-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='NightQueen']ja oglądałam kilka odcinków Little Liars, bo polecałaś mi, ale mi się to nie podobało i przestałam oglądać[/QUOTE] E tam nie znasz się:P Genialny serial:P przynajmniej mi się bardzo podoba;) [quote name='NightQueen'] widziałaś ostatni odcinek plotkary? ja się załamałam :placz: Blair dokonała złego wyboru :diabloti:[/QUOTE] Ja też widziałam i aż się poryczałam :( Nie wiem jak mogła to zrobić... Jak ja bym chciała żeby jakiś facet mnie tak kochał... :loveu:
-
[quote name='Avaloth'] Patusiu, w związku z tym iż Pamiętniki Wampirów mają przerwę do września w emisji poszukuję serialu do oglądnięcia. Nie będę oglądać pamiętników po raz kolejny, gdyż i tak każdy odcinek średnio 2 razy oglądnęłam xd I w związku z tym proszę Cię o recenzję xD myślałam o Czystej Krwi albo Plotkarze ewentualnie Glee czy jakoś tak, cokolwiek to jest xd ale jestem otwarta na propozycję. Co najlepsze ?:cool3: Przy okazji jakiś fajny film mi możesz polecić :D[/QUOTE] Plotkara, 90210, albo genialne jest jeszcze Pretty Little Liars:cool3::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='NightQueen']Swoją drogą nie wiedziałam że mam tak inteligentnego psa :loveu: nie ma siatki, nie ma nawet drzewek odgradzających, jedyne co to sąsiedzi mają zborze więc jest niby bariera ale Moli i tak tam nie wejdzie bez pozwolenia :loveu::loveu:[/QUOTE] Bo Moli się nie rusza od Ciebie dalej niż na odległość paru metrów:evil_lol: A po za tym to jest mądra:D
-
Iś jest też moim chłopakiem chyba:P albo dziewczyną:evil_lol: nie pamiętam:P oraz moim szwagrem bo Pati to moja siostra :evil_lol:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]Ada nie znosz ich w szczególności taty mojego więc sie nie wypowiadej:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] No nie znam... ale przeżyjesz jakoś;D
-
E tam 18 to bardzo dobrze:) moja siostra dostałam 19 i byłam zawiedziona bo miała dostać 20 :P ale za długo gadała podobno tyle że jej nie przerwali nawet;) Kinder niespodzianka:loveu: Ja za godzinę lecę na korki z mamty bo ostatni ważny spr w tym roku szkolnym mnie czeka... A ty już prawie po wszystkim;D dobrze ci tak:)
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]no niedługo oooooooooooj Ty nie bydź tako pewno:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] :) Nie zabiją jedynej córki:P najwyżej się trochę pozłoszczą, ale jak poznają Lalkę to im minie :D
-
To już niedługo ;) E tam nie zabiją:D
-
Kiedy jedziesz po Lalkę?:D
-
[quote name='Izabela124.']A ja razem z Tobą ha ha[/QUOTE] Spoko możesz jechać :evil_lol: :D
-
[quote name='Izabela124.'] Trochę za daleko ode mnie[/QUOTE] No tak. Ja mam dość blisko. Ale w tym roku jadę do Świnoujścia na wakacje.
-
[quote name='Izabela124.']A jak tA miejscówka się zwie?[/QUOTE] Międzywodzie:) Ale to w Zachodniopomorskim;)
-
[url]https://lh3.googleusercontent.com/_Q1tF6ilriLk/Tc2SS_kil7I/AAAAAAAAAyk/K7NK1F5LDaM/P4307125.JPG[/url] biegnące futra :loveu: świetnie to wygląda :evil_lol:
-
[url]http://img202.imageshack.us/img202/2950/dsc0107ro.jpg[/url] Pani w środku rządzi :evil_lol:
-
Ja też uwielbiam morze:loveu: Mam jedną miejscowość do której jeździłam od małego i znam ją już na pamięć, czuję się tam jak w domu:)
-
[url]http://imageshack.us/m/402/4747/dogo8.jpg[/url] jakie to słodkie :loveu:
-
[url]http://imageshack.us/m/830/1815/dsc0162ef.jpg[/url] to jest boskie:evil_lol: :loveu: :D Jestem w szoku ile zdjęć:D
-
Podbijam pytanie anuli :diabloti: [url]http://img715.imageshack.us/img715/2959/dsc0938f.jpg[/url] ten w środku wygląda nieźle ale nie wiem jak z bilska :evil_lol:
-
[quote name='Avaloth']Mi co chwilę ktoś staje na ulicy i 'o jaki śliczny pies'. A jeszcze się nie spotkałam żeby ktoś stanął i patrząc na mnie powiedział coś podobnego :diabloti::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] To jest dobre porównanie :diabloti: Ale śmiesznie by było gdyby ktoś podszedł do ciebie i powiedział "O jaka śliczna dziewczynka" i cię pogłaskał :evil_lol:
-
skąd wy wszystkie bierzecie te piękne obróżki?:D
-
[quote name='nicnasile']Geografia? Jak ja 2 lata temu ją wybierałam, tzn zaczęłam chodzić na kursy takie do maturki, to mi mówili: "weź gere, bo to najprostsze". No i faktycznie, najprostsze spośród chemii, biologii czy maty. Ale ogólnie to wcale nie jest taki banał, szczególnie na rozszerzeniu... Ale i tak polecam, mimo wszystko bardzo fajny przedmiot :) No to współczuję siostrze...[/QUOTE] No tak, wszyscy mówią że najprostsza... Ale nie wiem czy rozszerzenie dam radę, więc jak na razie to pewnie podstawę będę zdawać... Już matma na rozszerzeniu mi wystarczy:P [quote name='dogomanka_']NIENAWIDZE GEOGRAFII! nie cierpie, nie trawie, jeden z najgorszych przedmiotów! :diabloti:[/QUOTE] Ja lubię gegre :D
-
[quote name='Avaloth'] ale to miał byc klub właścicieli psów matołów, no xd[/QUOTE] To ja też się dołączę do tego klubu:D :diabloti:
-
[quote name='nicnasile']Kurcze, no to długo musisz czekać! Ja w czwartek ustny polski, w piątek rozszerzona geografia i...wakacje! :) Moja kumpela w Warszawie ma maturę 27.05! To jest dopiero przegięcie...[/QUOTE] Geografię też chce zdawać za rok:D Moja siostra ma ostanią maturę też 27.05 ;/ [quote name='NightQueen'] btw. Ja i ty i Ola musimy się wybrać w miasto na sesję z aparatami :cool3: takie warsztaty fotograficzne czy coś, może jeszcze ktoś się zabierze z nami[/QUOTE] Ja ja się zabiorę!! :evil_lol::eviltong::diabloti: Iśka to masz jeszcze trochę do tych matur:P Trzeba było sobie wziąć jakiś dodatkowy przedmiot;P:diabloti: