Jump to content
Dogomania

evel

Members
  • Posts

    10326
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by evel

  1. [quote name='papillonek']niedawno ktoś z łodzi narzekał,że im nie dają woreczkówi lopatek,tylko kartonowe.U nas nie dość ,że nic nie dają,to nigdzie kosza na odchody(w CAŁYM mieście),a jak się zapytalam w zoologu,czy woreczki mają to...trzeba na zamówienie.Dlatego nie narzekajcie ,bo czasami to g***no na chodniku znajdziecie.Nie wiem ,czy w takich warunkach wogóle ktoś sprząta,bo ja na razie nie zamierzam :)[/QUOTE] Świetna wymówka. U mnie też nie ma ani specjalnych pojemników, ani darmowych woreczków, łopatek, torebek ani niczego innego. I co? I sprzątam, bo nie jestem brudasem :roll: Przynajmniej mam pewność, e nikt (w tym ja) nie wdepnie w kupę mojego psa...
  2. Brawo! ;) Ale Szczur ma klateeeee :cool3: Nie pogadasz :eviltong:
  3. Napisałam prośbę do modów o rozdzielenie tematów ;)
  4. Nie wiem, czemu mi Waszą galerię wywaliło z subskrypcji :hmmmm: ale widać różne rzeczy się dzieją na dogo ostatnio :roll:
  5. [url]http://img521.imageshack.us/img521/787/dsc05790o.jpg[/url] to psy faraona? :) [url]http://img257.imageshack.us/img257/166/dsc05840o.jpg[/url] a to co za cudak? ;)
  6. To było o małym kudłatku z Zamościa :oops:
  7. Nie jest zabronione, sanepid wydał nawet oświadczenie jakiś czas temu (rok? dwa lata?) że można wyrzucać psie kupy do zwykłych śmietników. Ja bym się chyba spaliła ze wstydu, jak suczowi się czasem zachce pod czyimś oknem a ja miałabym to zostawić. Więc sprzątam, wyrzucając pakunek do zwykłego śmietnika, bo co mam z nim zrobić? Zanieść do domu?
  8. [quote name='puchu']Mały off. gops, To jest kelpik?[/QUOTE] To sunia ze schronu :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/107455-Galeria-BASTERA-i-ZDZICHY-%29?p=15556155&viewfull=1#post15556155[/url]
  9. No niestety, masz rację. Z tego, co pamiętam, pojemniki "Azorki" były w Ogrodzie Saskim - nie wiem, czy dalej funkcjonują, ale jak ostatnim razem je widziałam to albo zostały po nich jedynie metalowe nóżki, albo było w nich wszystko, tylko nie psie kupy. Nie ma szans w Lublinie na pojemniki, bo, co tu dużo mówić, ludzie będą do nich wrzucać wszystkie śmieci tak czy siak. Czyli trzeba wyrzucać po prostu do zwykłych śmietników i już, i nie ma, że boli.
  10. On jest już wykastrowany czy nie? Bo może po zabiegu by trochę zbastował ;)
  11. [quote name='Greven']Ja na pytanie "pies, czy suka?" odpowiadam z pozoru mało inteligentnie "GRYZIE" ... ale to w większości przypadków na szczęście działa ;) Chodzi mi oczywiście o sytuację, gdy idę z psem, którego nie chcę kontaktować z innymi psami (dla ich dobra).[/QUOTE] Chyba też tak zacznę... Wczoraj jednak wywarczałam "To złap swojego psa chociaż na chwilę i wypuść dopiero, jak będę daleko." :evil_lol:
  12. [quote name='papillonek']hahaha jakby mu pies poleciał i by gonie znalazł to dopiero byłby płacz i pretensje :D wiem evl ,że jesteś zła,ale nie mogłam sie powstrzymać ;)[/QUOTE] Ta sznupka sobie lata czasem sama po osiedlu, więc chyba nie są do niej aż tak przywiązani :roll: [quote name='filodendron']Hihihi, jest takie starożytne (Grecja, Rzym - chyba?) przekleństwo - obyś cudze dzieci uczył![/QUOTE] Widać niektóre przysłowia w ogóle nie tracą na wartości mimo upływu czasu, heh ;) [quote name='bonsai_88']Evl ja kiedyś taką dziewczynkę radośnie poinformowałam, że jakby jej podlatująca suka podleciała do mojej [byłam bez Musi jak mnie sunia odskakiwała] albo jakiegokolwiek innego agresora to dużo do zbierania by nie zostało... O dziwo dziewczynka przemyślała sprawę, po czy nagle smycz się znalazła.[/QUOTE] O widzisz, a chłopiec za każdym razem pyta mnie, czy Zu to pies czy suczka. To ani pies, ani suczka, to super borsuk! :evil_lol: Jakby od płci zależało to, czy pies ma normalne zęby czy papierowe :roll:
  13. Ta z przewagą białego, wygląda jak jakiś gończy tylko za nic w świecie nie wiem, jaki. Konkretniej to wygląda właśnie tak: [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/9944/gocza.jpg[/IMG] [URL]http://lh4.ggpht.com/_ssZ-fR3U_LI/TMMm1THL5jI/AAAAAAAABWg/6mhrF15sEpo/s720/DSC_3266.JPG[/URL] [URL]http://lh6.ggpht.com/_ssZ-fR3U_LI/TMMm36t3uwI/AAAAAAAABWs/-qleJQ7z1pw/s720/DSC_3269.JPG[/URL] [URL]http://lh6.ggpht.com/_ssZ-fR3U_LI/TMMm4tcspPI/AAAAAAAABWw/Uzrf-fzH8Yc/s720/DSC_3272.JPG[/URL] [URL]http://lh6.ggpht.com/_ssZ-fR3U_LI/TMMm6VIR-sI/AAAAAAAABW4/ugHrM-H_D8I/s720/DSC_3275.JPG[/URL] Z koleżanką z boksu w typie JRT: [URL]http://lh3.ggpht.com/_ssZ-fR3U_LI/TMMnDZpSvBI/AAAAAAAABXY/EmwSpFWwT9Q/s720/DSC_3283.JPG[/URL] Dla mnie jest obłędna po prostu... Także wiesz Lidzia, jakby co :oops:
  14. Stefan stał się obiektem uwielbienia Zu, aczkolwiek wcale się tym nie przejął :evil_lol:
  15. Dziewczyny, jakby co, to w Nowodworze jest suka w typie jakiegoś myśliwca, pięęęęękna, naprawdę; a tak mówię, jakby Wam domek jeden został pusty :razz:
  16. Ewa, nie wiem, czy to słuszne, ale ja w przypadku odtrącania zabawek przez Zu przez parę dni bawiłam się sama zabawką, udając, że jest meeeeega interesująca i taka fajna, że szok :D Kiedy pies już był nakręcony, dostawał zabawkę dosłownie na chwilę, później zabierałam.
  17. Moja Zu oszalała na punkcie... gumowej piszczącej kaczki dla dzieci :roflt: Już sobie wyobrażam, jak biegam z tą kaczką na torze... :roll:
  18. [quote name='MaDi']Mam dom z Lublina chętny na małego psiaka (do 10 kg). Maksymalnie do 3 lat ale wolą młodszego, może być za równo piesek jak i suczka, jeśli szczeniak zostanie wysterylizowany/wykastrowany w odpowiednim wieku Mieszkanie w bloku, głównym opiekunem psiaka będzie 12 letni chłopiec, mile widziany psiak w typie rasy np. sznaucerek. Ważne aby był łagodny. Macie jakieś propozycje?[/QUOTE] LadyS. będzie miała coś maleńkiego na DT niedługo :cool3: Jakieś takie pinczerkowate chyba... nie? :evil_lol:
  19. Wiecie, co jest najgorsze? Że psiarze z mózgami w zadach przekazują wzorce idiotycznych zachowań swoim pociechom... Idę wczoraj wieczorem z suką, nagle widzę, że biegnie chłopiec a obok niego luzem mix sznaucerka. Stanęłam, oni też się zatrzymali. Pytam chłopca, czy ma smycz, on, że nie. Postanowiłam więc mu wytłumaczyć, że smycz jest potrzebna, że psa należy prowadzić na smyczy nie tylko dla bezpieczeństwa innych psów ale także jego samego, że to tylko pies (swoją drogą, średnio posłuszny) i różne rzeczy mogą się stać, a po moim wykładzie co usłyszałam od chłopca? Chłopiec wskazał palcem mojego psa i pyta: "To pies czy suczka?" :wallbash:
  20. Suuuuper masz w tym lesie :) A Stefania, cóż można powiedzieć - wyrobiła się młoda nieźle :cool3: [url]http://i567.photobucket.com/albums/ss120/pennstaff/IMG_9948.jpg[/url] a kto jest mistrzem drugiego planu? ;)
  21. [quote name='matrioszka2']Ale ma szanse równie duże, jak nasze inne psy, któe poszły do cudownych DS.Jutro jadę po Muszkę i zawożę prosto do wymarzonego domku.[/QUOTE] Edit: nieaktualne już, psina w DS.[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195863-Sznaucer-albo-pudlo-sznaucer-PILNE-TRANSPORT-ZAMO%C5%9A%C4%86-LUBLIN-na-niedziel%C4%99-lub-poniedz%21/page5?p=15719727#post15719727"][/URL]
  22. http://www.kurierlubelski.pl/wiadomosci/331150,lublin-trawniki-na-lsm-ie-pelne-trucizny,id,t.html ;)
  23. Jej uszy to mistrzostwo świata ;) I powtórzę pytanie - czy ona ma ogłoszenia?
  24. [quote name='Ewa&Duffel']Ja dziś widziałam następujący hit: jamnik w wielkiej kolczatce, a do tego flexi :roll:[/QUOTE] Jamniki w kolczatkach to luz, ja widziałam jamniora, który wiecznie biega luzem w półkolczatce, ciekawe po co :roll: A wczoraj spotkałyśmy przed gabinetem weterynaryjnym w ciemnościach coś, co sapało jak Darth Vader, toteż stawiałam na boksera bądź innego krótkopyskiego a okazało się, że to po prostu erdel w kolcach jak na mamuta i na flexi :splat:
  25. Nie wiem, jak to się stało, ale przegapiłam imprezę urodzinową :splat: Vectro, proszę serdeczne wyściskać Panicza i Klonika ode mnie ;)
×
×
  • Create New...