-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak to fajnie się czyta że Sarunia zadowolona:lol:. Dobrze, że wózka nie trzeba było przerabiać i sunia szybciutko mogła z niego skorzystać. Sama przyjemność patrzeć na te fotki:multi: Marysiu gdzie jesteś????? Tęsknimy.......:oops: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Jasza, moja Tara tak dyszała całą ubiegłą zimę:shake:. Jej po prostu w mieszkaniu było za gorąco:shake:. Moja sunia, podobnie jak Misia poprzednio mieszkała "na zewnątrz" - Tara w schronisku, Misia na kopalni. Po prostu ich sierść jest przystosowana do innych temperatur niż są w mieszkaniach. Zwróć uwagę - ona na kopalni czy na spacerze pewnie nie dyszy a to znak, że nie jest to spowodowane np. chorobą a właśnie temperaturą. U mojej Tary jest w tym roku lepiej, pewnie sierść się "przystosowała" a i ja obniżyłam temperaturę w domu. I psinka już nie dyszy. Poobserwuj Misię na spacerach, poproś Adasia500 żeby poobserwował ją na kopalni........ -
Przez ostatnie trzy dni konto Dylanki powiększyło się o 95 zł.:multi:. Są to wpłaty od: - Bjuta 5 zł., - Monika z Katowic 30 zł. / za marzec i kwiecień/ - Grosziwo 30 zł., - agata 51 10 zł. plus 20 zł. od p. Magdy B. ze Strzegomia - przyznać się kto to taki? Nicka nie było więc nie wiem czy to deklaracja stała na hotelik czy jakaś wpłata jednorazowa czy zaległe 20 zł. z bazarku paliwowego........ Z tą 20-tką Dylanka ma dziś na koncie 164 zł.:lol: DZIĘKUJEMY ZA WPŁATY!!!!!! A na zdjęciach piękna jest - widać jak ona chętnie by sobie tak polatała po całym ogrodzie, oj, by polatała. Jak się widzi jak ona się cieszy z tej wolności, choć tylko na zdjęciach to aż serce rośnie:loveu:.
-
Milcia nie bardzo tak moge pisać jak Ty proponujesz bo np. miesiąc Dylanki jest od 27.02.2010r. ale są inne psiaki i tam jest np. od 15 czy 22 i wtedy ciężko zaliczyć to do jednego czy drugiego miesiąca. A wolę mieć wszędzie jednakowo bo inaczej się pogubię;). Mam Twoją wpłatę dla Dylanki z 16.02. czyli za pierwszy miesiąc, o następną się uśmiechamy i ja i Dylanka przed 27-mym. Zawsze służę infornacją co do wpłat naszych psiaków - na wątku lub na PW. :lol:
-
TRAGEDIA Maniusia! Przerażony, niewielki piesek MA JUŻ DOM! :)
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
No to mamy kolejnego, ślicznego "Tyszaka", któremu trzeba pomóc. Maniuś będzie dobrze, już my się wszyscy o to postaramy:lol:. -
[quote name='Mada:)']Poczekajcie! Było zapytanie w sprawie Antosia z NASZEJ-KLASY. Trzymajcie kciuki! ;) A ja zakładam wątek kolejnej sierotce... Ten pies boi się nawet stać w boksie! Biedactwo... ;([/QUOTE] Mada trzymamy kciuki za to zapytanie na Naszej-Klasie. Do nowego nieszczęście postaram się zajrzeć ale nie wiem czy dziś dam radę bo niestety się pochorowałam i nie daję rady siedzieć przy kompie. Wybaczcie, myślę że jutro bedę w lepszej formie;)
-
[quote name='Nemko']No wreszcie znow dobilam sie do Was!!! ALFA KASUJ SKRZYNKE NIE MOGE DOBIC SIE NA PRIV!!! WAZNE[/QUOTE] Przepraszam, wczoraj wcześnie padłam - jakieś choróbstwo mnie totalnie połamało. Dziś też ledwo widzę na oczy. Skrzynke trochę wyczyściłam , reszty nie moge bo mi jakiś głupi komunikat wyrzuca - nie wiem co on znaczy a moje szare komórki coś nie pracują..........
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ciekawe czy doszedł? -
[quote name='Livka']Tobiś szykuj się, na spacerek idziemy żeby mnie inne ciotki nie uprzedziły :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Livka zawsze mnie wyprzedzi ale nie ma lekko - chodź Tobisiu na drugą rundkę spacerową ;)
-
bardzo stare Gabi! nasza babuleńka odeszła :-( [*]
AlfaLS replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='zuziaM']Mam nadzieje, ze AlfaLS tu tez trafi, bo ma troche zdjec robionych w sobote. Gabunia tez uczestniczyla w sesji. Trafiła i proszę bardzo: Gabi było tylko 5 fotek:shake: -
[quote name='carolinascotties']fajnie by bylo...szkoda tylko, ze juz padly przykre slowa dotyczace wrazliwosci dzieci itp. itd. Nemko chwilowo ma problem z internetem - wiec nie denerwujcie sie, ze jej tu nie ma.[/QUOTE] Wiesz to co było napisane wyżej to są nasze wątpliwości, nasz niepokój związany z psiakiem, jego nowym życiem. Po rozmowie z Panem mam wrażenie, że to co mówił o dzieciach wynika raczej z troski i o psa i o dzieci niż np. z powodu niechęci do kalekiego psa. Jest to nowa sytuacja i tak jak każdą trzeba ją najpierw "oswoić". Ja osobiście wolę żeby wątpliwości i pytania były "przed" a nie "po".
-
Mogę się pod tym tylko podpisać!!! Też jestem za tym, żeby Dylanka odpoczęła, nabrała ciałka, pokazała swoją nową, wyczesaną sierść - żeby sobie pourlopowała i gdzieś np. za miesiąc ruszamy z akcją ogłoszeniową, którą do tej pory sobie przygotujemy;). Ja np. nauczę się lepiej robić ogłoszenia żeby później polubek się ze mnie nie śmiała:evil_lol:
-
Kochani, niestety Panu jutro nie pasują te godziny, które pasują Greven:shake:. W sobotę i niedzielę Pan ma uroczystości rodzinne i też spotkanie w sprawie Punto nie bardzo może się odbyć. Uzgodniłam z Panem, że skontaktujemy się na początku przyszłego tygodnia i coś konstruktywnego uzgodnimy. Pan by chciał żeby przy spotkaniu była cała rodzina - i to mi się bardzo podoba. W końcu psiak to kolejny członek tejże rodziny i musi byc zaakceptowany przez wszystkich:lol: Podałam Panu link do wątku Punciaka i Pan razem z rodziną maja poczytać, pooglądać zdjęcia;) może nawet się zalogują ????
-
Z Greven jestem już umówiona na tą wizytę - teraz z kolei Pan nie odbiera telefonu - nagrałam się na pocze i czekam czy mu jutro pasuje ok. 14-tej.;)
-
[quote name='Mada:)']Słuchajcie, a jakby w pierwszym poście pisać, na których stronach Antoś został już ogłoszony, żeby nie dublować ogłoszeń? Chyba, że dublowanie może się okazać korzystne dla Antosia? Hmm...[/QUOTE] Ja mam zarezerwowane trzy pierwsze posty. Chętnie wpiszę listę ogłoszeń do drugiego czy trzeciego - tak żeby było na pierwszej stronie tylko może niech każdy zrobi zestawienie swoich ogłoszeń bo mnie bedzie trudno zebrać ze wszystkich stron;).
-
Na razie zapisuję i podnoszę, więcej pomyślę;)