-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Ppx']Więcej fotek daj ;d ![/QUOTE] Już dodam:) Nie miałm kiedy wcześniej bo się przez weekend uczyłam na spr z bioli bo mam nie za ciekawą sytuację... [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6160/dsc018790.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7350/dsc01882ti.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/502/dsc01883fq.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/2775/dsc01884u.jpg[/IMG] [IMG]http://img207.imageshack.us/img207/9708/dsc01886m.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='NightQueen']Mam rozumieć że to pytanie retoryczne? :diabloti:[/QUOTE] Tak:P Bo pewnie i tak bym wstawiła:evil_lol:
-
[quote name='LadyK'][url]http://img707.imageshack.us/img707/3483/dsc01867al.jpg[/url] zimowy Kabik :loveu:[/QUOTE] Mam jeszcze trochę zimowego ale nie wiem czy ktoś chce...:evil_lol:
-
Nienawidzę zimy! Nie dość że jest zimno to jeszcze trzeba nosić czapki;/ A po za tym jest okropnie ;P Dzisiaj za to nie poszłam do szkoły bo trochę nas zasypało:P haha:D jutro mam darmowy przejazd autobusem do 10:D czyli nie muszę tracić biletu bo mi się ważność komkarty skończyła:P Macie jedno zdjęcie bo nie dało się nic zrobić już:P [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/3483/dsc01867al.jpg[/IMG]
-
Pati ty nie jesteś na czasie teraz mówi się przyjaciółka a nie kochanka :eviltong::evil_lol::diabloti:
-
2 ! :D Chociaż obie ładne to druga bardziej mi się podoba;)
-
skąd masz dla Molci takie piękne ubranko??:D
-
[url]http://img152.imageshack.us/img152/6871/dsc0903t.jpg[/url] Piękna Molcia:loveu: Mychy też ale jednak Molcia to Molcia :loveu:
-
[quote name='NightQueen']nie dzięki, na ciebie się już napatrzyłam :diabloti: wole Kabiego :cool3:[/QUOTE] W takim razie mi też przykro bo kabika nie mam. Muszę mu coś porobić ale nie mam czasu ani chęci ostatnio. Na osłodę macie jednak mnie:evil_lol: [IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs1153.snc4/149536_144647532250757_100001165331371_219612_8385185_n.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']Nie jestes jedyna :( troche osob juz odeszlo.. albo wchodzi w inne watki ale nie w swoj :([/QUOTE] [quote name='Izabela124.']To na prawdę straszne :-([/QUOTE] No niestety. [quote name='NightQueen']i to takie straszne i traumatyczne jest? :hmmmm: Ada dawaj zdjęcia :diabloti: chcę zobaczyć tego brzydkiego psa :cool3:[/QUOTE] Nie dodam bo nie mam:P Możesz brzydką mnie zobaczyć co najwyżej, ale pewnie nie chcesz;P
-
Coś ode mnie do oceny... Niby mi się podobają ale sama nie wiem... takie jakieś są. [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3662/dsc01048i.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/6110/dsc01127e.jpg[/IMG] [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/2736/dsc01269ow.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/3518/dsc01316fx.jpg[/IMG] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/9859/dsc01360cw.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']a obcietego pokazesz? :D[/QUOTE] Nie bo okropnie wyglada;P gruby jest;P [quote name='Izabela124.'][url]http://img717.imageshack.us/img717/2435/dsc00139tf.jpg[/url] biedny Kabiś :evil_lol:[/QUOTE] Biedny od razu:P Nie mam zdjęć kabika...;( Może jakies wstawie inne ale nie chce mi się ostatnio na dogo w ogóle wchodzić..
-
[quote name='NightQueen']Jakie potrzebujesz? degażówki czy zwykłe? [URL]http://www.groomer.com.pl/produkt.php?prod_id=6432[/URL] [URL]http://www.groomer.com.pl/produkt.php?prod_id=6433[/URL] możesz też poszukać fryzjerskich nożyczek ;)[/QUOTE] W sumie najlepiej i takie i takie bo mam tymczasowo jakieś nożyczki niby fryzjerskie za 15 zł ,ale to są badziewia tak tylko kupione kiedyś tam... trzeba by zainwestować w coś porządnego. Muszę poszukać może w zestawie takie dostanę:)
-
O jak już mowa o nożyczkach to poleć mi jakieś bo poszukuje takich w miarę dobrych ale tak do 50zł najlepiej. ;P
-
[quote name='NightQueen']widzę że znęcanie się nad zwierzętami macie rodzinne :diabloti:[/QUOTE] Ta:P ale ja to mam po kimś innym:evil_lol: [quote name='LadyK']Fajne fotki z wystawy i Kabi super :loveu:[/QUOTE] Dziękuje;):)
-
Nie ma to jak robić zdjęcia pod słońce;P [IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5628/dsc00935i.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/604/dsc00940s.jpg[/IMG] [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/8343/dsc00942dw.jpg[/IMG] KONIEC:) Teraz jest już obcięty i nie jest taki fajny:( :(
-
[IMG]http://img203.imageshack.us/img203/7786/dsc00798qc.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3149/dsc00826ws.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/4340/dsc00828yx.jpg[/IMG] Grubasek :loveu: [IMG]http://img186.imageshack.us/img186/4743/dsc00910h.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/563/dsc00933k.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='dog193']Dajcie linka, gdzie te zdjęcia są, bo nie mam :([/QUOTE] Tu: [URL="http://picasaweb.google.com/fairytale688/ZLOTDOGOMANIAKOWByPatusia#"]KLIK 1[/URL] [URL="http://picasaweb.google.com/fairytale688/ZLOTDOGOMANIAKOWByPatusiaCzII#"]KLIK 2[/URL]
-
[quote name='Iś & Chester']cześć Małpico :D na mnie krzyczysz o zdjęcia a tu co ?:mad: nawet z fotobloga Ci się nie chce przeklejać ! [SIZE=1](chociaż ja bym wolała inne xd)[/SIZE][/QUOTE] haha:D Witaj kochanie :loveu: Bo tu jest cicho i nikt nas nie odwiedza to nie wstawiam:P Potem coś poszukam:P Teraz lecę obciąć Misia:( Już nie będzie misiu:( tylko bede miała psa;( EDIT> Poszukałam jakieś zdjęcia i niech będą;P Śpioch;) [IMG]http://img573.imageshack.us/img573/336/dsc00114u.jpg[/IMG] Znęcamy się z tatą nad psem;P [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/2435/dsc00139tf.jpg[/IMG] [IMG]http://img689.imageshack.us/img689/7171/dsc00142t.jpg[/IMG] I z wystawy w Poznaniu kilka;) Białsek :loveu::loveu: [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/7797/dsc00694sf.jpg[/IMG] [IMG]http://img718.imageshack.us/img718/9345/dsc00779w.jpg[/IMG] CDN:)
-
[url]http://lh5.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TN0ubRUqn8I/AAAAAAAAINA/hV3AqdfDLOs/s512/DSC_0147%20%282%29.JPG[/url] stado sepów;P [url]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TN1zU6xr7yI/AAAAAAAAI7I/zLZkBoXmspA/s720/_DSC0919.JPG[/url] ja nie wiem kto tą Molcie tak męczył:shake: [url]http://lh4.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TN0tEfPF7RI/AAAAAAAAIMA/He88exsGJ1I/s512/DSC_0132%20%282%29.JPG[/url] ewcuia:loveu: [url]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TN09mQ-0zfI/AAAAAAAAIXY/sUx-MiZDVgk/s512/DSC_0353.JPG[/url] najlepsze zdjecie zlotu :evil_lol: [url]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TN1KzpGuDBI/AAAAAAAAItY/i7x_MIm7WHQ/s720/DSC_0711%20%282%29.JPG[/url] tap madl :D [url]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TN2aOoCiUoI/AAAAAAAAJrM/kXrBG41lC6E/s720/_DSC0255.JPG[/url] patusia :loveu: [url]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TN2gv55BeQI/AAAAAAAAJrM/P3cNWvQ5ZCw/s720/_DSC0494.JPG[/url] wszystkie sie podpierają:P [url]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TN2kvpRrUjI/AAAAAAAAJrM/R5_t7zhL4GQ/s720/DSC_0687.JPG[/url] Najładniejsze Panie zlotu :evil_lol: :evil_lol: :loveu:
-
Ja chciałam pogratulować Isi, że w końcu wgrała zdjęcia od Pati:* Boskie są:D
-
[quote name='Pieseczkowo']I ja się podpinam pod westiki :) wstaw może link jelsi to nie będzie problem :)) dziekuje.[/QUOTE] [url]http://picasaweb.google.com/Adunia906/WystawaPoznan2010#[/url] ;) Proszę:)
-
[quote name='Angi']:Rose:[B][COLOR=red]Gratuluje .:loveu:[/COLOR][/B] [I][B][SIZE=5]Bardzioo proszę o zdjecia westie, ilość westie która była na wystawie , i o wyniki z BOG III .[/SIZE][/B][/I] :lol:[/QUOTE] Zdjęć westie dość sporo wstawiałam. Jakiś czas temu jakby co to podrzucę jeszcze raz link.