Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. A to sie nie domysliłam:P Za duzo szkoly;P No;( haha:P spróbuje później:P ale juz wiem jak sie nazywa;P
  2. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Obraz271.jpg[/url] ten to ma dobrze;P Wszyscy go drapią po brzuchu;P PS. Jak wpisałam chleb na w to też mi nie wyskoczyło co to jest:( :evil_lol:
  3. [quote name='Connected']3 gim. ;) mnie to męczy strasznie te ranne wstawanie .. niby bardzo blisko mam do szkoły ale i tak 6-7 trzeba wstać :shake: i najważniejsza zasada szkolna BYLE DO PIĄTKU :evil_lol:[/QUOTE] Chętnie bym się zamieniła i wróciła do gim;P Tak.. a jutro mam taki luźny dzień że w sumie nawet nie ma po co iść:P [quote name='deer_1987']i do tego pewnie macie duzo zadawane do domu? :([/QUOTE] A to różnie bywa. ale zawsze coś jest a jeszcze trzeba się uczyc.
  4. [quote name='Connected']Rozumiem dobrze, wiem co to kończyć o 17.. na szczęście w tej klasie mam na tyle dobrze że kończę praktycznie codziennie po 13 :) U nas właśnie po południu się poprawiła pogoda, słoneczko wyszło i od razu przynajmniej !:loveu:[/QUOTE] eh.. nie nawidze szkoły.. jeszcze jestem tak padnięta że nie mam siły sie nauczyć na spr...;/ A w której jesteś klasie że tak szybko kończysz? Ja tylko raz mam do 13.30.
  5. Hej:) [url]http://i56.tinypic.com/2nsrk9j.jpg[/url] jaki łysolek:P I uszy ma duże;) hehe:D
  6. [quote name='NightQueen'] nie mogłam, bo miałam egzamin w poniedziałek, a on wyjeżdżał w niedziele w nocy. chciałam jechać, ale tak wyszło :roll: może za rok przyjadę :cool3: generalnie mam rodzinę w Poznaniu (której nie znam) więc mogę tam jeździć ja za stara jestem na grzybobranie, plecy mnie bolą :diabloti: po za ty na grzybach siedzą ślimaki które mnie brzydzą fuuu[/QUOTE] Aaa..;) Szkoda. Ale liczę że za rok przyjedziesz:D Od razu za stara;P
  7. [quote name='Connected']no to czekamy na nowe fotki ;) a pogoda mogłaby być ładniejsza, rzeczywiście..[/QUOTE] Postaram się jeszcze w tym tygodniu dać bo od jutro mam trochę luzu.. tylko że wracam ze szkoły dopiero ok 17 a zanim sie naucze i zrobie lekcje to nie mam czasu na zdjęcia. Więc może dam rade jutro bo muszę wykąpać śmierdziela;P A w piątek idzie na usunięcie kamienia z zębów... Teraz pogode mam ładną ale od rana jest okropnie. Znika uczyć się gegry;);*
  8. Mogłaś jechać z tatą i mnie odwiedzić;P Dużo grzybów:D Ja wole zbierać niż je jeść:P
  9. Cicho;P Ja będę wierzyć że chce:evil_lol: Pati wstawiaj zdjęcia:D
  10. Wszystko da się wyjaśnić;P ja wiem ze ty mnie nie chcesz Anula ale może Iśka jeszcze chce;P
  11. [quote name='Iś & Chester']phi. Ada Ty się mnie wyrzekasz ?! dobrze, idź sobie do mężusia, a o dziewczynie zapomniałaś ! nawet mi nie powiesz w twarz ze ze mną zrywasz, tylko tak. nawet nie przez gadu-gadu ! (:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) pójdę sobie do jednej z moich innych rodzin, mam dziecko z Anulą, Patusia jest ze mną powiązana poprzez wspólne dziecko także bidy nie ma. nie to nie. foch z przytupem i melodyjką. wali mi przez Was xd [/QUOTE] to ty pierwsza przestałaś mnie kochać.. Ja cię zawszę będę mieć w sercu...;( Nie przez gadu bo nie mogę cię tam zastać nigdy! no! Po za tym musimy tam sobie wszystko wyjaśnić.! Mi wali przez chemię i pierwszy spr w tym roku który mnie z niej czeka;P
  12. [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]to se miej męża a my sa piękną rodziną Ewa dzieckiem i wgl:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] bede mieć;P tak? to nawet sie nie pochwaliłyście:evil_lol:
  13. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=blue]i prawidłowo:diabloti: my z Ewką w zupełnosci ji wystarczomy:diabloti::diabloti::diabloti: [/COLOR][/QUOTE] Wcale że nie:eviltong: ale ja mam swojego męża która jaka jedyna mnie kocha...:loveu: Nie potrzebuje iśki, ani nikogo skoro mnie nie chcecie to nie:roll::placz:
  14. [quote name='Connected']Hej, witamy się po raz pierwszy :cool3: Ładny chłopak z tego twojego Kabusia :evil_lol:[/QUOTE] Witamy;) Dziękuję;) Chciałam wam dać jakieś zdjęcia ale nie mam nowych;/ jeszcze ta pogoda.. Nigdy nie wiadomo jak będzie i czy da rade zrobić zdjęcia jakieś ładne;P
  15. [quote name='Iś & Chester']Aduś i tak Cię kocham *.*[/QUOTE] Pffy... teraz to ci już nie wierze:( ;(
  16. tak wierzę... ale widzę że już nawet ty mnie nie chcesz:(
  17. Anitka gdzie cię wywiało? Zdjęcia chcemy!!:D
  18. [quote name='NightQueen']jak przyjdzie Dominika to wyprowadzi cię z błędu :diabloti: A tak w ogóle to 19 jest akcja "zerwijmy łańcuchy" wybiera się ktoś do krk?[/QUOTE] Nie prawda;( Ja nie ;P
  19. [quote name='NightQueen']ty nie dostaniesz, to jest propozycja wyłącznie dla Iśki, nie dla ciebie :diabloti:[/QUOTE] Ale ja bardziej chce te zdjęcia;(;( to iśka mi je przegra i ja też dostane!:D Ona przynajmniej mnie kocha a nie tak jak ty!:(:(:(:(:(
  20. to w takim razie ja też chcę płytkę ze zdjęciami!:-D haha:-D i nie usuwaj twoich zdjęć bo ja chcę je mieć na pamiątkę:-D!!:-D I wtedy będę mogła dodać je do siebie na picasse i inni zobaczą:D
  21. [quote name='Iś & Chester']Ada ma genialną minę :D:D[/QUOTE] Wiem;P Dlatego Pati dała to na koniec;P [url]http://img31.imageshack.us/img31/301/dsc0208kopia.jpg[/url] swoją drogą do chłopaka z taką miną pisać?:P i jeszcze nie ze swojego telefonu:evil_lol: tak to chyba tylko ja bym potrafiła, ale niestety nie potrafię;P
  22. [url]http://img412.imageshack.us/img412/2568/dsc0566jx.jpg[/url] Molinda:loveu: Biedna przez ciebie jest brudna;P
  23. [url]http://i56.tinypic.com/2jeveq0.jpg[/url] to jest fajne:D:D :)
  24. można by jeszcze spakować folder ze zdjęciami i wgrać na megaupload (żeby można na dysk sciągnąc) albo coś takiego ale to zajmie wieki przy takiej ilości zdjęć....
  25. Nie otwiera mi sie ten link.. Wyskakuje komunikat ze albo nie ma zdjec albo nie mam do nich dostępu. I konto jakiegoś Mateusza Nowaka;P
×
×
  • Create New...