Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. To może ci się zachcieć jak najszybciej:P:D
  2. Będę czekać niecierpliwie:D Baw się dobrze na imprezie:D ;)
  3. [quote name='NightQueen']też mi się coś o uszy obiło :diabloti:[/QUOTE] O to ciekawe:D Więc może by wstawiła jakieś zdjęcia? :D :evil_lol: bo ja tęsknie już za wami od dnia jak wróciłam a teraz jak juz nikt nie dodaje zdjęć to całkowicie;P ;(
  4. A ja chciałam przypomnieć że Patrycja ma jeszcze zdjęcia do wstawienia!:D :evil_lol:
  5. [quote name='Katarama']Ale ładna pogoda :) I Kabiś i Ty super :)[/QUOTE] Akurat wtedy pogoda była świetna:) Dziękuje:) ja to już mniej bo wyszłam jak debil:P Mam postanowienie poodwiedzać wszystkich w weekend bo coś się opóźniłam znowu:P
  6. Ogólnie ale ewy przede wszystkim!:D Jak możesz nie mieć zdjęć?":P
  7. Fajne zdjecia:D Ewki najlepsze:D Daj więcej Anula:D:D :):)
  8. [quote name='NightQueen']myślę że przez PP na pewno dojdzie :diabloti:[/QUOTE] Najwyżej zgubi się po drodze i będzie spokój:evil_lol: Takie fotki jakieś:P Ja:D Nad Maltą:P W przerwie podczas robienie zdjęć na Bike Maratonie;) [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/5575/dsc06272.jpg[/IMG] Kabik;) [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/9889/dsc08720.jpg[/IMG] [IMG]http://img444.imageshack.us/img444/3603/dsc08721i.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9900/dsc08722u.jpg[/IMG] Taka tęcza z kiedyś:P [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1882/dsc08845h.jpg[/IMG] Nie chce mi się więcej wstawiać:P
  9. [quote name='NightQueen']ee tam poradziłabym sobie z nim :diabloti: jak bym mu szkołę życia zrobiła, to by psiak chodził jak w zegarku :evil_lol:[/QUOTE] haha:P przydało by mu się;P Może ci go wyślę pocztą:D co ty na to? :evil_lol:
  10. [quote name='NightQueen']bo on taki jest przez ciebie, u mnie byłby całkiem normalny :D[/QUOTE] Mogę ci go dać na trochę:P szybko być oddała;P I też by był nienormalny:P
  11. [quote name='NightQueen'][URL]http://img517.imageshack.us/img517/7104/dsc08778a.jpg[/URL] ale psa skrzywdziłaś :shake::diabloti: ta różowa obroża, od razu poczuł się dziwnie biedak :evil_lol: ale takie rzeczy to tylko Ada :diabloti:[/QUOTE] Oj tam od razu skrzywdziłam:P Dalej jest tak samo głupi i nienormalny jak zawsze więc nic mu się nie stało;P Tak wszystko co najgorsze to ja;P
  12. Ja chce zdjęcia..... EWY!!!!:D:D :evil_lol:
  13. A u mnie jak na złość pogoda się poprawiła;/ I spóźnione najlepszego:*:*:*;*;*;* wybaczcie mi:(
  14. A ja was obie pociesze że nadal jestem blondyną:P haha:D A do szkoły też nie chce iść... niedawno się cieszyłam na zlot a tu szkoła;/
  15. [quote name='Kaya93']Heej :buzi: [url]http://img843.imageshack.us/img843/8981/dsc08769p.jpg[/url] ej no słodko wygląda w tej obróżce, co Wy chcecie :loveu: :diabloti:[/QUOTE] Hej:* no nie? też tak sądze:D a one są dziwne i się nie znają:evil_lol:
  16. [quote name='Bewarka']Oj baby, co z was wyrośnie :shake: :evil_lol: Weka. :eviltong:[/QUOTE] Oj bo u mnie się tak nie mówi:evil_lol: [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]jak on sie nazywał sikom:evil_lol: jak to co:D[/COLOR][/QUOTE] To nie jest śmieszne;P bo u mnie się nie mówi na ten chleb weka;P [quote name='Bartiśkowa_']hahahaha :evil_lol::evil_lol: oj dzioucha dzioucha wpisz sobię w google chleb na w :evil_lol::diabloti: Ada jak coś powie :evil_lol:[/QUOTE] :P I tak bym nie znalazła:P No bywa;P
  17. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]tak smażony chleb to mi zaro nasz śląsi zlot sie spomnioł:evil_lol: ile z tym cyrku było:D[/COLOR][/QUOTE] hah:P mi tez sie przypomniało:P a jak on sie nazywał bo ja nie pamietam:P Jakoś na W nie?
  18. Paulina boskie:D haha:D ja później pokombinuje coś:)
  19. ej to musisz mi wytłumaczyć co ty chcesz żebym z tym zrobiła bo cię nie rozumiem:P wejdź na gadu kiedyś:evil_lol:
  20. [quote name='Iś & Chester']nikt nie umie zrobić sklejanki ? xd żeby wszyscy uczestnicy byli na jednym zdjęciu ? tzn do któregoś grupowego podoklejać twarze albo sylwetki ? bo ja jestem lewa w obsłudze wszelkiego typu photoshopów..[/QUOTE] ja może i bym umiała ale tak Po pierwsze będzie wyglądać badziwnie:P A po drugie nie sądzę żeby udało mi się wszystkich wcisnąć na zdjęcia gdzie jest w sumie mało miejsca na wciśnięcie więcej ludzi;P Jak mi się będzie chciało to może popróbuje ale nie wiem czy w ogóle warto sie za to brac:P
  21. [quote name='Bartiśkowa_']Jaki poważny męcyzna :evil_lol::evil_lol: Można powiedzieć że dzielnie znosi też róż :loveu:[/QUOTE] No wiadomo:D haha:P Dobrze mu w nim:P nie czuje się wcale gorszy od tych co nie nosza różu;P [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]bo nie mo innego wyjścia:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] No w sumie to nie ma;P nie powie mi że mu sie ten kolor nie podoba:evil_lol: [quote name='Martunia']Hej Ada, wredoto :diabloti: ale Kabik pozuje :D jak mogłaś go skrzywdzić różem![/QUOTE] Ja wredota?:O:P Bo to jest model... jak go zmuszę:P Nie skrzywdziłam go wcale:) Swoją drogą dawno cię tu nie było:P
  22. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]ale jajka jeszcze są:evil_lol:?[/COLOR][/QUOTE] Są są niestety:evil_lol: [quote name='Kama & Diana'][url]http://img843.imageshack.us/img843/8981/dsc08769p.jpg[/url] jak ładnie obcięty prześliczny[/QUOTE] Witamy:) dziękuje:) ale ładnie obcięty to on nie jest:P
  23. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]włahahaha ciąg dalszy spedalonego Kabiego:loveu::loveu::evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] To jeszcze specjalnie dla ciebie troszkę małego:P [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/9105/dsc08764b.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8166/dsc08766.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/8981/dsc08769p.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8821/dsc08770d.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/9933/dsc08771l.jpg[/IMG] I to by było na tyle;)
  24. .............. Może się imageshack namysli to dodam zdjecia..;/
  25. Postanowiłam dodać resztę fotek w różowej obróżce bo coś cicho się zrobiło... [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/2066/dsc08777d.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7104/dsc08778a.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4292/dsc08779g.jpg[/IMG] [IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6206/dsc08780wg.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/5791/dsc08781d.jpg[/IMG] CDN:)
×
×
  • Create New...