Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Dzisiaj Daisy opuściła schron:loveu::loveu::loveu:
  2. [quote name='VIOLATOR']Dlatego pytalem o wymiary i gdybym je uzyskal to bym glowy nie zawracal, a tak to sie przeciagalo nie z mojej winy,ja tez nie otrzymalem odpowiedzi na pytanie ktore zadalem a to decydowalo czy psa przygarniemy.Po prostu lubie duze psy i nie sa to zadne wymysly jak moze niektorzy sadza,mam czas i w koncu na cos natrafie w typie rottweilera lub boksera i przygarne z zona[/quote] Violator to może poszukajcie psa dorosłego, albo 8,9-miesięcznego szczeniaka? Wtedy wiadomo już jaki pies będzie duży.
  3. Oby okazało się, że z samochodem to bagatela. Troszkę boję się, że młody trafi na boksy ogólne, a wtedy inne psy wejdą mu na głowę.
  4. No i dobrze, poprosimy kochane ciotki o ogłoszenia;)
  5. W zasadzie to chyba nie mamy alternatywy - musimy czekać, aż Wiosenka samochód naprawi. Wiosno czy to coś poważnego?
  6. Proszę od nas wygłaskać obolałego Bafka. Gratulujemy dorosłych dzieci:loveu:, ja też bym chciała, żeby moje były ciut podrośnięte;) Meczu nie skomentuję, Holandia była moim faworytem o tytułu Mistrza...
  7. Ale pech:shake: Zadzwoń jutro do schronu, żeby powiedzieć, że po niego przyjedziesz w innym terminie, dobrze?
  8. ;)On jest niesamowity - taki gapcio;) Mina już nie straszy żebrami;)
  9. [quote name='ecci']no i dobrze!!! Niech żałuje!!!Tak to jest jak się nie słucha swoich kobiet!!![/quote] Mój mnie słuchał przed ślubem, teraz to notorycznie pazurki pokazuje...
  10. W takim razie czekamy na zdjęcia. czy psiaki mają jakieś aktualne ogłoszenia?
  11. [quote name='Kara.']Podejrzewałam go o podrywanie suczek;)[/quote] Coś Ty, on za młody jeszcze;)
  12. [quote name='Kara.']???:crazyeye:[/quote] taki nieszkodliwy:loveu: Skacze na pracowników w czasie sprzątania boksu, podgryza... zachęca do zabawy jednym słowem, kolegów z boksu z resztą też. To żywioł nie pies;)
  13. Jeśli wszystko pójdzie dobrze to już w poniedziałek będzie wiadomo co z łapką Henia
  14. Turcja jest moim faworytem od początku mistrzostw;) Ale jestem w domu niezrozumiana, choć mój TZ żałuje, że bana dał:diabloti:
  15. dostałam w domu bana na zakłady, bo za dużo na Portugalię postawiłam. I niestety bogactwo umknęło mi sprzed nosa, Bafek musi poczekać:evil_lol:
  16. Bafek z charakteru przypomina mi mojego Maksa. Cieszę się, że wszystko w porządku. Mecz wyprowadził mnie z równowagi, zresztą Portugalia też
  17. Czyli Eska to psiak domowy wyrzucony na wsi... Mądra dziewczynka przez pół roku dawała sobie radę, szczeniaki wykarmiła... Wiosno umów ją na sterylkę, potem będziemy ogłaszać.
  18. [quote name='SZPiLKA23']Wiosna jest baaardzo zapracowana po nasze 2 orzeszki jutro jedzie... kochana jest i tyle![/quote] pewnie, że kochana Emilko ja z matmy to jestem cienka, ale jeśli to jest cały koszt przejazdu psiaków, to może faktycznie po połowie.
  19. Po raz kolejny ma dziewczynka pecha, ale w końcu trafi na tego swojego człowieka
×
×
  • Create New...