Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Ciotki Kluczbork znajduje się w opolskim, dość blisko Opola, Wielunia, od nas z Tomaszowa to w sumie prosta droga na Piotrków, Bełchatów, Wieluń... Jak autko Wiosno?
  2. Jutro poprosimy Rybę o jakiś fajny tekst do ogłoszeń, a resztę ciotek jak będzie tekst o ogłoszenia;) Jak się czuje dziewczynka?
  3. [quote name='GameBoy']na moje konto wplynelo Joanna S - 60 zl Justyna M - 50 zl Aga, Rybba - 50 d reki dostalam 60 zl, brakuje 30 ale wiem, ze ktos na poczcie wplacil wiec przelewam calosc[/quote]Ja w piątek wysłalam pocztą, więc chyba niebawem powinno dojść
  4. No i byłoby super:loveu: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=2]Adres schroniska: ul. Kępy 3, 97-200 Tomaszów Maz. tel: 44/ 724 69 87 Jak wjedziesz do Tomaszowa to trzeba przejechać prawie całe miasto kierując się na Opoczno, przed mostem na Pilicy w lewo i za ok. 100 m. schronisko jeśli chcesz rozmawiać przez tel. z kierownikiem to mów o Tofim, miksie boksera z boksu 1 [/FONT]
  5. To ja ecci nie będę podpadać z tymi Włochami akurat:diabloti: Bafuś teraz to już się nie wygłupiaj wszystko jest na prostej
  6. Troszkę boksiowaty jest i bardzo przeżywa pobyt w schronisku...
  7. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i723795.jpg[/IMG] Tego to znasz Rybko, to rottek z Loży Muszkieterów. Trzeba by info dać rottkom. Na chłopaka teoretycznie był chętny dom z ogrodem, ale chyba niewiele z tego wyszło
  8. [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i723793.jpg[/IMG] Pies tydzień po kastracji. Przyjazny, młody ok 1,5 roku. Można mu imię nadać
  9. Dobra, tak czy siak będę jej szukać. Może masz rację, pójdę od strony wybiegu też
  10. Będę i obiecuję sprawdzić
  11. [quote name='Argat']A kierownik nic nie wie?[/quote] Na pewno wie, tylko ja zapomniałam się spytać
  12. Dziękujemy Natalio, każde ogłoszenie zwiększa szanse Rudolfa na dom
  13. Tak, ale ona gdzieś po kątach się chowa i prawdopodobnie ja jej nie zauważyłam:shake:
  14. czyli, jak Budrys będzie na wakacjach to ciotka Bazyliah zasypie nas zdjęciami, tak?
  15. Domki szybko po malce się zgłaszać;)
  16. Ja po cichutku liczę, że na tymczasie otworzy się na ludzi, wtedy będzie łatwiej
  17. Malce trzymamy kciuki, w końcu musi być dobrze, choć i tak o 100% lepiej niż w schronie
  18. Ona od samego początku miała pod górkę:shake: Pamiętam ją jeszcze z e schroniska, ale wtedy była bodaj najciekawszym świata szczeniakiem
  19. Uff, czyli psinka jest po prostu przestraszona... A warczeniem może sobie dodawała odwagi.
  20. Ciotka, jak to nikt nie zagląda? Ja tu cała w nerwach... Czyli wszystko ok.? Młoda je? Tęskni?
×
×
  • Create New...