-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='emilia2280']Znam edie21, solidna dziewczyna jezdzi za zwrotem kosztów. Mieszka w Wolominie. Co myslicie? Oczywiscie láczymy transport dla zmniejszenia kosztów.[/quote] Może Wiosna niech się wypowie? Kiedy autko byloby sprawne, jeśli długo to chyba trzeba by zaryzykować. Tylko naszego kierownika trzeba by urobić, że znajoma psa odbierze. Ja nie zmotoryzowana to nawet na trasę bym psiaka nie mogła podrzucić:shake:
-
A może by poszukać jakiegoś innego transportu? Chyba, że Wiosna szybko autko zrobi. Szkoda, żeby siedział w schronisku, im dłużej tym gorzej. A gdyby znaleźć kogoś kto za zwrot kosztów by pojechał? Strasznie się boję, że trafi do tych boksów ogólnych, z tą łapiną nie ma szans, zwłaszcza, że on uległy jest bardzo
-
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Oj widzę, że emocje sięgają zenitu;) Ja po prostu nie lubię niemieckiej piłki i każdy dla mnie lepszy od nich. Za ten 68 rok;) i za ten deszcz -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Oj Bafek jest w błędzie:eviltong: Turasy górą;) -
[quote name='zulugula']Dzięki :lol: Mam wklejać dalej???[/quote] Wklejaj;););)
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
To strasznie śliczna dziewczynka i cholera ktoś prawie dziecko wyrzucił, bo ona w tym Teofilowie około pół roku się błąkała:shake: -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sądzę, że trzeba zapłacić, zrezygnował tylko przy Heniu, ale to z innych całkiem powodów -
To sukces prawdziwy, długo mu szło...;)
-
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Napisałam na ogólnym wątku tomaszowskim - zobaczymy, miejmy nadzieję, że się uda. -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='kiiniaa']podać wstępną godzinę ale na co, skoro chętnych brak żeby sprawa była jasna: jestem gotowa zerwać się z pracy żeby wyruszyć z warszawy o 12:30, dopilnować wszystkich formalności, a psiaka całą drogę trzymać na kolanach ale do cholery nie mam prawka i samochodu więc potrzebuję kogoś kto ze mną tam pojedzie i wróci pytałam czy są jacyś chętni a nie kto by chciał a nie może bo to można przeczytać na każdym kroku Ja zaraz napiszę na wątku ogólnym tomaszowskim czy któraś dziewczyna z Warszawy wybiera się do nas do schronu, ale raczej wchodzi w rachubę sobota, niedziela, zresztą zobaczymy... Ciotka nie wymagaj ode mnie cudów, jest jak jest . Jestem w Tomaszowie, prawka nie mam (żałuję bardzo), a czas swój dzielę między pracę, dzieci, schron... Tu słyszę zarzuty, w domu zarzuty w odwrotną stronę i pomału wszystkiego mi się odechciewa... -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nie ma kto:shake: Na miejscu jestem tylko ja, a ja w piątek jestem w pracy do 18.oo i mamy remont, więc nikt urlopu mi nie da. Proponuję zadzwonić do kierownika i się z nim umówić, podać wstępną godzinę, to w sumie dobry człowiek powinien pójść na ustępstwo. Albo weekend od 11 do 14 -
TOFI -mix asta, 1 rok, 2 zwroty z adopcji, za TM ['].
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W piątek schron czynny do 15, później psa im nikt niestety nie wyda:shake: -
[quote name='halbina']fotki... 1. jeśli odwiedzi nas Maggie1971 z aparacikiem :roll: 2. jeśli Formica ma już sprawny aparat :roll: 3. jeśli Ania w jest w domu (pracowała strasznie! spała nawet w pracy!) i podskoczy z aparatem do lecznicy :roll: 4. jeśli odwiedzi nas Czarna Hańcza z aparacikiem... :roll: czyli reasumując... szanse są... :evil_lol:[/quote] Oj to masa szans, a nie tylko jedna:p
-
ESKA / MAJA -> Pojechała do nowego domu! :)
ocelot replied to GrubbaRybba's topic in Już w nowym domu
Ciut kasy więcej było, ale chyba na szczepienia poszło, teraz czekamy na Emilię chyba -
[quote name='GrubbaRybba']O rany... i to na trasie Warszawa - Katowice. :crazyeye: Tam tyle samochodów jeździ. Biedny psiak. Ludzie to skur....ny. Oby ten psiak przeżył dzień i oby koleżanka go jeszcze spotkała i zabrała.[/quote] Dzwoniła do mnie, że zadzwoniła już do znajomego ze Studzianek, żeby się nim przez parę godz. zaopiekował. Zobaczymy
-
No i niestety mamy wakacje. Przy trasie w Studziankach błąka się duży psiak, prawdopodobnie mix labladora:shake: Bardzo podobno ufny, chodzi za dziećmi i ludźmi. Moja koleżanka z pracy nakarmiła go kanapką i tłumaczyła, że ma przez trasę nie przechodzić. Jeśli psiak będzie na przystanku po południu to jest szansa, że go zabierze do siebie. Oby był i zrozumiał, jak mu tłumaczyła, żeby na nią w bezpiecznym miejscu poczekał.