[quote name='GameBoy']ciotka z dziwisz sie? urodzone na golej ziemi, zarobaczone bez szczepien, przez 6 tyg biegaly po lesie, lakach i polach
one moga miec wszystko[/quote]
W sumie nie ma co się dziwić, malce miały kiepski start życiowy:shake:
Ciekawa jestem w jakiej kondycji jest matka, choć ona jako dorosły pies jest mniej narażona na choroby