-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='NightQueen']pochwal się swoimi wyrobami :cool3: chętnie pooglądam z czego to robisz? z modeliny? Ja swoich zdjęć nie trawię i jest to niezaprzeczalny fakt :p kurde ja mam dobrą pamięć ale strasznie krótką i właśnie nie pamiętam już jak to było :evil_lol:[/QUOTE] Musiałabym jakieś zdjęcia zrobić:P ale są takie badziewne bo za bardzo się nie bawiłam modeliną:P ładne tygryski kiedyś zrobiłam, ale sprzedałam:D i te iśki i marty kolczyki chyba wyszły mi najlepsze;D Wiem:P ale robisz fajne:D no widze właśnie:P to Anita nas nazwała siostrami bo długość włosów prawie taka sama i podobna grzywka :diabloti: :evil_lol:
-
[quote name='Pusiakowa']Fajne są te zdj żółwi :)[/QUOTE] Dziękuję:D [quote name='NightQueen']nie obcinaj mu tych nóg tak :mad::mad: twój żółw? :cool3:[/QUOTE] Nie umiem inaczej :( :( :( Tak ale nawet żółwie, bo to 2 są :diabloti:
-
Co o tych sądzicie: [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/232/dsc03906gi.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3387/dsc03901o.jpg[/IMG] Unbelievable: to pierwsze jest boskie :loveu: Odbicie rzeczywiście daje świetny efekt. Drugie i trzecie też mi się podoba:) Fajne ma oczy:D
-
[quote name='NightQueen']no masz, a ja nic nie wiedziałam że ty się hand-madem zajmujesz ;) oj proszę cię... zdjęcie wołają o pomstę do nieba wręcz :diabloti: to kolejny kataklizm na świecie, tylko tym razem w środkowej Europie :eviltong: moim jedynym talentem jest to że potrafię odróżnić swoją rodzinę od samozwańczych sióstr :diabloti::diabloti: akurat mojego rysunku bym za talent nie uznała :evil_lol: za to potrafię pięknie śpiewać :diabloti: nagram się kiedyś pod prysznicem i wam pośle :cool3:[/QUOTE] Bo tego nikt nie wie:P ja tak sporadycznie bo nie mam czasu żeby coś robić, ale kilka rzeczy zrobiłam:) Przestań tak gadać:P to co ja mam o moich zdjęciach powiedzieć?:P Ładne są i nie marudź:P Pati wiesz co:P to nie jest talent:P zresztą ja sama się twoją siostrą nie nazwałam:D nie pamiętasz już?:evil_lol: A ja bym go uznała bo ci wychodzi:D Czekam na to nagranie! :diabloti:
-
Żółwioki:D [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/2114/dsc03899x.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3387/dsc03901o.jpg[/IMG] [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/4244/dsc03905s.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/232/dsc03906gi.jpg[/IMG] [IMG]http://img200.imageshack.us/img200/7407/dsc03926i.jpg[/IMG] [B]KONIEC:)[/B]
-
Może jednak wrócę:P [IMG]http://img593.imageshack.us/img593/3467/dsc03877j.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1826/dsc03878a.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/9356/dsc03884yo.jpg[/IMG] [IMG]http://img815.imageshack.us/img815/2536/dsc03886o.jpg[/IMG] [IMG]http://img197.imageshack.us/img197/1049/dsc03890wy.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='NightQueen']zwieramy poślady i do roboty :diabloti: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206739-12-szczeniak%C3%B3w-Malamut%C3%B3w-szuka-domu%21?p=16769424#post16769424"]http://www.dogomania.pl/threads/206739-12-szczeniak%C3%B3w-Malamut%C3%B3w-szuka-domu!?p=16769424#post16769424[/URL][/QUOTE] Nie mam jak pomóc niestety, bo z moich okolic to tam strasznie daleko, a nikogo nie znam od was. [quote name='Pusiakowa']chwila - pojęcie względne. :diabloti: No cześć! :) [url]http://img220.imageshack.us/img220/213/dsc03836u.jpg[/url] jaki wzrok :D[/QUOTE] Dokładnie;P ale moge uznać, że chwile już minęła:evil_lol: hej:D no;P [B]Ogłaszam wam, że właśnie zapisałam się na prawko! :diabloti:[/B] A teraz zdjęcia:D [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/9923/dsc03850.jpg[/IMG] Fajne ma ucho :D [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7113/dsc03867h.jpg[/IMG] [IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1098/dsc03869c.jpg[/IMG] [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/6535/dsc03872h.jpg[/IMG] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8986/dsc03876s.jpg[/IMG] CDN:)
-
[quote name='Avaloth'] moje od Ady, ręcznie robiła :cool3: patrz jaką masz zdolną siostrę, może Ty też masz jakiś ukryty talent :diabloti:[/QUOTE] haha;D Pati umie rysować to jej wystarczy:D Ja mam jeszcze jakieś ukryte talenty, ale one dopiero powoli wychodzą do ludzi :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen'] twoje kolczyki? :cool3:[/QUOTE] Mojego wykonania:D narzekasz na te zdjęcia zawsze, a zawsze są ładne:eviltong::eviltong: [url]http://img842.imageshack.us/img842/8240/dsc0822m.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [url]http://img815.imageshack.us/img815/403/dsc0887a.jpg[/url] rozjechana Molinda :eviltong::evil_lol::evil_lol:
-
[url]https://lh4.googleusercontent.com/_dq1sC4uJEj0/Tahrf4z4UEI/AAAAAAAABFI/ThmeElvZfoQ/s912/IMG_2198b.JPG[/url] Jak ładnie się z moimi kolczykami komponuje :D [url]https://lh4.googleusercontent.com/_dq1sC4uJEj0/TahtRkYt65I/AAAAAAAABLw/xirNN5FjZLM/s800/IMG_2018.JPG[/url] Ona lata :D haha:D
-
[quote name='NightQueen']święta są więc nie będę ci twojego światopoglądu rujnować :diabloti: i zamilknę w tym temacie :evil_lol:[/QUOTE] Dziękuję dobra kobieto:evil_lol: Mojego światopoglądu nic mi nie zburzy :diabloti: Biedny twój tata, ale musiało być trochę śmiesznie :P
-
[quote name='NightQueen']skąd ci się takie głupoty w głowie biorą? :diabloti: przecież to eMka mnie błagała żebyśmy nie jechały na zlot bo się ciebie obawiała :evil_lol:[/QUOTE] Nie wiem jakoś same przychodzą:P To chyba rodzinne siostro :diabloti: Jasne:P wmawiaj to sobie:P Ja wiem, że ona bardzo chciała jechać właśnie dla mnie, ale to ty nie chciałaś :evil_lol:
-
[quote name='NightQueen']ode mnie przynajmniej nie uciekają psy :diabloti:[/QUOTE] Ode mnie też nie;P Moli mnie kochała :diabloti: I nawet mój pies mnie ostatnio lubi :evil_lol: Za rok na zlocie wszystkie będą do mnie przylatywać mówię Ci:P
-
[url]http://img35.imageshack.us/img35/8044/dsc0630j.jpg[/url] A to podobno jak się znęcam nad psami :diabloti:
-
[quote name='Izabela124.'][url]http://img17.imageshack.us/img17/593/dsc03830uz.jpg[/url] zadowolony pysio :) Dawaj te żółwie :D[/QUOTE] No pewnie:D on zawsze jest zadowolony:D Dam za chwilę;) W ogóle to zapomniałam życzyć wszystkim wesołych świąt:D I pochwalę się, że Kabi ostatnio mnie lubi co jest bardzo dziwne, ale trochę to już trwa więc prawie się przyzwyczaiłam:P I nawet się grzeczny zrobił:P Po kąpieli też się nie obraża;P Zdjęcia dam jak ktoś jeszcze nas odwiedzi :evil_lol:
-
Fajne spacerkowe zdjęcia:D Bobik faktycznie schudł:D O ja muszę się dopiero zapisać na prawko ale czasu mi brakuje trochę:P
-
[IMG]http://img847.imageshack.us/img847/6262/dsc03823c.jpg[/IMG] [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/6071/dsc03826.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/593/dsc03830uz.jpg[/IMG] [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/6274/dsc03834wf.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/213/dsc03836u.jpg[/IMG] KONIEC:) Mam więcej ale później:) I mam jeszcze żółwie:P
-
[IMG]http://img163.imageshack.us/img163/928/dsc03801gc.jpg[/IMG] [IMG]http://img146.imageshack.us/img146/9406/dsc03804f.jpg[/IMG] [IMG]http://img232.imageshack.us/img232/3185/dsc03805t.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9362/dsc03810h.jpg[/IMG] [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/3995/dsc03811x.jpg[/IMG] CDN;)
-
[quote name='Maalwi']Śliczny Kabi :) A mu uszka tak śmiesznie klapią :)[/QUOTE] Dziękuje;) No on ma śmieszne uszka :P [quote name='C&B']Dziękuję za życzenia :loveu: I oczywiście też życzę ci Wesołych Świąt ;)[/QUOTE] :) proszę bardzo :D I również dziękuję :loveu: A ja z okazji świąt mam dla was jakieś podwórkowe zdjęcia :P Niektóre kadry są okropne ale kabi ma fajne miny:P [IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6281/dsc03768x.jpg[/IMG] [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/4315/dsc03769z.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/8383/dsc03783u.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/5728/dsc03788r.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/104/dsc03790d.jpg[/IMG] CDN;)
-
Ja zawsze chciałam umieć robić wianki i też nie potrafię:( Łączymy się z Tobą w bólu Pati :P A Molce ładnie w tym wianuszku:D haha:D
-
[B][url]http://i51.tinypic.com/zxqtep.jpg[/url] [/B]Bonek :loveu: Świetne:D :D
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]jak jo godom, że mom wolne od dziś to MOM:diabloti: Iśka urwa la im nogi Ty uszy dodałaś co sie tu dzieje:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] aaa;D nie zrozumiałam :evil_lol: Nie napisałaś że mosz wolne;P tylko że chyba od dzisiaj wolne :P No ja nie wiem one obie już nie znają matmy :diabloti: Pati się czepia a sama nie lepsza jest z matmy :diabloti: [B]Pati:[/B] Zobaczy zobaczy nie martw się siostra;D