Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Najpierw trzeba obwąchać kwiatki:D [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/6391/dsc08734s.jpg[/IMG] [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/2194/dsc08736.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/4011/dsc08739ue.jpg[/IMG] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/6282/dsc08741d.jpg[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/1949/dsc08742g.jpg[/IMG]
  2. [quote name='gordonowa']Tę samą, którą we Wrocku oglądałaś? :razz:[/QUOTE] tak ;) Jedna co oglądałam:) Od nowej strony foty:D
  3. Nasza galeria umiera powoli ale póki żyje i sa wakacje więc mam czas to będę ją przywracać do życia;P Więc mam zdjęcia kabiszona:D Bo dorobiliśmy się nowej obróżki:D Natchniona pobytami w zoologach we Wrocławiu postanowiłam kupić tą która mnie zauroczyła;D :D Dodam za chwilkę:D może w tym czasie ktoś tu wejdzie :D
  4. [url]http://i37.tinypic.com/jv20ea.jpg[/url] to fajne:D:D
  5. Anita no nie starasz się ze zdjęciami;P Mi zostały ostatnie już zdjęcia... później dodam;)
  6. [quote name='Bartiśkowa_']haha kalambury najlepsze :evil_lol::loveu: [URL]http://img638.imageshack.us/img638/1253/dsc08587og.jpg[/URL] coś ala parabole tańczą :diabloti:[/QUOTE] Wiadomo:D hah:P nie skojarzyłam tego z tym:P parabole lepsze są;P [quote name='Anula & Bono'][COLOR="blue"]włahahaha te moje zainteresowanie i bierny udział w tym wszystkim:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Taa...:evil_lol: bardzo nas wspierałaś tam duchowo:P
  7. Anitka się przegląda w niewidzialnym lusterku? [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/3322/dsc08588.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/7287/dsc08589g.jpg[/IMG] Anula znudzona;P (chciałam inne słowo na z napisać;P) [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5923/dsc08590a.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/233/dsc08591s.jpg[/IMG] Kudłata też chce grać w kalambury:P [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/2140/dsc08595v.jpg[/IMG] Na dzisiaj koniec bo już prawie nic mi nie zostało:evil_lol:
  8. [IMG]http://img823.imageshack.us/img823/2762/dsc08579y.jpg[/IMG] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/1600/dsc08580q.jpg[/IMG] Isiol;P [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/3321/dsc08584.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/8238/dsc08586j.jpg[/IMG] Moja ulubione Iś:P [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/1253/dsc08587og.jpg[/IMG]
  9. [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5808/dsc08569o.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1135/dsc08571.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/8813/dsc08573r.jpg[/IMG] Znowu wiem jak pokazać hasło:P [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/8247/dsc08577g.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/9249/dsc08578y.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://img443.imageshack.us/img443/264/dsc08562d.jpg[/IMG] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/2280/dsc08563r.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7159/dsc08564.jpg[/IMG] Biegnę z Piaskiem:P :evil_lol: (nie wiem czemu to tu wstawiłam ale możecie się pośmiać:P) [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/801/dsc08566k.jpg[/IMG] dżasta nas odwiedziła:) [IMG]http://img25.imageshack.us/img25/2239/dsc08568s.jpg[/IMG]
  11. Moja mina mówi wszystko i tym haśle;P [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/6943/dsc08550l.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1417/dsc08556x.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/67/dsc08557j.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3186/dsc08559d.jpg[/IMG] Basia coś pokazuje;P [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/7132/dsc08561s.jpg[/IMG]
  12. Basia [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2991/dsc08545.jpg[/IMG] Kudłata:) [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/9940/dsc08546s.jpg[/IMG] Stara babcia? [IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5769/dsc08547y.jpg[/IMG] Może na dworze to jest? [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/9669/dsc08548r.jpg[/IMG] Nie chyba jednak nie;P [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/22/dsc08549r.jpg[/IMG]
  13. Ewka:D [IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1049/dsc08536qq.jpg[/IMG] Isia:P [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/5444/dsc08540c.jpg[/IMG] [IMG]http://img638.imageshack.us/img638/549/dsc08541u.jpg[/IMG] W przerwie między pokazywaniem czas na inne zajęcia;P [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6997/dsc08543x.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/964/dsc08544.jpg[/IMG]
  14. I zaczynam nasze kalambury;P Anita:D [IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6349/dsc08525.jpg[/IMG] [IMG]http://img267.imageshack.us/img267/1684/dsc08526w.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/1678/dsc08528vr.jpg[/IMG] nawet Iza kilka razy pokazywała:D [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6262/dsc08533.jpg[/IMG] Anula i Bonek bardzo zainteresowani zabawą :evil_lol: [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/7669/dsc08535p.jpg[/IMG]
  15. [URL]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Obraz534.jpg[/URL] nie mam pojęcia kto tu wszedł w kadr.. :???: :shock: a ty wiesz? :hmmmm: [URL]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Obraz535.jpg[/URL] inteligentne miny:P
  16. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/Obraz515.jpg[/url] jak taka sierotka stoję:evil_lol: Anita powoli idzie ci to wstawianie:P Moje zdjęcia wieczorem będą:P
  17. [quote name='dog193']Właśnie, tylko ja mogę tak do niej mówić :diabloti: Swoją drogą, ja się ciągle śmieję, jak wspominam tą naszą grę w karty :evil_lol: Iśka jak kląć zaczęła :evil_lol: WSTAWIAĆ FOTY! :D[/QUOTE] haha:P i czego jeszcze:P Nasza gra w karty była świetna:P Mi się powoli kończą foty więc już dzisiaj nie wstawiam:P
  18. [quote name='Bartiśkowa_']Przymusowe pływanie Iwony tuż przed burzą wymiata ;d Ada żadne Bartiś bo nie wstawię już żadnych ;d[/QUOTE] Tak:evil_lol: Normalnie zdjęcia z ukrycia robiłam jak paparazzi:P haha Anituś wstaw zdjecia:D
  19. [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1558/dsc08519ep.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/3432/dsc08520o.jpg[/IMG] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/535/dsc08521x.jpg[/IMG] Zadowoleni po wrzuceniu Iwony:P [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9024/dsc08522p.jpg[/IMG] Anitka;D [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7869/dsc08523p.jpg[/IMG] Więcej wieczorem:P
  20. Dawid (kolega Arka po wymianie Łukasza;P) [IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5931/dsc08514k.jpg[/IMG] Wrzucanie do wody Iwony ;) [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9066/dsc08515l.jpg[/IMG] [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/8673/dsc08516q.jpg[/IMG] [IMG]http://img801.imageshack.us/img801/4506/dsc08517v.jpg[/IMG] [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5931/dsc08518l.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img806.imageshack.us/img806/7955/dsc08508w.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/7748/dsc08509u.jpg[/IMG] Anit;D [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3771/dsc08510z.jpg[/IMG] Mokry Tomek;P [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/1821/dsc08512k.jpg[/IMG] Jolka zimno? [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/3080/dsc08513h.jpg[/IMG]
  22. [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/187/dsc08503q.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8361/dsc08504r.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2896/dsc08505e.jpg[/IMG] I zdjęcie z profilu;P [IMG]http://img709.imageshack.us/img709/3114/dsc08506c.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9516/dsc08507p.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9348/dsc08497o.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8696/dsc08498u.jpg[/IMG] Skibki:D [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/7931/dsc08500i.jpg[/IMG] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/2858/dsc08501.jpg[/IMG] [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/8427/dsc08502.jpg[/IMG]
  24. Zdjęcia;) Kudłata [IMG]http://img185.imageshack.us/img185/7890/dsc08492h.jpg[/IMG] [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/8613/dsc08493.jpg[/IMG] [IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5208/dsc08494u.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/2866/dsc08495l.jpg[/IMG] Ewa trzyma Dakiemu patyk;P [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/2164/dsc08496w.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Ppx']Sweet wstawiaj dalej. :D[/QUOTE] Zaraz wstawiam bo widze ze nikt więcej sie to tego nie garnie;P [quote name='gordonowa'] Na mnie nie licz :diabloti:... :evil_lol:[/QUOTE] haha:P miła jesteś asiu:P [quote name='Bartiśkowa_'][U][url]http://img820.imageshack.us/img820/3460/dsc08485s.jpg[/url][/U] haha prawie jak [B]sok[/B] wawelski :evil_lol: chyba normalnie sobię to wydrukuję i powiesze nad łózkiem :razz: A ja sie troszkę obijam ostatnio ze zdjęciami :oops: Ale już się ładują i bedą zaraz ;)[/QUOTE] Sok? a nie smok przypadkiem:P Bartiś słabo się starasz z tymi fotkami;P Ruszaj tyłek i wstawiaj dalej:D !
×
×
  • Create New...