-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='NightQueen']ja nie wiem po co ci ta matura, ty od razu powinnaś doktoranta mieć z matematyki :diabloti::evil_lol: nic się nie bój, mysz jest 8, ogonów jest osiem, a nóg i[B] uszu po 32[/B] :diabloti: oglądam Pamiętniki w wersji inglisz :cool3:[/QUOTE] To one mają po 4 uszy?? :eviltong::eviltong::eviltong: Ja jestem zacofana z pamiętnikami :eviltong:
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]uuu chyba już od dziś wolne:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Tak nie do końca:P bo jeszcze 3 dni szkoły przed świętami, potem 2 dni po świętach bo piątek raczej też robię sobię wolny:P i dopiero cały tydzień wolnego :diabloti:
-
[quote name='Avaloth']Skąd ja to znam :D a za 18dni maturka..[/QUOTE] za 16 dni cały tydzień wolnego:diabloti:
-
[quote name='NightQueen']może założycie sobie forum o facetach? :diabloti: Iśka to imprezę robimy z okazji zdjęcia aparatu? :cool3:[/QUOTE] Nie:evil_lol: Impreza musi być z takiej okazji bo w końcu zdjęli:D [quote name='Avaloth']nie prawda, nie znasz się :evil_lol: dobra, koniec tematu bo matka mojego dziecka krzyczy :evil_lol::diabloti: jeszcze zakończy nasz związek i co będzie. jak bardzo chcesz to mogę zmienić tytuł z galeria Chestera na pogaduszki o Damonie i pokrewnych :razz::diabloti: chyba po maturze ^^ bo przed mi będą jeszcze te komórki mózgowe które mi zostały potrzebne :evil_lol:[/QUOTE] Znam się znam :diabloti: E tam bo ta moja siostra taka już jest:evil_lol: O taki tytuł byłby genialny :diabloti: E tam nie przydadzą Ci się już :evil_lol: lepiej je sprzedaj:D
-
[quote name='Avaloth']nie prawda, na niektórych zdjęciach też jest ładny:loveu: no bywa no :D Tobie wybaczyłam, kto by się Chesterem przejmował :diabloti: ale Anuli nie wybaczę..:cool3: dzięki ;) Jeremy nie jest zły, ale taki nie do końca. Tayler nie był też zły, ale i tak Damon jest najlepszy na świecie :loveu: a tak poza Pamiętnikami to ja jeszcze lubię Channinga Tatuma, ale na większości zdjęć wygląda beznadziejne, za to w filmach miodzio (Step Up, Dear John, Ona to on) :loveu:[/QUOTE] Na mało którym:P Akurat Pati wstawiła brzydkie jego zdjęcie:eviltong::diabloti: No bywa;P No właśnie;p Co tam Chester:eviltong::eviltong: Jeremy jest fajny:D No Tyler też uszedł:D W Dear John:loveu::loveu: jest boski:cool3: to fakt:cool3: Mi się podoba jeszcze Darem Kagasoff z tego serialu co na gadu Ci mówiłam o nim:eviltong::eviltong: ale też niektóre zdjęcia ma średnie;P I jeszcze kilku by się znalazło:D Np Matt Lanter z 90210 :loveu::cool3: Cieszę się twoim szczęściem ściągnięcia aparatu:D
-
[quote name='NightQueen'] my wiemy Ada :diabloti: "twoi" to tacy lalusie z blond włosami i koniecznie w różowych koszulach :evil_lol::diabloti:[/QUOTE] Nieprawda :eviltong::diabloti: lalusie to mi się nie podobają i niekoniecznie blond bo co za dużo to nie zdrowo:eviltong::diabloti: Mi się po prostu inni niż wam podobają :eviltong::eviltong: np. Jeremy z pamiętników :loveu::evil_lol::diabloti:
-
[quote name='Avaloth']haha :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dean jest ok, Eryczek-pierniczek jest brzydki no xd a Damon nie jest taki idealnie przystojny ale ma w sobie takie coś, że ahh:loveu::loveu: [/QUOTE] Z tych wszystki to tylko ten cały Dean jest przystojny:P Ian tylko w Pamiętnikach jest fajny:eviltong: na zdjęciach już mniej:evil_lol::diabloti: a Eyrk... hmm... taki średni :eviltong::eviltong: Ja w ogóle mam inny gust:diabloti: [quote name='Avaloth'] Ada sobie powoli grabiła, ale Ty to sobie przegrabiłaś :mad: z Chestera można się śmiac, ale z Damonka nie dam :diabloti::mad:[/QUOTE] :eviltong::eviltong: My się ciebie Iśka nie boimy:eviltong: A mi i tak wybaczyłaś :evil_lol: [quote name='Tepes'][COLOR=blue] u nos to świeci pustkami nie wiem czy pierwszo strona jest zapełniono:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] My też:eviltong: ale cieszmy się póki możemy... :lol: A Chesterkowi zdrówka !:loveu::loveu:
-
[quote name='Avaloth'] [SIZE=1]Ada Ada ale Ty Damona też kochasz prawda ? :cool3::mad:[/SIZE][/QUOTE] No może trochę :diabloti::eviltong::eviltong:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]akurat to widziałach i śmiołach sie durś:Evil_lol: tam aktor jest fajny to jest Liam z 90210:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Tak !! :loveu::loveu::diabloti: On jest boski :loveu::cool3: Też widziałam :D
-
[quote name='NightQueen'] dopiero co ją czesałam, więc przez najbliższe 2 h będzie uciekać ode mnie więc o mizianiu mowy nie ma :diabloti: po za tym nie mam czasu bo zajęłam się oglądaniem nowego serialu - Prosto w serce :diabloti::evil_lol: wiem wiem... na mózg mi bije ostatnio [/QUOTE] o:D taka obrażalska jest??:P ja mojego dzisiaj obcinałam i zawsze był obrażony a dzisiaj jak nigdy chodzi za mną gdzie tylko się ruszę:P Nawet siedział ze mną sam gdy rozwijałam mój talent :eviltong: Też oglądam:diabloti: ale znowu nie widziałam paru odcinków, bo albo spałam, albo mnie w domu nie było:P
-
[quote name='Avaloth'] Nie śmiej się z mojego psa ! :eviltong: ja pierwsze co zrobiłam to się rzuciłam na laptopa, nawet to że tylko po angielsku był mi nie przeszkodziło :evil_lol: uzależnienie.. haha Kabi jest mega:evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] Ja się z niego wcale nie śmieję :diabloti: Oj tak to już napewno uzależnienie :evil_lol: Wiem:P ale po za tym jest dziwny :evil_lol:
-
[quote name='Avaloth']syn marnotrawny taki:evil_lol: też chcę żeby pies ze mną spał -.- chociaż czasem no.. ten wiatr jest chory na głowę i tyle :D jaki talent, jaki ?:cool3::cool3:[/QUOTE] No dokładnie:P jak nie ma jego ukochanej pani to leci do mnie :evil_lol: No chyba tak;/ Nie zdradzę :diabloti:
-
[quote name='Bewarka']Spóźnione sto lat! i wszystkiego najpsiejszego :multi: Jeszcze dużo życia przed nim :D[/QUOTE] Dziękujemy;) :p No mam nadzieję że dużo:D [quote name='Avaloth']o łaa:loveu: spóźnione sto lat dla brzydala:loveu::loveu:[/QUOTE] :cool3: Dziękujemy również:D :p [quote name='justyska2']śliczne zdjęcia :D pozdrawiamy wiosennie :)[/QUOTE] Dziękuję:D I też pozdrawiamy:D Pogoda nam sie poprawia:P Tylko trochę wieje:P Mimo moich gabarytów myślałam że wczoraj mnie z przystanku zwieje :eviltong::evil_lol: A dzisiaj już ładniej i cieplej:D Chciałam wam powiedzieć, że jak mój talent w końcu się ujawni to wam pokażę coś:eviltong: Ale na razie nie zdradzam nawet jaki to talent :eviltong: Zdjęć mi brakuje więc chyba nic wam nie dam:P Wczoraj nie było mojej mamy cały dzień i kabi spał ze mną:eviltong::diabloti:
-
[url]http://i53.tinypic.com/i76cro.jpg[/url] Jaki zadowolony :evil_lol: Kałuże i błoto zawsze wywołują uśmiech na pysku psa :evil_lol: :diabloti:
-
[url]http://img151.imageshack.us/img151/2120/img2271n.jpg[/url] :evil_lol: :diabloti: Ja jeszcze nie widziałam ostatniego odcinka pamiętników:P musze jutro to zrobić:D A co do kilkera to np. kabi sie go bał :evil_lol: więc jak otwierałam szufladę w której był to uciekał i przez następną godzinę sie nie zbliżał do mnie :evil_lol: ale już dawno się go pozbyłam:P
-
[quote name='dogomanka_']dobra, to jak wszyscy to wszyscy, kto ma jeszcze w okolicach czerwca - lipca urodziny? to kupie od razu dla wszystkich prezenty, a co sie bede! :diabloti:[/QUOTE] Ja też mam w czerwcu:P nie jadę na zlot ale możesz mi wysłać prezent :diabloti:
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]Ada grabisz sie czy Ty o tym wiesz?:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Ja?? :diabloti: A gdzie tam :evil_lol:
-
Na pewno znajdą się 24 osoby;) Ja bym pojechała no ale;P Za rok :D A tak w ogóle to że iśka żyje to jest cud bo ona już się sypie ze starości :evil_lol: [COLOR=lightblue]Wiem że i tak mnie kochasz[/COLOR] :diabloti:
-
Muscaty są fajne:D Ale dlaczego nie są różowe?? :diabloti:
-
[quote name='Avaloth'] Jeśli pojedzie na zlot 21 osób to wyjdzie taniej (po [B]130zł[/B]) bo za dobę za domek płaci się[B] 150.[/B] I teraz mam kilka pomysłów, zależy od Was. Albo płacimy po mniej po prostu, te osoby które wysłały całośc 150zł dostaną te[B] 3 dychy[/B] z powrotem na zlocie. Albo kasę która nam zostaje przekazujemy na jakiegoś psa w potrzebie/DT/hotelik etc. Albo zostawiamy ją na benzynę dla osób które będą jezdzic samochodami do sklepów po zakupy dla wszystkich lub jakieś wspólne rzeczy na ogniska czy coś takiego. O ile pojedzie ostatecznie więcej niż 18 osób.[/QUOTE] A iśka nie umie liczyć :evil_lol: 150-130= 20 a nie 30 :P Wiesz co takie wstyd przynosisz klasom matematycznym :evil_lol: Zazdroszczę wam tego zlotu...
-
Kabi ma dzisiaj urodziny:) Mój staruch kończy 6 lat:D Kto by pomyślał że czas tak szybko leci:) Takie małe przypomnienie:lol: [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/390/maly1a.jpg[/IMG] [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1927/maly3.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/2329/maly4.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/4058/maly5u.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/6794/maly6.jpg[/IMG] jakość nie najlepsza bo zdjęcia skanowane:P
-
[quote name='Bartiśkowa_'] Ada my się dogadamy,:diabloti: No moja wina ze te obróżki były takie fajne a niebieską już skórzaną mamy, bo ciemny niebieski była za duża :shake: Ale za to jaki w nim dumny:evil_lol::evil_lol: No popatrz, i ty mi spróbuj nie jechać na zlot, nie bede sama obrywac za pink obrózkę :evil_lol: taak zgadzam się, to nic że sąsiadka ostatnio jaka ona śliczna :diabloti::loveu: [/QUOTE] Tak dogadamy się:D No właśnie:P mój też miał jakąś niebieską a różowa mnie urzekła:evil_lol: No pewnie że dumny:P jemu nie przeszkadza kolor obróżki:P Niestety obawiam sie że w tym roku będziesz musiała sama obrywać za różową obróżkę:( ale za rok to nadrobimy:)
-
[quote name='Avaloth']Ej nie wiem czemu ale Kabul jest prześmieszny jak dla mnie :D nie potrafię tego uzasadnic, tak po prostu xddd haha jaki żółwik:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Bo on jest śmieszny:evil_lol: Musiałabyś go na żywo czasem zobaczyć to byś nie mogła :evil_lol: Fajny nie? :diabloti: