-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Connected']3 gim. ;) mnie to męczy strasznie te ranne wstawanie .. niby bardzo blisko mam do szkoły ale i tak 6-7 trzeba wstać :shake: i najważniejsza zasada szkolna BYLE DO PIĄTKU :evil_lol:[/QUOTE] Chętnie bym się zamieniła i wróciła do gim;P Tak.. a jutro mam taki luźny dzień że w sumie nawet nie ma po co iść:P [quote name='deer_1987']i do tego pewnie macie duzo zadawane do domu? :([/QUOTE] A to różnie bywa. ale zawsze coś jest a jeszcze trzeba się uczyc.
-
[quote name='Connected']Rozumiem dobrze, wiem co to kończyć o 17.. na szczęście w tej klasie mam na tyle dobrze że kończę praktycznie codziennie po 13 :) U nas właśnie po południu się poprawiła pogoda, słoneczko wyszło i od razu przynajmniej !:loveu:[/QUOTE] eh.. nie nawidze szkoły.. jeszcze jestem tak padnięta że nie mam siły sie nauczyć na spr...;/ A w której jesteś klasie że tak szybko kończysz? Ja tylko raz mam do 13.30.
-
Hej:) [url]http://i56.tinypic.com/2nsrk9j.jpg[/url] jaki łysolek:P I uszy ma duże;) hehe:D
-
[quote name='NightQueen'] nie mogłam, bo miałam egzamin w poniedziałek, a on wyjeżdżał w niedziele w nocy. chciałam jechać, ale tak wyszło :roll: może za rok przyjadę :cool3: generalnie mam rodzinę w Poznaniu (której nie znam) więc mogę tam jeździć ja za stara jestem na grzybobranie, plecy mnie bolą :diabloti: po za ty na grzybach siedzą ślimaki które mnie brzydzą fuuu[/QUOTE] Aaa..;) Szkoda. Ale liczę że za rok przyjedziesz:D Od razu za stara;P
-
[quote name='Connected']no to czekamy na nowe fotki ;) a pogoda mogłaby być ładniejsza, rzeczywiście..[/QUOTE] Postaram się jeszcze w tym tygodniu dać bo od jutro mam trochę luzu.. tylko że wracam ze szkoły dopiero ok 17 a zanim sie naucze i zrobie lekcje to nie mam czasu na zdjęcia. Więc może dam rade jutro bo muszę wykąpać śmierdziela;P A w piątek idzie na usunięcie kamienia z zębów... Teraz pogode mam ładną ale od rana jest okropnie. Znika uczyć się gegry;);*
-
Mogłaś jechać z tatą i mnie odwiedzić;P Dużo grzybów:D Ja wole zbierać niż je jeść:P
-
Cicho;P Ja będę wierzyć że chce:evil_lol: Pati wstawiaj zdjęcia:D
-
Wszystko da się wyjaśnić;P ja wiem ze ty mnie nie chcesz Anula ale może Iśka jeszcze chce;P
-
[quote name='Iś & Chester']phi. Ada Ty się mnie wyrzekasz ?! dobrze, idź sobie do mężusia, a o dziewczynie zapomniałaś ! nawet mi nie powiesz w twarz ze ze mną zrywasz, tylko tak. nawet nie przez gadu-gadu ! (:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) pójdę sobie do jednej z moich innych rodzin, mam dziecko z Anulą, Patusia jest ze mną powiązana poprzez wspólne dziecko także bidy nie ma. nie to nie. foch z przytupem i melodyjką. wali mi przez Was xd [/QUOTE] to ty pierwsza przestałaś mnie kochać.. Ja cię zawszę będę mieć w sercu...;( Nie przez gadu bo nie mogę cię tam zastać nigdy! no! Po za tym musimy tam sobie wszystko wyjaśnić.! Mi wali przez chemię i pierwszy spr w tym roku który mnie z niej czeka;P
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]to se miej męża a my sa piękną rodziną Ewa dzieckiem i wgl:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] bede mieć;P tak? to nawet sie nie pochwaliłyście:evil_lol:
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]i prawidłowo:diabloti: my z Ewką w zupełnosci ji wystarczomy:diabloti::diabloti::diabloti: [/COLOR][/QUOTE] Wcale że nie:eviltong: ale ja mam swojego męża która jaka jedyna mnie kocha...:loveu: Nie potrzebuje iśki, ani nikogo skoro mnie nie chcecie to nie:roll::placz:
-
[quote name='Connected']Hej, witamy się po raz pierwszy :cool3: Ładny chłopak z tego twojego Kabusia :evil_lol:[/QUOTE] Witamy;) Dziękuję;) Chciałam wam dać jakieś zdjęcia ale nie mam nowych;/ jeszcze ta pogoda.. Nigdy nie wiadomo jak będzie i czy da rade zrobić zdjęcia jakieś ładne;P
-
[quote name='Iś & Chester']Aduś i tak Cię kocham *.*[/QUOTE] Pffy... teraz to ci już nie wierze:( ;(
-
tak wierzę... ale widzę że już nawet ty mnie nie chcesz:(
-
[quote name='NightQueen']jak przyjdzie Dominika to wyprowadzi cię z błędu :diabloti: A tak w ogóle to 19 jest akcja "zerwijmy łańcuchy" wybiera się ktoś do krk?[/QUOTE] Nie prawda;( Ja nie ;P
-
[quote name='NightQueen']ty nie dostaniesz, to jest propozycja wyłącznie dla Iśki, nie dla ciebie :diabloti:[/QUOTE] Ale ja bardziej chce te zdjęcia;(;( to iśka mi je przegra i ja też dostane!:D Ona przynajmniej mnie kocha a nie tak jak ty!:(:(:(:(:(
-
to w takim razie ja też chcę płytkę ze zdjęciami!:-D haha:-D i nie usuwaj twoich zdjęć bo ja chcę je mieć na pamiątkę:-D!!:-D I wtedy będę mogła dodać je do siebie na picasse i inni zobaczą:D
-
[quote name='Iś & Chester']Ada ma genialną minę :D:D[/QUOTE] Wiem;P Dlatego Pati dała to na koniec;P [url]http://img31.imageshack.us/img31/301/dsc0208kopia.jpg[/url] swoją drogą do chłopaka z taką miną pisać?:P i jeszcze nie ze swojego telefonu:evil_lol: tak to chyba tylko ja bym potrafiła, ale niestety nie potrafię;P
-
[url]http://img412.imageshack.us/img412/2568/dsc0566jx.jpg[/url] Molinda:loveu: Biedna przez ciebie jest brudna;P
-
[url]http://i56.tinypic.com/2jeveq0.jpg[/url] to jest fajne:D:D :)
-
można by jeszcze spakować folder ze zdjęciami i wgrać na megaupload (żeby można na dysk sciągnąc) albo coś takiego ale to zajmie wieki przy takiej ilości zdjęć....
-
Nie otwiera mi sie ten link.. Wyskakuje komunikat ze albo nie ma zdjec albo nie mam do nich dostępu. I konto jakiegoś Mateusza Nowaka;P