[quote name='Zmysł']Skąd dokąd szukacie transportu, bo nie znam całego wątku, a nie chcę sie pogubić?[/quote]
[SIZE=3]Tomaszów Maz. do Kluczborka[/SIZE], właściwie okolice Kluczborka, a przy okazji do Wiosny ma też trafić benio, który jest w klinice koło Warszawy. Chciałyśmy początkowo połączyć transport.
u nas problem jest taki, ze Heniek ma być wyadoptowany na wiosnę, bo inaczej schronu by nie opuścił, ale sądzę, że kierownik jak dostanie dane - to będzie mu obojętne kto psa zabierze. Sprawa o tyle pilna, że Heńkowi potrzebne jest prześwietlenie łapy, bo właściwie nie wiemy na czym stoimy...