Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11678
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Kupiłam Rockiemu 50 ogłoszeń na bazarku - może przyniosą mu szczęście?
  2. [quote name='magda222']Umówiłyście się może już na szczepienie?[/QUOTE] Też jestem ciekawa :lol:. A także tego czy udało się pobrać Abrze krew? Czy są wyniki?
  3. [quote name='majku33krakow']Kasia adresatkę jej załóż tak na wszelki wypadek[/QUOTE] Majku ma rację :lol:. Chyba, ze obroża podpisana ;). Ta nasza Meggi tak strasznie poczciwie wygląda na tych fotkach, prawda? Czy tylko ja mam takie wrażenie?
  4. Do Skarpety poleciało 50 zł. od Mikuni(*), która niestety odeszła. Jednak pamiętamy, że Skarpeta pomagała nam finansowo przy leczeniu Mikuni więc choć w ten sposób chcielibyśmy pięknie za pomoc podziękować... Poproszę o potwierdzenie na wąku Mikuni [url]http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-nie-ma-ju%C5%BC-pecha!-Mo%C5%BCe-cieszy%C4%87-si%C4%99-%C5%BCyciem-w-hoteliku-...-.Mikunia-odesz%C5%82a-[/url]... jak kasa wpłynie :lol:
  5. Zgodnie z wolą osób, które opłacały pobyt w Hoteliku naszej Mikuni ze spadku po niej Rocki dostanie 200 zł. Magda, przelew poleciał - napisz na wątku Mikuni jak kasa wpłynie :lol:
  6. Niedawno odeszła nasza, tyszakowa, sunia Mikunia(*). Zostało nam po niej troszkę pieniędzy i zgodnie z wolą darczyńców Mikuni(*) chcielibyśmy przekazać Korze 50 zł. Dlaczego Korze? Bo Kora jest w hoteliku u Kasi Przystał i jest tam najlepszą przyjaciółką naszej, tyszakowej Meggi. Poproszę o konto skarbnika Kory :lol: A jak przelew przyjdzie to poproszę o potwierdzenie na wątku Mikuni http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-nie-ma-ju%C5%BC-pecha!-Mo%C5%BCe-cieszy%C4%87-si%C4%99-%C5%BCyciem-w-hoteliku-...-.Mikunia-odesz%C5%82a-...
  7. [quote name='Monika z Katowic']Uważam, że są to dobre i rozsądne propozycje. Popieram z całego serca! [quote name='Nikus']Ja też popieram:) świetnie to podzieliłaś:) [quote name='Bjuta']No pewnie! :) [quote name='Jolanta08']Jak najbardziej za [quote name='magda222']Wspaniały pomysł!!! Super podział!!! Super, ze tu jesteście!!!!!!!!! Ok, to ja zaraz robię przelewy do Skarpet i do Magdy222 i lecę na wątek Kory żeby poprosić o konto dla niej :lol: i zaraz jak tylko dostanę to robię przelew :lol: A nasza TYSKĄ SKARPETĘ a właściwie rozliczenia jej przeniosę na wątek Weteranek, ok? Bo do Mikuni (*) siłą rzeczy będziemy zaglądać mniej niż do Abry i Magnatki...
  8. [quote name='Livka']a ja widziałam Megi w Dzienniku Zachodnim - śliczna nasza mordeczka :) był jakiś odzew ?[/QUOTE] Był choć jeden telefon???????? Kasiu a jak Meggi? Jak jej brzuszek? Chyba niedługo będą zdejmowane szwy ;). Gosiu jak Abra? Czy byłyście już może u weterynarza? Co powiedział? Na konto naszych suczek wpłynęło od ostatniego rozliczenia: - od Diany79 10 zł., - od Ankity 24 zł., - od Nikusia 15 zł., - od Livki 10 zł., - od Magdy222 20 zł., - od Tymotei 25 zł., - od NINKI1 60 zł., - od Taks 340 zł. / plus dotychczasowa nadpłata to będzie za 4 m-ce/, - od Figi33 10 zł., - od Randy 30 zł., - od Malibo57 60 zł., - od Sabiny02 50 zł. / za dwa miesiące/. Razem: 654 zł.[B] Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie wpłaty!!![/B] W tym czasie wydatki to: - 60 zł. - sesja zdjęciowa :lol: - 44,28 zł. ogłoszenie Meggi w Dzienniku Zachodnim, - 112 zł. zabieg Meggi, - 320 zł. Hotelik Abry za okres 09.03-08.04.2012r., - 350 zł. Hotelik Meggi za okres 09.02-08.03.2012r. Razem: 886,28 zł. Weteranki dziś mają na koncie 1407,72 zł. Kochani - zerknijcie na wątek Mikuni - potrzebna Wasza pomoc w rozdysponowaniu kasy :lol:
  9. Kochani chciałabym zamknąć finanse Mikuni :-(. Przepraszam, że dopiero teraz ale ostatnio pracowałam od 8 do 22 i ciężko było mi wejść na ten, akurat ten watek... Mikuni zostało na koncie 810,45 zł. Jest w tym 60 zł. nadpłaty Leyli / na 3 m-ce do przodu/. Niestety nie mam odpowiedzi od niej co zrobić z tą nadpłatą dlatego proponuję / na wszelki wypadek / te środki przenieść na deklaracje Leyli na Weteranki. I nie liczyć ich w ogólnej puli. Czyli zostałoby nam do rozsdysponowania 750,45 zł. Proponuję: - 50 zł. dla Kundelkowej Skarbonki jako podziękowanie za pomoc w ratowaniu Mikuni, - 50 zł. dla Talcottowej Skarbonki jako podziękowanie za pomoc w ratowaniu Mikuni, - 200 zł. dla Rockiego - kolejnego tyszaka w Hoteliku u ZuziM, - 200 zł. dla Abry - tyszanki w Hoteliku u ZuziM, - 200,45 zł. dla Magnatki / Meggi/ - Tyszanki w Hoteliku u Kasi Przystał. - 50 zł. to może dla Kory - przyjaciółki Magnatki z Hoteliku, która nie ma wszystkich deklaracji a jeszcze w dodatku jest chora na padaczkę... To są moje propozycje, jeśli ktoś ma inne bardzo proszę napiszcie. Pieniądze są, musimy je rozdysponować dla dobra psiaków.... Czekam na Wasze głosy :lol:
  10. Ja też nieustannie mu kibicuję :lol:.
  11. Muszę napisać do domu Helenki i poprosić o nowe wieści... Będę o tym pamiętała ;). jak tylko dostanę newsy dam znać :lol:
  12. [quote name='Cudak']Będzie chyba po równo, choć dla Izy, która pod opieką ma ponad 100 kotów, może być on krzywdzący, bo na krótko Jej ta wygrana starczy... Z kolei pod względem ilości kotów, ja bym dostała najmniej i u nas na krótko by starczyło.[/QUOTE] Tylko prawda jest taka, że ani Ty ani Kinia nie macie takiego wsparcia jakie ma Iza... Zresztą też nie potraficie tak się tego wsparcia domagać...:roll:. Bo coś mi się wydaje, że nie tylko ja głosowałam na Was bo chciałam jakoś choćby w ten sposób pomóc Tobie i Kini ;). Odwalacie kawał dobrej roboty !!!!!!
  13. Ale super wiadomości!!! Bardzo się cieszę, że Uranek trafił do domu, w którym tak się kocha zwierzęta :multi: I może teraz młody Pan, który wypatrzył Uranka ma "swojego" pieska :lol:.
  14. Ja bym wolała żeby podział był inny np. równo na 3 części bo np. ja głosowałam na Was tylko ze względu na Ciebie i Kinię. Jednak uszanuję każdą Waszą decyzję :lol:
  15. Kasiu bardzo dziękujemy za informację. To fajnie ze sunia czuje się dobrze choć rzeczywiście chodzenie w kołnierzu do miłych nie należy :shake:. Ale czego się nie robi dla zdrowia i urody :lol:. Ciekawe tylko czy koleżanka Kora jej nie będzie unikała przez ten kołnierz... Kasiu już robię przelew na 112 zł. I bardzo, bardzo dziękujemy za opiekę nad Meggi!!! [B]Kochani odwiedzajcie Meggi na Fb!!!!![/B]
  16. Biedna Korunia i biedna przy tym nasza Meggunia...:-( Za jutro trzyma kciuki :kciuki:
  17. [quote name='ihabe']Jomusiu kochana, powiedz mi czy wiesz dlaczego nie ma wolontariatu? Kiedys czytałam artykuł w necie, ze tyskie schronisko ma bardzo duży procent adopcji, ze jest super itp.. czy można rozkrecic wolontariat i ogłaszanie psów?[/QUOTE] Schronisko teraz nie ma wolontariatu bo Grażynka choruje a tam cały wolontariat to ona... A adopcje są bo jest grupa ludzi w całej Polsce, którzy kochają "tyszaki" i zawsze chcą im pomagać. Zapraszam na nasze tyszakowe wątki :lol:. Między innymi dzieki nieformalnemu Klubowi Miłośników Tyszaków udało się nam wyciągąnć ze schroniska wszystkie psiaki, które tam siedziały 12, 10 czy 8 lat. A mamy już kolejne "obiekty" na oku :evil_lol:.
  18. Trudno, czekamy dalej. Po Uranka zadzwonili chyba dwa tygodnie po ukazaniu się ogłoszenia......
  19. Trzymam mocno kciuki żeby kogoś nasza Meggi zauroczyła!!!!!!!
  20. A ja przyznam, że zagłosowałam w tej ankiecie na miau, na dziewczyny z Pomorza :lol:.
  21. Kasiu, ubiegłaś mnie - miałam dziś je powstawiać :lol: Śliczna ta nasza Meggi :loveu:. Taka misiowata panienka :loveu:.
  22. [quote name='_Aga_'] Aczkolwiek jestem DT i jeśli Balbinka i moja wyrwana razem z Balbinką sunia "utkną" u mnie, nie będę mogła już żadnego zwierzaka wziąść na tymczas.... A w azylu jest tak biedny pies... Ślepy staruszek.. Cały oszroniony był w sobotę.........[/QUOTE] Jestem na zaproszenie Javeny. Dobrze mnie wyczuła - kocham staruszki i to całym sercem. Nie ma co z góry zakładać, że sunia nie znajdzie domu - jest starsza ale są na szczęście jeszcze na świecie ludzie, którym tych ileś lat nie przeszkadza. Tylko musimy takiego ludzia dla Balbinki znaleźć..... Proszę zróbcie wątek temu ślepemu pieskowi... Może jemu też jakoś spróbujemy pomóc..... On tam taki sam.....:-(
  23. Przypominam naszego słodziaka.....
×
×
  • Create New...