Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [quote name='sator_k_']To postaram sie prościej: Bono jest śliczny. Psy upodabniają się do właściciela (albo właściciele do psów, ale tu zakładam tą pierwszą wersję :)) No i pytanie, dotyczące tej urody, czy on się przypadkiem do właścicielki nie upodabnia. Z moich chorych wywodów i skojarzeń, które tylko ja rozumiem:[B] pies jest ładny, bo właścicielka ładna[/B], tylko że ja chciałam to jakoś tak bardziej naokoło w słowa ubrac ;) Jeśli nadal nie rozumiesz, to wybacz choremu człowiekowi i po prostu zignoruj wariatkę w Waszej galerii :D[/QUOTE] Jak ładnie wytłumaczone:D Ale co do tego pogrubionego się nie zgadzam bo w moim przypadku to np nie działa:P U anuli to tak tyle że kolory mają inne tak jak iśka napisała:P
  2. [quote name='Tepes']nie zozumisz tego, że sprawdzałach z odpowiedziemi i MOM NIEZDANE? weź mie nie wkurzej ida dziękuję do widzenia nie chce mi sie słuchać tego wszędzie o maturach nawet w sklepie spokojnie nie mogłach połazic Nie rozumiem, bo nie wiedziałam że aż tak źle. To fakt wszędzie o maturach...
  3. [quote name='Tepes']jo już poległach na macie... jo możliwe że zootechnika jak nie to ew psychologia a jak nie to technik wet:evil_lol: A na matmie napewno nie poległaś tylko tak mówisz;D Będę to powtarzać aż wyników nie otrzymasz:P Anula ile możliwości :D Ale to dobrze:D Bo przynajmniej wiesz co chcesz robić a nie tak jak niektórzy:P
  4. [quote name='NightQueen']wiem że nie moja wina że wyszło jak wyszło z psami, ale i tak jest mi przykro z tego powodu a równocześnie jestem wściekła :shake: Ja z matematyki jestem ogólnie lewa, choć zawsze miałam z niej dobre oceny na koniec roku, ale to tylko dlatego że były dziedziny w których byłam dobra i nimi podciągałam sobie oceny (m.in cała geometria - wzory, liczba pi itd :loveu:, sinusy i cosinusy,to było fajne, ale do dziś nie potrafię zrozumieć tych durnych prawdopodobieństw :mad: a tak bardzo chciałam się nauczyć żebym później mogła sobie obliczyć prawdopodobieństwo wypadnięcia cyfr w toto lotku żebym wygrała :diabloti:)ale ogólnie dla mnie to czarna magia i matmy bym w życiu nie zdała gdyby była obowiązkowa, także tu się cieszę że urodziłam się od was wcześniej :p Pewnie, pojadę a co mi tam :p tyle, że lata głupiego picia alkoholu u mnie się zakończyły jeśli na to liczysz :evil_lol: ale ta cała Oliwka jest bezczelna, jak można młodzież od sportu odpychać :diabloti: a później się dziwi zapewne że na lekcjach ciężko wam wysiedzieć, skoro jesteście niewybiegani :evil_lol: a na studia plany są? :cool3:[/QUOTE] No rozumiem Cię, że Ci przykro. Starałaś się i w ogóle a oni takie coś wywalili;/ Zawsze jest coś co się rozumie bardziej lub mniej z każdej dziedziny;) Podobieństw jeszcze nie miałam w LO, ale może się ich nauczę;D Na razie zmagam się z trygonometrią, która jest okropna na rozszerzeniu... tysiące wzorów... lubiłam strasznie geometrię analityczną, ale była krótko:( Chociaż geometria sama w sobie nie jest zła;) No widzisz, ja mam oceny przeciętne z matmy, ale wiem, żę coś umiem... Zdałabyś na pewno matmę;) Teraz może patrząc na zadania to nie, ale jakbyś chodziła do szkoły i miała zdać to dałabyś radę:) :D:D Fajnie by było, ale no cóż.. musiałabyś mieszkać tutaj ;P E tam;P za takim to piciem to ja też nie przepadam;) ale by było więcej dziewczyn;P Bo chłopaków mam za dużo już:P Na głowe można dostać:P Tak okropna;P I potem tacy biedni muszą na boisku grać:P A jakieś tam są... Ale muszę dużo ćwiczyć przed nimi, pewnie niedługo się czymś pochwalę, ale na razie nie zdradzam:D Przynajmniej nie publicznie:P
  5. [quote name='NightQueen'] [B]słyszałam że matura z matematyki była trudna, a nawet bardzo.[/B] --------------- [B]Sweet [/B]ty się nie śmiej, my w liceum jadąc na wycieczkę znalazłyśmy sobie opiekunkę która miała lat 20 :diabloti: i była koleżanką jednej z dziewczyn która z nami chodziła, wychowawczynie nie była pocieszona, ale sama się w to wkopała bo powiedziała, że ona nie będzie organizować żadnych wycieczek, że jak chcemy to [U]wszystko[/U] mamy sobie sami zorganizować, no to sobie zorganizowaliśmy :diabloti: było chlanie jak popadnie i wielu nieprzytomnych było, a nasza "dorosła" opiekunka siedziała z nami, a panią nauczycielkę wysłaliśmy 6 domków do góry, czyli ileś set metrów od nas :diabloti: sama się prosiła :cool3:[/QUOTE] To nie twoja wina, że z psiakami tak wyszło, tylko tych porąbanych ludzi...;/ Nie wiem jak tak można. E tam egzamin:P najwyżej zdasz w drugim terminie przynajmniej będziesz wiedzieć z czego. E tam trudna matura;P Taką mogłabym mieć w przyszłym roku:D Ale jak patrzyłam na rozszerzenie:O Może nie masakra, ale na dzień dzisiejszy to bym nie zdała:evil_lol: O:D to wesoło mieliście;D też by nam się podobała tak wycieczka;D Jedź z nami jedź:D Tylko Oliwka też by nie była zadowolona pewnie z takiej opiekunki:P ale trudno:P Ona nam nawet w piłkę na korytarzach nie pozwala grać:diabloti:
  6. [quote name='Avaloth'] Ty brutusie przeciwko mnie :shake::diabloti: no też jej tego nie mogę wypatrzyc, taka okazja by była.. phi, mi się myszki nie znudzą CHŁOPACY :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ewa, Ewa, widzisz to ? :diabloti:[/QUOTE] Oj tam od razu przeciwko:eviltong::eviltong: No widzisz, straszne nikt jej tego nie wybaczy:eviltong: Takie ładne szczeniaczki przepadły... No nie wiem:evil_lol: A pośmiej się:eviltong: U mnie się tak mówi:evil_lol: Zresztą mam dużo fajnych słów;D Mogę ci wysłać, bo kiedyś się zawzięłam i pospisywałam te co pamiętam:eviltong::eviltong:
  7. [quote name='NightQueen']heh myślisz że się chce wepchać ? pewnie po to żeby się z myszami pobawić :evil_lol: no niestety, wycięłam ją i do końca życia będę żałować :shake: Mogę jechać jako opiekun wasz? :cool3: oczywiście opiekun ma za darmo :diabloti:[/QUOTE] No na pewno... Chce pomęczyć troszkę myszki, a potem wróci do domu na studia jak jej się znudza;P No cóż, nie cofniesz tego błędu już... a takie byłyby ładne szczeniaczki.. Ja tam nie mam nic przeciwko:D Myślę, że moi chłopacy z klasy też by się ucieszyli mając takiego opiekuna :diabloti:
  8. [quote name='NightQueen']do usług :p a głupoty gadasz, wierze w ciebie :p niech moc będzie z tobą :evil_lol: A wiesz z tym utrzymaniem może być ciężko gdyż, ponieważ sama nie pracuję :diabloti: ale zawsze możemy psy rozmnażać 11 ,12 maja jest wycieczka do Pragi, a moja mamusia nie chce mnie zabrać ze sobą :placz: :placz: muszę obmyślić strategiczny plan działania żeby ją przekonać :diabloti:[/QUOTE] :D:D Będę o tobie Pamiętać jak będę chciała coś miłego usłyszeć;D Nie bierz iśki do siebie bo ona zda i się dostanie na studia;P Próbuje tylko się do Ciebie wprosić;P Ale w sumie tak mogłybyście rozmnażać chestera i Moli, a ty głupia Molcie ciachnęłaś:P To namów;D Ja mogę Cię na wycieczkę klasową do Czech zabrać.
  9. [quote name='Tepes']ja jo...już to widza... dupca ta cało szkoła i matura ida w pizdu do widzenia. Ja widze;D Bez przesady. Na pewni zdasz 30% nie tak trudno mieć. [quote name='Avaloth'] Szczerze mówiąc im dłużej myśle tym bardziej żałuję że nie wzięłam tańca.. ale po ptakach, mam nadzieję że chociaż z szczęścia moich wypocin z mrożka się wbiję w klucz. Ja chodziłam na korki, czułam się na prawdę dobrze przygotowana, wiedziałam dużo więcej niż zaczynajac na nie chodzić. I co, jak poza ogólnikami na temat kompozycji etc. nic się nie przydało.. dziękuję wszystkim :) ale przeceniacie mnie :eviltong: Matmę zdam, w końcu chodziłam całe 3 lata do klasy rozszerzonej więc coś zostało. Ale liczyłam na 80-90% a tyle na pewno nie będzie. A im dłużej myślę o polskim rozszerzonym tym bardziej mnie przeraża.. Ja chce już wyniki, a prawie 2 miesiące -.- Chciałam wstawic zdjęcia to się bateria rozładowała i nie mogę zgrywac. Więc zdjęć nie będzie xd E tam przesadzasz;) Zdasz dobrze ;D ja to wiem;) Ja mam maturzystkę w pokoju i tez mi marudzi Ciągle że nie zda ;P Z matmy jednak dużo daje rozszerzona klasa, bo na dzień dzisiejszy większość zadań bym zrobiła, chyba bo jednak stres tam siedząc robi swoje. Czekam na arkusz z rozszerzenia, bo tego to już pewnie nie zdam:P
  10. [quote name='Tepes']Iśka bydzie miała wszystko ok:) jo po dzisiejszym moga powoiedzieć dziękuję do widzenia pisza za rok... Iśka na pewno. ale ty też Anula. Nie będziesz pisać ze mną za rok:P Ale słyszałam, że matma tragedia i czekam tylko żeby ją zobaczyć czy ja bym zdała będąc w klasie mat-fiz-inf :P
  11. [quote name='Ank@']Nawet nie żartuj. :diabloti: Znając życie dobrze Ci pójdzie Za rok to Ty będziesz za mnie trzymać kciuki :evil_lol: Tu się zgadzam z panią wyżej:D:D Iśka na pewno dała radę:D I za mnie też:D bo mi się bardzo przydadzą:P
  12. Ale jako kto będziesz pracować?:D znaczy co będziesz tam robić?
  13. Nie umrzesz mówię Ci to:) Moje kciuki Ci pomogą:D Dasz radę!:D Słuchaj mnie a nie zginiesz:D Ja się zaczęłam rozwijać artystycznie:P haha:P I to ja dopiero będę miała stres za rok:P A w ogóle to miałaś mi pewnego psiaka pokazać:D pamiętasz?:D
  14. Będę trzymać kciuki:D Mam tyle osób za które muszę trzymać, że mam za mało kciuków:P muszę sobie doczepić jakieś:P Za rok to ja będę umierać ze stresu :evil_lol:
  15. [quote name='NightQueen']Sweet jakoś mnie nie dziwi że byłaś MOntanom, bo wszystko co mi się źle kojaży t ma związek z tobą :diabloti: [/QUOTE] Dzięki Pati :loveu: Na Ciebie zawsze mogę liczyć i wiedziałam, że masz o mnie dobre zdanie i mnie kochasz:diabloti:
  16. Bono jest niebezpieczny :evil_lol: [url]http://img232.imageshack.us/img232/3803/dogo12.jpg[/url] tu też go chce zjeść :evil_lol:
  17. [url]http://img856.imageshack.us/img856/1915/dogo7.jpg[/url] Co oni robią?? :evil_lol: Jak to zobaczyłam to nie mogłam ze śmiechu:evil_lol: :diabloti:
  18. [quote name='NightQueen']zrób bo jestem ciekawa :p ja mam inne zdanie na ten temat :diabloti: [/QUOTE] Zrobię jakoś w tym tyg;) Zauważyłam już ale ono jest błędne;P [quote name='NightQueen']byleby nie Hanna Montana :evil_lol:[/QUOTE] Nie śmiej się z Hanny Montany, bo ja nią byłam:evil_lol: :diabloti:
  19. [quote name='Adrianna'] [B]Sweet[/B] - czy to czerwonouchy? Podobają mi się te zdjęcia, w ogóle to mignęły mi się chyba gdzieś na photoblogu? [/QUOTE] Tak. Możliwe, że mignęły bo wstawiałam;) Pusiakowa: wydaje mi się czy trochę nie ostre? Przede wszystkim ten niebieski pan bo chyba ostrość jest na drzewie. Te gołąbki w sumie niezłe.
  20. [quote name='Avaloth'] Chester po prawie 4 latach zaczął mnie kochać [COLOR=blue]:evil_lol: [COLOR=black]od jakiegoś tygodnia ma fazy i przychodzi do mojego pokoju, przytuli się i śpi ma moim dywanie [/COLOR][/COLOR][COLOR=black]:loveu: wcześniej przychodził do mojego pokoju tylko jak tu coś jadłam. I było widać że nie lubi tu być, u siostry, rodziców czasem siedział, u mnie nigdy. Przypuszczam, że to ma związek z tym, że jako szczeniak był zamykany u mnie w pokoju na noc, co mu się wybitnie nie podobało. W każdym razie coś mu się odwidziało i ja razem z moim pokojem wróciliśmy do łask xd[/COLOR][COLOR=blue] [/COLOR][/QUOTE] Haha :D to i tak szybko:P Kabiemu po 6 latach się odmieniło i mnie kocha;P :D Widzisz jednak nie jest tak źle i nas lubią:P A ty jesteś mądra to nie musisz się uczyć do matury:P PS. wczoraj nadrobiłam 4 odcinki pamiętników:D został mi tylko ten 20:D
  21. [url]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/czikoprad.jpg[/url] to jest dwa w jednym:P Przerób tak sobie tego psa to będziesz miała jednego a nie dwa:evil_lol:
  22. [quote name='Avaloth']I zrobisz w końcu to prawo szybciej niż ja xd ja się zbieram od 18stki i póki co się nie zanosi żebym się syzbko zapisała ;D [URL]http://img94.imageshack.us/img94/1826/dsc03878a.jpg[/URL] jakie uszy :D myślę że Kabul może konkurowac z Cziką pod względem rozwalania mnie swoją osobą :diabloti: nie wiem czy robic tak: :loveu: czy tak: :evil_lol: :diabloti::diabloti:[/QUOTE] Zanim zdam to wiesz niewiadomo;P Ale moim marzeniem jest zdać za pierwszym razem:P Zobaczymy.. narazie mam jedną godzine wykładu za sobą, także zostało mi w sumie jazd i teorii 59 godzin więc powodzenia:D haha:P :D no:D Bo Kabi jest dziwny:P Najlepiej daj oba zestawy minek :evil_lol: :diabloti:
  23. [quote name='Izabela124.']Fajne żółwie :) Ha ha możemy zrobić wyścigi na elki ha ha[/QUOTE] Dziękuję:) No:P ale to jeszcze trochę bo ja jeszcze nie zaczęłam jeździć:eviltong: [quote name='Kama & Diana']masz żółwie ale fajnie, ja też mam ale żółtolice ;)[/QUOTE] dziekuje;D O:D nawet nie wiedziałam że są z żółtymi też...
  24. [url]http://i797.photobucket.com/albums/yy256/usterajs/2kwietnia11/DSC_2713.jpg[/url] bobik:D Widać że go nie karmisz w domu i biedak musi ziemię jeść :evil_lol: Przyszłam sie pochwalić, że też zapisałam się na prawko:D Ale na razie dopiero teorię zaczęłam:D
  25. [url]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1540463.jpg[/url] :evil_lol: Boską ma minę:D [url]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1540402.jpg[/url] Czikulec :loveu: [url]http://i634.photobucket.com/albums/uu62/fotoczik18/P1540452.jpg[/url] Prada też piękna :loveu:
×
×
  • Create New...