Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Mada czy pozdejmować ogłoszenia Antosia? Czy zostawić bo jeszcze nic na 100 procent nie postanowione? Napisz coś o Waszych planach bo coś tu się tajemniczo zrobiło;).
  2. Nie kasuj! Misia się nie pogniewa a super się czyta takie teksty:lol:. Ja nigdy nie miałam papugi a teraz po tym co napisałaś to się ewentualnie trzy razy zastanowię zanim pomyślę o tym że chciałabym mieć:evil_lol:.
  3. [quote name='polubek']jak to źle? co się dzieje?[/QUOTE] Tez chciałam o to zapytać.............
  4. Antoś chyba znalazł już swoje szczęście, jest Pan, który chce go adoptować ale także w Tychach jest śliczny Misiu - psiak ma ponad 15 lat ale straszny przytulak, zgadza się ze wszystkimi, a przede wszystkim bardzo urokliwy;). Zobaczcie same: [IMG]http://zdjecia.adopcje.org/adopcje/1/normal/40223.jpg[/IMG] Może pani wpadnie w oko Misiu? On nie ma jeszcze wątku na dogo:shake:
  5. O Matko jaka bieda straszna:-(
  6. [quote name='zerduszko']Rano po 7 na pewno będzie relacja ;)[/QUOTE] To czekamy ........................
  7. Dobre wiadomości to się zawsze czyta z rosnącym sercem:lol:
  8. [quote name='Andzike']Nadal obgryzam paznokcie...[/QUOTE] Ja już nawet paznokci nie mam, zaraz zacznę palce gryźć:nerwy:
  9. To jednak jak się okazuje dwie zupełnie inne sunie;). Niby te same warunki, Ci sami opiekunowie w schronisku a tak inne osobowości psie ............ ale Mikunia też się przekona że świat jest piękny, tylko ten czas ma jakiś taki dłuższy żeby do tego wniosku dojść, bidulka nasza :loveu:
  10. Zuziu pewnie nowość:shake:. Moja Tara jak ją Grażynka i Grzesiek wzięli na DT to absolutnie nie chciała wchodzić i schodzić po schodach. Biedny Grzesiek ją dźwigał przez pierwsze dwa czy trzy dni:shake: Co nie zmienia faktu że dziś to maniaczka schodowa - nie przeszkadza jej że mieszkam na czwartym piętrze /bez windy/, bryka po schodach aż miło a czasami to na różne schodki na mieście wchodzi tylko po to żeby za chwilkę zejść:lol:
  11. [quote name='polubek']do postu nr 3 zrobiłam wrzutę banerków[/QUOTE] Polubek jak zwykle niezawodna:lol:
  12. [quote name='papryka']A co z tym Panem co byl zainteresowany adopcja Punciaka? Nadal aktualne?[/QUOTE] Pan ze Szczecina, który był zainteresowany adopcją Punto nadal jest tą adopcją bardzo zainteresowany:multi:. Właśnie przed chwilą z nim rozmawiałam;), bo zadzwonił do mnie. Pan z całą rodziną przeczytali wątek Punto i się ........nie przestraszyli, choć niektóre z Was myślały że będzie inaczej;). Państwo wraz z dziećmi obejrzeli wątkowe zdjęcia, przemyśleli sprawę i chcą czekać na psinkę. Proszą tylko o więcej szczegółów związanych ze zdrowiem psinki, jak sobie maluch radzi z codziennością np. chodzeniem, załatwianiem się itd. I trudno im się dziwić. Jedyna zła strona tej fajnej sytuacji to to , że rodzinę Pana dopadła grypa, która atakuje wszystkich po kolei i wizytę niestety znowu musimy troszkę przesunąć. Jesteśmy umówieni na telefon w czwartek;). A swoją drogą to Szczecin ostatnio jakimś zagłębiem grypowym jest bo ja też dopiero dziś zaczęłam się czuć w miarę normalnie po swojej chorobie;)
  13. [quote name='kizimizi']dziewczyny jak tam finanse? moze w 1 poście uaktualnić je bo czytam ale nie widzę.[/QUOTE] [quote name='mari23']kochane dziewczyny... nie będę przytaczać tu żadnych maili i odpowiedzi - bardzo Was tylko proszę - szukajmy im domku i zacznijmy zbierać deklaracje dla tych suniek - nie sądzę, żeby można było liczyć na okazanie serca przez fundację, a finanse są nieubłagane, bez względu na wynik "negocjacji" sprawy mogą się długo wyjaśniać... Szila i Kremówka nie mają tyle czasu, Zuzia też...[/QUOTE] Proponowałam to już jakiś czas temu, proponowałam pomoc w rozsyłaniu wątku - zero reakcji :shake:. Czerda chce pomóc ale ona sama nie da rady, jej trzeba konkretnie pomóc bo stracą na tym te dwie sunie:shake:. Ale najpierw trzeba to wszystko tu uporządkować, żeby zapraszać i prosić o wsparcie muszą być konkrety - kto ile dał, kto co deklaruje, ile potrzeba na już, ile na stałe. Czekanie na jakiś gest fundacji nic nie da bo ona może dać - daj Boże żeby tak było - albo nie da. A wtedy dług będzie wielki jak ze Szczecina do Przemyśla.Fundacji się nie spieszy - ona tak może myśleć jeszcze kilka miesięcy....Efekt będzie tylko taki że Zuzia być może nigdy już nie weźmie do siebie psiaków "niepewnych" albo niezapłaconych z góry. A przecież nieraz tak bywa że troszkę deklaracji brakuje i trzeba dozbierać - wtedy taka zwłoka jest ogromną pomocą. Założycielki wątku pomyślcie o tym bo niedługo nawet najwytrwalsi przestaną tu zaglądać.............
  14. [url]http://images38.fotosik.pl/265/1d038d9ff9a3b412med.jpg[/url] A łapki figurki kociej na oknie? Też liczyć?
  15. Tobisiu dziś zabieram Cie na spacerek na pierwszą stronkę już o 17-tej;), a co nam tam:lol:
  16. [quote name='polubek']wiem bardzo ciężko ale nie niemożliwe.[/QUOTE] Ale nam Mada zadanie wynalazła...........
  17. [quote name='Romka']A ja mam pytanie kto wepchał się na łożko Miski i kociaków i tylko przeszkadza stworzeniu?Widzę kawałek głowy![/QUOTE] I czy ten kawałek głowy liczyć do łapek czy nie???????????
  18. Jasza napisała, że napisze coś wieczorek - to teraz my się skręcamy ale.......... damy radę, żeby tylko te wieści były dobre;)
  19. [quote name='UBOCZE'] Ja chyba sam w tych łapkach się pogubiłem...:roll::roll::roll:[/QUOTE] O Matko a to się porobiło :evil_lol: I kto teraz będzie sprawdzał nasze wyliczenia?
  20. [quote name='polubek']ok to zdążę posprzątać swoje dogo. ja juz uciekam[/QUOTE] I czas najwyższy, Ty przecież jutro raniutko wstajesz:mad:. Musisz się wyspać, bo kto nam tutaj będzie pracę organizował jak padniesz z przemęczenia???????
  21. To czekamy spokojnie najpierw na info. kto poszedł do tego domu:lol: Mam nadzieję że się wyjaśni lada dzień;)
  22. To z tymi papierowymi ogłoszeniami musi się Mada wypowiedzieć, ja nie mam w tej chwili kontaktu z Grażyną a to ona mówiła, ze kaja555 mogłaby je drukować w Tychach. Mada dowiesz się coś?
  23. Ja bym się z tą akcją ogłoszeniową wstrzymała dzień lub dwa - Magda się coś zastanawiała czy Maniusia nie wysłać do tego domu w Krakowie co Antoś miał jechać ;). Jak się okaże że nie pojechał to wtedy ruszamy, co?
  24. I kolejne zdjęcia - pytanie to samo: ILE NA KAŻDYM ZDJĘCIU JEST ŁAPEK??????? [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/265/1d038d9ff9a3b412med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/269/d5ef4a144be431eamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/265/fbf462ecf4a176a7med.jpg[/IMG][/URL] Kto chętny odpowiedzieć? Dziękujemy za fotki:lol:
×
×
  • Create New...