Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. dzielny Bafek, a ja sądziłam, że będzie panikował i się użalał, a on mały bohater;)
  2. Słuchajcie jeśli Pani się zdecyduje, to przecież chyba Zuza te kilka dni mogłaby poczekać u dalenki. Bez sensu tego psiaka wozić w te i nazad po Polsce. Domki nie często się znajduje niestety
  3. [quote name='an1a']ale cisza...[/quote] To nam opowiedz o malutkiej;)
  4. Zuzia ma świetny kontakt z Dodą - psem dalenki, więc może dobrze, ze tam jest psiak;)
  5. Nie wiem właśnie jak z pocztą będzie, bo to może potrwać kilka dni...
  6. Ja zaraz pójdę na pocztę - 30 zł.wpłacę. Więcej niestety nie mogę:shake:
  7. [quote name='GrubbaRybba']Zła wiadomość, właśnie dostałam smsa od Ocelot. Albi wróciła do schroniska. :( A właściwie patrol znalazł ją na ulicy, błąkającą się. :( Biedna sunia. :-([/quote] Albi od wczoraj w schronisku... Był tel. ze sklepu, Albisia tam weszła i nie chciała wyjść, chyba była głodna i uciekła z placu. Na placu prawdopodobnie byla sama i chyba zapomniano ją odwiedzać i jeść dawać. Może się mylę, może uciekła i wrócą po nią. Zobaczymy Rozpacza strasznie, ale z pracownikami i ze mną się dziewczyna elegancko witała.
  8. Pomyliłam się z budy, a nie z boksu. Ze stroną spróbuj jeszcze raz, bo mi zadziałała;)
  9. Rozumiem, że zainteresowany domek się nie odezwał?
  10. Emir jest zastraszony przez kolegów z boksu. Czy na dogo są miłośnicy jagdterrierów?
  11. Co u Eski, kiedy sterylka i i za ile? I poprosimy zdjęcia, żeby zobaczyć jaka to piękna sunia, a potem poprosimy kochane cioteczki o ogłoszenia.
  12. Widziałam dzisiaj Henia po zabiegu, po narkozie... Był obolały i smutny.. Mój kochany Smuteczek... Kucałam przy kratach boksu i mówiłam mu, że teraz będzie już tylko lepiej, a jemu nieśmiało zaczął chodzić ogonek i to spojrzenie pełne bólu, nadzieji, rozpaczy... Wiosno zabierz go jak najprędzej...
  13. Nie robiłam dzisiaj zdjęć, za dużo zamieszania było z naszymi gośćmi. Magda z Opola robiła, może ma;)
  14. Bafusiu i Agatko trzymamy kciuki. Bidulka kochana, cała musi być obolała...
  15. Przepraszam za pomyłkę, Buba zdrowa, pomyliła mi się z Niną
  16. Tofik to najwspanialszy pies pod słońcem. Łasi się do ludzi, prawdopodobnie byłby super towarzyszem dla dzieci, ale domek raczej bez innych psów. Troszkę w boksie psiaki ustawia.
  17. Drugi raz nie widziałam Nietoperka, albo jestem ślepa, albo poszła do adopcji
  18. [B][SIZE=3][COLOR=Red]Chciałam Bardzo podziękować Madziek, dyrektorce schroniska w Opolu, a przede weszystkim Holendenrkom. Takiej pomocy i takich darów jeszcze nigdy nie otrzymaliśmy Dary trudno zliczyć: ręczniki, masa leków, środków opatrunkowych i bardzo dużo karmy najlepszych firm. Karma dla dorosłych psów, dla szczeniaków, dla seniorów. Kości, przysmaki, obroże smycze... A przede wszystkim nadzieja, że nie jesteśmy sami;););) [/COLOR][/SIZE][/B]
  19. [SIZE=3][COLOR=Red]Chciałam Bardzo podziękować Madziek, dyrektorce schroniska w Opolu, a przede weszystkim Holendenrkom. Takiej pomocy i takich darów jeszcze nigdy nie otrzymaliśmy[/COLOR][/SIZE]
×
×
  • Create New...