Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Dziś konto Posterka wzbogaciło się o wpłaty od: - Magdy222 - 25 zł., - AlfyLS 15 ZŁ., - siostry AlfyLS 40 zł. Razem 80 zł. Dziękujemy!!!!! Dziś też zapłaciłam za następny miesiąc hotelikowania - od 23.03. do 22.04.2010 r. 335 zł. / 350 zł. minus deklaracja ZuziM 15 zł./. Posterku i co z tymi spacerkami??????????
  2. O, ja też!!!!!!!! Dziś na konto Mikuni wpłynęło 20 zł. ode mnie czyli AlfyLS a ubyło 340 zł. - opłata za hotelik od 23.03.2010 do 22.04.2010r. / opłata 350 zł. minus deklaracja ZuziM 10 zł./. Mikuniu to będzie Twój pierwszy wiosenny miesiąc poza schronem - ciesz się nim kochana:loveu:
  3. Allegro - chyba najlepszym:lol:. On potrzebuje dobrego domu i swojego człowieka - NA WCZORAJ a allegro to jednak bardzo duża oglądalność;).
  4. Polecam się:lol: Dziś na konto Dylanki wpłynęło od: - Polubek 5 zł., -yoannki 10 zł., - AlfyLS 20 zł. Nasza wesoła sunia ma na koncie 299 zł.:lol:
  5. [quote name='Nikus']Fotki Dylanki to w zasadzie usunięte były przypadkowo przy porządkach na fotosiku. Livka szaleje z bazarkami i są tego efekty:) Alfa jak możesz to podaj mi maila bo gdzieś się zapodział:oops:... Bardzo proszę: [email protected] :lol:
  6. [quote name='Mada:)']Nie mogę się powstrzymać! Lucuś przygarnięty przez Panią Martę z NK. Coś niewiarygodnego! :D: [img]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200912/123425/433763/00000022.jpeg[/img][/QUOTE] Lucuś - bardzo się cieszę!!!!!!!!!:multi::multi::multi: Zasłużyłeś na domek chłopie:lol:.
  7. Pan potwierdził wizytę, jadę w sobotę ok. 11-tej. Jak dziewczyny od Punciaka chcą żebym na coś szczególnie zwróciła uwagę proszę o PW;).
  8. [quote name='carolinascotties']bardzo mi przykro...do Szczecina pojade dopiero w przyszly weekend, tj. w piatek i zostane do niedizeli. przepraszam wszystkich. :([/QUOTE] Cholewcia a miałam do Ciebie zaraz dzwonić z tą wizytą. Ja muszę być u weta z moim kotem o 10-tej w sobotę, choćby się waliło i paliło / kot jest ciężko chory - z 7 kg wagi schudł mi na 2,75:shake:, wyniki dobre, biegunka od trzech miesięcy i nic na nią nie działa/. Zostaje nam tylko Greven.........
  9. Jakby co można mi fotki przesłać na mejla i ja wkleję na wątek;). Ja zaszalałam i kupiłam na fotosiku abonament za całe 19 zeta na rok i mogę wklejać każdą ilość zdjęć;).
  10. [quote name='Nemko']jestem jestem, komu przeslac tel??[/QUOTE] Mnie jak możesz ;).
  11. [B]carolinascotties [/B]możesz przysłać mi na PW swój numer telefonu?
  12. Szukamy chętnego = kto nam ułoży śliczny tekścik dla Dylanki?????????? Kochani sunia czeka;).
  13. Jestem wstępnie umówiona z Panem zainteresowanym Punciakiem na sobotę między 11 a 12;). Pan ma to jeszcze przegadać z żoną i potwierdzić. Czy jest chętny ktoś pojechać??????? Jak opisałam wcześniej jestem strasznie teraz zarobiona więc nie ukrywam, że jakby się znalazł chętny to byłoby super ale jak nie będzie to w końcu sama pojadę bo nie można tego odkładać w nieskończoność:shake:. Punciak to super pies i musi wiedzieć na czym stoi:roll:.
  14. [quote name='magda222']Kasa przelana. Przypominam,że mam na koncie 88 zł po Atosku i 50 zł po Pysiu. To pilnuj ich dobrze:mad:. Chciałabym założyć niedługo wątek Magnatce i Abrze, to te pieniążki może im się bardzo przydadzą. Jakbyśmy wyciągnęli jeszcze te dwie staruszki ze schroniska to wreszcei nie byłoby u Was psiaków pamiętających "stare schronisko" czyli siedzących za niebieskimi kratami ponad 10 lat :lol:.
  15. Mikuniu od jutra ma być cieplej, popatrz na Dylankę i weź z niej przykład - pobiegaj sobie, poszalej........... Dzis na konto Mikuni wpłynęło 10 zł. od Nemko . Dziękujemy!!!!!!! Dziś Mika ma na koncie 585 zł.:lol:
  16. Zuziu tyle przestrzeni życiowej to ona jeszcze nigdy w życiu nie miała :lol:. Dlatego nadrabia zaległości i szaleje:lol:. Dziś na konto Dylanki wpłynęło 20 zł. od Sylii. Dziękujemy!!!!!!!!!! Dziś panienka ma na koncie 264 zł:lol:.
  17. Na konto Posterka wpłynęło 5 zł. od Polubek. Dziękujemy!!!!!!! Dziś Posterek ma na koncie 284 zł:lol:.
  18. [quote name='Greven']Nie wiadomo jak - i czy w ogóle - dogo będzie działać, więc zostawiam mój nr 798 442 668. (można dopisać w pierwszy post do propozycji transportu i wyznaczenia miejsca spotkania)[/QUOTE] Ja z tego samego powodu podaję swój numer 502 100 363.
  19. Będę jechała z Wyszyńskiego przy Katedrze, mam trzy miejsca mogę kogoś zabrać..........
  20. Najlepiej byłoby gdyby do Pana mogła podjechać [B]carolinascotties[/B] lub [B]Greven[/B] bo one są ze Szczecina - jak nie będą mogły to ja w sobotę stanę na rzęsach a do tego Pana podjadę.Chyba że w międzyczasie ktoś się ze Szczecina objawi. Zresztą w piątek na pogrzebie Talcott się może uda dogadać.
  21. Takie wieści to miód dla mnie............:loveu:
  22. To czekamy .......... z niecierpliwością.......:lol:.
  23. Mikuniu ma wreszcie być wiosna - wyciągaj kocyk przed budkę i ciesz się słoneczkiem:loveu:.
×
×
  • Create New...