-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Kupiłam Rockiemu 50 ogłoszeń na bazarku - może przyniosą mu szczęście? -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda222']Umówiłyście się może już na szczepienie?[/QUOTE] Też jestem ciekawa :lol:. A także tego czy udało się pobrać Abrze krew? Czy są wyniki? -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']Kasia adresatkę jej załóż tak na wszelki wypadek[/QUOTE] Majku ma rację :lol:. Chyba, ze obroża podpisana ;). Ta nasza Meggi tak strasznie poczciwie wygląda na tych fotkach, prawda? Czy tylko ja mam takie wrażenie? -
Do Skarpety poleciało 50 zł. od Mikuni(*), która niestety odeszła. Jednak pamiętamy, że Skarpeta pomagała nam finansowo przy leczeniu Mikuni więc choć w ten sposób chcielibyśmy pięknie za pomoc podziękować... Poproszę o potwierdzenie na wąku Mikuni [url]http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-nie-ma-ju%C5%BC-pecha!-Mo%C5%BCe-cieszy%C4%87-si%C4%99-%C5%BCyciem-w-hoteliku-...-.Mikunia-odesz%C5%82a-[/url]... jak kasa wpłynie :lol:
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Zgodnie z wolą osób, które opłacały pobyt w Hoteliku naszej Mikuni ze spadku po niej Rocki dostanie 200 zł. Magda, przelew poleciał - napisz na wątku Mikuni jak kasa wpłynie :lol: -
Niedawno odeszła nasza, tyszakowa, sunia Mikunia(*). Zostało nam po niej troszkę pieniędzy i zgodnie z wolą darczyńców Mikuni(*) chcielibyśmy przekazać Korze 50 zł. Dlaczego Korze? Bo Kora jest w hoteliku u Kasi Przystał i jest tam najlepszą przyjaciółką naszej, tyszakowej Meggi. Poproszę o konto skarbnika Kory :lol: A jak przelew przyjdzie to poproszę o potwierdzenie na wątku Mikuni http://www.dogomania.pl/threads/175721-MIKA-nie-ma-ju%C5%BC-pecha!-Mo%C5%BCe-cieszy%C4%87-si%C4%99-%C5%BCyciem-w-hoteliku-...-.Mikunia-odesz%C5%82a-...
-
[quote name='Monika z Katowic']Uważam, że są to dobre i rozsądne propozycje. Popieram z całego serca! [quote name='Nikus']Ja też popieram:) świetnie to podzieliłaś:) [quote name='Bjuta']No pewnie! :) [quote name='Jolanta08']Jak najbardziej za [quote name='magda222']Wspaniały pomysł!!! Super podział!!! Super, ze tu jesteście!!!!!!!!! Ok, to ja zaraz robię przelewy do Skarpet i do Magdy222 i lecę na wątek Kory żeby poprosić o konto dla niej :lol: i zaraz jak tylko dostanę to robię przelew :lol: A nasza TYSKĄ SKARPETĘ a właściwie rozliczenia jej przeniosę na wątek Weteranek, ok? Bo do Mikuni (*) siłą rzeczy będziemy zaglądać mniej niż do Abry i Magnatki...
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka']a ja widziałam Megi w Dzienniku Zachodnim - śliczna nasza mordeczka :) był jakiś odzew ?[/QUOTE] Był choć jeden telefon???????? Kasiu a jak Meggi? Jak jej brzuszek? Chyba niedługo będą zdejmowane szwy ;). Gosiu jak Abra? Czy byłyście już może u weterynarza? Co powiedział? Na konto naszych suczek wpłynęło od ostatniego rozliczenia: - od Diany79 10 zł., - od Ankity 24 zł., - od Nikusia 15 zł., - od Livki 10 zł., - od Magdy222 20 zł., - od Tymotei 25 zł., - od NINKI1 60 zł., - od Taks 340 zł. / plus dotychczasowa nadpłata to będzie za 4 m-ce/, - od Figi33 10 zł., - od Randy 30 zł., - od Malibo57 60 zł., - od Sabiny02 50 zł. / za dwa miesiące/. Razem: 654 zł.[B] Bardzo serdecznie dziękuję za wszystkie wpłaty!!![/B] W tym czasie wydatki to: - 60 zł. - sesja zdjęciowa :lol: - 44,28 zł. ogłoszenie Meggi w Dzienniku Zachodnim, - 112 zł. zabieg Meggi, - 320 zł. Hotelik Abry za okres 09.03-08.04.2012r., - 350 zł. Hotelik Meggi za okres 09.02-08.03.2012r. Razem: 886,28 zł. Weteranki dziś mają na koncie 1407,72 zł. Kochani - zerknijcie na wątek Mikuni - potrzebna Wasza pomoc w rozdysponowaniu kasy :lol: -
Kochani chciałabym zamknąć finanse Mikuni :-(. Przepraszam, że dopiero teraz ale ostatnio pracowałam od 8 do 22 i ciężko było mi wejść na ten, akurat ten watek... Mikuni zostało na koncie 810,45 zł. Jest w tym 60 zł. nadpłaty Leyli / na 3 m-ce do przodu/. Niestety nie mam odpowiedzi od niej co zrobić z tą nadpłatą dlatego proponuję / na wszelki wypadek / te środki przenieść na deklaracje Leyli na Weteranki. I nie liczyć ich w ogólnej puli. Czyli zostałoby nam do rozsdysponowania 750,45 zł. Proponuję: - 50 zł. dla Kundelkowej Skarbonki jako podziękowanie za pomoc w ratowaniu Mikuni, - 50 zł. dla Talcottowej Skarbonki jako podziękowanie za pomoc w ratowaniu Mikuni, - 200 zł. dla Rockiego - kolejnego tyszaka w Hoteliku u ZuziM, - 200 zł. dla Abry - tyszanki w Hoteliku u ZuziM, - 200,45 zł. dla Magnatki / Meggi/ - Tyszanki w Hoteliku u Kasi Przystał. - 50 zł. to może dla Kory - przyjaciółki Magnatki z Hoteliku, która nie ma wszystkich deklaracji a jeszcze w dodatku jest chora na padaczkę... To są moje propozycje, jeśli ktoś ma inne bardzo proszę napiszcie. Pieniądze są, musimy je rozdysponować dla dobra psiaków.... Czekam na Wasze głosy :lol:
-
Malusi czarny DIABEŁEK teraz LILO juz w swoim DOMU
AlfaLS replied to bros's topic in Już w nowym domu
Ja też nieustannie mu kibicuję :lol:. -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Muszę napisać do domu Helenki i poprosić o nowe wieści... Będę o tym pamiętała ;). jak tylko dostanę newsy dam znać :lol: -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak']Będzie chyba po równo, choć dla Izy, która pod opieką ma ponad 100 kotów, może być on krzywdzący, bo na krótko Jej ta wygrana starczy... Z kolei pod względem ilości kotów, ja bym dostała najmniej i u nas na krótko by starczyło.[/QUOTE] Tylko prawda jest taka, że ani Ty ani Kinia nie macie takiego wsparcia jakie ma Iza... Zresztą też nie potraficie tak się tego wsparcia domagać...:roll:. Bo coś mi się wydaje, że nie tylko ja głosowałam na Was bo chciałam jakoś choćby w ten sposób pomóc Tobie i Kini ;). Odwalacie kawał dobrej roboty !!!!!! -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
Ja bym wolała żeby podział był inny np. równo na 3 części bo np. ja głosowałam na Was tylko ze względu na Ciebie i Kinię. Jednak uszanuję każdą Waszą decyzję :lol: -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Kasiu bardzo dziękujemy za informację. To fajnie ze sunia czuje się dobrze choć rzeczywiście chodzenie w kołnierzu do miłych nie należy :shake:. Ale czego się nie robi dla zdrowia i urody :lol:. Ciekawe tylko czy koleżanka Kora jej nie będzie unikała przez ten kołnierz... Kasiu już robię przelew na 112 zł. I bardzo, bardzo dziękujemy za opiekę nad Meggi!!! [B]Kochani odwiedzajcie Meggi na Fb!!!!![/B] -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Biedna Korunia i biedna przy tym nasza Meggunia...:-( Za jutro trzyma kciuki :kciuki: -
[quote name='ihabe']Jomusiu kochana, powiedz mi czy wiesz dlaczego nie ma wolontariatu? Kiedys czytałam artykuł w necie, ze tyskie schronisko ma bardzo duży procent adopcji, ze jest super itp.. czy można rozkrecic wolontariat i ogłaszanie psów?[/QUOTE] Schronisko teraz nie ma wolontariatu bo Grażynka choruje a tam cały wolontariat to ona... A adopcje są bo jest grupa ludzi w całej Polsce, którzy kochają "tyszaki" i zawsze chcą im pomagać. Zapraszam na nasze tyszakowe wątki :lol:. Między innymi dzieki nieformalnemu Klubowi Miłośników Tyszaków udało się nam wyciągąnć ze schroniska wszystkie psiaki, które tam siedziały 12, 10 czy 8 lat. A mamy już kolejne "obiekty" na oku :evil_lol:.
-
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Trudno, czekamy dalej. Po Uranka zadzwonili chyba dwa tygodnie po ukazaniu się ogłoszenia...... -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Trzymam mocno kciuki żeby kogoś nasza Meggi zauroczyła!!!!!!! -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Jasne że są!!!!!!!!!!! -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
A ja przyznam, że zagłosowałam w tej ankiecie na miau, na dziewczyny z Pomorza :lol:. -
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Kasiu, ubiegłaś mnie - miałam dziś je powstawiać :lol: Śliczna ta nasza Meggi :loveu:. Taka misiowata panienka :loveu:. -
Balbinka zamarzająca w azylowej budzie szuka dmku!!!!!
AlfaLS replied to Mayuko's topic in Już w nowym domu
[quote name='_Aga_'] Aczkolwiek jestem DT i jeśli Balbinka i moja wyrwana razem z Balbinką sunia "utkną" u mnie, nie będę mogła już żadnego zwierzaka wziąść na tymczas.... A w azylu jest tak biedny pies... Ślepy staruszek.. Cały oszroniony był w sobotę.........[/QUOTE] Jestem na zaproszenie Javeny. Dobrze mnie wyczuła - kocham staruszki i to całym sercem. Nie ma co z góry zakładać, że sunia nie znajdzie domu - jest starsza ale są na szczęście jeszcze na świecie ludzie, którym tych ileś lat nie przeszkadza. Tylko musimy takiego ludzia dla Balbinki znaleźć..... Proszę zróbcie wątek temu ślepemu pieskowi... Może jemu też jakoś spróbujemy pomóc..... On tam taki sam.....:-( -
Zajrzyjcie jaki Rocki jest szczęśliwy w swoim własnym domu :D
AlfaLS replied to magda222's topic in Już w nowym domu
Przypominam naszego słodziaka.....