-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Polubek przeniosła swoje 5 zł. deklaracji z Pysia na Dylankę - napisała o tym na wątku Pysia więc z czystym sumieniem wpisują ją na naszą listę.:multi: Elik - bardzo pięknie dziękujemy za deklaracje :multi: - nie ma sprawy - jak będzie trzeba będę przypominała:evil_lol: Mamy 265 zł. deklaracji dla Dylanki. Brak tylko 85 zł.:multi::multi::multi: Z bazarków to najlepiej jak pieniądze wpływają na konto tego co wysyła paczki bo przecież kupujący wpłaca koszty przesyłki;). A tak to wszystko będzie wpływało na moje konto a co z tymi kosztami ? Ja mam robić kolejne przelewy do osoby wysyłającej? Nie bardzo :shake:. A przesyłki pocztowe są dość drogie i nie może ofiarodawca rzeczy na bazarek jeszcze ich dokładać:shake:.
-
Kochana - wszystko potrzebne;). Deklaracje nam pokrywają tylko "goły" pobyt Dylanki w hotelu, a przecież jeszcze transport, później jakieś szczepienia, inne wydatki. A zresztą zanim nazbieramy deklaracji to nawet na opłacenie pierwszego miesiąca, każdy grosz na wagę złota:lol:. Może jakaś dobra dusza się zgłosi do zrobienia bazarku a jak nie to ja się tym zajmę ale dopiero po 25-tym:-(
-
Może niedługo będziesz miała okazję;). Dylanka się wybiera do hoteliku............
-
[quote name='Syla']Witam.Dzięki Nikusiowi macie ode mnie deklarację na 20 zł.Nawet innych znajomych tu wdziałam hihi..z czego bardzo się cieszę.Jeszcze jest luty więc proszę o PW i wpłacę za luty.Pozdrawiam serdecznie. Syla pięknie dziękujemy:multi:. Mamy już 240 zł. Kurcze lecę na wątek hoteliku i pytam kiedy Dylanka może przyjechać, zaraz potem uśmiechamy się wszyscy do Nikusa i jego wielkiego serca:lol:. [SIZE="4"]NIE MA BATA - TE BRAKUJĄCE 110 ZŁ. NAZBIERAMY:mad::mad::mad: Przy tak wielu fantastycznych dobrych osobach na wątku musi się udać!!!!!!!!!
-
[quote name='zuziaM']No bo tu, gdzie na czerwono, zrobilam blad w liczeniu ...... i nikt tego nie zauwazyl ...... [B]Powinno byc - [U]80,- zl[/U] ... a nie 95,- zl [/B] [B][U]Wiec ostatecznie z pieniakow Tosi mam na koncie jeszcze - 85,- zl[/U][/B] Czy tak sie zgadza ?????? Ufff......[/QUOTE] Kasiatatry zauważyła:evil_lol:
-
Rozmawiałam z Grażyną na temat tego sikania Postera. On w schronisku tak nie robił:shake:. Widocznie teraz chce zamanifestować że "ten teren jest jego" - odreagować to że w schronisku musiał się podporządkować.Zuziu podpytaj swoją wetkę o tą kastrację Postera - jeśli po tym nie będzie tak robił to myślę że nazbieramy jakoś na zabieg......
-
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Ale maluch będzie na pewno czekał na Was do soboty????????? Nic głupiego nie przyjdzie im do głowy??????? Jakoś nie mam do nich 100 % zaufania........... -
[quote name='filcant']AlfaS - od Pakamerowych artystów poszły z drogę przelewy, co najmniej jeden to stała deklaracja :) Acha, ktoś chciałby przesłać karmę do hoteliku. ZuziaM - przyjmujesz? Kochani jesteście wszyscy:loveu:. O tej stałej deklaracji to już chyba nawet zdążyłam napisać - jak tylko przelew przeczytałam:evil_lol: Super!!!!!! Zuzia na pewno z chęcią przyjmie karmę :lol:. Ona oprócz psiaków hotelikowych ma u siebie straszne bidy na tymczasie, za które nie jest płacone a żywić je trzeba - na razie to obciąża Zuzię ale chyba nie tak powinno być:shake:. Myślę że jeśli można to musimy Zuzi jakoś pomóc z tym zwierzyńcem. Tylko może niech Zuzia napisze jaka ta karma mogłaby być żeby psiaki od nowej biegunki nie dostały....... Filcant - Ty po prostu niesamowita jesteś:multi: Javena zresztą też:multi: Malva hotelik kosztuje 350 zł./m-c:lol: Brakuje jeszcze 130 zł.:shake: Florentynka wchodzenie na wątek to też pomoc - Dylanka jest bardziej widoczna. Każda pomoc się liczy - taka też:loveu:
-
[quote name='Dorothy']Boziu jaka babcinka, poczciwinka...łzy same lecą.... babe tez nich kiedys dzieci oddadza do przytułku zycze jej,.,,[/QUOTE] Babie się należy nędzny przytułek na stare lata........
-
Przekazuję na konto ZuziM opłatę za hotelik za okres 23.02.-22.03.2010r. - 260 zł. Z opłaty 350 zł. odejmuję: - 15 zł. deklaracja ZuziM - 35 zł. "spadek" po Tosi (*), nie odliczony w poprzednim miesiącu bo przeniesienia nie były pewne, - 40 zł. bazarek, który ZuziaM zrobiła dla Posterka - DZIĘKUJEMY!!!! Po opłaceniu hoteliku na koncie Postera zostało 59 zł.
-
[quote name='kasiatatry'] ZuziaM pisała, że przed odjęciem za operacje balbinki zostało 120 zł, ale wtedy zostało tak naprawde 135 zł. (AlfaLS miala wpłacic za Postera 335 zl, wpłaciła 255, czyli wykorzystala 80 zł (240-80- 25 zł na Mikę= [B]135 zł[/B] :) od tego odejmiemy na operacje Balbinki 50 zł i mamy 85 zl ;-) w tym 35 zł zł to są jeszcze deklaracje o których pisała AlfaLS, które należą zgodnie z życzeniem ofiarodawców do Posterka, czyli nam zostaje 50 zł. a to jest moje 25 zł i 25 zł KrystynyS. Moje ma zostac na nastepny miesiąc a Krystyna niech sie sama wypowie. I finanse zamknięte! trara :)[/QUOTE] Nie bijcie :nerwy: Z tego spadku po Tosiuni(*) zabiera te sławetne 35 zł. i obiecuję że już o finansach na wątku Balbinki nie będę pisała:scared: A u Balbinki pewnie wszystko się zagoiło i ona już pewnie nie pamięta o operacji :evil_lol:.
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hejka Cioteczki:bye: -
[quote name='magda222']A na jakie konto przelać kasę dla Sopelka?[/QUOTE] Magda wstrzymaj się z tym przelewem, tam wyszło straszne zamieszanie:shake:. DT nie upilnował psa, pies wpadł pod samochód jest chyba w szczecińskim TOZ-ie i są robione przez TOZ podejrzane próby wyekspediowania go już w sobotę do Niemiec. Na wątku Sopelka aż się gotuje. Tu wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/179758-Pilne-Sopelek-juz-w-DT-Potrzebne-deklaracje-staA-e-Brakuje-tylko-65-zA[/URL] Poczekaj, jak się wyjaśni sprawa to zdążysz przekazać. Sopelkowi, Dylance albo innej bidzie....
-
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
No właśnie - gdzie on dokładnie jest i jak go stamtąd zabrać?????????? -
[quote name='marysia55']tak, tak :evil_lol: . Nosek bałwankowi zrobisz z parówki, a guziczki z klopsików, miotełkę może zastąpić jakiś kabanos, na głowie pęto kiełbaski np. wiejskiej :diabloti: .... i Mika na pewno wyjdzie dostojnie pozować do zdjęć :razz::razz::razz: No nie - jak Zuziu ulepisz tego bałwanka to KONIECZNIE musisz go sfotografować:diabloti:. Uważam że jego widok będzie bezcenny:diabloti: Wiem od Grażyny, że Mika to był pies, którego w schronisku "nie było":shake:. Ona była niewidoczna dla personelu, a przynajmniej starała się być taka niewidoczna:shake:. Jak sprzątali w części zewnętrznej to Miki była w części wewnętrznej boksu, jak sprzątali wewnątrz to ona była na zewnątrz. Starała się żeby nikt jej nie widział:shake:. Myślę że ona nie tylko ludzi ale innych psów też tak unikała:shake:. Ona dopiero u Zuzi może się poczuć bezpieczna a że jest to dla niej coś zupełnie nowego to dlatego tak długo się przekonuje do nowej sytuacji.............:loveu:
-
Ludzie chyba mają tej zimy dość i jak pomyślą że jeszcze musieliby wychodzić z psem na spacer to :shake:. Byle do wiosny ;)
-
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
AlfaLS replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
Jedno mnie bardzo zastanawia:shake:. Jak się czyta na innych wątkach o psach wyjeżdżających za granice Polski, nawet do domów tymczasowych , a później do domów stałych - to zawsze jest procedura: szczepionki, kastracja chip, paszport, ewent. historia choroby jak psiak po przejściach zdrowotnych. I wtedy wiem, że jak ktoś ma takie wymagania względem psa to raczej nie będzie on pokarmem dla innych zwierząt a istotą o którą trzeba się troszczyć. A tu co????????? Pies do nich trafił dziś i już w sobotę ma jechać?????????? Nie czytałam opinii o CG ale mnie się to na mojego czuja bardzo nie podoba:shake:. Tu chodzi o ilość a nie o jakość, może to zabrzmi brutalnie: chodzi o mięso a nie o żyjące zwierzę. W takim tempie to ja bym im nie oddała umierającego staruszka a nie tylko fantastycznego młodego psiaka. A o tym domu tymczasowym wolę się nie wypowiadać......... -
[quote name='Livka']Czy były jakieś zapytania o Tobisia ?[/QUOTE] Pewnie jeszcze nie bo by nam coś napisali :shake:. Ludziska dzwońcie:mad:
-
[quote name='Nikus']AlfaLS przecież moja deklaracja co do przejazdu była jasna:) jak będziemy mieć deklaracje i miejsce to w drogę:razz: a z tego co widzę:crazyeye: to brakuje nam coraz mniej:) Pamiętam, pamiętam ;). Chciałam tylko się upewnić czy to aktualne:evil_lol: Javena, filcant, kochane robicie dla Dylanki super robotę. Myślę że ona jest Wam baaaaaardzo wdzięczna:loveu: Witamy serdecznie nowe osoby na wątku, kibicujące wraz z nami Dylance: wenia41, panbazyl:lol: Im więcej nas będzie, tym szybciej zmienimy życie naszej czarnulki:multi: Polubek, kochana Ty się teraz zajmij swoimi ważnymi sprawami - my obiecujemy niczego nie zaniedbywać, pisać na bieżąco i jak już będziesz miała dość pracy, nauki i wszystkiego a spanie jeszcze Cię nie będzie brało to przybywaj żeby sobie poczytać:lol: Daj znać kiedy egzaminy to będziemy wszyscy trzymać mocno kciuki:lol: Na podany przez Ciebie wątek już zaglądam;)