Jump to content
Dogomania

Pipi

Members
  • Posts

    7958
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pipi

  1. O matko,jaka słodka.Dziękuję wszystkim,za okazane serce i pomoc,maluszkom.Biedronko,niech Ci się szczęści w życiu.Bliss,dziękuję bardzo.Evelin dziękuję i życzę Ci spokojnego,ciepłego,suchego weekendu.
  2. One już przyzwyczaiły się,że za płotem ktoś jest i doszły do wniosku,że skoro tam są dwa psy,to niech one pilnują.Wczoraj sąsiedzi mieli dużo gości,a u mnie cisza,zero zainteresowania,aż sama się dziwiłam.Jedna Mona,siedziała na budzie i podglądała,co tam się dzieje. . . . .Ludzie chodzą,rozmawiają,dzieci biegają i cisza. . . . Mądre te moje piesy,kocham je za to. . . . [B]Dianka[/B],zaszczepiona została 1 czerwca od wirusówek i wścieklizny.Na 14 czerwca umówiona jest na sterylizację.Nie wiem,czy termin się nie przedłuży,bo chyba cieczka się zaczyna.Pokochała Ozzika i cały czas jest przy nim,nawet pcha się razem z nim do jego budy.Diana ma jeden problem,nie lubi jej kotka Psotka.Nie pozwala niuni podejść pod drzwi domu,fuczy na nią i odgania z pazurami.Czegoś takiego,jak żyję nie widziałam.Na szczęście Diana jest bardzo mądra i natychmiast odchodzi.Po za tym,jest dobrze,spokojnie,jak na razie wszystko dobrze,aż sama się dziwię. . . . . [B]Szczepienia Dianka dostała w prezencie od Evelin,DZIĘKUJEMY.[/B] [B]Zapomniałam napisać,że dostałam od wójta odpowiedź,w sprawie ogrodzenia.Pan wójt napisał,że psy przebywające na mojej posesji,są moją własnością.Gmina nie posiada funduszy,na dotację psów właścicieli.Przeprasza mnie,że tak długo nie dawał odpowiedzi,ponieważ Gmina poszukiwała sponsorów,ale nie udało się takich pozyskać.[/B]
  3. . . . .to ja już nic nie rozumiem :oops:
  4. Kicia czarno-biała tak,ona od początku taka była.Spokojna,raczej przyglądała się zabawom,niż w nich brała udział.Na początku,to w ogóle fuczała i syczała,jak brałam ją na ręce.A naj bardziej milutka i kochana,to była ta buro-biała.Jak brałam na ręce,to tylko patrzyła tak tymi ślicznymi oczkami i nigdy nie płakała,tak jak pozostałe.Cieszę się,że wszystko dobrze,dziękuję. Czy Biedrońcia pojedzie jutro do Bliss?,z Evelin?
  5. [quote name='Asiaczek']Włąśnie doczytałam, że jest już brama! Hurrra!!! A coś wiadomo, kiedy sąsiad weźmie się za siatkę? pzr.[/ przeszkadza deszcz i w tej chwili remontuje domek i się wkurza,bo co zaczną,to deszcz. . . .ale jest już dobrze i tak, przy dziurawym płocie zostawił ok metra pokrzywy i psy nie idą do nich
  6. [B]Szałwia[/B] dziękuję i baaaardzo się cieszę.
  7. [quote name='Asiaczek']No i jest bazarek dla nas. Zaraz tam zajrzę:) Pzdr.[/QUOTE] Bardzo pięknie zapraszamy. [B]Cioci Enii i Evicie specjalne dziękuję [/B]
  8. Ja nie mam obaw,absolutnie. . . . .tylko tak z ciekawości czystej pytam.A czy na miau one są,bo szukałam przyznam,ale nie znalazłam.
  9. Wiosna,dziękuję.Śliczny jest i jaki wesoły. . . . .To znaczy,że AlinaS,NIE ZASZCZEPIŁA GO?
  10. [B]Szałwia[/B],jak tam maluszki?Wiem,słyszałam,że jesteś zabiegana,ale ja będę cierpliwie czekać.
  11. Evelin,nie tylko kocie taxi,nie tylko. . . . .bo raczej dobcia z Krakowa też się załapie do Białegostoku. Dziękuję Ci za to,jesteś kochaną Ciocią :iloveyou::iloveyou:
  12. Bliss,czy możesz nam napisać,co stało się z Twoim kotkiem?. . . .
  13. [quote name='Cudak']Super.. prawie o połowę taniej niż u nas. (a bez zniżki ile?)[/QUOTE] normalnie, bez zniżki, kotka 130 zł, kocurek 80 zł Witaj Szałwia,cieszę się, że maluszki dobrze się mają. Bliss,możesz obgadać transport z Evelin,podaję Ci nr telefonu na pw.Evelin jedzie do Warszawy 4 lub 5 czerwca i weźmie jak coś malutką.
  14. [quote name='Bliss']słuchajcie - skoro mam psa z dogo to może i kot u mnie przeżyje? ;)[/QUOTE] Na pewno przeżyje ;) , nylko szkoda,że byłoby dla mnie wygodniej wydać Ci go,jak była u m,nie.Teraz kotki są pod opieką kotkowa i trzeba żebyś skontaktowała się z kotkowo.pl o powiedziała,że jesteś zainteresowana koteczką,która była u Pipi i nazywa się Biedronka.Widzisz,ja już teraz mogę tylko podać Ci do nich namiary i zaraz dokładnie sprawdzę z kim się skontaktujesz,ok? Bardzo się cieszę,że chcesz wziąć malutką,dziękuję,tylko nie gniewaj się,bo ja już nie mam na to wpływu :shake:
  15. [quote name='Randa']Kurdę jaki fajny...[/QUOTE] O matko???????. . . .dziękuję?????!
  16. Śliczny,kochany,dobry,grzeczny,a nie ma szczęścia. . . . Aniu,moja Alutka dopiero za 8 razem trafiła do dobrego domku.Tyle razy nie miała szczęścia i w końcu udało się.Płomyk też trafi na swego pana.Dziękuję Ci za opiekę nad nim i zdjęcia,baaaaardzo dziękuję,kłaniam się i pozdrawiam.
  17. Oooo,ten facet. . . . . [IMG]http://images38.fotosik.pl/296/9ed7bc953a138c61med.jpg[/IMG]
  18. A ja wiem,że będzie dobrze. . . . Nochalku trzymaj się.
  19. To jest brama - moja,własna brama.Niby nic,a ja cieszę się jak dziecko,że w końcu doczekałam się i psy mogą już prawie swobodnie biegać po podwórku.Jeszcze jak sąsiad zrobi w końcu siatkę/tak jak obiecał/,to już będzie na reszcie po problemie,bo nie będą zagrażać ludziom i będą całe lato na powietrzu :multi::multi::multi::multi: [IMG]http://images41.fotosik.pl/295/2ff553169266fde3med.jpg[/IMG]
  20. Karusiap,masz skrzynkę pełną,nie idzie PW. Podam moje gg 7163414,jak będziesz mogła,napisz,a ja mam,możliwe, że dobrą wiadomość,pozdrawiam Irka.
  21. Teraz nie bardzo wiem,jak to zrobić z wydaniem kotka dla Ciebie,ale po pytam. Teraz kilka zdjęć [IMG]http://images37.fotosik.pl/295/9e35d6b714c12307med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/300/5ef3ade599caf464med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/299/f09f0b1f56b3cedcmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/296/ce4fa693e3abacf3med.jpg[/IMG] tu,w drodze. . . .płacze [IMG]http://images42.fotosik.pl/212/dbe822454bae3a70med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/295/8f3fa8dfda4155ddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/299/298556aa64356b4amed.jpg[/IMG]
  22. Tak,mówiła mi,że może zabrać jakieś zwierzątko do W-wy. Okruszki już w Białymstoku.Zawiozłam je do Aga&2,ale wieczorem pojadą do dt.Matka kociaków,chodzi i płacze,nawołuje. Poznałam Agę osobiście i powiem to głośno,że tak właśnie Ją sobie wyobrażałam.Aga&2,bardzo,bardzo dziękuję i cieszę się,że Ciebie poznałam. Smutno jakoś bez maluszków. Jak one się darły w samochodzie???????. . . . .potem pokażę kilka zdjęć z podróży.
  23. Dzięki,też baaaardzo Cię lubię. Kociaki już wiozę,właśnie wychodzę z domu,pa.
  24. Przepraszam,że przeszkadzam.Proszę pomóżcie: post 308, [url]http://www.dogomania.pl/threads/1818...aracji!/page31[/url]
×
×
  • Create New...