Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Śliczna to ona jest:)
  2. Ja jej nie widziałam na oczy, moge liczyć, że osoba co napisała o niej napisze coś więcej. Jutro jadę do Łodzi do lekarza, moge wygladac przez okno czy sie kręci.
  3. Magiś zaniedbuję Cię. ale... obiecuję poprawę jak już laptop powróci z serwisu.
  4. Dziewczyny a co ja mam powiedzieć? staram się tam byc cho raż w tyg. Teraz nie byłam dwa tyg., problemy zdrowotne. Prosze, przypominam, w odpowiedzi słyszę, że wcześniej nie mówiłam. proszę o zdjęcia, opisy psów. Zbnajduje dom połamanej pi\nczerce, jest wydana tego samego dnia jak prosiłam o 2 zatrzymania. Znajduję DT sznaucerce pogryzionej, sznaucerka idzie w inne ręce. Nie mam siły sie juz wstydzić za kogoś innego po prostu
  5. Rybba prosić to można, ja za każdym razem proszę.
  6. Tu nie chodzi o ukradnięcie Myszki, tu chodzi o sprawdzenie warunków.
  7. Ja nie mam czym jej zawieźć do schroniska. Taki plan właśnie miałam: złapać, zawieźć, powiedzieć że znaleziona na ulicy w Tomaszowie
  8. Gapulek na pewno nie wie co jest grane... czekamy na wieści w takim razie
  9. ja też nie mam pojęcia co robić. Nie chciałabym żeby została w tym Ujeździe sama.
  10. Na pewno jest zagubiona... to na bank.
  11. Buba boi się mężczyzn i na ich widok reaguje strachem, szczekaniem itd. Ale myślę, że to wina pracowników, od Mariusza jadła z ręki kiełbaskę. Argumenty no cóż: dzika, oswoić sie nie da, przepełnienie schroniska.
  12. Niestety nie byłam dzisiaj w schronisku... za tydzień nadrobię zaległosci.
  13. Trzeba. Jest silne lobby w schronisku za jej uśpieniem, ale kilka osób się nie zgadza. Buba pozwala już jednej osobie do siebie wejść
  14. Dziewczyny przecież już pisałam. Schronisko w Tomaszowie jest tylko miejskim schroniskiem, może przyjmować psy tylko z miasta i 20 z gminy Tomaszów. Ujazd to już całkiem inna gmina.
  15. [quote name='sylwiaso']Ocelot ile ona tam już koczuje?!Boże kochany co tu napisać![/QUOTE] Nie wiem, czekam aż coś więcej napisze mi osoba co zwróciła na nią uwagę. Myślę, ze albo na wątku tu napisze, albo na pw do mnie, albo na maila. Widać, że zależy mu na tej psinie.
  16. Udał Ci się dogo chyba pierwszy tymczas?:)
  17. Nie wiem kompletnie co zrobić:(
  18. I zdjęcia [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1192932.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1192931.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1192930.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1192929.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  19. Bardzo wszystkich proszę o rady i pomysły. Dostałam wiadomość o bezdomnej suni kręcoącej się przy robotach drogowych. Na trasie Tomaszów Maz. - Łódź. To bardzo niebezpieczna droga. Robotnicy chyba ją dokarmiają, ale co będzie jak skończą roboty? Schronisko w Tomaszowie jej nie przyjmie to to już gmina, a Ujazd pewnie ma podpisaną umowę z Wojtyszkami... Ja jestem niezmotoryzowana i nawet nie mam jak tam podjechać choć to 9 km. Moge busem po pracy, ale co to da? Myślałam, że gdyby ją zawieźć do nas do schroniska i powiedzieć że z miasta to chociaż bezpieczna by była. http://www.dogomania.pl/threads/215781-Pilne!-Suczka-ON-przy-trasie-szybkiego-ruchu
  20. Ja chyba też się dzisiaj opiję..., jak wszystko pójdzie dobrze...
  21. [quote name='Marycha35']A czemu schronisko nie przyjmie? Porozsyłam, wiadomo, że ona tam nadal jest?[/QUOTE] Tomaszowskie nie przyjmie, bo jest tylko miejskie i już od dawna przepełnione, a Ujazd to juz gmina.
  22. Joker cały czas Ci kibicuję... I dziewczynom łapiącym też.
  23. Rozia to pies, którego się nie zapomina... aż mi sie chce ją i resztę stada odwiedzić.... ale nie ma kiedy niestety.
  24. Bycie na plusie się skończyło, stan konta Szili to [COLOR=DarkRed][B]Stan na 08.10.11 - 152 zł. i 40 $ kanadyjskich. [COLOR=black]Dolary planuje sprzedać w końcu w kantorze, ale na opłatę hotelu zabraknie. Ja już nie wiem co robić. Czy domek się powtórnie odezwał? [/COLOR][/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...