Jump to content
Dogomania

Sweet

Members
  • Posts

    4402
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Sweet

  1. Po Mat-fiz-infie to wiadomo, że dietetyka :evil_lol: :diabloti: haha;D Znowu będziesz o nim cały czas gadać :P Załatw sobie autograf :D
  2. [url]http://img703.imageshack.us/img703/7728/dsc0847r.jpg[/url] Moja Molcia :loveu:
  3. [quote name='Avaloth'] Nie nie, politechnika mnie jakoś odstrasza sama w sobie xd na ekonomiczny. Na pewno lepsze niż ja :eviltong:[/QUOTE] E tam :P a już myślałam, że chociaż coś będziesz miała po mnie i wybierzesz politechnikę ;P No nie wiem ;P ja już mam takie wybrane, że z rozszerzoną matmą i geografią ten jeden przede wszystkim w ogóle nie pasuje ;P
  4. [quote name='NightQueen'] Ale wam zazdroszczę :placz: macie robić dużo zdjęć :cool3: Justyna (Bewarka) dużo zdjęć jeża chcę :loveu:[/QUOTE] Ja też zazdroszczę, ale za rok pojedziemy pati :diabloti::cool3: Tak bardzo dużo zdjęć macie robić :cool3: :eviltong:
  5. [quote name='Avaloth']Dokładnie mam to samo nicnasile, do majcy się w ogóle nie przykładałam a 74% pykło, nad polskim siedziałam kupę czasu i zawaliłam. No cóż bywa. Powiem Wam że jestem hardcorem, złożyłam papiery na pedagogikę specjalną, wczesnoszkolną, kognitywistykę i uwaga: informatykę stosowaną i towaroznastwo :D bo wg statystyk z tamtego roku powinnam się z moimi 74% z majcy spokojnie dostać :D mniejsza z tym że zdawałam rozszerzony polski, mniejsza z tym że będzie nudno, przynajmniej przyszłościowe xD Zobaczymy gdzie wpadnę, ale kompletnie się przestałam tym przejmować, trza sobie znaleźć bogatego męża i będzie spokój :) ;) to super z matmą;) Ja chciałabym tyle za rok z rozszerzenia, to się nie będę musiała martwić o moje studia :P co to jest kognitywistyka??:P Na informatykę? ;O Za żadne skarby bym nie złożyła na to :P ale na politechnikę? :P Zobaczysz w przyszłym roku jakie ma mam kierunki wybrane :P haha :evil_lol: Dostaniesz się pewnie wszędzie i będziesz miała problem co wybrać ;P Mojej siostrze też najgorzej poszedł polski ;P i hista, ale i tak było dobrze ;) Miłego wyjazdu :D
  6. Iśka na pewno narzeka:P Czemu nie chcesz napisać ile porcent? ;)
  7. Ja trzymałam kciuki jak pisałyście to wystarczy :diabloti: Ale na pewno będzie dobrze ;)
  8. Illusion: Dużo taniej na takiej giełdzie można dostać obiektywy?? To ja znowu dam kilka, tym razem trochę z instrumentami, niestety miałyśmy strasznie mało czasu: [IMG]http://img810.imageshack.us/img810/1693/dsc07720s.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5557/dsc07730w.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6540/dsc07735v.jpg[/IMG] [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/2751/dsc07783i.jpg[/IMG] [IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8148/dsc07877p.jpg[/IMG] I jak?
  9. Fajne te zdjęcia Iśka:D Jaki miałaś obiektyw?:D To ja jeszcze się zapytam o Westy:D masz?? :diabloti:
  10. [quote name='Tepes'] [COLOR="blue"]zawsze i wszędzie:loveu::diabloti: aaaaa no ja nie widziałach ich jeszcze ale ok już sama z siebie wiem, ze ładne:loveu::loveu: i znów podziękuję pani bardzo:loveu::loveu: a do dom jada chyba w środa tak więc piątek powinnach Twój prezenciosz posłać:) wkleja od nowy strony;)[/COLOR][/QUOTE] :D zapamiętam :evil_lol: No mam nadzieję, że Ci się spodobają;) Ok, nie musisz się śpieszyć ;) Zaraz będzie nowa strona:D
  11. [quote name='Tepes'][COLOR="blue"]Ty sie nie liczysz:diabloti::diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Jaka ty miła :evil_lol: A takie ładne kolczyki ode mnie dostałaś :diabloti:
  12. [quote name='Lucky.']lepsze, ale jednak z jakąś bardziej 'normalną' miną było by super. :)[/QUOTE] Nie mam już z inną miną ;)
  13. [quote name='Avaloth']Piąte by mi się bardzo podobało, gdyby nie ta tragiczna mina. Pierwsze wygląda jak reklama jakiegoś ubrania, wg mnie ok :) W trzecim zostawiłabym trochę więcej dołu, ale mimo to mi się podoba.[/QUOTE] Mam chyba bez tej miny:P zaraz poszukam specjalnie dla Ciebie ;D Dobre porównanie;) dziękuję ;) O takie: [IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/87/dsc06589a.jpg/[/IMG][IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg87/scaled.php?server=87&filename=dsc06589a.jpg&res=medium[/IMG] Lepsze?
  14. [quote name='Lucky.']Sweet, pierwsze chyba najlepsze, drugie też jest ok, ale przeszkadza mi ucięty but, trzecie, ucięta ręka i włosy, czwarte mi się nie podoba, a w piątym nie podoba mi się wyraz twarzy modelki, tzw. dzióbek.[/QUOTE] Dziękuję;) Właśnie Trzecie mi się najbardziej podoba, ale właśnie dopiero po zgraniu zdjęć zauważyłam że ucięłam rękę i trochę te włosy;/
  15. Ostatnio trochę zajęłam się fotografowaniem moich koleżanek ;) Oto kolejne efekty mojej pracy: [IMG]http://img863.imageshack.us/img863/4189/dsc06151r.jpg[/IMG] [IMG]http://img651.imageshack.us/img651/5917/dsc06265sw.jpg[/IMG] Wiem że ręka obcięta ;/ [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2281/dsc06364g.jpg[/IMG] [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/2279/dsc06432z.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/7909/dsc06585w.jpg[/IMG] I co sądzicie?? Wszystkie zdjęcia są ostre, ale po wgraniu zrobiły sie takie jak tu wstawiłam ;/ Zdjęć mam bardzo dużo, ale wybrałam tylko tych kilka. Proszę o opinię ;) I za każdą dziękuję :)
  16. Najlepszego stara babo!!! :loveu: Wiem, że brzydko Ci mówię, ale i tak mnie kochasz :evil_lol:
  17. [url]http://img687.imageshack.us/img687/8199/dsc0895du.jpg[/url] słodka :loveu:
  18. Dasz radę:P Ja np siebie widzę za kierownicą, ale nie umiem jeździć :evil_lol: Jak zdam to będę niebezpiecznym kierowcą :diabloti:
  19. O też już na prawko zapisałaś się:D To dobrze:D Będziemy razem zdawać:evil_lol: Bo zanim dostanę dowód to trochę minie :evil_lol: Moje badanie polegało na tym samym :evil_lol:
  20. [URL]http://i54.tinypic.com/27ywynp.jpg[/URL] słodkie :loveu: tylko troszkę nieostre... ale fajne :D A koszulka świetna :D :diabloti:
  21. [quote name='Avaloth']a Ty stara [COLOR=blue]:diabloti:[/COLOR][/QUOTE] Wiem :evil_lol: Ale i tak jesteście starsze :diabloti: [quote name='Tepes'] [COLOR="blue"] sie odezwała ta staaro:diabloti:[/COLOR] [/QUOTE] Wtedy też byłam młoda:evil_lol: Teraz już niestety nie:diabloti:
  22. [quote name='Tepes'][COLOR=blue]czyli miesiąc po moich 13 urodzinach o ile dobrze licza:diabloti:[/COLOR] [/QUOTE] Dobrze liczysz :cool3::D Jaka młoda byłaś wtedy :eviltong:
  23. kabika też mam prawie 6 lat, bo 23 czerwca do nas zawitał:D
  24. [quote name='NightQueen']pobaw się z programem graficznym, fajne efekty można uzyskać często z beznadziejnego (nie mówię tu o twoim) zdjęcia :p[/QUOTE] Nie miałam czasu na taką zabawę tylko ostrość w Photoshopie poprawiałam. ;) Ale pobawię się na pewno jak będę mieć kiedy:)
×
×
  • Create New...