-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Kasiu przekazałam na konto Sokoła 577,20 zł. z bazarku - bardzo proszę jak wpłyną pieniądze potwierdź na wątku bazarkowym http://www.dogomania.pl/forum/threads/228487-Zako%C5%84czony-Rozliczamy-Dla-Soko%C5%82a-od-Czarodziejki%21-Do-06-07-12r-godz-22-00. Brak mi jeszcze 2 potwierdzeń ale myślę, ze lada moment będą to nie chcę kasy przetrzymywać :lol:.
-
A Pani Magda nie ma np. starszych sąsiadów? Znajomi jak muszą długo pracować to odprowadzają swojego psiaka właśnie do takich sąsiadów. Oni, sąsiedzi, zadowoleni - bo psa na stałe nie mogą mieć, nie to zdrowie. A okazja do spaceru i to nie samotnego jest. Pies też zadowolony bo nie siedzi w domu sam a i o spacer nie trzeba się martwić. Znajomi też zadowoleni bo wiedzą że pies pod opieką i że spacer będzie. A wtedy nikomu kluczy do domu zostawiać nie trzeba... Pani Magdo, rozejrzeć się za sąsiadem... ;).
-
Z bazarku http://www.dogomania.pl/forum/threads/228487-Zakończony-Rozliczamy-Dla-Sokoła-od-Czarodziejki!-Do-06-07-12r-godz-22-00?p=19264337#post19264337 dziś wysłałam ostatnie trzy przesyłki. Jak pieniądze potrzebne to już je przekazuję, jak troszkę można poczekać to wolałabym mieć jeszcze potwierdzenia, że wszystkie paczki dotarły - a brak mi jeszcze 15 potwierdzeń :shake:. Tak czy siak poproszę o numer konta na PW bo dla Sokoła będzie 577,20 zł. :multi::bigcool::sweetCyb:. Malibo57, Katarzyno09 - dzięki za dary na bazarek :p.
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Czy Rocki ma banerek? -
[quote name='Emigrantka']Wlasnie dostalam maila ze paczka dzisiaj wyszla z zooplus-a Zapisalam sie na Miau (tylko dla Zombisia bo tam wiecej o nim) ale szlag mni trafia jak po kazdym wyslanym poscie dostaje wiadomosc ze "musi byc zatwierdzony przez moderatora" i przez kilka godzin sie nie wyswietla... wiec z Miau zrezygnuje, siedze tutaj na dogo ;)[/QUOTE] Ciekawe dlaczego Ci się tak dziwnie wyświetla, ja tam nigdy czegoś takiego nie miałam choć przyznaję, ze po dogo to tam jakoś "dziwnie" jest :evil_lol:.
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
O Matko - zaciskam kciuki :thumbs:. Telefon musiał być jakiś sensowny bo inaczej nie szukalibyśmy kogoś na wizytę ;). -
Nasze psy i inne zwierzęta, które odeszły w 2012 roku ...
AlfaLS replied to Maupa4's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odeszła Pyza. Suna z tyskiego schroniska, której nie zdążyliśmy wyciągnąć żeby mogła choć troszkę pożyć poza kratami... http://www.dogomania.pl/forum/threads/222069-Pyza-Wyrok-dożywocie-Wyrok-się-wykonał!!!-Pyza-za-TM-((( Na spacerze było tak : Po powrocie na kraty tak: A teraz TM......:-(:-(:-( -
Kochani, nie szukamy już dla Pyzy domu. Ani DS ani DT. Pyza odeszła za TM...:-( Właśnie dostałam od Grażyny z Tychów tą straszną informację. Pozwolę sobie zacytować to co Grażyna napisała mi na gg w odpowiedzi na pytanie jak to się stało? dlaczego?: niestety nikt nie wie jednego dnia rano, Pyza źle się poczuła, była apatyczna. Pani Ala napisała w zeszycie dla drugiej zmiany by się jej przyjrzeli, czy to chwilowe itp. Niestety na drugiej zmianie Pyza odeszła. Nie wiadomo co jej było. Jestem wściekła na los, ze nie dał jej szansy i na siebie, ze za mało dla niej zrobiłam.... Dziękuję Wam za to, że byliście z Pyzunią.....:-(:-(:-(
-
[quote name='Monika z Katowic']Wszystkie nowe zdjęcia pokazałam już na FB... To bardzo ożywiło wydarzenie Pyzuni![/QUOTE] Moniko Ty nawet nie wiesz jaka jestem Ci wdzięczna, że tak fantastycznie pilotujesz Pyzę na FB :Rose: :Rose::Rose:. Gdybyś nie Ty to to wydarzenie już dawno by umarło. Uczciwie przyznaję, że gdybym miała więcej kasy to zabrałabym Pyzunię z tego schroniska do jakiegoś DT żeby wreszcie mogła sobie pożyć jak należy... A ja mając wtedy do niej jakieś dojście mogłabym prosić o szukanie DS... Szkoda, ze tak nie jest ale tak w życiu bywa... Pyzunia do góry!
-
Przypominamy, że jeszcze dziś i jutro trwa bazarek dla Sokoła/Amiśka - zapraszamy serdecznie na zakupy a jak nic nie wpada w oko to pięknie prosimy o podnoszenie. http://www.dogomania.pl/forum/threads/228487-Pom%C3%B3%C5%BC-Soko%C5%82owi-kup-co%C5%9B!-Dla-Ciebie-dziecka-i-zwierzaka!-Do-06-07-12r-godz-22-00
-
Górnik-odszedł za TM otoczony miłoscią...
AlfaLS replied to caryca26's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
A on nie może już jechać? Z pierwszej strony wynika, ze ma już gotówkę na pierwszy miesiąc a w deklaracjach brakuje tylko 35 zł. - tyle to można spokojnie bazarkami nadgonić... A lato co w domu, to w domu. Najlepsze schronisko domkowi nie dorówna... -
Pixel po konsultacji okulistycznej. Nigdy nie będzie widział
AlfaLS replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
To trzymam kciuki żeby i on znalazł swój bezpieczny kąt. -
Mika[*] i Inez, staruszki jamniczki... INEZ zbiera $$$ na badania i PDT
AlfaLS replied to Cudak's topic in Już w nowym domu
A może jeszcze poprosić o pomoc Skarpetę in. Talcott [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/185536-Skarpeta-im-Talcott-dla-starszych-piesk%C3%B3w-w-potrzebie[/URL]. Czy one mają ponad 8 lat? Choć tam jest napisane, ze w uzasadnionych przypadkach można odstąpić od tej granicy wiekowej... Co prawda trzeba zwrócić 25 % udzielonej pomocy ale jest na to 6 tygodni... -
Pixel po konsultacji okulistycznej. Nigdy nie będzie widział
AlfaLS replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Co z psiakami?