-
Posts
7958 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pipi
-
Becia66,nic nie szkodzi,już Asior pytała mnie o rozmiar jaki noszę,myśli o wysłaniu paczki.Mam w co się ubrać,ciotki dobre za dbały o to.Jednak,tu na wsi ubrania niszczą się bardzo i zawsze się przydadzą.Jeśli macie wyrzucić,jabędę wdzięczna i bardzo mnie cieszą nowe ciuchy.Dziękuje. Chciałam pokazać Wam Szczotkę i jej dzieciaki.One już bigają po całej wsi za matką.Często bywa tak,że ona wraca sama,a one zagapią sie i zostają.Ostatnio były przy kościele,plątały sie przy robotnikach/bo jest remont chodnika przed Kościołem/,zagubione,jedna na drugą wchodziła i kuliły się z przerażenia,bo do miłosników zwierząt,to oni nie należą.Kiedy je w końcu znalazłam i zaczęłam wołać,żeby zaprowadzic tam gdzie zawsze siedzą,czyli na posesję,gdzie nikt nie mieszka/właściciel w USA/,Ci debile zaczęli się smiać i jak je wołałam mnie przedrzeźniali.Jeszcze trochę i będzie źle,bo samochody porozjeżdżaja. Dowiedziałam się,że pismo TOZ wysłał do Wójta z zapytaniem jak rozwiązywany jest u nas w Gminie problem bezdomności zwierząt.Boję się o nie.Prawdopodobnie jest bardzo dużo monitów w sprawie wałęsajacych sie psów po wsiach.Już ja wiem najlepiej,że problem u nas jest WIELKI.Ja nie daję już rady.Jak mnie ktoś informuje z ludzi,że tu,czy tam. .. . .ja odpowiadam, idzcie do Wójta,co ja mogę?nie mam miejsca u siebie i pomagam jak mogę,a końca nie widać.
-
Ja również na razie siedzę cicho,żeby nie zapeszyć,ale kciuki trzymam bardzo mocno.Koka,trzymaj się czarnulko.
-
Kochana Poker,paka przyszła już dawno,napisałam o tym odrazu.Bardzo serdecznie dziękuję.Wszystko w sam raz.Futro?-sztuczne na szczęście i Kościółkowe będzie.Na bank nie zmarznę.Dziękuje. Becia66,jeśli w paczce od Ciebie są rzeczy dla mojego synka,to przyszła wczoraj paczka.Nie wiem jak mam dziękować.Wszystko pasuje i jakie ciuchy?.Tylko spodnie poskracam,ponieważ za długie,ale to nie problem.Dziękuję pięknie.Jesteśmy ubrani na "sto"lat i to jak? Chciałam donieść,że nareszcie internet podłączony.UFFFF,ciężko było,ale już jest. Będę teraz jak przedtem co dziennie na wątkach i obiecuję,że zaległości nadrobię.Jutro sobota,więc zabiorę się do roboty.Mam nadzieję,że nic nie stanie na przeszkodzie. Dziękuję,że byłyście na wątku. Dziękuję za wpłaty.Dziękuję.
-
[quote name='enia']a nie wiesz co z tym małym pieskiem przy budzie co go Pipi dokarmiała u tej chorej pani?[/quote] Pieska,cały czas karmię.Jest on tak biedny i kochany,że nie macie pojęcia.Bywa,że zaczepi się łańcuchem za krzaki i gdybym nie zaglądała do niego,to by się usmarzył na słońcu.Jak tylko będę miała już wreszcie internet,założę mu wątek.Trzeba mu pomóc.Cierpi on bardzo.Sam,ciągle sam,tylko mnie widzi raz dziennie.Już prawie się dogadałam z właścicielem i zastanowi się za ile go odda.Powiedział,że nawet będzie mógł zostać u niego,aż nie znajdzie się nowy domek.Aj,mogłabym jak zwykle pisać i pisać o tych psach w nieskończoność.Chociaż by o suczkach pani Stasi.One też wylądowały na łańcuchach,bo szczekają na ludzi i do nóg się"sadzą".Stoją tak biedne i jak mąż pani Stasi lepiej troszkę sie czuje,to zaniesie im jeść i pić.Oczywiście mam na to oko i jak coś,to. . . . ,no wiecie.Nic nie robię tylko latam. Evelin,nie ma słów jakimi mogłabym podziękować za pomoc,jakiej doznają te biedne stworzenia,tu u mnie w okolicy.Gdyby nie Ty kochana,nie wiem,ale co najmniej z pięć,już dawno by zeszło z tego świata.Dziękuję kochana. Dorwałam się chwilowo do laptopa mojej bratanicy,to chociaż kilka postów napisałam i pocztę sprawdziłam,bo jestem dzisiaj w Białymstoku z Sabą.
-
[quote name='enia']a nie wiesz co z tym małym pieskiem przy budzie co go Pipi dokarmiała u tej chorej pani?[/quote] Pieska,cały czas karmię.Jest on tak biedny i kochany,że nie macie pojęcia.Bywa,że zaczepi się łańcuchem za krzaki i gdybym nie zaglądała do niego,to by się usmarzył na słońcu.Jak tylko będę miała już wreszcie internet,założę mu wątek.Trzeba mu pomóc.Cierpi on bardzo.Sam,ciągle sam,tylko mnie widzi raz dziennie.Już prawie się dogadałam z właścicielem i zastanowi się za ile go odda.Powiedział,że nawet będzie mógł zostać u niego,aż nie znajdzie się nowy domek.Aj,mogłabym jak zwykle pisać i pisać o tych psach w nieskończoność.Chociaż by o suczkach pani Stasi.One też wylądowały na łańcuchach,bo szczekają na ludzi i do nóg się"sadzą".Stoją tak biedne i jak mąż pani Stasi lepiej troszkę sie czuje,to zaniesie im jeść i pić.Oczywiście mam na to oko i jak coś,to. . . . ,no wiecie.Nic nie robię tylko latam. Evelin,nie ma słów jakimi mogłabym podziękować za pomoc,jakiej doznają te biedne stworzenia,tu u mnie w okolicy.Gdyby nie Ty kochana,nie wiem,ale co najmniej z pięć,już dawno by zeszło z tego świata.Dziękuję kochana. Dorwałam się chwilowo do laptopa mojej bratanicy,to chociaż kilka postów napisałam i pocztę sprawdziłam,bo jestem dzisiaj w Białymstoku z Sabą.
-
To zupełnie inny pies.Śliczna i szczęśliwa,dziękuję Wam bardzo.
-
Coronaaj dziękuję,rozumiem,nie ma pośpiechu.Wszystkiego dobrego. A Śnieżka,prawda,że inna??? Wyczesana,wykąpana i na pewno/wierzę w to/ szczęśliwa.W końcu ma ludzi,którzy ją kochają,własne łóżko i poczucie bezpieczeństwa.Musi tylko się odchamić,poznać miasto,oswoić z morzem,wtedy będzie w pełni szczęśliwa.Nie macie pojęcia jak się cieszę.Oby tak dalej z adopcjami.Dziękuję Wam wszystkim.
-
"A to ja nawet nie wiedziałam,że to ta sunia od drutu...Aż mnie ciarki przeszły jak czytałam co ta sunia przeszła...Mozna z tego wyciągnąc wniosek,ze to bardzo pro-ludzka i przyjacielska sunia. Dobrze,ze już bezpieczna u Murków" Evelin,nie dziwię się,że nie skojażyłaś,tyle tych piesów ratujesz i jeździsz ciągle po całej Polsce i wszystko pędem.Chylę czoła,z całego serca dziękuję.Gdyby nie Twoja pomoc,ona zginęła by na pewno.Dlatego przedewszystkim,że jest czarna i duża.
-
Dziękuję za Śnieżkę,oby reszta trafiła tak samo jak ona,Beza,Koka,Balbinka,Demonek,Lampo.Bardzo dziękuję za okazane serce i pomoc. Dziękuję za wpłaty: w miesiącu sierpniu otrzymałam 100 zł od Ewcia1994dg i 50 zł od I St. . .,serdeczne dziekuję Nie mogę tylko zrozumieć dlaczego te zdjecia raz są w postach,a raz nie ma.Same słowa tylko widać.Czy u Was tak samo???? napiszcie czy zdjecia sa widoczne????
-
[IMG]http://zalacznik.wp.pl/04/d635/DSC05885.JPG?p=49&t=image&st=jpeg&ct=QkFTRTY0&f=DSC05885.JPG&wid=1327&POD=1&type=NORMAL&zalf=Nowe&tsn=125042588838014180&sid=91af5f3a8730c6e5366c1f6b1bdf9b0a[/IMG] jeszcze mam bardzo dużo tych zdjęć,ale myślę,że wystarczy na razie tyle,starałam sie pokazać te najpiekniejsze