Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Zajrzyjcie proszę czasem do Emira, to takie zagubione psie dziecko... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111587"]www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111587[/URL]
  2. Emilka po połowie z transport? My coś już na koncie Henia mamy;)
  3. No to poranne też;) Trzymam kciuki.
  4. A w nocy jest w domu czy w kojcu?
  5. Co z ią zrobicie?
  6. [quote name='Hund']Bella po spacerze nie chce wracać do boksu :([/quote] Biedna dziewczynka:shake:
  7. No niestety ja też jestem po tym kierunku, ale poszłam na cąłość i na podyplomowe studia wybrałam sobie historię:evil_lol: To dopiero zestaw dający bogactwo;)
  8. Neruś jak zaakceptował małą to na całego, jak pójdzie do domku swojego, to dopiero będzie mu jej brakowało;) Halbinko jak się Maggie czuje? A przede wszystkim Inka?
  9. Niby tak, ale przecież pieniądze szczęścia nie dają:diabloti: tylko dlaczego ich nie mam?:p
  10. A kochana to nie tak źle, myślałam, że jakiś marketing, albo inny diabeł czyli informatyka, albo medycyna;) Pociesz się - oni mają gorzej:p
  11. My z Agą się wybieramy, ale jeszcze nie mamy ustalonego dnia
  12. [quote name='ecci']nie trzymałaś!!!:placz:[/quote] Ecci głowa do góry... Nie szkołą tylko człowiek żyje
  13. [quote name='Kinguska']Ej dziewczyny zobaczyłam na stronie pierwszej tego watku że potrzeba wolontariuszy? A może ja z moją przyjaciółką? Obie kochamy psy i wiemy o ncih duzo. Co taki wolontariusz miałby robić? I my mamy 14 lat. To za mało?[/quote] Sądzę, że Kinga mogłaby być wolontariuszką, ale na innych zasadach niż my. Wiem, że córka mojego kolegi mając lat 14, 15 pomagała w schronisku. Dowiem się w niedzielę
  14. No to czekamy do piątku;) Piorunem znalazłaś ten domek, może podrzucić Ci wątek jakiegoś biedaka?
  15. Uff trzymamy kciuki, żeby autko dzisiaj się stało sprawne, a chłopcy w końcu trafili do Wiosny;)
  16. Sprawdzę. papudraczek będzie wcześniej...
  17. To ja Wam coś powiem... Byłam dzisiaj u Belli;)
  18. [quote name='Zmysł']Skąd dokąd szukacie transportu, bo nie znam całego wątku, a nie chcę sie pogubić?[/quote] [SIZE=3]Tomaszów Maz. do Kluczborka[/SIZE], właściwie okolice Kluczborka, a przy okazji do Wiosny ma też trafić benio, który jest w klinice koło Warszawy. Chciałyśmy początkowo połączyć transport. u nas problem jest taki, ze Heniek ma być wyadoptowany na wiosnę, bo inaczej schronu by nie opuścił, ale sądzę, że kierownik jak dostanie dane - to będzie mu obojętne kto psa zabierze. Sprawa o tyle pilna, że Heńkowi potrzebne jest prześwietlenie łapy, bo właściwie nie wiemy na czym stoimy...
×
×
  • Create New...