Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='Kisses']Weź na gg przebywaj :roll::diabloti:[/QUOTE] ostatnio była :diabloti: I byłam w ogromnym szoku :evil_lol: :diabloti:
  2. [quote name='Kisses']To weź dawaj mi jakieś dymne sygnały, jak się pojawi :D[/QUOTE] Dobra;D jak zobaczysz biały dym z mojego komina to znaczy że ona jest :evil_lol:
  3. [url]http://img502.imageshack.us/img502/6893/dsc0121u.jpg[/url] Piękny jest:loveu: A historie ma rzeczywiście nie ciekawą... Nie wiem dlaczego ludzie biorą psa pod opieke a nie potrafią się nim zająć.. Ale dobrze że wzięłaś go trochę pod swoją opiekę:)
  4. Sweet

    Galeria eMosława!

    Ja mojemu coś jest z żołądkiem to podajemy mu siemię lniane ;) Pomaga zawsze;)
  5. Ej miałaś kabiemu taką obroże kupić :diabloti: Fajna bardzo:D:D
  6. spoko i tak wy 3 jesteście lepsze ode mnie;) wiec nie martwcie się:D
  7. :D Mam tak samo jak gdzieś jestem i mam aparat;)
  8. Ja się powtórzą poraz któryś: Pięknie i cudnie i w ogóle:D ładnie razem wyglądacie :diabloti:
  9. [quote name='NightQueen'] to nie ma się czym chwalić :diabloti: zdjęcia są straszneee :evil_lol: uściskam ;) [/QUOTE] E tam bardzo fajne są:P:D Z wesela tez widziałam ale mało wstawiłaś:P Miałaś Słit kokardkę:diabloti:
  10. Ja mogłabym jakoś pomóc ale nie wiem czy w ogóle pojadę, więc nie chcę sie deklarować za bardzo. Ulv - miały być fotki czekamy :diabloti:
  11. [quote name='Avaloth'] wiesz co, mnie od staruch wyzywać:placz::mad: płyn mam, wyżarł skórę dookoła, a odcisk został xdd ja go już mam od jakiś 2-3 tygodni, ale dopiero od kilku dni boli.. rozszerzony polski i angielski, plus obowiązkowe podstawy.. ale generalnie nie zdam nic i będę kopać rowy koparko-ładowarką. to moja przyszłość:loveu: Ada wiesz co, po Tobie się tego nie spodziewałam, Ty z NIĄ przeciwko MNIE ! :placz::diabloti:[/QUOTE] Iśka nie oszukujmy się jesteś stara :eviltong: Oj.... może trzeba go oderwac:P A mamte nie zdajesz rozszerzoną??:crazyeye: będziesz kopaczem:diabloti: Spoko ja będę w biedronce pracować na kasie:P Przepraszam tak jakoś wyszło:P ale ja chciałam obronić twoją stopę bo jak jeden palec obetniesz to może trzeba będzie wszystkie a tylko ja wzięłam to pod uwagę:P co nie zmienia faktu że po amputacji nie bedzie odcisku:D Ja może sobie nos amputuje to nie bede miec kataru:P Iś nie ucz się bierz przykład ze mnie:eviltong::diabloti:
  12. [quote name='Luzia']Dokładnie, lepiej działać u podstaw :diabloti: [SIZE="1"]czyt. amputować palca :grins: [/SIZE][/QUOTE] No tak jak amputujesz palec to po problemie:P ale może on ma jakiś swoich agentów na innych palcach i jak on umrze to oni wyjdą i trzeba będzie amputować cała stopę:P
  13. [quote name=':: FiGa ::']Hej przeciez odcisk nie bedzie "siedzial" Ci na palcu przez dwa tygodnie :diabloti: No chyba ze to jakis uparciuch jest :evil_lol:[/QUOTE] Nigdy nie wiadomo co on ta sobie za plan obmyślił :diabloti: :evil_lol:
  14. Najlepszego dla Bardusia:* wygłaskaj i wycałuj go ode mnie:*:*<3
  15. No to sie ciesze że bosko:D Myśle że napisze nawet do ciebie na gadu:P hehe:D I na zdjęcia poczekamy:D jakoś wytrzymam:P hehe:D
  16. Wyśpij się a potem czekamy na jakieś relacje szczegółowe :diabloti: hah:D I zdjęcia koniecznie:D !
  17. Hmm.. na odciski ja kiedyś miałam jakiś płyn... trochę miał opakowanie jak korektro w płynie:P ale nazwy to nie pamiętam. Może jakieś plastry z apteki? kiedyś coś chyba reklamowali? Ale jeszcze 2 tyg to może pomoże płyn;) przez jeden dzień to nie zjedzie:P
  18. [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]jutro studniówka uu:evil_lol: więc do widzenia jutro na pewno nie wleza a w nidziela nie wiem czy byda w doma:evil_lol: jak bydom fotki zaroz wstawia żebyście mogli se pooglądać mojego pięknego partnera:loveu: i obrzydliwo mie:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] pięknego partnera i jeszcze piękniejszą ciebie chciałaś powiedzieć:D:D Baw się dobrze;D !
  19. [url]http://lh3.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TS8euNzbiaI/AAAAAAAALXo/4Tk_aftlrBU/s512/IMG_9876b.JPG[/url] Wygląda troszkę jak szetland;) Piękne te psiaki;);D
  20. [quote name='C&B']Zmieniłam zdanie :diabloti: Wiem, że jakaś hodowla z Poznania, czekam na fajny miocik ;) Co do odmian to nie mam jakoś specjalnie wytyczonej listy, wybrzydzać nie będę :evil_lol:[/QUOTE] O to czyli mnie odwiedzisz :diabloti: Ja widziałam zdjęcia z Panieńskiego i mogę się tym pochwalić;P haha:D A Molcie wygłaskaj i wycałuj ode mnie :loveu: ;* Niech szybko wraca do zdrowia;)
  21. [quote name='Avaloth'] haha dzięki xd no nie gadałam z Toba sto lat. trza się złapac jakoś ^^[/QUOTE] No ja jestem prawie cały czas ale ciebie nie widze;P
  22. [url]http://lh6.ggpht.com/_-L5dQDpaw1I/TSoi3EK_MXI/AAAAAAAALBw/w78XcLLU6yI/s512/IMG_0267.JPG[/url] jak ładnie wyszłaś;D :loveu: muszę cię w końcu na gadu złapać! ;P
  23. Fajny filmik:D Co do zdjęcia z wujkiem to się zgadzam z Ewką:D Fajne;D
  24. [url]http://img585.imageshack.us/img585/4840/dziaka23.jpg[/url] Piękne;D Ładne zdjęcia robisz;) :loveu: Czarnucha też chcemy:D
  25. [url]http://i976.photobucket.com/albums/ae245/Izabela_1243/123123/Obraz26255.jpg[/url] Bobik:loveu:
×
×
  • Create New...