-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Bartiśkowa_'] "Klusencja waży juz 7 kg. Ciągle rozrabia i już tydzień po 25 stycznai zaczynamy obcować z innymi psami, Jeszcze dużo czasu ale ponoć te szczepionki które mamy sa najbardziej skuteczne. Cały czas się uczymy nowych rzeczy i grzecznie socjalizujemy z otoczeniem;)[/QUOTE] Szybko mały rośnie:D A oni oboje są boscy:D [quote name='Izabela124.'] Boszzz to on już taki jak Bobik[/QUOTE] I jak Kabik :evil_lol:
-
[quote name='Martunia']e tam, ja już mogę wychodzić :D taaa nic nie będzie, ona pewnie to wie, ale nie chce się do tego przyznać ;p[/QUOTE] Ja już idę bo nie dojdę:P jednak mam trochę dalej:D Ja to wiem i ty to wiesz a ona jeszcze nie:P [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]no ba:evil_lol: nie bydzie...zoboczycie!! choć chciałabych[/COLOR][/QUOTE] I tak ci nie wierzymy:evil_lol:
-
[quote name='C&B']Dzięki ;) O, to fajnie! Ja muszę sobie jakieś cieplutkie skarpetki kupić :diabloti: [/QUOTE] :) No ja kupiłam właśnie kozaki sobie w końcu bo tak bym w adidasach szła:evil_lol: swoją droga przy tym śniegu co był i jest też biegałam w adidasach co już zaczynało śmiesznie wyglądać:evil_lol: a skarpetki obowiązkowo ciepłe;D i rajstopy:)
-
[quote name='Kinia'] eee bo zdjęć nie robię ostatnio... jakoś tak wyszło. No bo tu puuuuuustki przez długi czas były...[/QUOTE] To zacznij robić bo zawsze lubiłam twoje zdjecia;) U mnie też były... teraz ostatnio troszkę żywiej ale tez nie jakos bardzo jak bywalo kiedys...
-
[quote name='LadyK'][url]http://img402.imageshack.us/img402/4093/dsc02430or.jpg[/url] śliczne :loveu:[/QUOTE] Dziękuję:) to jest moje ulubione;)
-
hej:D Dawno zdjęć nie widziałam swoją drogą;) Bo okazało się że tylko 2 str miałam do nadrabiania;P
-
[quote name='Kinia']Ja też rzadko wchodzę, ale akurat teraz wolne od szkoły to odwiedzam galerie;)[/QUOTE] ;) Ja tak powoli staram się odwiedzać więcej galerii;P Ostatnio z tylko mojej liczba powiększyła się do ok.6 galerii;) więc jest postęp:D Ale muszę w końcu do was wleciec;)
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]jo:evil_lol:? jo siedza i nic nie robia:D[/COLOR][/QUOTE] haha:D oni sami przychodzą tak?:P też bym tak chciała :evil_lol:
-
[quote name='Kinia']hej! jak mnie tu dawno nie było, nie miałam Waszej galerii w subskrypcjach... :( Fajne te zdjęcia z testowania nowego obiektywu, niezła GO wychodzi:)[/QUOTE] hej;) Mnie u was też...:( ale ja po prostu rzadko do kogo wchodzę ostatnio... ;) dziękuje ;)
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]hah no to ok czekom:evil_lol: bo nie bydzie:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] ok;D Ta jasne, tobie to nie ma co w to wierzyć bo wszystkich wyrywasz ciągle;P :diabloti: :evil_lol:
-
[quote name='Martunia'] PS ej Ada, super pomysł! ja jestem za! wbijamy :D?[/QUOTE] haha:D To już trzeba by zacząć się zbierać bo zanim dotrzemy:P [quote name='Martunia'] pffff chodziło o to, że tam, gdzie jesteś, na wieś tez możemy przyjechać, czemu nie :D[/QUOTE] No;D [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]spoksior:D a tam spadajcie na drzewo:evil_lol: chyba ze nie bydzie wom przeszkadzać nasze bliższe poznawanie sie:evil_lol::diabloti:[/COLOR][/QUOTE] No widzisz wydało się:P a jeszcze niedawno mowiła że z nim nic nie bedzie:P tej to wierzyć :evil_lol: [quote name='Martunia']ależ skąd, zależy nam tylko i wyłącznie na podpatrywaniu się wam :P![/QUOTE] [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]włahahaha jak lubicie paczeć na takie rzeczy to zapraszom:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] [quote name='Martunia']spoko, już się nas możesz spodziewać, lecę po kamerę ;p[/QUOTE] haha:D będziemy wszystko dokumentować:P
-
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/9782/dsc02435mi.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8813/dsc02441i.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/617/dsc02446m.jpg[/IMG] [B] KONIEC:)[/B]
-
Testowanie nowego obiektywu i pan w Różu :D [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/2505/dsc02397vz.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/4059/dsc02400mj.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8130/dsc02405k.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/4093/dsc02430or.jpg[/IMG] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/7302/dsc02433q.jpg[/IMG] CDN:)
-
Ja też mam sztuczną:P I planów też zazdroszczę:P Marta może się do niej wprosimy? :P :evil_lol: [COLOR=paleturquoise]Żartuje;) [/COLOR]
-
[quote name='Avaloth']o tym samym pomyślałam :D te okrzyki na pierwszym ognisku xddd Aduś jesteś skazana na Sweet :D cobyś nie zrobiła ja i tak Cię poznam:loveu:[/QUOTE] Iśka nie przypominaj mi nawet :evil_lol: Zobaczymy jeszcze:P Iś lub mój status na fejsie:P Ps. Pati sorry że pisze jej to u Moli w galerii;P haha;D
-
[quote name='Izabela124.']Ha ha, bo Kabiś to taka maskotka :D[/QUOTE] Maskotka od razu:P Nie znacie sie po prostu:P pięknie wygląda w różu i tyle:D bardzo męski jest:P
-
[quote name='NightQueen'] Co byś nie zrobiła to sweet i tak zostaniesz :diabloti: życie :eviltong: nawet small była mniej obciachowa od swetaśnej :evil_lol::eviltong: dzięki, mam nadzieje że szybko wyzdrowieje :-( 7 stycznia idę na panieńskie :cool3: będę szaleć :loveu:[/QUOTE] Eh.. po co ja taki nick sobie robiłam to ja nie wiem:P Ale za parę lat zmienię psa i nick to mnie nie poznacie:P Smal była fajna;P No miejmy nadzieje że szybko jej przejdzie:D Pati nie mówiłaś nic że wychodzisz za mąż no! i mnie nie zaprosiłaś?
-
[quote name='Avaloth']ale Bobik jest bardziej 'chłopięcy' sam w sobie :D:D[/QUOTE] Teraz to obraziłaś mojego psa iśka ! wiesz co... Foch... :obrazic:
-
[quote name='Avaloth']Ada no, nick cię zobowiązuje :diabloti: zresztą kto przyjechał na zlot w opasce z kokardą ? co prawda nie była różowa ale w takim typie :evil_lol: Jesteś Sweet i koniec :loveu::diabloti: Królowo Nocy masz dwa ogniki ! :diabloti::evil_lol: cieszmy się i radujmy :multi::multi::multi: moje biedactwo malutkie:glaszcze: zdrówka życzę[/QUOTE] Haha no dobra:P Zmienie sobie nick to już nie będziesz mieć takich argumentów;P Oj tak wypominasz mi moją piękną opaskę która się rozwaliła i nie chce mi się jej naprawiać;P SmallPati :D ;P Biedna..;( Zdrówka jej życz Pati;*
-
[quote name='Izabela124.']I brat, tata i czasem koledzy wychodzą z Bobim na spacer jak ma ten różowy komplecik i nie narzekają na kolor :P[/QUOTE] Bo tylko Iśce i Pati przeszkadza różowa obroża;P
-
[quote name='NightQueen']za obrożę tym bardziej :diabloti:[/QUOTE] Właśnie nie;P [quote name='Izabela124.']Bobik też ma różową obrożę i smycz do tego :diabloti:[/QUOTE] Wiem sama widziałam:D I też mu w niej pięknie:D [quote name='NightQueen']kolejna... :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] haha:P
-
[quote name='NightQueen'] no jak to nie? :diabloti:[/QUOTE] No nie;P Ja? gdzie tam, gdzie ja różowa cała :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']że jeszcze nikt cie na mieście za to nie pobił to ja się dziwie :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Nie mają za co mnie pobić:evil_lol::eviltong: może jakbym mu różowy sweterek kupiła to by mnie pobili ale za obroże? :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']wszyscy o tym wiedzą boś zdjęcia dodawała :diabloti: hehe ja też tak sądzę, że M. preferuje kolce :evil_lol: aczkolwiek w rogzette roga tez jej do pyska (ale ciii o tym Adzie nie mów) :diabloti: Tyś jest cała różowa :diabloti: nawet z charakteru :evil_lol:[/QUOTE] Nie ważne;P nie wszyscy widzieli zdjęcia :evil_lol: Haha wszystko słyszałam!:D a właściwie to czytałam:P Pati no!:P wcale że nie :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']ja wiem, ja wiem aczkolwiek ty to przesadzasz :diabloti:[/QUOTE] Nie przesadzam on ma taki jasny nie rzucający się róż:P ja bardzo lubię tą obroże:evil_lol: