Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/255608_190245314357645_100001165331371_495953_1637258_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/254163_190245351024308_100001165331371_495954_6362760_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/249478_190245281024315_100001165331371_495952_2158071_n.jpg[/IMG] Więcej zobaczycie na fejsie:evil_lol: ;)
  2. Na fejsa wrzuciłam trochę:) I tutaj dam kilka stamtąd bo nie chce mi się nowych wgrywać:P [IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/247468_190244854357691_100001165331371_495933_6801953_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/249458_190244887691021_100001165331371_495935_6930287_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/249723_190245021024341_100001165331371_495941_4036263_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/248458_190245094357667_100001165331371_495944_3293176_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/248643_190245077691002_100001165331371_495943_2189254_n.jpg[/IMG] CDN:)
  3. [quote name='Avaloth']Tej po której nóg nie czujesz ? :D dawaj ![/QUOTE] Nogi czuję, ale mnie bolą stopy od butów:P cały wieczór na obcasach wytrzymałam:evil_lol: To jest sukces bo ja normalnie nie chodzę w takich butach :evil_lol:
  4. Dziękuję za wszystkie opinie :) Zdjęcia faktycznie nie są do końca dopracowane i można by coś poprawić, ale samemu często się tego nie zauważa :) Więc dziękuję :) Pusiakowa: [url]http://wd6.photoblog.pl/np3/201106/F5/96017085.jpg[/url] Boską pozę ma ta mewa :D
  5. [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]żabolek fajny:) w końcu chłopsko obroża koniec z różem:evil_lol:[/COLOR][/QUOTE] Dziękuję:D Oj tam:evil_lol: w babskich ładnie wygląda:D [quote name='NightQueen']wypraszam sobie :mad: ja nie jestem stara tylko hmm.. w kwiecie wieku :diabloti:[/QUOTE] haha:D w kwiecie wieku :evil_lol: Przyznaj się że jesteś stara:evil_lol: [quote name='Pusiakowa']haha, racja :D:D[/QUOTE] ;) dzięki:D [quote name='Avaloth']w kwiecie wieku :evil_lol::evil_lol: mi się to kojarzy z panią między 40 a 50, a Ty chyba tyle nie masz? chociaż w sumie jakby się przyjżec.. :diabloti::loveu:[/QUOTE] No w sumie racja:evil_lol: Oj tam:P na 50 może nie, ale te 40:evil_lol: Jak będziecie chcieli to mogę wam dać kilka zdjęć z wczorajszej imprezy 18-nastkowej;)
  6. [quote name='Pusiakowa'][url]http://img217.imageshack.us/img217/1817/dsc05282b.jpg[/url] fajna obróżka ;)[/QUOTE] dziękuję:D też ją lubie:) [quote name='Avaloth']w końcu jakaś chłopięca :D ładna głębia :)[/QUOTE] haha:evil_lol: w różowych lepiej wygląda:diabloti: dzieki;D
  7. [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1817/dsc05282b.jpg[/IMG] I ja na koniec :evil_lol: [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6607/dsc05291s.jpg[/IMG] KONIEC:) Wiem, że brzydkie i w ogóle, ale niech sobie są:P
  8. [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/8287/dsc05266g.jpg[/IMG] [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/7350/dsc05273t.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/3936/dsc05274n.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/9217/dsc05276i.jpg[/IMG] [IMG]http://img821.imageshack.us/img821/2352/dsc05281vm.jpg[/IMG] CDN:)
  9. O naprawiło się:D Więc fotki:D Żaba jakaś :evil_lol: [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3267/dsc05238ji.jpg[/IMG] [IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2041/dsc05253x.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/5512/dsc05255o.jpg[/IMG] [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/9986/dsc05256le.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6031/dsc05261td.jpg[/IMG] CDN:)
  10. [quote name='Avaloth']Widzisz jaka jestem szprtyna xDD łaa szaleństwo, to czekamy :)[/QUOTE] No widzę właśnie :D To czekaj zaraz dam:D [quote name='NightQueen']aleś ty już stara jest :diabloti::diabloti:[/QUOTE] E tam troszkę:evil_lol: A co ty masz powiedzieć? :diabloti: Zdjęcia jak mi się naprawi wszystko bo coś nie działa;/
  11. [IMG]http://img832.imageshack.us/img832/3973/dsc04936fy.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2965/dsc05043.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/219/dsc05099q.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5107/dsc05139f.jpg[/IMG] Jeszcze takie mam z sesji...
  12. [quote name='NightQueen']powiedziałam bo Ada by mi tu przynudzała całymi dniami :evil_lol: [/QUOTE] Haha :evil_lol: pewnie najlepiej zrzucić winę na Adę :diabloti::eviltong:
  13. [quote name='Avaloth']a tu będę najostatniejsza na świecie :D stara :loveu::eviltong:[/QUOTE] Haha:D dziękuję bardzo :loveu: Zdążyłaś nawet jeszcze 9.06 napisac:D W nagrodę będą zdjęcia za chwilę;D
  14. [quote name='NightQueen']taki prezent zbyt drogocenny jest, nie stać mnie na niego :diabloti: a tak w ogóle to 100 lat :loveu:[/QUOTE] E tam nie stać :P żałujesz na mnie poprostu :evil_lol: Dziękuję :loveu:
  15. [quote name='Avaloth'] [SIZE=1]Uwaga, grożę Ci :diabloti: jak wprowadzisz celibat to powiem wszystko co wiem Adzie :evil_lol::loveu:[/SIZE][/QUOTE] Powiedz mi z okazji urodzin! :cool3::cool3: [quote name='NightQueen'] jak zdam weekendowych egzaminów 5 t wam powiem, jak nie to poczekacie jeszcze :diabloti: Ty wiesz, ale reszta na razie nie musi, znać pełnej prawdy o Axelku :loveu::diabloti:[/QUOTE] E tam:P powiedz mi jak mój prezent od Ciebie bo myszek nie dostałam :diabloti: Ja muszę:diabloti::cool3:
  16. [quote name='NightQueen']informacje, ależ proszę bardzo :diabloti: Axel to chłopak shih tzu, 3 miesięczny :cool3: [B]nowy kolega Moli, którego ona nie znosi, ale polubi bo wyjścia nie ma[/B] :eviltong:[/QUOTE] Czyli wnioskuję że pies jest Pati:cool3::cool3: Chociaż kto to tam wie:eviltong: Z nią nigdy nic nie wiadomo:evil_lol::diabloti:
  17. Cóż to za Alex?:D Powiedz coś więcej?:D Twój?? :)
  18. [quote name='Onomato-Peja']Trzecie b. fajne a w pierwszym krzywy kadr.[/QUOTE] Dziękuję;) W pierwszym faktycznie;) Nie zauważyłam wcześniej. [quote name='Lucky.'][url]http://img196.imageshack.us/img196/9512/dsc04732y.jpg[/url] black devil ? :P to pierwsze ma jakiś kadr ciasny, albo mi się wydaje. za to link wyzej najbardziej mi się podoba[/QUOTE] No może troszkę ciasny. Dziękuję;)
  19. Ja mam kilka ludzkich do oceny... [IMG]http://img807.imageshack.us/img807/5238/dsc04671.jpg[/IMG] [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/9512/dsc04732y.jpg[/IMG] [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/7000/dsc04792v.jpg[/IMG] [IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3831/dsc04831h.jpg[/IMG] [IMG]http://img827.imageshack.us/img827/6479/dsc04864i.jpg[/IMG] Mam jeszcze kilka, ale to potem;) proszę o opinię.
  20. [quote name='Avaloth']Patrycjo :mad: jak Ty tak chcesz bez mojej wiedzy oddawać moje córki chrzestne w ręce.. czyjeś ręce ? I to jeszcze takie ręce jak Ady [SIZE=1](też Cię kocham Aduś[/SIZE]:loveu:) ? nie pamiętasz jak Ci Molę męczyła, co ona zrobi z biednymi myszkami ?:evil_lol: :shake: Moje córki biedne, dobrze że ja o nich myślę, bo własna matka by je na zagładę skazała, i jeszcze mieszkanie pod mostem:shake:[/QUOTE] Haha:D Ja Ciebie Iśka też:loveu: E tam nic bym im przecież nie zrobiła:evil_lol: [quote name='NightQueen'] Figa I Blair mnie tak denerwują bo do krwi kilka razy pogryzły mi SIlver że je oddam nawet Adzie :roll:[/QUOTE] Haha:D dziękuję:P Trafią w dobre ręce :evil_lol:
  21. [quote name='NightQueen']pff to już nie mój problem że będziesz pod mostem spać :diabloti: NIE !! Nie pasowałaby mu !!! :mad: obroże szyje TZ Marty_Ares, ale tasiemki sobie zamawiamy osobno także musiałabyś sobie do niej napisać i zapytać czy ma jakieś na stanie, sowy ma na pewno ale to Kabiemu NIE PASUJE :diabloti:[/QUOTE] No wiem :evil_lol: Trudno, ale myszki mi dotrzymają towarzystwa:evil_lol: Pasowałaby na pewno:P To muszę napisać do niej.;) ale ma jakąś stronę, albo wątek na dogo? Sowy pasują:P kupię mu identyczną jak Molcia ma;D będą bliźniakami :diabloti:
  22. [quote name='NightQueen']bardzo chętnie, zwłaszcza Figę i Blair bo są nieznośne :mad: [/QUOTE] Dobrze :cool3: Tylko że w domu mnie wywalą bo nikt nie lubi gryzoni ale to trudno:eviltong: przynajmniej będę miała myszki:D Wysłałaś?? bo muszą do czwartku dojść skoro to ma być prezent urodzinowy :eviltong::evil_lol::diabloti: A w ogóle to śliczna obróżka:loveu: Kabiemu taka różowa by pasowała nie?:D Daj mi jakiś link, albo coś gdzie ją kupowałaś:D
  23. Haha :P Iśka :P ile można tego samego oglądać i słuchać :evil_lol: Ale rozumiem, że miłość nie wybiera ;) Zdjęcia Chestera :O Jestem w szoku :D
  24. [quote name='Avaloth'] bo to jest psychodela :evil_lol::evil_lol: było afterparty w sobotę wieczorem i Dranka miała fazę :evil_lol::evil_lol: bo wszystkie są z fejsa, cześć mojego, część dziewoi :eviltong: o, z kim, gdzie, jak ?[/QUOTE] haha:D Ale fajne:P No tak...:P tylko z fejsa wstawiasz:evil_lol: Mówiłam ci przecież:P z rodzicami, jakoś 20 sierpnia ;D
  25. ale tam wyrywałyście banany:evil_lol: czemu 2 fotki do góry dupą?:diabloti: Większość widziałam na fejsie:D Ja byłam raz w wawie:D Do krk przyjeżdżam w sierpniu:D
×
×
  • Create New...