Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='pikola']Rece opadaja.Przez co one musialy przejsc..Sprobuje z ogloszeniami.Tylko musze pomyslec nad tekstem.Moze znajdzie sie jakis wrazliwiec na tym okrutnym swiecie.Na jaki rejon oglaszac?Jak strasznie jej zal..[/QUOTE] na łódzkie? chociaż na mazowieckie więcej szans.
  2. I jej wątek na dogo [url]http://www.dogomania.pl/threads/211063-wola%C5%82a-rzuci%C4%87-si%C4%99-do-rzeki-ni%C5%BC-da%C4%87-si%C4%99-z%C5%82apa%C4%87.-Co-zrobi%C5%82-jej-cz%C5%82owiek?p=17883371#post17883371[/url] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196383.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196382.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196381.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196380.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196379.jpg[/IMG] [/CENTER]
  3. Zdjęcia ze spaceru przerażonej Mimi [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196375.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196374.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196378.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196385.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196384.jpg[/IMG] [/CENTER]
  4. i ma w boksie równie przerażoną suczkę. tamta do krat dochodzi, ale na spacerze w krzakach siedziała. Makabra.
  5. [quote name='pikola']Szkoda ze tylko dwa.Porobilabym jej ogloszenia.Wiem,wiem ale szkoda bo mozna dodac wiecej do ogloszenia. Jaka ona malutka jest..Ale widac ze chyba lepiej z nia jest?Juz sie tak nie boi?[/QUOTE] A nie:)Znalazłam w mailu od kolegi więcej:)
  6. Jednak bardzo się boję... [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196383.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196382.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196381.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196380.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196379.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  7. I mam zdjęcia:) [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196375.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196374.jpg[/IMG] [/CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196378.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196385.jpg[/IMG] [CENTER] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1196384.jpg[/IMG] [/CENTER] [/CENTER] [/CENTER]
  8. Dziewczyny jesteście wspaniałe:):):) a co z Kubolkiem dalej?
  9. To niesprawiedliwe... Doddy dziękuję Ci za wszystko. Podziękuj Łukaszowi ode mnie. Uratowaliscie Czarka. i miał swój dom, sój prawdziwy. a to najważniejsze.
  10. sunia miala masę szczęścia a i Boston też:)
  11. Niestety nie moglam go znaleźć w niedziele, jutro managua go poszuka.
  12. Sylwia zaświadczenie w końcu poszło:)
  13. Jeszcze dzisiaj będę dzwonić. a o tekst prosimy pięknie
  14. A to ja jak Twój TZ:)Serca nie mam odmawiac i mam dwie parówki:)
  15. [quote name='karoluch']O tym, na którego psiaka z dworca pójdzie moja niewielka deklaracja decydujcie już Wy :) pytam, bo nie wiem, jak sytuacja teraz wygląda i czy wpłacać. Jutro poślę deklarację.[/QUOTE] No dwa psiaczki bez domu. Magis w hotelu, a Dworek niestety w schronisku.
  16. [quote name='pikola']Oj to juz jakis postep:lol:Ciotka dawaj zdjecia:lol:A co z Dworkiem?[/QUOTE] a na zdjęcia to chwile trzeba poczekać... na laptopie, a ja na komputerze. Bachory mnie z miejsca na miejsce przepędzają. Dworka nie mogłam znaleźc dzisiaj w schronisku... będę dzwonić do prezeski i pytać sie gdzie on jest
  17. Mam zdjęcia:)ze spacerku tydzień temu:)przeleżane na trawie, ale zawsze coś... a dzisiaj niespodzianka:)malutka podbiegala na sekunde do prętów boksu uciekala, ale ogon chodził jak młynek!!!!:):)Na zgiętych łapkach, ale:):):)
  18. Słuchajcie a może by tak jeszcze raz w tym dzienniku? Żeby cioteczki Livki i wujka Nikusia nie obciążać zapłacimy z jej pieniążków? I to allegro by sie kurcze przydało
  19. Dogo ja to myślę, że Ty juz możesz Oczkę. Ja swoja Figę z ulicy po tyg. spuściłam. Pewnie od psa to zależy
  20. [quote name='karoluch']czy wiadomo co z Myszką? jaka jest teraz sytuacja psiaków? Rozumiem, że deklaracje normalnie wpłacamy?[/QUOTE] Jesli chcesz możesz deklarację przeznaczyć na magika z dworca, który jest w hotelu
  21. Joteska bardzo, bardzo Wam dziekuję:) Jak teraz popatrzylam znowu na te mądre jej oczka to łzy mi stanęły....
  22. Zofia podaj mi proszę jeszcze raz adres i tel do siebie. Mamy karme chcemy ją zawieźć. Mi nie dawałas adresu. prosiłaś, żeby zawieźć do pracy. Podaj adres pracy to poproszę znajomego z Łodzi to na Ogrodową podrzuci, ale muszę wiedzieć dokładnie gdzie.
  23. trzymam kciuki. w końcu musi się udać!
×
×
  • Create New...