-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Bardzo fajny tekst, konkretny i jednocześnie mówi sporo o przeszłości Rockiego. -
[quote name='RuletkaK']Przelew zrobiony, bardzo proszę o potwierdzenie (tutaj http://www.dogomania.pl/threads/219374-KONIEC-ROZLICZAM...-sianko-wigilijne-i-inne-do-17.12-godz-22) jak już pieniądze dojdą. Mam nadzieję i trzymam mocno kciuki, że jak najszybciej uda się pomóc Mikuni!! Oczywiście zaraz po otrzymaniu potwierdzę :lol:.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Majku - ok. :lol: -
Tu wątek niewidomego onka za Szczecina, który znalazł cudowny dom w Szwecji. Jak kochający człowiek to i odległość nie stanowi ogromnego problemu.......I procedury adopcyjne też są do przejścia...... [url]http://www.dogomania.pl/threads/179342-Niewidomy-Mietek-Miecio-ju%C5%BC-szcz%C4%99%C5%9Bliwy-w-Szwecji-dzi%C4%99kujemy[/url]!
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nikus']i tak trzymać:) super:lol:[/QUOTE] Jestem za!!!!!!!!! Już się wywczasowała teraz kolej na ciężką pracę!!!!!!! -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę, ze Rocki ma już okazję spacerować właśnie po trawie a nie po betonie. I jest swobodny i wolny a nie zamknięty za kratami :multi:. -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
AlfaLS replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Bimku - teraz trzymam kciuki za to żeby między Tobą a twoimi dużymi tak mocno zaiskrzyło żebyś już nigdy, przenigdy nie był sam....... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
No i stało się..... Magnatka zmieniła lokum. Od dziś urzęduje u Kasi Przystał w domowym hoteliku. Meggi kochana sprawuj się dobrze, żeby Kasia nie miała z tobą kłopotów. A my będziemy teraz starannie szukali domku dla Ciebie, takiego na stałe, z Twoim własnym opiekunem :lol:. -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękujemy za relację. Mam nadzieję że Rocki nie będzie miał nam za złe że tak ostatnio ciągle mu zmieniamy miejsce :lol: Jesteście fantastyczni, że za jednym zamachem odtransportowaliście jeszcze Magnatkę - ona też doczekała się porcji atrakcji. Teraz ze wszystkim może być tylko lepiej :lol:. Nikuś serdeczne dzięki :Rose::Rose::Rose: Grażynko Tobie też :Rose::Rose::Rose: A fotki jakieś będą? Ja nie mówię że już ale czy tak w ogóle oczy nam się pocieszą?:roll: -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Trzymamy kciuki za podróż!!!!!!! Rocki bądź grzeczny w drodze - nawet nie wiesz jak dużo od tego zależy...... -
[quote name='azalia']Alfo LS,jeśli chodzi o USG Miki,to w Jeleniej Górze nikt nie zrobi tego dobrze,zapewniam.We Wrocławiu robiłam USG mojej suni u dobrego radiologa i weta dr.Siembiedy,o tomografie nie wiem,ale Jelenia napewno nie ma,tylko Wrocław.[/QUOTE] [quote name='beta ata']Azalio , "4 łapy" maja nowiutki sprzęt USG, wiem, bo diagnozowali jamnika sasiadki, ktory zachororowal akurat, gdy byl pod moja opieką. AlfaLS, oto numer telefonu do nich: 531 22 99 44. Warto z nimi porozmawiać, bo koszty transportu do Wrocka + cena USG we Wro będą b. wysokie.[/QUOTE] Dziękuję pięknie że pamiętacie o naszej Mikuni. Telefon już notuję. Będziemy się naradzać co robimy dalej...
-
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
AlfaLS replied to kaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Panca']o rety..dzis ten wielki dzien!!!!![/QUOTE] Jutro, jutro!!!!!! -
Bim- bity przez ludzi, gryziony przez psy, nareszcie w domu :)
AlfaLS replied to kaa's topic in Już w nowym domu
Nie zostało nam nic innego tylko czekać do jutra - myślę że ta sobota w końcu powinna sprawę rozstrzygnąć w tą lub inną stronę. Trzymam kciuki!!!!!!! -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Kochani pozwolę sobie przypomnieć, ze wciąż mamy mało deklaracji stałych :shake:. Według tego co na pierwszej stronie plus deklaracja Winter7 - to razem jest tylko 235 zł. Sądzę że brak jeszcze ok. 120-150 zł. W zależności od tego ile ZuziaM będzie chciała za naszego w końcu sporego pięknisia........ [B][COLOR="blue"]DEKLARACJE STAŁE: 20 zł agata51 20 zł kado 10 zł Jolanta08 10 zł Isiak 10 zł Javena 25 zł magda222 25 zł Tymotea 10 zł kaja555 25 zł Jo37 20 zł Certusowa 10 zł _Lara 20 zł UBOCZE 10 zł ranias 20 zł. Winter7 RAZEM: 235 ZŁ [/COLOR][/B] [B]Prosimy o pomoc w rozsyłaniu wątku, musimy nazbierać całość!!!!!!!!!![/B] -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Ja też zaciskam palce!!!!!!! -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
I co tam u Rockiego? Po kastracji? Przygotowany do podróży? Kiedy jedzie? Livka - super !!!!!!!! Dzięki za promocję tyszaka!!!!!!! -
Rozmawiałam :lol:. Mówiłam jej o wszystkich podpowiedziach jakie padły na wątku. A także o tym, że Drzagodha zaproponowała pokazanie zdjęć Mikuni swojej wetce. Gosia mówi, ze pojedzie z Miką nawet do Wrocławia. Tylko żebyśmy ustaliły wcześniej dokładnie gdzie no i na pewno termin trzeba wcześniej uzgodnić. Bo Ona, tak jak my, nie wie jaki gabinet czy lekarz jest tam dobry... Na razie wstępnie poprosiłam Gosię żeby pojechała z Miką i zrobiła jej jeszcze jedno zdjęcie rtg. Takie bardziej punktowe, a przy okazji będzie jakieś porównanie z tym zrobionym miesiąc wcześniej... Mają na tą fotkę podjechać :lol:.
-
[quote name='Romka']Dziewczyny mogę dołożyć 50zł do badania Mikuni,jeśli brakuje...nie czytam wątku w całości .dajcie mi numer konta naPW.Przypomnij mi także proszę AlfaS do kiedy mam opłacone deklarację za Mikunię. Masz zapłacone do lutego 2012 :lol:. Rozmawiałam z ZuziąM - niestety u Mikuni bez zmian na lepsze......Łapki dalej niestety nie chcą współpracować :shake:.Czasem się zdarza, ze Mikunia podpiera się na tych przednich łapkach i tak jakby sobie siedzi. Gorzej bo Mikuni chyba już znudziła się ta karma na nerki i ostatnio mniej chętnie je... Mam nadzieję, że to tylko dlatego że jej się znudziła a nie dlatego że jej coś jeszcze jest... Bo już boję się nawet myśleć o tym... Jak będzie potrzeba zbierać kasę na badania to chyba na moje konto... Tak jak Mikusiowe deklaracje... Ja też daję 50 zł na te badania... Czyli na to badanie mamy w tej chwili takie deklaracje: Plicha 50 zł. Nikuś i Livka 100 zł. Jolanta 08 100 zł. Magda222 50 zł. Grosziwo 50 zł. Monika z Katowic 50 zł. Romka 50 zł. AlfaLS 50 zł. Razem 500 zł.
-
Magda - dlatego że nie Ty byłaś założycielką wątku. Mimo, że go później przejęłaś to tytuł jest wieczny - tak jak było u Tosi i Balbinki. Teraz to tylko mod może zmienić.......