Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='NightQueen']ale nie na psie płci męskiej :diabloti:[/QUOTE] e tam byś się zdziwiła jaki róż może nosić chłopak :evil_lol:
  2. [quote name='Avaloth']ja jednak twierdzę ze Molindzie lepiej w kolcach xd trzeba Cię do TOZu za znęcanie się nad zwierzętami psychicznie :D:D [B]jaasne[/B]:diabloti:[/QUOTE] Nie;P Tylko nad jednym się znęcam:evil_lol: No tak:P Ciuchów w ogóle nie mam;P po występie w jasełkach mam dość noszenia różu:P
  3. [quote name='NightQueen']o tak tak Patusia już nie może patrzać na tym wstrętny róziowy kolor na Kabim :diabloti:[/QUOTE] haha:P kupcie mu na urodziny:P Oj tam oj tam:evil_lol: Róż jest piękny :loveu:
  4. [quote name='Avaloth']to Wasze wspólne super:loveu: chyba Ci kupie obrożę dla Kabika na 18stkę :diabloti::evil_lol: Patusia się dorzuci na smycz ? :evil_lol:[/QUOTE] Dziękuje;) Ej ale to kup kabiemu na urodziny bo ja tego nie będę nosić :evil_lol:
  5. [quote name='NightQueen']Moli nie chce różowej obroży :diabloti:[/QUOTE] Ona chce ale nie chce się przyznać:evil_lol: [quote name='Avaloth']i ma racje :D Kabiś też pewnie nie chce, ale co ma zrobić ... :diabloti:[/QUOTE] Nie bo w różu by pięknie wyglądała:P On nie ma wyboru:P [quote name='NightQueen']co ma zrobić? odpowiedź w galerii Ady ... zjeść wszystkie różowe rzeczy w domu :diabloti:[/QUOTE] haha:D to była tajemnica że różowe rzeczy znikają z mojego domu:P dobrze że nie mam dużo różowych rzeczy bo by zjadl wszystko:evil_lol:
  6. [quote name='NightQueen']kwestia przyzwyczajenia, ale twoim to ja za cholerę się obsługiwać nie potrafiłam :evil_lol:[/QUOTE] Za mało z nim przebywałaś;P
  7. [quote name='Chantell']oo a to Ci nowość ja robię sony i nie narzekam.[/QUOTE] Ja też. a to że nie umiem robić to inna sprawa;P ale dobrze mi się z nim pracuje;)
  8. jaka obroża:D Powinni się z kabik wymienić:evil_lol:
  9. [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/6356/dsc02378s.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8862/dsc02379q.jpg[/IMG] [B]KONIEC:)[/B]
  10. [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9659/dsc02182r.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/6620/dsc02183c.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1315/dsc02297gd.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/3599/dsc02310g.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/6315/dsc02361cq.jpg[/IMG] CDN:)
  11. Wigilijne zdjęcia.. przepraszam za beznadziejną jakość część nie ja robiiłam a część nowym obiektywem z którym się jeszcze nie zgrałam... [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/6237/dsc02192p.jpg[/IMG] [IMG]http://img211.imageshack.us/img211/143/dsc02233e.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1451/dsc02241w.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4088/dsc02288u.jpg[/IMG] [IMG]http://img816.imageshack.us/img816/7749/dsc02296gl.jpg[/IMG] CDN:)
  12. [quote name='C&B']Zmień mu na jakąś ciemną, co by się wreszcie mężczyzną poczuł :diabloti:[/QUOTE] Zmienię po świętach :evil_lol: ale za chwilkę jeszcze trochę zdjęć w różu:D
  13. [quote name='Avaloth']za to że Cię wszystkie pieski kochały i bardzo chętnie siedziały Ci na kolankach:diabloti::evil_lol: :multi::multi::evil_lol:[/QUOTE] haha:D No bardzo:P ale spoko ja czekam na odznakę/dyplom ;D Nie ciesz się za wcześnie;P
  14. Sweet

    Lucyanna&króliki

    Fajny ma ten różowy komplet:D:D Musze Kabiemu taki kupić :evil_lol: Zdjęcie na zakończenie z tyłkiem rządzi:P :D
  15. Fajna zdjęcia;D Swoją drogą też będę wolontariuszką na WOŚP'ie ;D:D
  16. [quote name='C&B'][url]http://img98.imageshack.us/img98/1733/dsc02074mb.jpg[/url] Haha, ale śliczny :loveu: I ta męska obroża :diabloti:[/QUOTE] Bardzo:P Ja nie wiem co tej obroży się tak czepiacie chyba czas ją zmienić:P
  17. [quote name='Avaloth']wiesz co Ada, a ja Ci już chciałam przyznawać medal za najbardziej dogomaniacką postawę na zlocie :diabloti: a tu własnego psa terroryzujesz różem :shake::evil_lol: Kabi atakuje św Mikołaja ! dobrze ze już zdążył prezenty roznieść :evil_lol:[/QUOTE] Mi najbardziej dogomaniacką?:P za co?:D za to że psa nie miałam chyba:P No całe szczęście:D [quote name='Ppx'][url]http://img834.imageshack.us/img834/7821/441bozenarodzeniekopia.png[/url] genialna ta kartka :loveu:[/QUOTE] Dziękuję;D
  18. [quote name='Izabela124.']U mnie można na pasterkę iść na 22 lub 24. Najczęściej chodzę na 24[/QUOTE] U mnie tylko na 24 ,ale w drugim kościele też jest na 22 i 24;) ale o 24 jest lepsza atmosfera:D
  19. [quote name='Niufciak']"Mój" jeden też nie zrozumiał, ale mam nadzieje że ten zrozumie;P [/QUOTE] Mam nadzieje że chociaż "twój" zrozumie:) kasia jak prezenty?:D
  20. [quote name='Izabela124.']Witam po "małej" przerwie ;) Wzajemnie :loveu: No, też mu się nie dziwię. Chociaż akurat dziś są roztopy i zimno nie jest[/QUOTE] ;) No tak ale właśnie mokro:P jeszcze gorzej:P Też idę na pasterkę niedługo:D
  21. [quote name='NightQueen']Ja też się cieszę, to nei jest tak że jestem wybredna, chociaż fakt, z ciuchem trudno trafić ;) ale po prostu ja mam wszystkiego pełno, pełno szmat, biżuterii, książek, filmów, torebek, wszystkiego :evil_lol: Ja lubię perfumy i kupuje albo dostaje je często :loveu:[/QUOTE] No tak..;) ja w sumie też mam pełno wszystkiego...;) Perfumy też są przydatne;D
  22. [quote name='NightQueen']Mi jest trudno prezent kupić, bo albo to coś już mam, albo nie jest w moim guście, więc rodzicie pytają się co chce bądź dają mi pieniądze, czyli wybierają wygodną opcję :p Dostałam Naomi by Naomi Campbell ;) boskie są, nawet nie wiedziałam że tak ładnie pachną :loveu: trafią do mojej kolekcji flakoników z perfumami, to już będą chyba 8 :evil_lol:[/QUOTE] heh:D Ja się z każdej pierdołki uciesze więc ze mną nie na problemu. ale i tak najczęściej kasę dostaje;) Chyba ża rodzice wiedzą dokładnie co chcę dostać. O;D nie wiem w sumie jak pachną:) haha:D 8 to sporo:D;P ja nie miałam już żadnych;P
  23. [quote name='NightQueen']jakie perfumy? :diabloti: obiekty, fajnieeee :loveu: u mnie pomyśleli o tym :mad: Dostałam zestaw - perfumy, balsam do ciała i żel do ciała perfumowany, sweterek, tunikę, a przede wszystkim na własne życzenia kasę :evil_lol:[/QUOTE] Mój ukochany Adidas różowy :loveu: i jakiś jeszcze jeden o nazwie bliżej nie określonej ale ładnie pachnie;P No;D ja tak tylko kiedyś tacie zasugerowałam jak w sklepie byliśmy;P W sumie domyślałam się że go dostane ale nie miałam pewności:D To też fajnie:D kasa zawsze się przyda:D i ciuchów tez nigdy za wiele:D:D A ty jakie perfumy?:D
  24. Witamy się:D Wesołych:* Swoją drogą to nie dziwie się bobikowi że nie chce wychodzić jak tak zimno... ;)
  25. [url]http://i711.photobucket.com/albums/ww120/Bewarka/zlot/dogooo8.jpg?t=1293140120[/url] Swoją droga Anita w tle wygląda świetnie:D Wesołych również:*
×
×
  • Create New...