-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Bartiśkowa_']Ada ty się nie wukruszaj choćbyśmy ze Śląska mieli po Cb jechac pojedziem :evil_lol:[/QUOTE] :) zrobię co w mojej mocy:D Zapamiętam to że przyjedziecie:P:P hah:D
-
[quote name='NightQueen']A ja Moli nei zabiorę ze sobą, bo znów Ada mi ją będzie molestować,a przez Ewę biedna się agresywna zrobi :diabloti:[/QUOTE] [quote name='NightQueen']chlebek nie jedzie :diabloti: za karę że Ada była zła :eviltong:[/QUOTE] Ja nie pojadę to możesz ją spokojnie wziąć :D
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Ada skończ marudzić...nikt nie każe Ci jechać... miejscówa jest super jeszce konsultacje z Iśką i Ewą:evil_lol: ale na 99% to jest nasze miejsce:)[/COLOR][/QUOTE] Ja jestem tu od marudzenia;P Ale skoncze bo pewnie i tak nie pojade. ;)
-
[quote name='NightQueen']też mam daleko, nie narzekaj :P[/QUOTE] jakbym miała tak daleko jak ty to bym się cieszyła;P
-
[quote name='Bartiśkowa_']Wydaje mi się że lepiej przejechać ten kawałek dalej niż jechać byle gdzie gdzie nawet nie będzie miejsca do spacerów itd. a tym bardziej ze tutaj jest naprawdę bardzo ładnie i ceny nie powalają i nikt nie robi problemów z psami ;) Ada nie marudź no ;*[/QUOTE] no lepiej ale no... ty nie masz tam tak daleko jak ja;( Więc nie wiem czy pojadę... dobrze że jeszcze kupa czasu;)
-
Czemu tak daleko? ;(
-
[quote name='deer_1987']Pozdrawiamy![/QUOTE] Witamy:) [quote name='NightQueen'][URL]http://img405.imageshack.us/img405/5452/dsc00105yo.jpg[/URL] jaka ładna dziewczynka :loveu::diabloti: może zostanie psiapsiółą Moli :evil_lol:[/QUOTE] Wiem:D Piękna jest:D Niedawno sobie ją kupiłam:evil_lol: Wabi się kabisia:D ładnie nie?:D [quote name='Ania :)']Dawno tu nie byłam :) Kabik jaki śliczny [url]http://img405.imageshack.us/img405/5452/dsc00105yo.jpg[/url] :loveu:[/QUOTE] Ja u was też... Dziękuje:*
-
[quote name='NightQueen']myślę że w przypływie miłości nawet nie byłabyś świadoma tego że popełniasz morderstwo :eviltong:[/QUOTE] Tobie na pewno bym tego nie zrobiła bo kocham cię świadomie ... :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']Tobie? :crazyeye: to grozi utratą życia przez uduszenie, więc nigdy :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Jakie uduszenie?:P haha:P Nigdy w życiu nie mogłabym ci życia odebrać!
-
[quote name='NightQueen']mogę zrobić dla ciebie jak chcesz :diabloti::evil_lol: [/QUOTE] Możesz dla mnie ja chce:evil_lol: [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/diablotin.gif[/IMG]:diabloti:
-
[quote name='Luzia15']Jak biegnie (: śliczny.[/QUOTE] Dzieki:) [quote name='Luzia15']Haha, ale mu futerko podwiało :lol:[/QUOTE] No bo on taki zarośnięty że tylko włosy są, a nie pies:P [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]ale mo spineczka:evil_lol: [url]http://img137.imageshack.us/img137/6048/dsc00066f.jpg[/url] boże jak wujek coś:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Fajna nie?:D Bo mu oczu nie widać juz;P Fajne porównanie:D Zawiało go troche:P
-
[IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5452/dsc00105yo.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/7181/dsc00108fi.jpg[/IMG] [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/6048/dsc00066f.jpg[/IMG] CDN:)
-
I trochę innych;) [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/8822/dsc00073r.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1872/dsc00079v.jpg[/IMG] [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/7127/dsc00091g.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/1708/dsc00100dr.jpg[/IMG] KONIEC:)
-
Galeria trochę przymiera ale dodam kilka zdjęć;) Najpierw Kabiszon:) [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/9002/dsc00061cx.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/8582/dsc00084rs.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/2949/dsc00087h.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/5528/dsc00088c.jpg[/IMG] [IMG]http://img820.imageshack.us/img820/5721/dsc00104zc.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='LadyK']No nareszcie weekend :) I jak zdrowie? Może jakieś fotki?:P[/QUOTE] No nareszcie;)) A już lepiej;) Jeszcze nie do końca bo ciągle coś mnie męczy ale lepiej;) Foty postaram się jakieś porobić ale nie obiecuje bo mam dużo do szkoły..
-
[url]http://img337.imageshack.us/img337/644/kopiaimg1522.jpg[/url] Kluska :loveu: zazdroszczę ci tej ślicznotki w domu;D
-
[quote name='LadyK']Też mam tak ze szkołą, nie ma mnie chwile i już nie wiem co się dzieje :D Teraz chociaż pisać nie mogę, bo ręka zagipsowana to i tak chodzę żeby potem nie mieć jakiś szczególnych zaległości.[/QUOTE] Czyli nie jestem sama;P ;) Ja nie mogłam mówić w zeszłym roku jak miałam zapalenie krtani ale chodziłam do szkoły;P A jutro chyba nie idę;P Nie mam żadnych ważnych lekcji wiec chyba sobie odpuszczę szkołę;P
-
Cudna jest twoja mała:D:D :loveu: taka kluseczka :loveu:
-
Hej:D a dlaczego tylko na weekendy jesteś w domu? Zdjęcia jakieś chcemy bo się stęskniliśmy:);*
-
[quote name='Izabela124.']Wcale do szkoły chodzić nie trzeba :P Ja jak nie chce to nie idę ha ha :D[/QUOTE] haha:P ale wole nie mieć zaległości:P bo u mnie w szkole jest tak że jak mnie nie ma 1-2 dni to czuje jakby mnie nie bylo z tydzien bo nic nie ogarniam;P