Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. O kurcze, to domek z ogródkiem?
  2. ja też czekam na zdjęcia niecierpliwie
  3. Uff to dobrze, że trafiłyście do weta wczoraj
  4. Będzie dobrze, taką mam nadzieję, a tymczasem czekamy na zdjęcia Żabki i grubolka też:lol:
  5. [quote name='rafali910']Ale daje się Budrys pogłaskać w schronie czy nie za bardzo .[/quote] Budrys do ludzi jest przekochany i przemiły;) Można go głaskać do woli;) Kinguska dzięki
  6. [quote name='rafali910']Następne info o adopcji psa Budrys dane na forum u mnie[/quote] Budrys to pies, który został porzucony w listopadzie na Niebrowie. bardziej załamanego psa nie widziałam. Trafił do schroniska, początkowo nie wychodził z budy. Teraz jakoś się przystosował, a nawet zaczepia psiaki całkiem niepotrzebnie.
  7. Jaaga to ja chcę więcej takich wiadomości;), a nawet dzisiaj miałam pisać pw w pracy, ale jakoś czasu mi zabrakło.:shake:
  8. Zuza a wiesz co się dzieje z dwoma ostatnimi szczeniakami? czy zdrowe, czy też chorują?
  9. [quote name='rafali910']Jakie są aktualne infa o adopcji żrbym się nie pomylił jak z tym Syberianem który już ma dom jak dobre info słyszałem.[/quote] Rafał na pierwszej stronie są oprócz Sybira aktualne dane, przy tych co maja dom jest napisane, reszta do adopcji. ja jutro zadzwonię do schronu i sprawdzę czy od niedzieli jakiś psiak poszedł do domku.
  10. Odpowiadając na wcześniejsze pytanie Kinguski. Psów w typie rasy w schronisku jest cała masa. Od jamnika po kaukaza.
  11. Antykwariat na Griso reaktywowany [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=113537[/URL] i przypominam o bazarku bibelotów [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=115567[/URL]
  12. Bardzo się denerwuję... Poczekamy co nam Wiosenka napisze o Panu, jakie wywarł wrażenie?
  13. [quote name='ZUZANNA11']Czyli minimum 500zł jest nam potrzebne ?[/quote] W tej chwili finansowo nie pomogę. Może jakiś przypływ gotówki będę mieć na początku sierpnia, ale to też nie jest pewne:shake:
  14. [quote name='ZUZANNA11']Dzisiaj po czesaniu to jest zupełnie inny pies. Po normalnym jedzeniu zaczyna lśnić jej sierść. Wieczorem będzie sesja. :razz: Tak miss teraz z niej, że dziwię się, że jeszcze się o nią nie biją. :eviltong:[/quote] to musisz pokazać urodę panienki;)
  15. [quote name='GameBoy']ciotka z dziwisz sie? urodzone na golej ziemi, zarobaczone bez szczepien, przez 6 tyg biegaly po lesie, lakach i polach one moga miec wszystko[/quote] W sumie nie ma co się dziwić, malce miały kiepski start życiowy:shake: Ciekawa jestem w jakiej kondycji jest matka, choć ona jako dorosły pies jest mniej narażona na choroby
  16. [quote name='rafali910']Dałem już temat na forum o Zuzi[/quote] podaj link jak możesz
  17. A pozostałe dwa? Od maszkaii i dollarka?
  18. Dobra takie mi wystarczą. Ja jestem po prostu ciekawa, wiesz, że to nasz pupil był i jest;) A Rudolf znalazł dom (ten co z nim był w boksie)
×
×
  • Create New...