-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Dziś konto Posterka wzbogaciło się o wpłaty od: - Magdy222 - 25 zł., - AlfyLS 15 ZŁ., - siostry AlfyLS 40 zł. Razem 80 zł. Dziękujemy!!!!! Dziś też zapłaciłam za następny miesiąc hotelikowania - od 23.03. do 22.04.2010 r. 335 zł. / 350 zł. minus deklaracja ZuziM 15 zł./. Posterku i co z tymi spacerkami??????????
-
Allegro - chyba najlepszym:lol:. On potrzebuje dobrego domu i swojego człowieka - NA WCZORAJ a allegro to jednak bardzo duża oglądalność;).
-
[quote name='Nikus']Fotki Dylanki to w zasadzie usunięte były przypadkowo przy porządkach na fotosiku. Livka szaleje z bazarkami i są tego efekty:) Alfa jak możesz to podaj mi maila bo gdzieś się zapodział:oops:... Bardzo proszę: [email protected] :lol:
-
Pan potwierdził wizytę, jadę w sobotę ok. 11-tej. Jak dziewczyny od Punciaka chcą żebym na coś szczególnie zwróciła uwagę proszę o PW;).
-
[quote name='carolinascotties']bardzo mi przykro...do Szczecina pojade dopiero w przyszly weekend, tj. w piatek i zostane do niedizeli. przepraszam wszystkich. :([/QUOTE] Cholewcia a miałam do Ciebie zaraz dzwonić z tą wizytą. Ja muszę być u weta z moim kotem o 10-tej w sobotę, choćby się waliło i paliło / kot jest ciężko chory - z 7 kg wagi schudł mi na 2,75:shake:, wyniki dobre, biegunka od trzech miesięcy i nic na nią nie działa/. Zostaje nam tylko Greven.........
-
[quote name='Nemko']jestem jestem, komu przeslac tel??[/QUOTE] Mnie jak możesz ;).
-
[B]carolinascotties [/B]możesz przysłać mi na PW swój numer telefonu?
-
Jestem wstępnie umówiona z Panem zainteresowanym Punciakiem na sobotę między 11 a 12;). Pan ma to jeszcze przegadać z żoną i potwierdzić. Czy jest chętny ktoś pojechać??????? Jak opisałam wcześniej jestem strasznie teraz zarobiona więc nie ukrywam, że jakby się znalazł chętny to byłoby super ale jak nie będzie to w końcu sama pojadę bo nie można tego odkładać w nieskończoność:shake:. Punciak to super pies i musi wiedzieć na czym stoi:roll:.
-
[quote name='magda222']Kasa przelana. Przypominam,że mam na koncie 88 zł po Atosku i 50 zł po Pysiu. To pilnuj ich dobrze:mad:. Chciałabym założyć niedługo wątek Magnatce i Abrze, to te pieniążki może im się bardzo przydadzą. Jakbyśmy wyciągnęli jeszcze te dwie staruszki ze schroniska to wreszcei nie byłoby u Was psiaków pamiętających "stare schronisko" czyli siedzących za niebieskimi kratami ponad 10 lat :lol:.
-
Najlepiej byłoby gdyby do Pana mogła podjechać [B]carolinascotties[/B] lub [B]Greven[/B] bo one są ze Szczecina - jak nie będą mogły to ja w sobotę stanę na rzęsach a do tego Pana podjadę.Chyba że w międzyczasie ktoś się ze Szczecina objawi. Zresztą w piątek na pogrzebie Talcott się może uda dogadać.