Ciotki Kluczbork znajduje się w opolskim, dość blisko Opola, Wielunia, od nas z Tomaszowa to w sumie prosta droga na Piotrków, Bełchatów, Wieluń...
Jak autko Wiosno?
[quote name='GameBoy']na moje konto wplynelo
Joanna S - 60 zl
Justyna M - 50 zl
Aga, Rybba - 50
d reki dostalam 60 zl, brakuje 30 ale wiem, ze ktos na poczcie wplacil wiec przelewam calosc[/quote]Ja w piątek wysłalam pocztą, więc chyba niebawem powinno dojść
No i byłoby super:loveu:
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][SIZE=2]Adres schroniska:
ul. Kępy 3, 97-200 Tomaszów Maz.
tel: 44/ 724 69 87
Jak wjedziesz do Tomaszowa to trzeba przejechać prawie całe miasto kierując się na Opoczno, przed mostem na Pilicy w lewo i za ok. 100 m. schronisko
jeśli chcesz rozmawiać przez tel. z kierownikiem to mów o Tofim, miksie boksera z boksu 1
[/FONT]
[IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i723795.jpg[/IMG]
Tego to znasz Rybko, to rottek z Loży Muszkieterów.
Trzeba by info dać rottkom. Na chłopaka teoretycznie był chętny dom z ogrodem, ale chyba niewiele z tego wyszło