Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Sweet

    POZNAŃ 2010 r

    [quote name='Kisses']Masz może więcej Cairnów? :D[/QUOTE] Może coś się znajdzie, ale nie wiem. najwięcej mam Westów. Link do innych zdjęć: [URL="http://picasaweb.google.com/Adunia906/WystawaPoznan2010#"]KLIK[/URL] <---
  2. Sweet

    POZNAŃ 2010 r

    [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/3412/dsc00877j.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/2100/dsc00882g.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/2870/dsc00887sj.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1430/dsc00888o.jpg[/IMG] [IMG]http://img602.imageshack.us/img602/3812/dsc00895.jpg[/IMG]
  3. Sweet

    POZNAŃ 2010 r

    [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/5268/dsc00833fh.jpg[/IMG] [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/2543/dsc00861a.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/6461/dsc00865n.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9426/dsc00869s.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7674/dsc00870k.jpg[/IMG]
  4. Sweet

    POZNAŃ 2010 r

    [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3286/dsc00798h.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/8523/dsc00812r.jpg[/IMG] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/4686/dsc00822l.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/9525/dsc00826.jpg[/IMG] [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/332/dsc00799.jpg[/IMG]
  5. Sweet

    POZNAŃ 2010 r

    [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/5471/dsc00741.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2493/dsc00766f.jpg[/IMG] [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/233/dsc00775w.jpg[/IMG] [IMG]http://img825.imageshack.us/img825/1897/dsc00780h.jpg[/IMG] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/89/dsc00784e.jpg[/IMG]
  6. Sweet

    POZNAŃ 2010 r

    Zrobiłam kilka zdjęć niestety byłam tylko chwilę więc nie mam za dużo. [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9340/dsc00678gn.jpg[/IMG] [IMG]http://img259.imageshack.us/img259/3167/dsc00679qe.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/5083/dsc00694o.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1977/dsc00730xp.jpg[/IMG] [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3457/dsc00735nb.jpg[/IMG]
  7. Iś a ja chce zdjęcia!!!:D Ale nie takie które na fbl były:P
  8. Sweet

    POZNAŃ 2010 r

    Będę jutro jako fotograf więc pewnie jakieś zdjęcia dodam;) A wie ktoś ile kosztuje wstęp? 15zł czy się coś zmieniło od zeszłego roku?
  9. Fajny nowy lokator:D:D Szybko jest u ciebie:D :):):)
  10. [quote name='Iś & Chester']garbisz sobie -.- [/QUOTE] Garbi się?? i będzie miec garba??:O
  11. [quote name='Iś & Chester']jakby była mała to by się tyle rzeczy nie zmieściło :D żeś wymyśliła chomiki xd ja akurat chomiki lubię najmniej ze wszystkich gryzoniów chyba. szczury są nakepsze *.* myszy też fajne, i myszoskoczki i kosztaniczki.. i króliki (tak, wiem że to nie gryzoń xd)[/QUOTE] No też racja:D Chomiki są najlepsze nie znasz się:P [quote name='NightQueen'] mała wbrew pozorom nie jest,a przynajmniej porównując ją do innych klatek (dł 58cm, szer 26 bez tuneli, szer 38) ale fakt zapchana jest, aczkolwiek myszy to stworzenia które lubią urozmaicenia, pusta klatka ich nie cieszy, dlatego też wystrój jest jaki jest. Miałam chomiki, a teraz chcę myszki, jak będę je miała to ci napiszę co wole :diabloti:[/QUOTE] Taka się wydaje bo dużo w niej jest:) ale jak lubią to dobrze:D fajnie że różowa;):) Ja nie miałam niczego. Chomika tylko tydzień;p
  12. Tak mała i napchana ta klatka się wydaje:P Myszki są fajne ale ja wole chomiki:P hah:D
  13. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue][COLOR=Blue]jo uwielbiom TTB kerych jest duuużo i kochom moje ulubienica Tesa ale jakoś jest ji mi tam samo szkoda jak wszystkich, a nie że dziela na kategorie a bo to TTB to mi bardzo szkoda od zwykłego burka[/COLOR][/QUOTE] Nie o to mi chodziło. Ale mniejsza. Wszystkich schroniskowych jest mi żal.
  14. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]j[COLOR=Blue]a szkoda jest wszystkich nie ino rasowych... no niestety zły facecik jest[/COLOR][/QUOTE] No tak wiadomo że wszystkich Ale że pomarszczuchy uwielbiam to jego mi już w ogóle..:(
  15. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue] [COLOR=Blue]no tak jak widzisz ale jest ymm zły...sie podejdzie ino do boksu to zaroz...nie wiem czy reaguje tak bo sie boi czy co...ale no cóż masakra[/COLOR] [/QUOTE] Szkoda.. bo cudny jest.. mówisz że agresywny? to pewnie dlatego tam siedzi:( Uwielbiam te pomarszczuchy...;)
  16. Kurcze Pati tyle nas trzymasz w niepewności...;( Umieram z ciekawości... :D
  17. [url]http://i56.tinypic.com/erxw7q.jpg[/url] Taką piękność nawet macie??:O :O
  18. Wiadomo ze York:evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]a tak na serio to nie napisze bo wiem;P[/COLOR]
  19. Isia miała wstawić te od pati! I nie wstawiła bo to śmierdzący len:P
  20. Ja obstawiam jeszcze: -fretki -świnki morskie -chomiki -jakieś ptaszki;P -albo może mrówki?:D -osiołki? -dżdżownice? -cokolwiek innego niz to co wymieniłam :evil_lol:
  21. Bardzo:P Może jeże będziesz mieć?:D haha:D
  22. [quote name='betty_labrador']surykatki :D[/QUOTE] Jeśli surykatki to koniecznie 4 więc odpada bo Pati będzie mieć sztuk 2;P
  23. Ja wiem to na pewno są patyczaki!:D:P
  24. Ona mnie adoptuje tylko się nie chce przyznać;P :evil_lol:
  25. [quote name='NightQueen']Dla mnie to też jest daleko, ale może uda się nam jakoś zgrać i pojedziemy razem np. pociągiem. ADA SŁYSZYSZ !!!! :cool3:[/QUOTE] Bardzo daleko:P Nie nie słyszę:P!
×
×
  • Create New...