Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Tytuł zmieniłam, aczkolwiek akurat na dogo wątpię, że dom się dla niej znajdzie. Kto miał przygarnąć psiaka - przygarnął. powiem tak ja zawsze przeżywam jak idzie psiak dodomu, nawet ten ze schroniska. A jesli już jest to psiak któremu udało się pomóc to nerwy mam zszarpane do granic możliwości. Na Oczce szczególnie mi zależy. Mój pierwszy i ostatni tymczas - Figa. Znaleziona na ulicy, wypłakana u TZ po tyg. pojechała do super domu. I ten super dom wytrzymał z Figą tydzień. A ja, no cóż nie mogłam jej więcej na stres narażać, chociaż chyba już bardziej siebie? I została u mnie. Jak zaczełam sobie wyobrażać.... to wolałam już ją mieć tu:) Prawda jest taka, że ja tez bym wolała, żeby dom się znalazł gdzieś bliżej, żeby choc przypadkiem mozna było zerknąć na Oczkę. Pewnie to egoizm, ale... uzasadniony? I dogo ma rację, jeśli Pan z Gdańska by po nia przyjechał to nie miałabym zastrzeżeń, natomiast bardzo się boję dowożenia psiaków pod same drzwi. Pewnie są przypadki uzasadnone, ludzie starsi itd.
  2. Bazarek piekny dla Jazzika NusiaiJa zrobiła:)
  3. No a z psiaków Zuzki tylko Oczka bez domku została...
  4. A jak TZ na Oczkę? I Oczka na niego? Nie ingeruj może? Wiadomo cudze smaczniejsze?:)ale niech się wypowiedzą inni, bo ja... hm... nie mam doświadczenia:)
  5. Ojejku:):):) To by było coś:)
  6. To pewny ten domek? Ja też już zwątpiłam? Do weterynarza trzeba ją zabrać. Aha książeczka... Miał wysłać mój mąż, no cóż przeprowadzę wieczorem śledztwo bo całkiem możliwe, że zapomniałam.
  7. tekst do ogłoszeń jest, jeszcze napisany przez Zuzke, może warto go zmodyfikować? Na Kraków ogłaszana nie była. Ja bym próbowała na Kraków. Blisko Dodo i łatwo później sprawdzić
  8. Ale tutaj wydarzenia pędzą:)
  9. No to nieciekawi z tym wyjazdem. Kolejny domek, który każe Oczce na siebie czekać...
  10. [quote name='fioneczka']czy jego szczęka jest zrośnięta czy to "świeży" uraz ? musial niezłego kopa zarobić bo prawe oczko mu ucieka ... na obydwu zdjęciach widać :( cholera jeśli on ma ten uraz świeży to w warunkach schroniskowych umrze z głodu :([/QUOTE A ja się dowiem o nim wszystkiego ok? No bieda jest straszna Wam powiem.
  11. [quote name='rita60']ocelot ta Pani pewnie się nie odezwała ? Mykaj mały na górę,cos mało cioteczek cie odwiedza:shake:[/QUOTE] Nie. Od razu bym napisała.
  12. [quote name='Dogo07']Oczka właśnie sobie zajada karmę, cieszę się bo wczoraj nie bardzo miała apetyt. A ta karma jest fajna, takie małe krążki :). Jest teraz zamknięta w pokoju z moją Córką, żeby mogła sobie spokojnie zjeść. A mój psiak drapie w drzwi i bardzo chce się do niej dostać bo od kilku minut go fascynuje wąchanie poopy Oczki :oops:.[/QUOTE] A niech wącha:):):)Ona jest panienka z zasadami:)
  13. [quote name='doddy']Eehhh... walka z wiatrakami.[/QUOTE] Ano walka. Ten drugi jest przepiekny. Fargo biedny jest bardzo, miał problemy skórne.
  14. A my mamy dwa amstafy... Jeden Fargo, ma złamaną szczękę. [LIST] [*][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/4431/produkty/06_25_fargo1.JPG"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/4431/produkty/06_25_fargo1.JPG[/IMG][/URL] [*][URL="http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/4430/produkty/06_25_fargo.JPG"][IMG]http://www.tomaszow-maz.eu/images_menus_big/4430/produkty/06_25_fargo.JPG[/IMG][/URL] [/LIST] Drugi jest piękny, młody, czarny i grzeczny. Zdjęć na razie brak
  15. Myślę, że ok jest u Kamy. Ma ogromne podwórko do biegania:)
  16. Będzie ok:)Dzielny Jonik:) I mmd też:) Ja bardzo sterylizację mojej suni przeżywałam.
  17. Najpierw sprawdzimy ten domek z kocurami
  18. Będzie dobrze, bo musi. Najgorsze za nim
  19. Oj chyba już nie jest tak źle?:)Nino uśmiechnięty:)
  20. Jestem i ja u Gucia. Zaprzyjaźnił się w drodze i u Teresy z moją Oczulką... On ma coś z jamnika?
  21. [quote name='obraczus87']Aniu, karma widzę, że jest. Potrzebne jest wsparcie z Kundelkowej??[/QUOTE] na razie dziękujemy, przyda się innym kundelkom:) W razie będzie później prosić ok?
  22. Czyli z kocurkami dobrze?:)
×
×
  • Create New...