[quote name='wilczy zew']myślę,że wcale nie musisz się wstydzić,bo to nie Twoja wina[/QUOTE]
Ręczyłam słowem za pewne sprawy. Zresztą ręcząc wierzyłam.
Oj nie jest tak źle. Psiaki maja nowe budy, wybiegi... Czasami sobie ponarzekamy, ale jest dużo lepiej niz było.