Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Na konto Mikuni wpłynęło 5 zł. od Bjuty. Dziękujemy!!! Mikunia ma dziś:lol: na koncie 380 zł. :lol:
  2. Jak to fajnie się czyta że Sarunia zadowolona:lol:. Dobrze, że wózka nie trzeba było przerabiać i sunia szybciutko mogła z niego skorzystać. Sama przyjemność patrzeć na te fotki:multi: Marysiu gdzie jesteś????? Tęsknimy.......:oops:
  3. O Posterku pamiętamy, tylko on powinien choć troszkę chcieć z nami współpracować:shake:. Posterek jak będzie?????? Dziś konto Posterka zwiększyło się o wpłaty: - Bambino 15 zł., - kakachna 20 zł., - agata51 20 zł. DZIĘKUJEMY!!!! Na dziś , tj. 05.03.2010 Posterek ma na koncie 174 zł:lol:.
  4. Jasza, moja Tara tak dyszała całą ubiegłą zimę:shake:. Jej po prostu w mieszkaniu było za gorąco:shake:. Moja sunia, podobnie jak Misia poprzednio mieszkała "na zewnątrz" - Tara w schronisku, Misia na kopalni. Po prostu ich sierść jest przystosowana do innych temperatur niż są w mieszkaniach. Zwróć uwagę - ona na kopalni czy na spacerze pewnie nie dyszy a to znak, że nie jest to spowodowane np. chorobą a właśnie temperaturą. U mojej Tary jest w tym roku lepiej, pewnie sierść się "przystosowała" a i ja obniżyłam temperaturę w domu. I psinka już nie dyszy. Poobserwuj Misię na spacerach, poproś Adasia500 żeby poobserwował ją na kopalni........
  5. Przez ostatnie trzy dni konto Dylanki powiększyło się o 95 zł.:multi:. Są to wpłaty od: - Bjuta 5 zł., - Monika z Katowic 30 zł. / za marzec i kwiecień/ - Grosziwo 30 zł., - agata 51 10 zł. plus 20 zł. od p. Magdy B. ze Strzegomia - przyznać się kto to taki? Nicka nie było więc nie wiem czy to deklaracja stała na hotelik czy jakaś wpłata jednorazowa czy zaległe 20 zł. z bazarku paliwowego........ Z tą 20-tką Dylanka ma dziś na koncie 164 zł.:lol: DZIĘKUJEMY ZA WPŁATY!!!!!! A na zdjęciach piękna jest - widać jak ona chętnie by sobie tak polatała po całym ogrodzie, oj, by polatała. Jak się widzi jak ona się cieszy z tej wolności, choć tylko na zdjęciach to aż serce rośnie:loveu:.
  6. Jestem, przeczytałam całość - teraz nie dam rady ale wieczorem choć troszkę porozsyłam wątek. szkoda psiaka już czlowiek go skrzywdził to inni ludzie muszą pomóc;).
  7. Antosiu zdaj egzamin na kota;). Bardzo prosimy!!!!!!!! A kiedy ten egzamin będzie? Kiedy trzymać kciuki za naszego "młodzieńca"?
  8. Milcia nie bardzo tak moge pisać jak Ty proponujesz bo np. miesiąc Dylanki jest od 27.02.2010r. ale są inne psiaki i tam jest np. od 15 czy 22 i wtedy ciężko zaliczyć to do jednego czy drugiego miesiąca. A wolę mieć wszędzie jednakowo bo inaczej się pogubię;). Mam Twoją wpłatę dla Dylanki z 16.02. czyli za pierwszy miesiąc, o następną się uśmiechamy i ja i Dylanka przed 27-mym. Zawsze służę infornacją co do wpłat naszych psiaków - na wątku lub na PW. :lol:
  9. No to mamy kolejnego, ślicznego "Tyszaka", któremu trzeba pomóc. Maniuś będzie dobrze, już my się wszyscy o to postaramy:lol:.
  10. [quote name='Mada:)']JAk dobrze pójdzie, Antoś zamieszka w Krakowie. ;) Tak bym chciala, by się udało![/QUOTE] Mada nie męcz chorego człowieka, czyli mnie i innych wielbicieli Antosia i napisz coś więcej:mad:
  11. [quote name='Mada:)']Poczekajcie! Było zapytanie w sprawie Antosia z NASZEJ-KLASY. Trzymajcie kciuki! ;) A ja zakładam wątek kolejnej sierotce... Ten pies boi się nawet stać w boksie! Biedactwo... ;([/QUOTE] Mada trzymamy kciuki za to zapytanie na Naszej-Klasie. Do nowego nieszczęście postaram się zajrzeć ale nie wiem czy dziś dam radę bo niestety się pochorowałam i nie daję rady siedzieć przy kompie. Wybaczcie, myślę że jutro bedę w lepszej formie;)
  12. [quote name='Nemko']No wreszcie znow dobilam sie do Was!!! ALFA KASUJ SKRZYNKE NIE MOGE DOBIC SIE NA PRIV!!! WAZNE[/QUOTE] Przepraszam, wczoraj wcześnie padłam - jakieś choróbstwo mnie totalnie połamało. Dziś też ledwo widzę na oczy. Skrzynke trochę wyczyściłam , reszty nie moge bo mi jakiś głupi komunikat wyrzuca - nie wiem co on znaczy a moje szare komórki coś nie pracują..........
  13. [quote name='Livka']Tobiś szykuj się, na spacerek idziemy żeby mnie inne ciotki nie uprzedziły :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Livka zawsze mnie wyprzedzi ale nie ma lekko - chodź Tobisiu na drugą rundkę spacerową ;)
  14. [quote name='zuziaM']Mam nadzieje, ze AlfaLS tu tez trafi, bo ma troche zdjec robionych w sobote. Gabunia tez uczestniczyla w sesji. Trafiła i proszę bardzo: Gabi było tylko 5 fotek:shake:
  15. A to zołza mała:shake:. Wysłałam wszystkie co miałam tej suni - czyli 7 ;)
  16. Zdjęcia prześlę, to ta malutka co nie mogłaś jej z budy wyciągnąć?
  17. [quote name='carolinascotties']fajnie by bylo...szkoda tylko, ze juz padly przykre slowa dotyczace wrazliwosci dzieci itp. itd. Nemko chwilowo ma problem z internetem - wiec nie denerwujcie sie, ze jej tu nie ma.[/QUOTE] Wiesz to co było napisane wyżej to są nasze wątpliwości, nasz niepokój związany z psiakiem, jego nowym życiem. Po rozmowie z Panem mam wrażenie, że to co mówił o dzieciach wynika raczej z troski i o psa i o dzieci niż np. z powodu niechęci do kalekiego psa. Jest to nowa sytuacja i tak jak każdą trzeba ją najpierw "oswoić". Ja osobiście wolę żeby wątpliwości i pytania były "przed" a nie "po".
  18. Mogę się pod tym tylko podpisać!!! Też jestem za tym, żeby Dylanka odpoczęła, nabrała ciałka, pokazała swoją nową, wyczesaną sierść - żeby sobie pourlopowała i gdzieś np. za miesiąc ruszamy z akcją ogłoszeniową, którą do tej pory sobie przygotujemy;). Ja np. nauczę się lepiej robić ogłoszenia żeby później polubek się ze mnie nie śmiała:evil_lol:
  19. [quote name='filcant']szukam kontaktu z mediach - trzymajcie kciuki :)[/QUOTE] No jakże by inaczej trzymamy, mocno trzymamy :happy1::happy1::happy1:
  20. Kochani, niestety Panu jutro nie pasują te godziny, które pasują Greven:shake:. W sobotę i niedzielę Pan ma uroczystości rodzinne i też spotkanie w sprawie Punto nie bardzo może się odbyć. Uzgodniłam z Panem, że skontaktujemy się na początku przyszłego tygodnia i coś konstruktywnego uzgodnimy. Pan by chciał żeby przy spotkaniu była cała rodzina - i to mi się bardzo podoba. W końcu psiak to kolejny członek tejże rodziny i musi byc zaakceptowany przez wszystkich:lol: Podałam Panu link do wątku Punciaka i Pan razem z rodziną maja poczytać, pooglądać zdjęcia;) może nawet się zalogują ????
  21. Z Greven jestem już umówiona na tą wizytę - teraz z kolei Pan nie odbiera telefonu - nagrałam się na pocze i czekam czy mu jutro pasuje ok. 14-tej.;)
  22. [quote name='Mada:)']Słuchajcie, a jakby w pierwszym poście pisać, na których stronach Antoś został już ogłoszony, żeby nie dublować ogłoszeń? Chyba, że dublowanie może się okazać korzystne dla Antosia? Hmm...[/QUOTE] Ja mam zarezerwowane trzy pierwsze posty. Chętnie wpiszę listę ogłoszeń do drugiego czy trzeciego - tak żeby było na pierwszej stronie tylko może niech każdy zrobi zestawienie swoich ogłoszeń bo mnie bedzie trudno zebrać ze wszystkich stron;).
  23. Na razie zapisuję i podnoszę, więcej pomyślę;)
×
×
  • Create New...