-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='NightQueen']przyjedź do mnie, pójdziemy razem na spacer :P[/QUOTE] Chętnie:D :D W ogóle to mam taki kaszel że strach wyjść z domu ale niestety trzeba do szkoły chodzić... I jeszcze ta pogoda...;/
-
najlepszego dla Molci mojej kochanej:* Wycałuj ją ode mnie:*:*::* :loveu:
-
[quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://img693.imageshack.us/img693/6867/dsc09314tl.jpg[/URL] Tańczący z wiatrem :loveu: Wiitoj :multi:[/QUOTE] [quote name='Izabela124.'][url]http://img693.imageshack.us/img693/6867/dsc09314tl.jpg[/url] ha ha fajnie tu Kabi wyszedł :D[/QUOTE] Haha:P wszystkim się to zdjęcie podoba:evil_lol: Jutro idziemy chyba na jakiś dłuższy spacer w celu odprężenia się troszkę także pewnie będą zdjęcia;) W ogóle to mam chore gardło ale co tam:P Cud że mama jeszcze się nie skapła bo już bym była u lekarza dawno:P Ale oby jak najszybciej mi przeszło....
-
[quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]nie bija psa w przeciwieństwie do Ciebie:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Ej miałaś nikomu nie mówić;( Teraz się wydało:(
-
[url]http://i51.tinypic.com/2edtyee.jpg[/url] zbiłaś go że ma taką minę?:evil_lol:
-
[quote name='Connected']ja mam jutro z chemii klasówkę.z tych reakcji solii[/QUOTE] no ja mam też kartkówkę. Reakcje soli <mysli> to w sumie chyba proste było.;) Na dodatek mam kartkówki na 2 pierwszych lekcjach potem w sumie luz;) Jakoś damy rade;)
-
[quote name='NightQueen']czego sie uczysz?[/QUOTE] Chemii i fizyki;/ I jeszcze polski mam do odrobienia ale nie wiem czy zrobię bo dzisiaj pani mnie pytała więc jutro raczej tego nie zrobi;P ale muszę się wreszcie wziąć za naukę a nie olewać wszystko;/
-
Zawsze zapominałam dodać to zdjęcie ale jak wracałam ze zlotu PKS'em to zobaczyłam taką oto ulicę: [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1958/zdjcie0256g.jpg[/IMG] I musiałam zrobić jej zdjęcie:D
-
[quote name='NightQueen']chlebek waży 8 bądź 9 kg, różnie :) ale kawał babby z niej jest, zresztą wiesz bo widziałaś :D[/QUOTE] wiem widziałam;) no jest kawał baby no:D Mały waży 7 w porywach 7,5kg :evil_lol: Pati naucz się za mnie bo zamiast się uczyć siedzę na dogo, fejsie i nk:evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']ludzie kupią psa z byle jakiego miejsca, byleby tanio było :roll: strzygłam jorka przed chwilą, takie gówienko 2 kg :evil_lol:[/QUOTE] No tak zapomniałam o tym że ważne że tanio... O:D maciupkie takie:D Kabik waży... e no sporo więcej:P ostatnio u weta go ważyłam to się przeraziłam zawsze myślałam ze ma koło 5 kg;P
-
[quote name='deer_1987'][url]http://img693.imageshack.us/img693/6867/dsc09314tl.jpg[/url] super![/QUOTE] dzieki;) [quote name='NightQueen']Tragedia z nimi, ja bym tą babę zabiła :angryy: Nie wiem gdzie trzyma te jorki i ile ma ich, prawdopodobnie 3 i ciągle je rozmnaża dla kasy :angryy: Jak wchodziło się do niej do domu to był taki straszny smród, bo jak psy szczały i robiły kupy w domu, a ona nie sprzątał tego za czysto :roll: katastrofa[/QUOTE] Okropne.. ale naprawde nie wiem jak tak można..;/ To widocznie musi sprzątać jak przyjeżdża ktoś po psa... bo wątpie żeby ktoś wchodząc do takiego mieszkania kupił od nich psa..;/
-
[quote name='NightQueen']to już któryś raz z kolei był tak golony, bo kobita mówiła :roll: więc wątpię że następnym razem cos więcej z niego zostanie :shake: A tak w ogóle to okazało się że ten shih to Max, pies mojej sąsiadki który często u mnie siedział (jak jeszcze Moli nie miałam), razem z ich jorkiem Bonnie, bo ich własciciele się nimi nie zajmowali :angryy: nei wyprowadzali ich na spacery, psy szczały w łazience na płytki, biedne spragnione miłości były, że jak do mnie przychodziły to nie chciały wracać, piszczały cały czas u nich pod drzwiami, oni się wkurzyli, bo psy za mną latały a ich olewały, wcale im się nie dziwie :angryy: i zabronili mi chi zabierać :razz: Dziś się dowiedziałam że Maksa wykastrowali bo tamtego jorka - Bonnie zaczęli rozmnażać (bez papierów oczywiście), zostawili sobie od niej dziecko i też ją rozmnażają, w sumie mają chyba teraz 3 suki, ja nie wiem bo z psami dalej nie wychodzą na zewnątrz :placz: Maks im się znudził, bo zarobku z niego nie było więc go oddali obecnej właścicielce, pomijając fakt że go nie czeszą to pisak ma u nich o niebo lepiej :multi: poznał mnie po 4 latach :loveu: jest grzeczny, spokojny, idealny. Teraz widać jak odżył, nie jest taki jakiego ja go poznałam.[/QUOTE] Ło... to nieźle.. Że też są tacy ludzie... nie wiem jak tak można... Dobrze że teraz ma lepiej Maksio. Ale jestem ciekawa co z tymi Yorkami.. jak można psów nie wyprowadzać;/
-
[quote name='Connected']e tam mnie się fotki podobają ;)[/QUOTE] Cieszę się;) [quote name='NightQueen']nie ma problemu, wpadaj kiedy chcesz :diabloti::evil_lol: dziś strzygłam shih, masakra to była :roll: sam filc, musiałam golić do samej skóry praktycznie, został mu tylko włochaty łeb, cudem udało mi się uratować uszy, bo tam było tyle zbitej sierści, że jak złapałam to garści nie mogłam zamknąć, bo takie to grube było :mad: ma na ogonie miotełkę i bamboszki jak Audik :loveu: a reszta łysa, bo się nic nie dało z tym zrobić, to i tak sukces że ma tyle tego ile ma:roll:[/QUOTE] :D Jakbym miała samochód i prawo jazdy to pewnie bym wpadła;P Oj.. ale całe szczęście że chociaż coś się udało uratować. I najważniejsze że odrośnie... byle by znowu go tak nie zapuścili...
-
[quote name='Connected'][url]http://img693.imageshack.us/img693/6867/dsc09314tl.jpg[/url] wiatr we włosach :evil_lol: hehe super foty a nie, co ty gadasz:evil_lol: Ja to się boje ten klasy przez ten egzamin ... i jeszcze bierzmowanie :roll: wczoraj byłam na pierwszym spotkaniu, takie wymagania że to szok po prostu[/QUOTE] hah:) brzydkie są:P albo za ciemne albo poprzepalane;P E tam też to miałam i jakoś przeżyłam:) Egzamin to jest prosty;) a bierzomowanie to już w ogóle;P [quote name='NightQueen']nie ma jeszcze tragedii :) tylko już lepiej nie obcinaj :D[/QUOTE] No jeszcze nie;) Na razie nie obcinam ale kiedyś będę musiała;P Może ci go przywiozę to go ładnie obetniesz:D
-
[quote name='NightQueen'][URL]http://img693.imageshack.us/img693/6867/dsc09314tl.jpg[/URL] ale brzydal :evil_lol::loveu:[/QUOTE] wiem że brzydal:evil_lol: jeszcze taki zarośnięty jest:P
-
[IMG]http://img821.imageshack.us/img821/3672/dsc09316l.jpg[/IMG] [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/6628/dsc09318q.jpg[/IMG] [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/9025/dsc09320.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/5601/dsc09321e.jpg[/IMG] KONIEC;) wiem że brzydkie zdjęcia ale trudno:eviltong:
-
[quote name='NightQueen']dawaj teraz, nie kąp się :diabloti:[/QUOTE] Daje już:P Wykąpałam się:P Chciałam dodać zdjęcia z wczoraj od koleżanki też ale stwierdzam że nie ponieważ nie będę mojej twarzy tu dawać:P [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9476/dsc09212s.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/6379/dsc09305p.jpg[/IMG] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/1718/dsc09307v.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/8779/dsc09313y.jpg[/IMG] [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/6867/dsc09314tl.jpg[/IMG] CDN;)
-
[quote name='NightQueen']dawaj zdjęcia tego brzydkiego psa :diabloti:[/QUOTE] Dodam dodam:D Tylko teraz lecę do wanny:P Jak wrócę to dodam:D
-
[quote name='NightQueen']a tam niefotogeniczny, z ciebie jest kiepski fotograf po prostu :diabloti:[/QUOTE] To też;P ale po prostu mam brzydkiego psa;P
-
[quote name='NightQueen']jutro będzie je miała Iśka to doda za mnie :D[/QUOTE] Wykorzystujesz ją:evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']:roflt::roflt::roflt:[/QUOTE] Pati ty się nie śmiej tylko zdjęcia dodawaj dalej!:P
-
[url]http://img337.imageshack.us/img337/1764/dsc0863k.jpg[/url] to jest boskie:D czemu mój pies nie jest taki fotogeniczny;/;(
-
[quote name='Connected']ja to bym z chęcią wróciła do podstawówki ;) boję się tej 3 klasy:roll:[/QUOTE] Podstawówka to w ogóle była fajna.. tak porównując teraz;) hehe:D ale co poradzić;) 3 klasa nie jest zła;) ja ją miło wspominam;) Najbardziej klasa się ze sobą złączyła i w ogóle;)