-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
[quote name='UBOCZE']Pewnie, że przydałoby się - dziękuję, Alfa, za taką myśl... Tylko w ich przypadku w grę raczej nie wchodzi hotelik ani DT, a od razu miejsce docelowe. Widziałem Antosia i Zadrę, gdy byliśmy po Misię. Psiaki, gdy zobaczyły ludzi, garnęły sie do ogrodzenia, zupełnie jak na tej fotce... Chyba można byłoby pomóc w ogłaszaniu, bo tego nigdy za wiele. Zresztą może coś podpowie Romka?[/QUOTE] UBOCZE przecież my nie tylko "w hotelikach robimy" prawda? Jeśli one tego nie potrzebują to jeszcze lepiej:lol:. Ale jakby wypalił ten "tyski patent" czyli kilka osób po 10 ogłoszeń to moglibyśmy go rozszerzyć na inne przyjazne schrony / mam nadzieję tylko że łowickie cioteczki nas wtedy nie przegonią że się tak szarogęsimy:diabloti:/ i wtedy te psiaki dostałby od nas takie pakieciki ogłoszeniowe i może to pomogłoby znaleźć te czające się jeszcze domki. Ja tak sobie cicho myślę tylko..................ale jak polubek nam tu wpadnie to zaraz porządki porobi i do ogłoszeń zagoni:mad:. Romka nie zabronisz nam pomocy? Wypowiedz się:evil_lol:
-
[quote name='Nemko']Oj tak:) Dawno nie bylo mnie na watku, ale wracam:) Alfa, pilnuj tego pana od Punciaka, pilnuj:D:D Trzymam kciuki za adopcję!![/QUOTE] [quote name='polubek']rozumiem że Pan i rodzina chcą Punciaka nawet na trzech łapkach i nie ma znaczenia dla nich brak jednej łapki?[/QUOTE] Kochane moje Pana wcale nie trzeba pilnować:lol:. Pan sam się pilnuje :evil_lol:. Umówiliśmy się dziś na telefon i Pan zadzwonił - nie będę mówiła że bardzo lubię jak ludzie się traktują poważnie i robią to co obiecali. A Pan obiecał i zadzwonił:lol:. Niestety wizytę musieliśmy przełożyć na przyszły tydzień bo po Pani, dzieciach teraz Pan zachorował:shake:. Ale Punciaczek i tak jeszcze dziś nie jedzie więc myślę że przyszły tydzień może być. A tak ode mnie to Punto ma szczęście że taki poważny domek go chce. Polubek - Pan z rodziną czytają watek Punciaka, obserwują jego dochodzenie do zdrowia i dalej są zainteresowani........... Teraz sama z niecierpliwością czekam na filmik z Punciakiem, bo choć mam w domu kotkę, która podobnie jak Punciak nie ma przedniej łapki to chętnie popatrzę jak maluszek sobie radzi bez tej czwartej "podpórki" ;).
-
UBOCZE to może trzeba jakoś pomóc tym sierotkom po Misi, jak myślisz?:hmmmm:
-
TRAGEDIA Maniusia! Przerażony, niewielki piesek MA JUŻ DOM! :)
AlfaLS replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Kochani to teraz po szczęściu Antosia musimy chyba zabrać się solidnie za ogłaszanie Maniusia, prawda? -
Wklejam to co znalazłam na wątku Dylanki: 28-02-2010 23:03 #539 Syla Można dać ogłoszenie płatne w Dzienniku Zachodnim.Kosztuje 89 zł.Jest zdjęcie i tekst.Rozmawiałam z osobą, która je dała, ja tylko zapłaciłam.Potem dowiadywałam się i jest sporo telefonów w sprawie piesków, nawet jak w opisie zaznaczone, że piesek niemłody i po przejściach.Kilka piesków tak już znalazło też domki.Przepraszam, że się wtrącam, to tylko taka moja sugestia.Antoś wygląda na malutkiego pieska i załóżcie mu wątek.Warto spróbować. i dalej: 01-03-2010 18:30 #569 Syla Jeszcze raz ja.Wczoraj napisała mmlasowice na wątku Kastora.Zaznaczam, że ogłoszenie ukazało się w piątek,26 lutego a już od wczoraj Kastorek ma dom.Przedrukowuję. "OGŁOSZENIE W DZ. ZACHODNIM POMOGŁO! Od dzisiaj Kastor ma nowy dom. Mam nadzieję ,że bezzwrotnie. Wraz z nim spędzilismy w nowym domku kilka godzin .Nowa rodzina przyjęła wszystkie informacje o jego przeszłości i ciężkim stanie zdrowia. Nie było oburzenia , gdy pogonił Ich sterylizowaną suczkę / byłą mieszkankę schroniska "Fauna" w Rudzie Sl./ Przklazałam leki - "Vetmedin", "Furosemid","Omega3", Dermatabs. Wytłumacyłam dlaczego nie był szczepiony / antybiotyki/- Państwo za 2 tygodnie spróbują pierwszego podejścia do lecz. weterynaryjnej. Poniesione koszty mam w zadłużeniu do spłacenia.Skanerem wyślę Justynie 85 na maila. Jestem padnięta. Ludzie dzwonią z całej Polski.. Jeżeli nie pojedziemy sami do Nich - może pies utracić szanse adopcji. Nauczyłam się nie umawiać na terminy późniejsze. " Może to się Dygusiowej przyda?
-
[quote name='filcant']Zrobiłam mu watki na Goldenline, zrobię jeszcze na wew. forach artystów w Pakamerze i coś jeszcze wymyślę. Niestety daleko jestem, ale pytam o dt kogo mogę...[/QUOTE] [quote name='filcant']Mamy dom stały dla Antosia!!!! Juhuuuu! Ten sam pan z Goldenline, który sponsoruje Dylankę :)))[/QUOTE] [B]Filcant[/B] kobieto Ciebie trzeba ozłocić i już:multi::multi::multi: Chyba zrobimy składkę na ozłocenie filcant :evil_lol:. Dlaczego ja to wszystko piszę - ba Antoś jest w drodze do Warszawy do swojego własnego domku i do swojego własnego opiekuna!!!!!!!!!:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :bigcool::bigcool::bigcool: Upiję się z radości a co mi tam :pepsi: Kochani zdejmujemy ogłoszenia Antosia - Antoś nie chce już domku!!Dlaczego - bo go ma!!!!!!
-
Na którymś z "moich" wątków, / chyba Dylanka lub Antoś/ ktoś pisał o ogłoszeniu w Dzienniku Zachodnim za 89 zł. Podobno było dużo telefonów i psiak znalazł dom. Może to dla Dydusi?
-
[quote name='Ziutka']Zdrojeczko...On już zapomniał czego mu brakuje i tak właśnie jest, że biega jak oszalały na tych swoich trzech łapkach :) Jak chcecie to nakręcę wam filmik w sobotę, jak będziemy na kontroli i doktora, to zobaczycie jak bryka do lecznicy i szuka po gabinetach lekarzy ;)[/QUOTE] Oczywiście że chcemy, filmiki są super, więcej pokazują niż statyczne siłą rzeczy zdjęcia. Bardzo prosimy!!!!:lol:
-
Nasza kochana Sara biega za Tęczowym Mostem...
AlfaLS replied to magda222's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja też od razu tu przybyłam:lol: -
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Super wiadomości, TZ Jaszy stanął na wysokości zadania :lol: -
Od poniedziałku konto Mikuni naszej się co nie co powiększyło i tak wpłynęło od : - Plichy 30 zł., - Nikusa 10 zł., - Livki 10 zł., - kaa 15 zł. / za marzec, kwiecień i maj/, - filcant 75 zł., - Moniki z Katowic 30 zł./ za trzy miesiące/, - Jo37 25 zł. Razem: 195 zł. Wszystkim pięknie dziękujemy!!!!!! Dziś na koncie Mikuni jest 575 zł.:lol: Mikuni wychodź z budki jak najczęściej i ciesz się kochana ze słoneczka:loveu:
-
Z ogromną przyjemnością czytam to wszystko co piszesz o Dylance Zuziu:lol:. Może dzięki temu że jest właśnie taka a nie inna nie będziemy mieli dużych kłopotów ze znalezieniem jej domku docelowego, mam nadzieję............. Na konto Dylanki naszej wszędobylskiej psinki wpłynęło od : - filcant 20 zł., - córeczki filcant 10 zł., - elik 40 zł. /za marzec i kwiecień/, - Nikusa 10 zł. Dziękujemy wszystkim!!!!!!! Na 10.03.2010 r. Dylanka ma na koncie 244 zł.:lol:
-
O kurczaczki ale się narobiło:lol:. Same dobre wiadomości:multi:. Super że jest szansa na poprawienie zdrówka i super że sa opiekunowie - ten to miał szczęście w tym całym nieszczęściu:multi::multi::multi:.
-
[quote name='polubek']tobiś ciotka Alfa wykiwała cie dzisiaj ze spacerkiem. idziemy tylko we troje ty ja i szakal[/QUOTE] Bo Ciotka Alfa siedzi przed kompem i zap....cza:shake:. Cholewcia zaległości się narobiło przez tą chorobę że strach a terminy gonią:shake:. Nawet spacerek z moją Tarunią to tylko taki na 10 minut, ale Tarcia na szczęście wybacza - ma obiecane że odrobimy jak tylko się wykaraskam z zaległości;).
-
Bejdula i Tobołki. Dziesięć stóp dookoła Hugobergu.
AlfaLS replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Nie, nie jestem :) raczej humanistą :) dziękuję, za uznanie. Zaczęłam pisać i jakoś mi tak wyszło :)[/QUOTE] Ale tak jakoś Ci wyszło, że w tych paru zdaniach krótko i węzłowato ujęłaś chyba to wszystko o czym prawie wszyscy tu myślimy :lol:.