Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Jesteśmy umówieni na jutro. Po 14. Trzymajcie kciuki.
  2. [quote name='[email protected]']ocelotku co tam u was słychac?[/QUOTE] Oj dużo pracy. Mamy przepełnione schronisko. Rotacja od kwietnia kiedy to Towarzystwo przejeło schronisko była ogromna. Dokładnych liczb nie podam ale sądzę, że koło 200 mamy wyadoptowanych psów, ale i przyjęć tyle. Tu P. Prezes lawinia mogłaby powiedzieć dokładniej. Trwają remonty: szpitalika, boksów, wymiana bud. Strasznie mało pieniędzy mamy na utrzymanie schroniska, ale na razie istnieje ono:) Chodzimy na spacery. Brakuje czasu na socjalizację psiaków, kilku by się to przydało.
  3. Ja chcę:) ale Kraków za daleko...........................
  4. Nie wiem co poradzić na to. Jak wóci mój laptop z serwisu to ponowię mu ogłoszenia
  5. ja też czekam. Mam nadzieję, ze się umówimy.
  6. Z Panem Kajetanem jestem już w kontakcie, spróbujemy się dzisiaj, albo jutro rano umówić na wspólna wyprawę do Ujazdu. U mnie spory kłopot jest czasem. Praca, potem dzieci... Ale cos wygospodarujemy mam nadzieję.
  7. Ano tak to jest:) z tymczasami:) ja to się tak przywiązuje do psiaków w schronisku, że jak nie wiem do jakiego domu trafił to mam rozterki.
  8. [COLOR=DarkRed][B]Stan na 13.10.11 - 309 zł. i 40 $ kanadyjskich - dolary sprzedane za 124 zł. Razem: 433 zł. Dziękuję Livce za kolejny bazarek i Nusiija za przekazane pieniążki. Nusia 60 zł. dla szili i 60 zł. dla Ziutki może być tak? [/B][/COLOR]
  9. Nie podałam, bo bardzo rzadko bywam teraz na dogo. Podam wieczorem.
  10. To zrób jak Emiś możesz ten antybiogram.
  11. Słuchajcie ja ewentualnie mogę z kimś jutro po pracy podjechać, po 16, albo w sobotę po 14. Joteska dzisiaj po 16 zadzwonię do Twojego syna i na spokojnie się z nim umówię.
  12. Pewnie tak... ale ile siły trzeba mieć, żeby być domem tymczasowym Ja podziwiam.
  13. [quote name='pikola']To trzeba DT jakis znalezc. Popatrze gdzie sie zwolnilo miejsce,moze by sunie ktos wzial. Bardzo prosze o zdjecia suni..[/QUOTE] Jak możesz popatrz, a ja w niedziele sie o zdjęcia postaram.
  14. Wczoraj przejeźdżałam przez Ujazd, lało, psiny nie widziałam. szukam kogoś kto by ze mną tam podjechał i na spokojnie się rozejrzał.
  15. Podobno przychodzi młodzież w tygodniu, co robią nie wiem. Ja jak w niedziele wpadam to biorę psiaki na spacer, bo to dla nich ważne, a reszta leży i kwiczy odłogiem.
  16. [quote name='edek']Cioteczka MakS napisał mi w pw, że zapłaci za pakiet ogłoszeń dla Ciapka, Ocelot czy mogłabyś gdzieś zamówić ogłoszenia ???[/QUOTE] Tak dziękuję:) Poszperam w wolnej chwili i poszukam bazarku jakiegoś.
  17. Ciągle mi czasu brak, żeby wejść do niej do boksu. a nic nowego, ucieka jak tylko widzi człowieka, ona bez DT nie ma szans.
  18. Trzeba ponawiać i ponawiać. Musi dobry dom znaleźć.
  19. To mi kamień z serca spada pomalutku... a jak maluszek?
  20. Już wklejam... deklaracje stałe: elik - 20 zł. (przez pół roku) Ma6da - 20 zł. ang - 20 zł. (trzy miesiące) zapaleczk_a - 30 zł. Teresa Borcz - 10 zł. Razem 100 zł. to diabelnie mało...
  21. Oj ona nigdzie nie będzie miała lepiej:) jak miło widzieć spokojnego, szczęśliwego psa. na pewno Oczka dla Was jest inna niż Nino:)Małe psiaki robią chyba więcej rabanu niż duże:)
  22. Owszem szaleństwo, ale zostawienie jej w schronisku równało się wyrokowi śmierci dla niej.
  23. Pies miał zrobione zeskrobiny, to gronkowiec. Rozmawiałam z weterynarzem. Tej inf. zabrakło w komunikacji.
  24. Dalej nie wiemy. Trzeba zbierać pieniążki i rozgłaszać gdzie się da.
  25. [quote name='wilczy zew']myślę,że wcale nie musisz się wstydzić,bo to nie Twoja wina[/QUOTE] Ręczyłam słowem za pewne sprawy. Zresztą ręcząc wierzyłam. Oj nie jest tak źle. Psiaki maja nowe budy, wybiegi... Czasami sobie ponarzekamy, ale jest dużo lepiej niz było.
×
×
  • Create New...