Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. Przepraszam,że przeszkadzam.Proszę pomóżcie: post 308, [url]http://www.dogomania.pl/threads/1818...aracji!/page31[/url]
  2. Przepraszam,że przeszkadzam.Proszę pomóżcie: post 308, [url]http://www.dogomania.pl/threads/1818...aracji!/page31[/url]
  3. Przepraszam,że przeszkadzam.Proszę pomóżcie: post 308, [url]http://www.dogomania.pl/threads/1818...aracji!/page31[/url]
  4. Przepraszam,że przeszkadzam.Proszę pomóżcie: post 308, [url]http://www.dogomania.pl/threads/1818...aracji!/page31[/url]
  5. Przepraszam,że przeszkadzam.Proszę pomóżcie: post 308, [url]http://www.dogomania.pl/threads/1818...aracji!/page31[/url]
  6. Pipi

    Brązowa sucz

    Przepraszam,że przeszkadzam.Proszę pomóżcie: post 308, [url]http://www.dogomania.pl/threads/1818...aracji!/page31[/url]
  7. Pipi

    Galeria eMosława!

    Przepraszam,że przeszkadzam.Proszę pomóżcie: post 308, [url]http://www.dogomania.pl/threads/181895-Pies-z-poderżniętym-gardłem-o-którego-walczyło-pół-Polski.Brakuje-150zł-deklaracji!/page31[/url]
  8. Elu,kochana,bardzo mi przykro,współczuję.Trzymajcie się, bardzo o Was myślę.Wiem,że jak będziesz mogła,wrócisz do nas. Kkanarekk,już biorę się za rozsyłanie wątku.Dziękuję za Misia i przepraszam,że nie mogę pomóc w deklaracji.
  9. Dziś nie mogłam wytrzymać i sama zadzwoniłam do Alutki.Pani powiedziała,że chodzi za nią krok w krok,jeszcze trochę zagubiona i nieśmiała,ale nie ma z nią peoblemów i wszystko jest ok.W domu remont i Ala siedzi w ogródku w ciągu dnia,ale jak tylko pani wraca z pracy,to Ala już w mieszkaniu.Mam nadzieję,że będzie już tylko lepiej z każdym dniem. Dianka jest bardzo inteligentna,ale nieposłuszna.Już od dziś wypuszczam ją z kojca luzem i pilnuje się domu,ale jak wołam,to przyjdzie tylko wtedy,gdy jej tak pasuje.Bardzo polubiła Poświętniaczki i ciągle podchodzi do nich pod płot,ale te wiedźmy nie chcą z nią gadać.Ta pada plackiem przed nimi,lizać gotowa,a one z zębami,małpy jedne.Najbardziej zaprzyjaźniła się z Ozzym i szaleją razem do woli.To jest chyba dziewczynka z miasta,bo krówki i Mietek byli dla niej zupełną nowością.Najpierw się bała,a teraz już biega w koło i szczeka.Jak chodziła na lince,to po powrocie do kojca płakała,a teraz jak się wyszaleje,to sama idzie i potem kilka godzin grzecznie siedzi.Jest bardzo czysta i jeszcze ani razu nie załatwiła się w kojcu.Chodzący ideał i mówię to z ręką na sercu.W ogóle jest piękna,zgrabna i powabna i myślę sobie,że może ona komuś uciekła?A jeśli ją ktoś wyrzucił,to jest głupim ćwokiem i draniem.
  10. Z tym kocim katarem tak jest,że co jakiś czas na wraca.Mam starego kota,który wystarczy,że zmarznie i już ma katar.Podaję mu wtedy antybiotyk i po 5 - 7 dniach jest zdrowy. Żal,że Rumcajsik chory jest. . . .ale będzie dobrze,zobaczysz. . . . .koszty tylko. . .
  11. [quote name='kkanarekk']Miś jedzie w sobotę (chyba,że uda się wcześniej) do hoteliku u Wiosny . BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ZNALEZIENIE MIEJSCA DLA MISIACZKA :) Jestem w szoku po tym co zobaczyłam u ALiny. Na pewno zgłoszę to do skarbówki[/QUOTE] Kkanarekk,dziękuję Ci,że zaopiekowałaś Misia.Nie będę komentować sparawy,bo nie wiem co powiedzieć.Bardzo mi przykro,że mogło być tak,że Misio miał tam źle. . . . biedny.
  12. Ja pamietam,ciągle o nim myślę,tylko,że Ania nic nie pisze to pewnie nikt nie dzwoni? i martwię się.
  13. O jej,masz się z nimi wszystkimi. . . . . jak czytałam pierwsze słowa w poście wyżej,przestraszyłam się,ale niepotrzebnie,bo okazało się,że to tylko objawy po szczepieniu.To kamień z serca.Bożenko,jeśli nie musisz to nie oddawaj,bo gdzie im będzie tak dobrze jak u Was.
  14. [quote name='enia']Pipi, faktura za sterylizacje trzech kotek zapłacona;)[/QUOTE] Bardzo pięknie dziękuję. Aż boję się pisać,ale powiem. . . . .[B]Alutka dziś została w nowym domku w Białymstoku.[/B]Domek wydaje się być wspaniałaym.Myślę,że teraz od Alki zależy,czy wróci na wioskę,czy będzie miastową damą.Została pouczona prze ze mnie i Randę,że musi bardzo się starać,bo warto.Jak będzie,zobaczymy.
  15. Kaszki i mleczko doszło,[B]DZIĘKUJEMY PIĘKNIE[/B].Pan Biedronek,to raczej dziewczynka.Wydaje mi się,że to są dziewczynki,wszystkie dziewczynki.
  16. . . . to jeszcze kilka. . [IMG]http://images41.fotosik.pl/293/fba2a220136e3c08med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/298/ea78c50d6991b2f3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/298/f94f2db831b439ccmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/298/055af52323bd8ba8med.jpg[/IMG]
  17. [quote name='Cudak']Słodziaki :loveu: Nauczyły się już korzystać z kuwety?[/QUOTE] Tak,mają kuwetę i śmiesznie to wygląda jak zawsze po dwie wchodzą żeby się załatwić.Mama jak jest z nimi,to jeszcze czasem je wylizuje.Na jednym zdjęciu widać jak malutka jest w kuwecie.
  18. i jeszcze kilka [IMG]http://images45.fotosik.pl/298/2fe046fbcaf3696emed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/293/7816f6b4e1536cb0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/293/5e8a99482a89ea18med.jpg[/IMG]
  19. Kilka fotek maluszków [IMG]http://images38.fotosik.pl/293/16a72ed7abb9ae68med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/298/9223dd1e7090d179med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/298/9223dd1e7090d179med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/293/647d6c9c469162ecmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/292/71de93d45a609eedmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/298/6f0570a59d975b25med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/152/dfbc631628500fe2med.jpg[/IMG]
  20. wody nie ma,na szczęście. . . . .nasz dom na gorze stoi i jak leje,to spływa do rowu. . . .rzeka jest 5 km od nas,tak że raczej jesteśmy bezpieczni. . . jest u mnie od wczoraj suczka ONEK,która błąkała się u Evelin pod szpitalem. . . . oto ona [IMG]http://images37.fotosik.pl/292/b117d20f1fcb9d7cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/297/f2ca1ec4a16c1956med.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/293/707e42df76365918med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/297/40bfd00280a5a589med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/297/ac3c1aa24a16db0cmed.jpg[/IMG] Ona jest śliczniutka i na zdjęciach tak nie widać.Mogę powiedzieć,że jak do tej pory,to widać,że nie znała kotów,bo przygląda się i jest bardzo zdziwiona.Jest czysta,nie załatwia się w kojcu,nie chce w nim siedzieć za bardzo.Po spacerach jakiś czas płacze.Nieźle chodzi na smyczy i bardzo jest śmieszna.Potrafi sama ze sobą się bawić.Nie jestem pewna,czy jest ona szczeniakiem jeszcze.Ma piękne białe ząbki,ale sutki są raczej takie,że raczej już miała małe.Ze sromu widać jakiś ropny nalot,nie wiem czy to ze środka?Pojadę z nią do weta i wszystko się wyjaśni.Dziś podałam jej na robaki tabletkę,bo w kupie miała robale.
  21. Oj,tak,zalatana ostatnio,ale już dobrze,pomalutku się uspokoi.Kociaki mają jechać do dt,a nowa tymczaska Dianka,od wczoraj zachowuje się poprawnie.Nie chce tylko siedzieć w boksie,po każdym spacerku płacze,dlatego jeszcze trochę mi zejdzie,żeby towarzystwo przyzwyczaić do siebie.Już jest dobrze z Alutką,Kropką i Ozzym.Misio na nią warczy,ale już mniej.Monka,niestety raczej nie zaakceptuje nowej dziewczynki.Jeszcze boję się puścić ją luzem,żeby nie uciekła.Przywiozła ją do mnie Evelin z interwencji.Więcej o niej i zdjęcia za kilka godzin,bo muszę do miasta podjechać teraz,przepraszam. U nas sucho,na szczęście.Pięć km od mojej wsi jest rzeka Narew,ale wczoraj tam byłam i jest spokojnie.Rozlana,ale nie bardziej,jak w ubiegłym roku.Cieszymy się,że nam nic nie grozi.Bardzo współczuję wszystkim,których dotknęła powódź.
  22. [quote name='aga&2']Możemy zabrać je na tymczas. Aktualnie jest miejsce. Pewnie fajnie byłoby gdyby mogły sobie jeszcze z mamą pomieszkać, ale nikt nie wie co będzie za 2 tygodnie. Więc jeśli kotki chcą mogą przyjechać do kotkowa...[/QUOTE] Bardzo dziękuję,to dobra wiadomość dla nich.Masz rację Aga&2,im bez mamy i jej mleczka,nie jest tu u mnie bezpiecznie.Bardzo się cieszę,że dostaną szansę i dziękuję. Dzwoniła dziś do mnie Enia i umówimy się,jak to zorganizować.Jeśli trzeba,kociki dostarczę na miejsce sama osobiście.
  23. Ulaa,masz całkowitą rację.U mnie psy widzą /niektóre nawet kilka lat/tylko mnie.Nigdy nie widziały miasta i wracają ciągle z adopcji.Jedna suczka wracała już 7 razy.Nie szczeka,boi się wszystkiego,nie bawi się. . . . .
  24. [COLOR="#ff0000"][SIZE="4"][B]KRAKÓW,witajcie! serdeczne pozdrowienia i współczucie z powodu powodzi.Jesteśmy z Wami,martwimy się bardzo.Trzymajcie się kochani,oby to jak najszybciej się skończyło.Bardzo nam przykro :-(:loveu:[/B][/SIZE][/COLOR]
  25. [quote name='Asiaczek']Hm, czyli co? Brak wieści = dobre wieści? Pzdr.[/QUOTE] Na to wychodzi.Aza,pozdrawiamy i myślimy o tobie.
×
×
  • Create New...