-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='NightQueen']Poślę ci na urodziny w paczce :diabloti: [/QUOTE] To możesz już wysłać bo mam niedługo :diabloti::eviltong::eviltong:
-
[quote name='NightQueen'] To siostra Zafiry mojej tak w ogóle :p (Zafira to ta długowłosa prawie cała biała) I co dodam zdjęcie kolejnej dziewczyny to mówisz że ta najładniejsza :evil_lol: Ale nie ukrywam że chciało mi się banded'a (te łaty) :loveu: [/QUOTE] Chyba gdzieś napisałaś to z tego co pamiętam :D Ale ta jest genialna :D A potem ta brązowa :D Ale ogólnie wszystkie są fajne :D muszę się trochę pozachwycać bo sama nigdy nie będę takich mieć :evil_lol:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]no bo nie mom, no a pożartowac se lubia czasem:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] E tam cicho siedź nie znasz sie;P Haha :D
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]a weź nie przesadzej;) no na wsi na pewno, jutro idziemy na Fazaniec to tyż coś bydzie:)[/COLOR][/QUOTE] To ty też nie przesadzaj:D Fajny strój:D i ty mówisz że nie masz cycków:evil_lol: żarty sobie robisz:P To czekam na zdjęcia:D
-
[url]http://img571.imageshack.us/img571/5770/dsc0314u.jpg[/url] świetną ma minę :D w ogóle najbardziej mi się jej umaszczenie podoba :D jest boska :loveu:
-
[quote name='Tepes'][COLOR="blue"]a tam widziałach i widza codziennie:evil_lol: to dej meila to CI pośla;) a zdj Bona ymm nie wiem kiedy:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Nie widziałaś mówię ci:P spójrz chociażby na mnie:P Wysyłam na PW:) :P mam to samo ze zdjęciami Kabiego:P ale zrób jak bedziecie na wsi:D
-
to mi też prześlij bo chce zobaczyć strój:P a tak w ogóle to chyba wieloryba nie widziałaś:P I na zdjęcia Bonka czekamy:D
-
Świetne te słuchawki:D Ja chciałam mp3 w kształcie głowy myszki miki:D ale funduszy mi brak:P Może po 18-nastce sobie sprawię takie cudeńko:D
-
A ile masz już wyjeżdżonych?:D Ja mam dzisiaj drugi raz czyli będą już aż 4h:P ;)
-
Ten twój pies tylko ciągle świeci uzębieniem :evil_lol: :diabloti: Najlepszego jeszcze raz!:* PS. Dostaniesz może coś ode mnie jak w końcu znajdę czas wybrać się na pocztę, bo koperta czeka i się nie może sama wysłać :evil_lol:
-
[quote name='Pusiakowa']A tu jak zwykle zdjęć nie ma tylko gadanie o bzdurach :diabloti:[/QUOTE] Haha;P ostatnio rzadko było gadanie:evil_lol: A fot chyba nie mam żadnych:P [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]no ba:diabloti: zdjęcia jutro jakieś powinny być o ile pogoda bydzie fajno, bo w chwili obecny burza[/COLOR][/QUOTE] Chyba Ci się galerie pomieszały, ale jak chcesz mi zdjęcia wstawiać to proszę bardzo :evil_lol: :diabloti: U mnie nie ma burzy jest ładnie, słoneczko świecie;D Nawet się opalałam:D
-
[quote name='Avaloth']Ona jest ze śląska, więc nie wie. a ja z małopolski :evil_lol::loveu:[/QUOTE] No tak:evil_lol: A ja z Wielkopolski i się nie chwalę iśka :diabloti: [quote name='Tepes'][COLOR=blue]sory koniec świata nie obowiązuje Ślaska:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Haha jasne:evil_lol:
-
Iśka ja też pamiętam o moich lizakach:diabloti:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]jakby wszyscy godali to bych o tym słyszała:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Ja nie wiem ale my wiedziałyśmy:P U ciebie sie nie gada o takich rzeczach widocznie:evil_lol:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]ale jak prze ze mie pogorszy sie Twój stan to już bardzo mi przykro:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Haha:P chyba twój się pogorszy przeze mnie:evil_lol: Będę twoim najgorszym przypadkiem:diabloti: [quote name='Avaloth']Ada ja bym do niej nie szła, ona Ci tu grozi w podtekście :evil_lol: chyba jednak zacznę od tej Plotkary xd albo wiem, co ma mniej odcinków ?[/QUOTE] Chyba muszę to jeszcze przemyśleć:P ale mam 5 lat:P A z czego wybierasz? plotkara ma dużo:P
-
Iśka to chyba wszystkim lizaki wisi ale ich nie kupuje:evil_lol:
-
[quote name='Avaloth']no jutro o 6 czy tam 18 ma byc ^^ a jak nie to za 5 miesięcy jak demony się rozprzestrzenią :evil_lol:[/QUOTE] No o 18:evil_lol: O demonach to nie słyszałam:evil_lol: ale też dobre;P [quote name='Tepes'][COLOR=blue]wgl jo nie wiem o tym końcu świata NIC skąd wyście to wyczaśli:evil_lol:?[/COLOR][/QUOTE] Wszyscy o tym mówią:evil_lol:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]no godom Ci jo ida na psychologia bo to w głowie Ci siedzi:evil_lol: to za 5 lot czy tam ile sie zgłoś do mie:D[/COLOR][/QUOTE] No w sumie tak:D Dobra zapamiętam :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']destabilizację emocjonalną można już chyba przypisać do jakiejś choroby co? :diabloti::diabloti::evil_lol:[/QUOTE] Pewnie można ale nie wiem do jakiej :evil_lol: Pati trzeba było iść na jakąś medycynę czy coś a nie na to na co poszłaś:diabloti: [quote name='NightQueen']dobra, dla dobra Ady wszystko :diabloti: oby jej się ta destabilizacja nie pogorszyła, bo zacznie opłakiwać problemy emocjonalne Marysi z Pierwszej Miłości :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] haha:P nie oglądam Pierwszej Miłości więc mi to nie grozi:P [quote name='Tepes'][COLOR=blue]o matko to, to juz bydzie koniec świata i NIC ani NIKT nie do rady ja uratować:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] haha;D już za późno na ratunek:evil_lol: [quote name='NightQueen']jest szansa że medycyna się rozwinie i wynajdą na to lek :diabloti:[/QUOTE] Nie wiem kiedy:P chyba za milion lat:diabloti: [quote name='Avaloth'] Aduś, jak już wyjdę za milionera (najlepiej Iana:loveu:) to Ci zafunduję leczenie:diabloti::loveu:[/QUOTE] Wiedziałam, że chociaż na kogoś mogę liczyć:loveu:
-
[quote name='NightQueen']zdawałam ale oblałam, a co ciekawsze nie za to że nie potrafiłam jeździć tylko dlatego że tak wypadło że mam oblać, udupili mnie 3 razy, za każdym razem jak już zjeżdżałam na ośrodek, po wykonaniu wszystkich parkowań itd., ale jak pech to pech :roll:[/QUOTE] A to tak było... Moja siostra za 4 zdała... też miała takie głupie błędy i w ogóle. [quote name='Avaloth']Praktyka czyni mistrza, za sto lat Ci już na pewno wyjdzie :evil_lol::evil_lol: no tak, Patrycja ważna osobistość, prawie jak wszyscy :diabloti:[/QUOTE] No za 100 lat to może w ostateczności już wyjdzie:evil_lol: Wiadomo patrycja bardzo ważna:P Przecież prezydentem będzie kiedyś :diabloti: [quote name='Tepes'][COLOR=blue]wtorek mówisz? [SIZE=4] LUDZIE WE WTOREK NIE WYCHODZIĆ Z DOMÓW!![/SIZE][/COLOR][SIZE=4] [/SIZE][SIZE=4][COLOR=blue]:diabloti:[/COLOR][/SIZE][/QUOTE] haha:D dobrze że uprzedzasz wszystkich:D ale wam nic nie grozi bo tak daleko to nie dojadę:evil_lol: [quote name='NightQueen']nie prawie jak, tylko Wszyscy to JA, a Ja to Wszyscy :diabloti::diabloti: koniec świata jest bliski :evil_lol:[/QUOTE] Dobre myślenie Pati:evil_lol: No jutro ma być to bliski faktycznie:diabloti:
-
[quote name='NightQueen']ale żeby ryczeć ? :evil_lol:[/QUOTE] No tak :P ja zawsze w takich momentach rycze:evil_lol: bo mi było żal Chucka i Blair :P [quote name='Tepes'][COLOR=blue]Ada jest niestabilno emocjonalnie:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Całkiem możliwe:evil_lol: co prawda nie jest to stwierdzone oficjalnie ale kto wie:diabloti:
-
[quote name='Tepes'][COLOR=blue]żółwie fajniuchne:loveu: weź Ty go sama nie obcinej:evil_lol: wszyscy prawko matko i córko to ino jo nie robia:D[/COLOR][/QUOTE] dziękuję:D Cicho pięknie wygląda:evil_lol: Może kiedyś w końcu mi wyjdzie ładnie:diabloti: za jakies 100 lat:evil_lol: Ja mam we wtorek już pierwsze jazdy:O ale się boję:P [quote name='NightQueen']ja nie mam :diabloti: tzn jestem po kursie, a za niedługo będę go kontynuować, czekam aż mi instruktor z wakacji wróci :evil_lol: i będę zdawać, ale póki co nie mam, a jak ja nie mam to nie wszyscy mają :diabloti:[/QUOTE] Ale może będziesz mieć niedługo;) hah:D to czemu nie zdawałaś jak jesteś po kursie??
-
[quote name='NightQueen']mi się nie spodobał No tak - tylko Ada beczy po zobaczeniu plotkary :diabloti::evil_lol: [/QUOTE] No trudno:P ale jest fajny:P nie znasz się:eviltong: No bo to było takie romantyczne i takie smutne :-(:eviltong: