Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Nie zdązyłam chyba nawet pogratulować nowego domownika wam...:D Więc gratuluję:) Widziałam juz ją dawno ale nie zdązyłam napisac...;) ;* Wesołych:)
  2. [quote name='Izabela124.']ha ha Kabi jaki szczekaczo-pomocnik[/QUOTE] No z niego taki pomocnik :evil_lol: tylko się nadzierał na wszystko i wszędzie nos wtykał i to dosłownie;P [quote name='NightQueen']bo Adulec robi z niego homo :diabloti: [URL]http://img140.imageshack.us/img140/8527/dsc02083o.jpg[/URL] widzisz ? tak mu zorałaś psyche że rzuca się na wsi różowe :mad::diabloti: co dostałaś pod choinkę? :cool3::diabloti:[/QUOTE] Nieprawda;P Oj tam, oj tam:P on po prostu mi palce podgryzał:P Co ja dostałam?:D hmm.. poduszke, dużo słodyczy, perfumy, kase, nową prostownicę i obiektyw Sony 50mm/f 1.8 :loveu: A ty pati? :D
  3. [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/3515/dsc02108b.jpg[/IMG] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/2105/dsc02109t.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/2028/dsc02131p.jpg[/IMG] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6540/dsc02133qw.jpg[/IMG] I Życzenia od nas: [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7821/441bozenarodzeniekopia.png[/IMG] ;)
  4. Coś się posty poprzestawiały;/ [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/8527/dsc02083o.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5397/dsc02100d.jpg[/IMG] [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/5900/dsc02102.jpg[/IMG] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/4720/dsc02105l.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/7739/dsc02106q.jpg[/IMG] CDN:)
  5. Z okazji świąt mam trochę brzydkich zdjęć:P Z ubierania choinki: [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/6893/dsc02068l.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/6168/dsc02069y.jpg[/IMG] [IMG]http://img830.imageshack.us/img830/7471/dsc02070e.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/690/dsc02071p.jpg[/IMG] [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/9997/dsc02072j.jpg[/IMG] CDN:)
  6. [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/8029/dsc02073yt.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/1733/dsc02074mb.jpg[/IMG] [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/3807/dsc02076cg.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/2610/dsc02077oa.jpg[/IMG] [IMG]http://img502.imageshack.us/img502/7033/dsc02080pi.jpg[/IMG] CDN:)
  7. Ja chce widzieć:D I zagłosowałam też już;)
  8. Gratulacje z powodu faceta:D "Mój" nie zrozumiał także sobie w końcu odpuściłam;) ale z twojego szczescia sie ciesze:D I z psiaka tez:D
  9. [url]http://img543.imageshack.us/img543/2324/obraz010t.jpg[/url] Szkoda że oczka nie ostre, ale nawet to nie odbiera urokowi zdjęciu :loveu: Boże jak ja ci zazdroszczę takiego małego misiaczka:loveu: Pati dobre pytanie :evil_lol:
  10. Nie no on jest cudny:loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Normalnie rozpływam się z zachwytu więcej zdjęć koniecznie dawaj !:D :loveu: :loveu: :loveu:
  11. Też bym zostawiła Joker:D Lepsze niż Focus i mały takie bardziej Jokerowaty:P :)
  12. [quote name='NightQueen']Myślę że jednak na tym samym [SIZE=1]na tym, na którym odkryłaś że pod balkonem nie ma siatki i jak coś się z niego zrzuca, to wszystko ląduje na ziemi :diabloti:[/SIZE] [/QUOTE] Tak to musiał być ten sam bo też to pamiętam:evil_lol:
  13. [quote name='Bartiśkowa_'] Dziękujję :loveu: Ty to jesteś przewidywalna :lol: Tak się zastanawiam czy my z Pati na jedntym zlocie byłyśmy hehe :evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] No wiesz:D Powinnam jakaś wróżką zostać:P hah:D Ostatnio siostrze obstawiałam progi ile będzie mieć % z próbnych matur i ze wszystkim trafiłam:evil_lol: No właśnie:P ale może ją tłumaczyć to że wcześniej odjechała bo nie pamiętam w którym dniu o tym mówiłaś:P
  14. [url]http://img109.imageshack.us/img109/1233/j41i.jpg[/url] Słodziaki :loveu: Tak się domyślałam że po takiego malucha jedziesz:D:D Zapamiętałam jak na zlocie coś wspominałaś:D Gratulacje ogromne:):)
  15. Trzymamy kciuki:D[FONT=Comic Sans MS]:kciuki:[/FONT][FONT=Comic Sans MS]:kciuki:[/FONT] Myślę że wiem za co nawet:D :)
  16. [quote name='Avaloth']Bombol :D co on tak ostatnio ciągle w różowej obroży xd[/QUOTE] Bo mi się tak podoba najbardziej:P No cudnie tak wygląda:P :D
  17. [quote name='Bartiśkowa_']Hej Aduś :loveu: [url]http://img717.imageshack.us/img717/2435/dsc00139tf.jpg[/url] Kabiś w roli kolarza wymiata :cool3: Co tam u Ciebie słychać ogółem ?[/QUOTE] Hej:) Dzięki:) A po staremu w sumie:) [quote name='Onomato-Peja']Coś lustrzanka Ci nie służy, takie same zdjęcia mogłabyś robic cyfrówką. ;)[/QUOTE] Może i tak, ale wiadomo że nie wszystkie zdjęcia wychodzą a szczerze powiem że nienawidzę robić zdjęć zimą, nie lubię bawić się aparatem jak mi odmarzają ręce dlatego teraz nie wstawiam prawie w ogóle zdjęć. Ale nie zabraniam ci mieć takiej opinii nie każdemu się wszystkich zdjęcia podobają.
  18. Zdjęcia robione jeszcze jak ciepło było:D Piękny Bartiś :D Więcej daj:)!
  19. [quote name='NightQueen'][B][URL="http://www.dogomania.pl/members/53416-Sweet"][B]Sweet[/B][/URL] [/B]tyle że M. jest wychowana, i była zawsze odwoływana więc to co innego, gdybym miała do czynienia z potencjalnym uciekinierem to też bym go nie spuszczała z linki, zresztą teraz już tak będę ją traktować. Nie do końca ją złapałam, sama się zatrzymała bo ją kupka pocisła :razz: Przerabiałam dla niej bluzę ale mi się odechciało :diabloti: [/QUOTE] No tak... przecież poznałam moli i wiem że zawsze się ciebie trzymała;P Pamiętam jak była zaskoczona gdy wzięłam ją na spacer po ośrodku a ty zostałaś pod domkiem:P No tak.. ale jak sie zatrzymała to mogłaś ją złapać. heh:D
  20. Właśnie dlatego mojego niewychowanego psa nie puszczam bez linki. Mój już ze 2 razy uciekł ale na szczęście tylko na moją ulicę i to za czasów gdy jeszcze mało jeździło tędy samochodów. I rozumiem cię bo chyba bym tak samo zareagowała, takie emocje to nie dla mnie też. Ale dobrze że ją złapałaś... A co szyjesz??:D
  21. [*] Nie wiem co powiedzieć Anitka. Trzymaj się mocno ;*
  22. Ej iśka czemu masz taki dziwny nick?? :evil_lol:
  23. [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/1056/dsc01901l.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/1679/dsc01903h.jpg[/IMG] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/5489/dsc01905v.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7144/dsc01907p.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6808/dsc01908sf.jpg[/IMG] [SIZE=4] [/SIZE][CENTER] [B][SIZE=4]KONIEC:)[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]Więcej na poprzedniej stronie;)[/SIZE][/B] [/CENTER] [B]Wiem że nie są zbyt udane ale nie umiem robić zdjęć na śniegu :eviltong: [/B]
  24. [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/2548/dsc01889ry.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/7538/dsc01891j.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3403/dsc01892y.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/1411/dsc01894s.jpg[/IMG] [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/580/dsc018990.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...