-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Martunia'][url]http://i36.tinypic.com/migav4.jpg[/url] najbardziej te zdjęcie mi się podoba :loveu: [/QUOTE] Nie dziwie się bo ja je robiłam:evil_lol: :) I w ogóle dobrze że z Bonkiem już lepiej:):)
-
[quote name='Iś & Chester'] co tak zdjęcia się skończyły ? tylko Ada, Anita i Asia mają ? no i Patusia i ja xd gdzie reszta ?![/QUOTE] Jak ja nie daje to już nikt;P a nie mam wiecej już:P A tak w ogóle to nie dodawałam wszystkich więc jak ktoś chce to są tu: [URL="http://picasaweb.google.pl/Adunia906/ISlaskiZlot2010#"]KLIK[/URL] <------
-
wcale że nie ;P to tylko lampa się odbiła;D
-
Tak dokładnie o takich mówiłam :evil_lol:
-
Domek (nie nasz:P) [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/108/dsc08679f.jpg[/IMG] Najlepsza 12:P [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/2807/dsc08681o.jpg[/IMG] Iza, Jolka;) [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9497/dsc08689m.jpg[/IMG] Bonek (ostatnie zdjęcie jakie zrobiłam na zlocie) [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9549/dsc08691.jpg[/IMG] I na koniec takie piękne twórcze zdjęcie:D [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/1492/dsc08669y.jpg[/IMG] I to by było na tyle :)
-
3 z sesji pod fontanną:P [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/4939/dsc08629h.jpg[/IMG] [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/5920/dsc08633z.jpg[/IMG] [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3941/dsc08636s.jpg[/IMG] Bonuś:) [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4247/dsc08644r.jpg[/IMG] Iza z Dakim:) [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1128/dsc08656.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/415/dsc08614c.jpg[/IMG] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/8941/dsc08616p.jpg[/IMG] [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/3036/dsc08621.jpg[/IMG] [IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1103/dsc08624x.jpg[/IMG] [IMG]http://img844.imageshack.us/img844/378/dsc08625.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img339.imageshack.us/img339/2702/dsc08608l.jpg[/IMG] [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5602/dsc08609qs.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/9741/dsc08611.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6849/dsc08612f.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9536/dsc08613.jpg[/IMG] ..................................
-
A ja daje już ostatnie zdjęcia jakie mam;( Z naszej(Mojej,Anity,Iś,Dżasty i Basi) wyprawy do Siewierza:) Jemy Pizze:evil_lol: [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/381/dsc08597l.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/5333/dsc08598r.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/2600/dsc08599h.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2353/dsc08601g.jpg[/IMG] [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9493/dsc08602.jpg[/IMG]
-
[url]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1400657.jpg[/url] haha:evil_lol: ale śmiesznie jej to oko wyszło:P
-
Ode mnie jeszcze miałaś takie ładne z misią na rękach jak do domku wchodzisz:P
-
Ja na jakiekolwiek wycieczki jedno/dwu dniowe odpadam bo nie jestem z waszych rejonów niestety;( Fotki dodam zaraz;D
-
[quote name='gordonowa']Znowu niszczysz psychikę psa. Co powiedzą suczki na osiedlu? Przecież Kabi się załamie... :shake:[/QUOTE] Oj tam nie ma tych suczek dużo a swojej sąsiadce się podoba;P tym bardziej że teraz dostała cieczkę i kabi mi szaleje;/ [quote name='Bartiśkowa_']Cześć mój wytresowany yorczku :multi: A mi się podoba taki lekko "spedalony" Kabisiek :evil_lol::loveu::loveu:[/QUOTE] Cześć moja pani;P Mi też się podoba:P Bardzo przystojny i męski jest :diabloti:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]jeszcze go wykastruj i bydzie bosko:evil_lol: a któż mu tak pysk po bokach spitolił na prosto!?[/COLOR][/QUOTE] haha:P bardzo chętnie;P A któż to mógł zrobić;P ale nie jest na prosto tylko zależy jak mu się ułoży. Zresztą mówiłam że mi nie wyszło.... :(
-
[IMG]http://img28.imageshack.us/img28/821/dsc08148kopiakopia.jpg[/IMG] Co sądzicie? zaba14 drugie zdjęcie fajne:):D Milka [url]http://img838.imageshack.us/img838/1876/dsc00016q.jpg[/url] to mi się najbardziej podoba:)
-
[quote name='gordonowa']Skaleczyłaś psa ... :diabloti: Ale obróżka ładna :loveu:.[/QUOTE] zniszczyłam mu psychike:P a no ładna:D taka różowa :loveu:
-
[quote name='basiapron']czyżby spożywanie pizzy ?[/QUOTE] zgadłaś:evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Widzisz we mnie bóstwo? :lol: Miło mi :evil_lol::loveu:[/QUOTE] tak bym tego nie nazwała:P ale cię podziwiam:evil_lol:
-
[quote name='Bewarka']Niektóre fotki są naprawdę OKRUTNE![/QUOTE] Nie są okrutne;P ja jeszcze mam na sam koniec fajne:diablotin: ale dodam jutro;P
-
[quote name='Izabela124.']Sweet zawsze chciałam sfocić wschód no i mi się udało :D[/QUOTE] ja na taki czyn chyba się nie zdobędę w najbliższym czasie:evil_lol: Dlatego jesteś moim idolem:evil_lol:
-
[quote name='Izabela124.']Sexi różowa obróżka :D[/QUOTE] No bardzo męsko wygląda:evil_lol: [quote name='Karolina.']Różowa obróżka dla PSA?! :crazyeye: Jak mogłaś :shake: :diabloti:[/QUOTE] nie dla kota:evil_lol: Wiem jestem okropna ale trudno:P Musiałam skasować te twoje przerwy w poście bo mi zawadzały;P
-
Fajne zdjęcia ze wschodu:D Podziwiam że tak wcześnie wstałaś ja mam problem żeby wstać przed 10 z łóżka a co dopiero o 4;P [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/lalalal/Obraz24412.jpg[/url] haha Bobis:evil_lol:
-
[IMG]http://img7.imageshack.us/img7/5958/dsc08753l.jpg[/IMG] [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9296/dsc08754q.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/6317/dsc08755c.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9481/dsc08756b.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/1605/dsc08757l.jpg[/IMG] Więcej zdjęć z tej serii w najbliższym czasie;)
-
Takiego mam przystojniaka w domu:evil_lol: :D [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/2259/dsc08744a.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5524/dsc08745gt.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6584/dsc08746m.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/8590/dsc08748.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4362/dsc08751t.jpg[/IMG]