprzystał 50 zł. - transport Tinki na trasie Schronisko-Hotelik 22.02.2014r. opłacenie wyróżnienia na Tablicy - 24,99 zł. 27.02.2014r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.01.-22.02.2014r. 11.03.2014r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.02.-22.03.2014r. 21.04.2014r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.03.-22.04.2014r. 21.05.2014r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.04.-22.05.2014r. 24.06.2014r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.05.-22.06.2014r. 17.07.2014r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.06.-22.07.2014r. 21.08.2014r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.07.-22.08.2014r. 23.09.2014r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.08.-22.09.2014r. 23.10.2014r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.09.-22.10.2014r. 21.11.2014r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.10.-22.11.2014r. 23.12.2014r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.11.-22.12.2014r. 23.01.2015r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.12.-22.01.2015r. 23.02.2015r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.01.-22.02.2015r. 25.03.2015r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.02.-22.03.2015r. 24.04.2015r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.03.-22.04.2015r. 23.05.2015r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.04.-22.05.2015r. 24.06.2015r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.05.-22.06.2015r. 24.07.2015r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.06.-22.07.2015r. 24.08.2015r. Przelew do Kasiprzystał 385 zł. - hotelik za okres 23.07.-22.08.2015r. plus 35 zł. za szczepienie 22.09.2015r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.08.-22.09.2015r. 26.09.2015r. opłacenie wyróżnienia ogłoszenia na OLX. - 5,99 zł. 22.10.2015r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.09.-22.10.2015r. 23.11.2015r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.10.-22.11.2015r. 21.12.2015r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.11.-22.12.2015r. 21.01.2016r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.12.-22.01.2016r. 23.02.2016r. Przelew do Kasiprzystał 350 zł. - hotelik za okres 23.01.-22.02.2016r. 25.03.2016r. Przelew do Kasiprzystał 230 zł. - hotelik za okres 23.02.-14.03.2016r. 05.05.2016r. podstawowe badanie krwi plus zabezpieczenie na pchły i kleszcze 75 zł. 09.2016r. szczepienia 70 zł. jedzenie za okres czerwiec 2016 - luty 2017 - 364,20 zł. - faktury w poście z dnia 22.07.2017 Na dzień 22.07..2017. Tinka ma w skarbonce 616,80 zł. 30.08.2017 - przekazanie kwoty 160 zł. - "nadpłaty" Mattilu na konto Mari23 30.08.2017 - przeniesienie kwoty 456,80 zł. dla zwierzaków z wątku Tym sposobem konto Tinki zostaje wyzerowane :-). Bardzo dziękujemy wszystkim pomagającym Tince :Rose: Tinka pokazuje się trochę dokładniej... Z przodu jestem piękna... :lol: Profil też mam ładny... :lol: A o języczku to już nawet nie wspominam :evil_lol:
-
Aktualizacja: Od marca 2017 Tinka jest u mnie w DS. Pokochałam tą sunię i nie wyobrażam sobie oddania jej komukolwiek. Troszkę wcześniej... Od 14.03.2016r. Tina przebywa u mnie na BDT. Nadal szuka domu albo czeka na cud, który spowoduje, że będę miała możliwości finansowe na powiększenie swojego grona ogonków. Na szczęście ona tego nie wie że jest na DT i traktuje nasz dom jak swój własny taki na zawsze... Prosimy, nie zapominajcie o Tince, ona dalej nas wszystkich potrzebuje bo niestety ma duży dług do spłacenia... . A wcześniej było tak.... Na stronie tyskiego schroniska znalazłam ją - TINĘ... Nie ukrywam - mam słabość do tego schroniska i do psiaków siedzących całymi latami za kratami. TINA - to 2 w 1. Na stronie jest dość krótka informacja o niej i tylko 2 fotki. Może dlatego nikt jej dotąd nie pokochał? Napisano... Tina Imię: Tina Numer ewidencyjny: 1109 Płeć: Samiczka Wiek: 12 lat 4 miesiące Data przyjęcia do Schroniska: 2004-07-20 Sterylizacja/kastracja: tak Opis: Suczka średniej wielkości. Obecnie jest pieskiem, który najdłużej przebywa w schronisku. Tina została znaleziona w skupie palet ul. Dojazdowej w Tychach, gdzie się oszczeniła. Razem ze szczeniętami trafiła do schroniska. Urocze szczeniaczki szybko znalazły dom, a ich opiekuńcza mama do tej pory czeka na człowieka, który zechce ją przygarnąć. Jest spokojna, podczas pierwszego kontaktu jest nieufna i trochę przestraszona, ale z czasem na pewno odda serce swemu ,,Panu''. Dogaduje się z innymi pieskami, potrafi chodzić na smyczy. Po tak długim pobycie w schronisku Tina pragnie domu bardziej niż czegokolwiek. Jak dotąd nikogo nie zainteresowała... A może spójrzmy na nią inaczej... Np. tak... Trudno powiedzieć ile miała lat kiedy została mamusią, chyba ok. 2-ch, trudno powiedzieć co było przed ciążą...Może miała dom, może nie... Dziś pewnie nawet Tina tego nie pamięta... Jednak maleńkie szczeniaczki były w drodze i ona jako ich mamusia musiała się nimi troskliwie zaopiekować. Znalazła bezpieczne miejsce w drewnianych paletach. Tam maluszki przyszły na świat a ona zaczęła pełnić najważniejszą rolę w swoim psim życiu. O dzielnej mamusi jakoś dowiedziało się schronisko, przyjechali dobrzy ludzie i zdjęli, choć częściowo, ten trudny obowiazek z psiego karku. Maluszki pięknie się odchowały i znalazły domy. Ona została... Na całe lata... Jakoś nikt z odwiedzających schronisko nie docenił jej matczynego wysiłku, nie zauważył jaka jest piękna zewnętrznie i wewnętrznie... Może o tym nie wiedział, może nie chciał wiedzieć... Ona czekała, czekała, czekała i... nadal czeka... Spogląda tęsknie przez kraty, czasem nie ma już na to siły ale nawet wtedy stara się zmobilizować i choć czasami zerknąć... "Może tym razem będę miała szczęście?" Jednak szczęście jest dla młodszych, dla ładniejszych, dla mniejszych... Nie dla TINY... Ona chyba już tu zostanie na zawsze... Nie wyjdzie nigdy na spacer... Nie pozna co to kochający człowiek na drugim końcu smyczy... I za co ta kara? Czy 10 lat odsiadki nie wystarczy? Czy naprawdę nikt nigdy jej, Tiny nie pokocha??? Tina jest w tej chwili pieskiem, który najdłużej jest w schronisku. Kiedyś udało nam się wyciągnąć z tyskiego schroniska wszystkie psiaki, które miały taki 10-cio letni staż schroniskowy. Miały okazję jeszcze pocieszyć się spacerami, trawą, wolnością... Może zdarzy się cud i Tinie też uda się jakoś pomóc? Błagamy o ogłoszenia... Szukamy DOMU dla tej cudownej suni... Tina ma założone przez AtaO wydarzenie na Fb - zapraszamy serdecznie!!! https://www.facebook.com/events/203478436524027/ Zapraszamy do częstowania się pięknymi banerkami od polubek ******** i od Mani2000 200x100 500x100
-
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
AlfaLS replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
[quote name='agat21']przyszła dziś wpłata od AlfyLS - Jacunio Ciapunio w pas się kłania :wolfie::calus:[/QUOTE] A ja przesyłam mu buziaczki :calus:. -
Chociaż podniosę...
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Elisabeta']Wszystkim z wątku Meggi życzę wszystkiego dobrego w 2014 roku.:iloveyou: AlfaLS, ja często zaglądam do Meggi. :) Znam cały przepiękny wątek. Od początku, jeszcze z Abrunią. Widzę, że Megunia ma się dobrze. Finansowo też. ;) Pod koniec roku pisałaś o bazarku dla Rockiego, Meggi i Tiny. Właśnie o Tinkę mi chodzi... Znalazłam ją na stronie tyskiego schroniska... Więc nadal tam jest... Szczupła czarnulka z miodowymi oczami, tak? Jest szansa na wyciągnięcie jej ze schronu? Osiem lat... Straszne. A może sunia ma już gdzieś swój wątek?[/QUOTE] Tina jeszcze wątku nie ma :oops:. Udało mi się zdobyć kilka jej naprawdę fajnych fotek i trochę wiadomości i miałam wątek już założyć ale coś mnie jakieś przeziębienie solidne wzięło i na razie się do tego nie zabrałam. Myślę, ze najpóźniej w niedzielę go wreszcie założę i będziemy szukali jej domu. Raczej nie powinno być problemów z wyciągnięciem jej, dotąd nie było jak wyciągaliśmy inne tyszaki... Myślałam, że coś w tyskim schronie sie w tej dziedzinie zmieniło ale podobno - na szczęście - nie. Już Cię / oczywiście nie tylko Ciebie/ zapraszam na watek Tiny, choć musisz poczekać do niedzieli :lol:. Tina mi bardzo przypomina moją Dylankę, którą miałam z tyskiego schroniska. Była u mnie tylko rok ale zostawiła tak piękne wspomnienia, że .... musimy pomóc Tinie :p. -
[quote name='Maciek777']Z Tychów jest dużo osób:) Oto lista: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/memberlist.php?s=&securitytoken=1388363659-5b13ce88e60402ea2cf82eb9f75a22117f984b06&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=Tychy&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order=[/URL][/QUOTE] Dzięki za podpowiedź. Zapomniałąm o takim wyszukiwaniu :oops:. Co prawda większość już nieaktywna od dawna ale są też takie osoby, do których mogę napisać :lol:.
-
[quote name='Sabina02']Dokladnie jak w Rzeszowie, kolezanka Balbinki z boksu Sarenka dopiero niedawno znalazla dom po 12 latach w schronie!!! A co do Tychow, to stamtad byly wyciagane psiaki nawet do platnych DT, wiec chyba nie bedzie problemow z adopcja dalej.[/QUOTE] Wiem, sama z Tychów wyciągałam wszystkie dziadki i babulinki. Ale to było za innego kierownictwa w schronie i miałam tam swoją "wtyczkę" w postaci jedynej w schronie wolontariuszki... Teraz jest inaczej... To może trzeba jakimś cudem znaleźć Balbince dom w okolicy??????? Taki do tej ewent. wizyty... A później do Kasi... Z tych okolic jest chyba ktoś na dogo, może nam coś podpowie?????? Tylko jak tego ktosia znaleźć? :???:.
-
[quote name='Sabina02']Wlasnie w tym problem ze oni wydaja psy do adopcji tylko lokalnie. :)[/QUOTE] To masakra... Widzę, ze podobnie jak w Rzeszowie... Tylko, ze wtedy te psy siedzą tam latami a domów nie ma... Ja chcę teraz założyć wątek suni, która siedzi ponad 8 lat w Tychach. Mam nadzieję, że tam nie będzie takich wymagań bo ogłoszenia chcę robić na całą Polskę. Bo przecież nie ważne gdzie, ważne żeby był DOM...