[quote name='VIOLATOR']Dlatego pytalem o wymiary i gdybym je uzyskal to bym glowy nie zawracal, a tak to sie przeciagalo nie z mojej winy,ja tez nie otrzymalem odpowiedzi na pytanie ktore zadalem a to decydowalo czy psa przygarniemy.Po prostu lubie duze psy i nie sa to zadne wymysly jak moze niektorzy sadza,mam czas i w koncu na cos natrafie w typie rottweilera lub boksera i przygarne z zona[/quote]
Violator to może poszukajcie psa dorosłego, albo 8,9-miesięcznego szczeniaka? Wtedy wiadomo już jaki pies będzie duży.