-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
wolała rzucić się do rzeki, niż dać się złapać. Co zrobił jej człowiek?
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Rece opadaja.Przez co one musialy przejsc..Sprobuje z ogloszeniami.Tylko musze pomyslec nad tekstem.Moze znajdzie sie jakis wrazliwiec na tym okrutnym swiecie.Na jaki rejon oglaszac?Jak strasznie jej zal..[/QUOTE] na łódzkie? chociaż na mazowieckie więcej szans. -
I jej wątek na dogo [url]http://www.dogomania.pl/threads/211063-wola%C5%82a-rzuci%C4%87-si%C4%99-do-rzeki-ni%C5%BC-da%C4%87-si%C4%99-z%C5%82apa%C4%87.-Co-zrobi%C5%82-jej-cz%C5%82owiek?p=17883371#post17883371[/url] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196383.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196382.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196381.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196380.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196379.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
Zdjęcia ze spaceru przerażonej Mimi [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196375.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196374.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196378.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196385.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196384.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
wolała rzucić się do rzeki, niż dać się złapać. Co zrobił jej człowiek?
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
i ma w boksie równie przerażoną suczkę. tamta do krat dochodzi, ale na spacerze w krzakach siedziała. Makabra. -
wolała rzucić się do rzeki, niż dać się złapać. Co zrobił jej człowiek?
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Szkoda ze tylko dwa.Porobilabym jej ogloszenia.Wiem,wiem ale szkoda bo mozna dodac wiecej do ogloszenia. Jaka ona malutka jest..Ale widac ze chyba lepiej z nia jest?Juz sie tak nie boi?[/QUOTE] A nie:)Znalazłam w mailu od kolegi więcej:) -
wolała rzucić się do rzeki, niż dać się złapać. Co zrobił jej człowiek?
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jednak bardzo się boję... [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196383.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196382.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196381.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196380.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196379.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] -
wolała rzucić się do rzeki, niż dać się złapać. Co zrobił jej człowiek?
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
I mam zdjęcia:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196375.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196374.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196378.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196385.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196384.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] -
Jamniczek Kubuś jako aniołek uciekł za TM [*] ;(
ocelot replied to Klaudus__'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny jesteście wspaniałe:):):) a co z Kubolkiem dalej? -
Czaruś - Ast - pod opieką Fundacji Ast. Ma dom - za TM
ocelot replied to ocelot's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To niesprawiedliwe... Doddy dziękuję Ci za wszystko. Podziękuj Łukaszowi ode mnie. Uratowaliscie Czarka. i miał swój dom, sój prawdziwy. a to najważniejsze. -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
sunia miala masę szczęścia a i Boston też:) -
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
ocelot replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Sylwia zaświadczenie w końcu poszło:) -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Jeszcze dzisiaj będę dzwonić. a o tekst prosimy pięknie -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A to ja jak Twój TZ:)Serca nie mam odmawiac i mam dwie parówki:) -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='karoluch']O tym, na którego psiaka z dworca pójdzie moja niewielka deklaracja decydujcie już Wy :) pytam, bo nie wiem, jak sytuacja teraz wygląda i czy wpłacać. Jutro poślę deklarację.[/QUOTE] No dwa psiaczki bez domu. Magis w hotelu, a Dworek niestety w schronisku. -
wolała rzucić się do rzeki, niż dać się złapać. Co zrobił jej człowiek?
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Oj to juz jakis postep:lol:Ciotka dawaj zdjecia:lol:A co z Dworkiem?[/QUOTE] a na zdjęcia to chwile trzeba poczekać... na laptopie, a ja na komputerze. Bachory mnie z miejsca na miejsce przepędzają. Dworka nie mogłam znaleźc dzisiaj w schronisku... będę dzwonić do prezeski i pytać sie gdzie on jest -
wolała rzucić się do rzeki, niż dać się złapać. Co zrobił jej człowiek?
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Mam zdjęcia:)ze spacerku tydzień temu:)przeleżane na trawie, ale zawsze coś... a dzisiaj niespodzianka:)malutka podbiegala na sekunde do prętów boksu uciekala, ale ogon chodził jak młynek!!!!:):)Na zgiętych łapkach, ale:):):) -
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Dogo ja to myślę, że Ty juz możesz Oczkę. Ja swoja Figę z ulicy po tyg. spuściłam. Pewnie od psa to zależy -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='karoluch']czy wiadomo co z Myszką? jaka jest teraz sytuacja psiaków? Rozumiem, że deklaracje normalnie wpłacamy?[/QUOTE] Jesli chcesz możesz deklarację przeznaczyć na magika z dworca, który jest w hotelu -
Suczka ON już w najcudowniejszym domku pod slońcem:)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Joteska bardzo, bardzo Wam dziekuję:) Jak teraz popatrzylam znowu na te mądre jej oczka to łzy mi stanęły....